Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
5813. Kata75 (válaszként erre: 5810. - Sylvia81)
2010. dec. 2. 08:27

Dorinának mit hoz a Miki?

Én Tominak 1 üveg bébikaját vettem, meg az első textil zsákot, amit minden évben kitehet a csizma mellé:)

Karira viszont pelenkát kap.........annyi mindent eltettünk neki, hogy azok tetejére felesleges a X. csörgőt, zenélő akármit megvenni. Jövőre nem tehetjük ezt meg, akkor már Ő is keresgélni fog a fa alatt:D

Persze a szüleitől valami csiliviliséget fog kapni, de max egyet, mert tényleg sok van, felesleges pénzkidobás lenne. Hála rucikái is rengeteg maradt az ikrektől.


Amije biztos nincs, és tuti kelleni fog ahhoz meg még apróka pl. kismotor. Utána meg úgyis jönnek a személyes kívánságok:)

5812. Kata75 (válaszként erre: 5810. - Sylvia81)
2010. dec. 2. 08:19

Igen-igen, csak az lemaradt, mert a kék ragadt meg a fejemben:)


Szeretem a kéket, de karácsonyfánk még nem volt ebben a színben. Általában arany, vagy arany/piros, arany/bronz/narancs meg persze tarkabarka:)


Kiarának ugye azért nem ment el a kedve a hótól? Ha minden igaz, akkor idén bőven lesz benne részünk.........csak ez a fránya eső/ónos eső nem kéne, mert mindent tönkretesz:(

5811. Kata75 (válaszként erre: 5808. - Dudika14)
2010. dec. 2. 08:14

Igen, tegnap töltöttem a 35.-et.......hiába no, öregszem:)


Még nem láttam ezt a filmet, majd utána nézek, mert most 14 napos balhét kaptam Mikire:) Így majd' 2 hónap megvonás után tobzódok, a gép pedig már füstöl:DDDDD

5810. Sylvia81 (válaszként erre: 5806. - Kata75)
2010. dec. 1. 22:42

Kék-ezüst a fánk. :)

Nekem ez a két kedvenc színem, és Felem is szereti, úgyhogy csak ilyen díszünk van. :)

Anyósé mindig csak ezüst. mármint ezüst-fehér-üveg. Az is szép, de nekem kell rá a kék is. :D

5809. Sylvia81 (válaszként erre: 5808. - Dudika14)
2010. dec. 1. 22:41
Igen, ma van a szülinapja! :)
5808. Dudika14
2010. dec. 1. 21:29

Jó éjt:) Kata, te szülinapos vagy? Azért kaptad a sok-sok tortát?


Lányok milyen filmet láttam: Újrakezdők. Szerelmes szingli szittert keres (2009)

5807. Kata75
2010. dec. 1. 21:09
Sajnos mennem kell, de holnap ugyan itt! Jó éjt Csajok!:)
5806. Kata75 (válaszként erre: 5802. - Sylvia81)
2010. dec. 1. 20:59

Olvastam a naplódban, hogy a fa színén gondolkodtál, szerintem klassz a kék!

Nálunk idén is retró lesz, tehát mindenféle színben pompázó:DDD

5805. Kata75 (válaszként erre: 5803. - Kata75)
2010. dec. 1. 20:50
Ó, el ne felejtsem, hogy imádják a mályva cukrot, és az még szokott lenni külön egy alkalomhoz illő, most pl. csizma csomagban, húsvétkor pedig a nyuszi lába volt az:)
5804. Kata75 (válaszként erre: 5802. - Sylvia81)
2010. dec. 1. 20:47

Ezeket nálunk is szeretik, bár a kirakókat inkább csak Réka. Most pl. a Gyümölcskukacok nevezetű memória játékot hozza a Jézuska, remélem tetszeni fog nekik:)


Tesóméktól idén a Találd ki Extrát kapják.


Dominójuk is van már, és a másik nagy kedvenc a Ki nevet a végén, ami tavalyi ajándék volt a Fajátékboltból a Jengával együtt:)

5803. Kata75 (válaszként erre: 5800. - Zsu1984)
2010. dec. 1. 20:42

Ó, azért a mennyiséget lehet ám szabályozni:)

Mi általában egy csomagot és egy nagy Télapót szoktunk fejenként a csizmákba tenni. Előbbit én rakom össze, a mostaniban pl. ezek vannak:

- 1 K.tojás

- 1 gumi hamburger

- 2 szaloncuki

- 1 tábla gumicukros tejcsoki

- 1 Smarties henger

- 1 marék törni való mogyi

- 1 P.cukorka adagolóval

Mielőtt lezárom kerül még bele 1 mandarin.


Persze oviból stb még összejön némi csokimennyiség, de mint ahogyan kedvenc védőnénink mondta, nem tiltani kell, hanem mértéket tartani. Hála eddig mindig sikerült sokáig húzni:) Minden nap választhatnak 1 valamit és ennyi.


Sokszor látom, hogy már az oviba hozzák a különböző csemegéket, én soha nem vittem mikor hozom őket haza. Persze itthon vacsi után jár 1-1 rudi, vagy joghurt, de mellette viszonylag sok gyümölcsöt is megesznek:)

5802. Sylvia81 (válaszként erre: 5800. - Zsu1984)
2010. dec. 1. 19:55

Sziasztok!


Kirakó, memóriajáték, dominó. :)

Nálunk mind nagy sláger, bár a memóriajátékot egyelőre csak párkeresőként használjuk. De az is fejleszt. :)

5801. zsu1984 (válaszként erre: 5799. - Kata75)
2010. dec. 1. 18:19
Tök jó ötleteitek vannak sk ajándékokra.
5800. zsu1984 (válaszként erre: 5799. - Kata75)
2010. dec. 1. 18:18
Mi még épp ezt akarjuk elkerülni, hogy egy majd 2.5 éves gyereket még mi is édességgel tömjünk, tavaly egy tök jó könyvet vettünk, olyan neki valót.de egyre nehezebb....nem vagyok túl ötletes ember.SAJNOS!
5799. Kata75 (válaszként erre: 5798. - Zsu1984)
2010. dec. 1. 17:29

Ó, a Mikulás nálunk csak és kizárólag csokit/narancsot és mogyorót hoz:) Na jó, egy kis matrica, vagy ceruza még belefér, vagy pl. a bábos Tibi csomag, de lényegében az édességen van a hangsúly:)


Karácsony előtt pedig ugyi az illetékesnek elküldjük a rajzolt kívánságlistát, amiben meg kell csillagozni amit a kicsi szívek a legjobban szeretnének. A többi apróság már csak hab a tortán:)

90%-ban már sikerült mindent beszerezni a mamák nevében is....:)


Idénre hála kitaláltam az sk ajándékokat is: festéssel díszített üvegekbe különböző finomságokat töltök (mogyoró, dió stb), majd leöntöm mézzel.

Gyerekeknek pedig vicces párnákra gondoltam:)

5798. zsu1984 (válaszként erre: 5797. - Kata75)
2010. dec. 1. 16:50

Nna már itt is valami eső féle esik...ettől féltem.


Karácsonyi készülődés:szerintem nálam az utolsó pillanatra fog maradni, szokás szerint....még a Mikulás ajándékot se találtuk ki mi legyen abigélnek, nemhogy a karácsonyit:((((


Köszi, jól esik néha kiírni magamból a dolgokat....

5797. Kata75
2010. dec. 1. 16:39

Sziasztok!


Látom nem igazán jár erre senki, gondolom Ti is elvagytok foglalva:)


Mit szóltok ehhez az időhöz? Reggel és délelőtt gyönyörűen esett a hó, most délután meg felváltotta az eső........borzalmas:(


Zsu: nyugodtan panaszkodj, a vendéglátásban/kereskedelemben az év vége elég húzós. Bár mondjuk szinte minden területre igaz, de erre a kettőre végképp, el is hiszem, hogy fáradt vagy.


Dudika: sikerült valami jó kis ajándékokat kitalálni? Nekem mostanában nehezen forog az agyam, így sajnálom, hogy nem igazán tudtam segíteni. Amiket viszont a csajok írtak nagyon jók!


Mindenki! Hogy álltok az ünnepi előkészületekkel?:) Én nagyon szeretem, és bár szuper jól állok, de most már jó lenne kicsit nyugiban élvezkedni:)

5796. zsu1984
2010. dec. 1. 14:54

Sziasztok.


Vészesen közeleg az évvége...már nagyon várom, nagyon elvagyok fáradva mint testileg, mint idegileg, mint lelkileg....ezt 1-1 szabadnapon nem lehet kipihenni, tudom, hogy a január mindig vészes a pénz miatt de nagyon várom.


Nna jól kipanaszkodtam magam:)


Hát filmekből/sorikból nem sok minden ment le, valamelyik nap a Benjamin Button különös élete, hát nekem elég érdekes volt, elgondolkodtatott.

Tegnap az Avatar bővített változatát néztük, nem sokkal bővítették és az se hiányzott belőle....na mindegy.

5795. Dudika14
2010. nov. 30. 21:27

Sziasztok lányok!


Látom nagyon elfoglalt mindenki:)


Mostanában nem értem rá filmeket nézni, így minden este 1 részt néztem az Észak és Dél c. 15 részes sorozatból. (tegnap 9. rész, előtte 8. rész) Ma már nincs erőm az új részhez, azt hiszem kihagyom:(

5794. Dudika14 (válaszként erre: 5793. - Sylvia81)
2010. nov. 28. 15:05

ennyi évad után már nem sok mindent tudnak kitalálni:))


A New York-i helyszínelők (CSI: NY) amerikai–kanadai bűnügyi tévésorozat, amely 2004. szeptember 22-én indult a CBS csatornán. A széria A helyszínelők második spinoffja, bemutatkozása a CSI: Miami helyszínelők egyik epizódjában volt.


A sorozatot Magyarországon a Viasat3 2005 szeptemberében kezdte sugározni, de szintén látható az AXN csatornán és az RTL Klub műsorán.


Ez az egyetlen Helyszínelők-sorozat, ami nem nyert Emmy-díjat.


A New York-i rendőrség nagyobb részének véleménye a sorozatról az, hogy egy vicc.

5793. Sylvia81
2010. nov. 27. 23:52

Sziasztok!


Kicsit csalódtam...

Azt már megszoktam, hogy érdekes módon minden ügyet megoldanak a CSI-kben, de hogy irreális képességei legyenek egy nyomozónak, ráadásul a fizikát meghazudtolva - na, ez azért nagy csalódás volt...

konkrétan CSI:NY, megnemmondom, melyik évad és rész, mert tv-ben néztem.

Mac Taylor (Gary Sinise) volt az elkövető.

A rész úgy kezdődik, hogy fut egy nő, utána egy pasi. Mikor a nő elesik, a pasi utóléri - ez egyfajta előjáték, egymásnak esnek, ruha le, majd Bungee Jumping közben történik az aktus. Igen ám, de felfelé segítséget kér tőlük egy nagyon vérző pasi (az egyes számú áldozat, mert ugye minden részben kettő van)...

Ami pedig a csalódás volt:

Ugrik a nő a pasival, majd az alsó holtponton egy laza karmozdulattal elkapja őket Mac, és közöl velük valamit, miközben még mindig laza karral tartja a gumikötélen lefelé lógó, szokásuk szerint meztelen párt.

Ezzel csak 2 bajom van:

1) ha történetesen sikerül is elkapni őket (lehetséges, mert láttam már kísérletet, amiben bebizonyították, hogy egy földön álló ember feje tetejéről le lehet venni egy tenyérnyi tárgyat, ha minden előre pontosan be van állítva és sokat gyakorolják), a gumikötélnek ki kellett volna lőnie Mac-et is felfelé, ahogy visszahúz

2) ha nem húzza fel a kötél Mac-et, mert nyugalmi állapotban olyan hosszú, hogy addig ér, akkor a párocskának bele kellett volna épülnie a betonba...


Ehh, hol marad a színvonal??? Már csak az emberek hülyítése megy?

5792. Dudika14
2010. nov. 27. 23:33
Tegnap és ma (ma hajnalban és ma este) megnéztem a Wildfell-ház lakója c. 3 részes minisorozatot.
5791. Dudika14 (válaszként erre: 5790. - Kata75)
2010. nov. 27. 01:48

Brian (Gale Harold) volt a nagy szerelem nálam:DD


Azóta nem láttam más filmben:(( (A Deedwood c. sorozatban jászik még, de nem az elejétől fogva és cowboy-os film, nem szeretem az ilyesmit)


Ma nálam Derült égből család sorozatdarálás volt, 4 új része: II. 4-7.

5790. Kata75 (válaszként erre: 5787. - 4f8ae69d1b)
2010. nov. 26. 18:03
Az első pár rész nekem is "sok/k" volt, de aztán nagyon megkedveltem a szereplőket, és végig is néztem mind az összes évadot:)
5789. Dudika14
2010. nov. 26. 15:25

Noranna: kérdésedre válaszolva, sajnos sehogy nem állok a katedrálissal:(( Nem sikerült még leszednem...pedig már elvonási tüneteim vannak. Meg van az első rész és a 7-8.

Amit lekaptam egy helyről, az mkv-ben volt, de a gépem nem bírta, örökké szaggatott, megállt közben, így kitöröltem:( S most avi-ban keresem, de még nem találtam csak ezt a 3 részt. Aztán elgondolkodtam, lehet először a könyvet veszem elő (e-ben van meg), de most 5 másikat olvasok éppen:DDD (Jodi Picoult-tól olvastatok már?)

5788. Dudika14
2010. nov. 26. 15:20

Nekem a Fiúk a klubból pl. nagyon tetszett, mind az öt évadot végignéztem, a végén még meg is sirattam őket:)) Annyira művészien volt ábrázolva a férfiszerelem, gusztusosan tálalták.

Így voltam az L word c. női megfelelőjével is. Imádtam. Nagyon jól választották meg a szereplőket, sok volt bennük az érzelem, a humor. Bírtam. Nagyon elfogadó vagyok a mássággal kapcsolatban. Egyáltalán nem ítélem el őket! Semmi gondom vele, ők is ugyanolyan érző emberek. A melegfelvonulással viszont nem értek egyet! És barátnak is kiválóak lehetnek!


A Californication (Kaliforgia) egy teljesen más jellegű, sexorientált film, itt inkább a perverz részét domborították ki...szerintem. (ami keveredik pia, narkó, kicsapongó életmód stb.) Na, szóval ebbe fáradtam bele:DD

5787. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5786. - Kata75)
2010. nov. 26. 00:27

nna abból kb.kemény 5 percet láttam..pont egy olyan jelenetnél kapcsoltam oda..

asszem akkor feljött némi hányás is..:D

5786. Kata75 (válaszként erre: 5784. - Dudika14)
2010. nov. 25. 21:09
Dúrvább mint A fiúk a klubból???:DDD Az sem volt semmi:)
5785. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5784. - Dudika14)
2010. nov. 25. 21:04

"aztán a sok dugásba teljesen belefáradtam..":DDD

cchjajjj...:DD

Miket nem írsz..??


Egyébként szerintem is mocskos egy film..

bár én annyira nem ismerem a sex és New York-ot..attól azért tényleg durvább..

nna hát nem egy matiné az biztos..--

5784. Dudika14
2010. nov. 25. 19:29

Hali lányok:)


A Kaliforgia egy szexre kihegyezett történet. Igen, talán a Sex és New York férfi megfelelője, de nekem még annál is durvább. Időnként elég tömény:D Szerintem David Duchovny-ra nagyon illik a szerep, imádom! (Noranna igazad lehet, őt az életben is ilyennek képzelném, nem egy X-aktás titkosügynöknek:D) Kb. a 2. évad közepéig láttam, aztán a sok dugásba (kopasz haverja már nagyon idegesített) teljesen befáradtam:S Amúgy vannak benne jó poénok. Az exét nagyon bírom (Natasha McElhone játsza).

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook