Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
5873. Kata75 (válaszként erre: 5870. - Dudika14)
2010. dec. 15. 08:30

Sziasztok!


Dudika! Tudom közhely amit mondok, de a lényeg, hogy szeretitek egymást és együtt vagytok!:) Tudom sok minden pénz kérdése, de ez nem, és biztos vagyok benne, hogy mindentől függetlenül szép lesz az ünnepetek!!!:)


Nálunk a szűk rokonságban évekkel ezelőtt megállapodtunk, hogy csak a gyerekek kapnak, a felnőttek max valami jelképes sk. dolgot. Nekünk az a pár óra az ajándék amit közösen töltünk el egy ebéddel összekötve, de ezt is együtt szoktuk összedobni:)

Idén nálunk lesz: az üdítőket/sütit a tesómék hozzák, anyu a töltött káposztát, mi pedig csülök pörköltet készítünk amit többféleképpen tálalunk.

A mai világban sajnos egyre többen vannak, akiknek tényleg nagy dolog, ha egyáltalán meleg étel kerül az asztalra..........szerencsésnek mondhatom magam, hogy ennyit (nem többet), de megengedhetünk magunknak.

5872. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5870. - Dudika14)
2010. dec. 14. 22:32

Párom sajna dolgozni fog..szentestén késő estig,majd első napján éjszkás lesz,második napján meg ugye reggel jön fáradtan..

így 25.-én karácsonyozunk..reggeltől,este 5.-ig..:)

Csak mi hárman..Esetleg 26.-án átsétálunk sógornőmékhez..vagy ők átballagnak..20-30 perc..Noncsi nem igazán kedveli őket..tehát lehet nyafogni,nyügizni fog végig..

Ma vettünk dézsás fát..23.-án éjszaka feldíszítem..reggeli reakcióra kiváncsi leszek..:)

sütök,főzök,almás-fahéjas gyertyát égetek,zenét hallgatunk..lényeg,hogy meghitt legyen..

Mi rengeteg mindent veszünk évközben..így magunknak csak apróságot(jelképes ajándékot adunk)viszont Gyerkőcnek nagyon sokmindent vettem..bontogathat kedvére..:)

Egy kézművestől készíttettem magunknak 3 db kiskanalat..majd naplómban teszek fel fotót..


Nos..amire vágyom..egy hatalmas étkező,egy szép nagy család akiket szeretek és vendégül láthatok,és éjszaka elmenni egy gospal karácsonyi koncertre..

5871. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5869. - Kata75)
2010. dec. 14. 22:20

Oh..ezt ismerem..noha én még nem álltam neki..de tök jó móka lehet..:)

Fotót készíts mindenképp!:)

Én készítettem 3 hete üzitáblákat..úgy néz ki rám maradtak..sajna az illető még nem jelentkezett érte..:(

5870. Dudika14
2010. dec. 14. 21:15

Sziasztok!


Olvasom, hogy majd mindenki ügyeskedik. Engem tudjátok különösebben nem érdekel az ünnep, az is ugyanolyan nap, mint a többi. És ha csóró vagy, örülsz egy tál meleg ételnek is. Idén nem tudom még mi lesz, a cégem nem igyekszik karácsonyi pénzt utalni. Van egy zacsi szaloncukrunk, adventi égőket használjuk a konyhában, adventi koszorú "működik":) Szóval ez mind ünnepi készülődés. Takarítás folyamatos, így nem csinálok külön nagyot karácsonyra. Most örülök, hogy ki van festve a konyha, sikerült mindent visszarámolni.

Szülők ugyebár nálunk nincsenek férjem oldaláról, én anyámmal még mindig nem vagyok beszélőviszonyban, apámat majd felhívom, de nem szoktunk hozzá menni. 2 busszal kéne, messze is van, hideg is van, mindenki marad otthon a fenekén. Hát így működik a karácsony. Gépezünk, beszélgetünk, ha van kedvünk társasjátékozunk, esetleg kártyázunk.


Ajándékokról nem tudok nyilatkozni nem vásároltunk semmit (minden "vagyon" függő), férjemnek vettem egy apróságot (amit nem írok le, mivel olvas:) gyerekeknek konkrétan semmi. Bálintom kapta meg az én Samsung S5230-as telefonomat. Nekem meg már ugyebár meghozta a Samsung Monte-t tegnap az előjézuska. Az e-book olvasó pedig valószínűleg februárra fog érkezni (még meg sem rendeltem) jó lesz az szülinapomra is:D

Majd az üdülési csekkből gazdálkodunk, próbálok majd "ügyeskedni" vele. Az egyik élelmiszerben elfogadják, lehet, hogy kimegyünk bevásárolni rajta.

5869. Kata75 (válaszként erre: 5868. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 14. 17:06

Én is kíváncsi leszek, még soha nem csináltam:DDD


Ami kell hozzá:

- glicerin

- desztillált víz

- csillámpor

- kicsi ErősPista méretű üveg tetővel

- valami helyes figura

- fehér kupak, vagy hungarocell a megemeléshez

- ragasztópisztoly/vízálló ragasztó


Minden van, csak bátorság kevés nekiállni:)

5868. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5867. - Kata75)
2010. dec. 14. 16:54

A hógömbödre nagyon kiváncsi vagyok..

majd agyalok neked sk-ajándékon..esetleg van kínálatom,ha megtetszik valami..:)

javaslom a fakanalas dekorációt..és nem is nehéz elkészíteni..

5867. Kata75
2010. dec. 14. 15:54

Szilvi: azért jó, hogy így fogod fel, és a lényeg úgyis Ti négyen vagytok!!!!!


Én ma végre végeztem a párnákkal......lányom nagy kedvence/Abi volt a modell, akit Peti is szívesen cibál (folyton veszekednek miatta), így hírtelen ötlettől vezérelve Ő is ilyet kap:DDD Kép a naplómban.


Lakásdíszítés egyelőre kész, a többit majd a fával együtt az angyalkák csinálják. Azért mi is besegítünk nekik: narancs és citrom karikákat szárítunk:)


Még a mamáknak kéne valami sk. dolgot kitalálni..........óvónéniknek mézes csemege lesz, de nem fogom festeni az üvegeket, mert nincs hozzá "ihletem", de persze azért szépen kidekorálom:)

Hétvégén az ikrek rajzoltak a kis barátaiknak, illetve szakköreik vezetőjének, azt beletettem egy tasakba és kötöttem rá szaloncukit. Kis figyelmességnek simán jó:)


Amit még kitaláltam, az a hógömb, ahhoz is minden megvan már, de lehet azt jövőre hagyom.


Szóval megvan a hangulat, jól is állok, csak izgulok hogy minden jól alakuljon:)

5866. Sylvia81
2010. dec. 14. 09:54

Karácsony:

aki olvasta a naplómat, az tudja, hogy karácsonyilag a balhé miatt most kicsit felejtős a naaagy "de jó, hogy van családom"-érzés. :DDD

Egyébiránt sehogy sem állok. Na jó, a kicsik ajándéka megvan. :)

Be kéne fejezni a lakás díszítését, de egyelőre még a rendrakásnál-takarításnál tartok. Dorina olyan, mint Kiara volt, így nem sokat tudok mellette csinálni. Egy ideig elvan a hordozóban, de aztán megunja, na meg abban nem is erősödik se a lába, se a gerince-hátizma. És ha elmegyek a közeléből, akkor meg reklamál. :D

Na, ez van, ha már mászni fog, könnyebb lesz - talán. :)

5865. Sylvia81 (válaszként erre: 5864. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 14. 09:49

Kukk!


Amint írtam, én meg tegnapelőtt láttam. :D

5864. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5863. - Kata75)
2010. dec. 14. 09:42

Sziasztok!Csak bekukk!

Én is kiváncsi vagyok,ki mennyire van ráhangolódva a karácsonyra!

Nna én megyek is főzök tovább..

filmek..

tegnap megnéztem újra a Szerelem a végzeten-t..imádom..:)

5863. Kata75 (válaszként erre: 5862. - Sylvia81)
2010. dec. 14. 09:21

Sziasztok!


Én is sokszor utólag jövök rá, hogy 1-2 kedvenc sorozatom szereplő máshol is játszanak:)


Pl. tegnap este a True Blood-ból Sookie-t láttam egy horror/vígjátékban........csak belenéztem és amint megismertem a filmet már kapcsoltam is el.......borzalmas.......viszont akkor nem tűnt fel a szereplő:)


Ki hogyan áll az ünnepi előkészületekkel? Vagy ne is kérdezzek ilyen baromságokat?:DDDD


Most jön le Dexter 5/12. évadzáró része.......baromi izgatott vagyok!!!!!

5862. Sylvia81
2010. dec. 12. 22:21

Sziasztok!


Tegnap elkaptam az MGMen a Sok hűhó semmiértet, a Kenneth Branagh félét. Nagyon szerettem régen, de rá kellett jönnöm, hogy elég lapos, ha az ember nyelvi akadály miatt nem érti a poénokat... :DDD

Azt tudtátok, hogy az egyik férfi főszerepet Robert Sean Leonard (Dr. Houseban House "barátja") játssza? :) (Basszus, most néztem porton, játszott a Holt Költők Tárasaságában is - másik nagy kedvenc!)

Az egyik nőit meg Kate Beckinsale. S hogy ő most miért is fontos? Ma meg a Szerelem a végzetent kaptam el, ahol szintén főszereplő. :D


Jah, ezekről az "elkaptam"-okról tudni kell, hogy sosem az elejétől sikerül - sajna. :)

5861. Kata75 (válaszként erre: 5860. - Dudika14)
2010. dec. 12. 20:46

Nekem az első pár rész (a szomorú ténytől eltekintve) elég csalódás volt, de kb. a 7-8. résztől újra pörögnek az események:)


Tegnap 1 CSI. New York, 1 CSI Miami és 1 Gyilkos elmék volt, ma eddig 1 Dr.Csont, este meg majd lesz valami.

5860. Dudika14
2010. dec. 12. 18:34

Sziasztok:)


Kata: most néztem meg a Dex 5. évad első részét.

Örülök, hogy elkezdtem, de piszok szomorú, elég sokat pityeregtem rajta:(

5859. Kata75 (válaszként erre: 5858. - Sylvia81)
2010. dec. 11. 08:08

Sziasztok!


Igen, az ilyen "csodákat" én is nehezen dolgozom fel:DDD


Ma sem leszek sokat, mert itt van keresztlányom, és karácsonyi ajándéknak egy hatalmas turizást kap. Persze azért egy kis meglepi kerül még neki a fa alá:)

Kamaszodik a lelkem, és ugyi nem mindegy mit vesz fel, ergo nem mernék nélküle ruhaneműt vásárolni + így meglesz a turkálás varázsa is + több mindent választhat elvégre "konkrét" ajándékot bizti nem onnan/annyiért vennék.

5858. Sylvia81 (válaszként erre: 5857. - Kata75)
2010. dec. 10. 12:58

Akkor jó. :D

Azt már nagyon nem vette volna be a gyomrom, ha még az is túléli, ami a végén van... :DDD

5857. Kata75 (válaszként erre: 5856. - Sylvia81)
2010. dec. 10. 12:55
Emlékeim szerint a 2.részben már más játsza a főszerepet:)
5856. Sylvia81 (válaszként erre: 5855. - Kata75)
2010. dec. 10. 12:40

Hehe. :)

És tényleg ő tér vissza, vagy valaki más gonoszodik meg?

5855. Kata75 (válaszként erre: 5854. - Sylvia81)
2010. dec. 10. 11:43

Köszi-köszi, aranyos vagy, hogy megkerested nekem!:)

Láttam már, és tetszett! Van 2. része is neki.


Fura, hogy a leírásból nem jöttem rá, pedig visszagondolva tök egyértelmű.......öregszem:DDDD

5854. Sylvia81
2010. dec. 10. 11:34

Evvót az:

[link]


Annyira jó vagyok!

a "láthatatlan" keresőszóval senmmire sem mentem. Ekkor ugrott be, mintha a pasi maszkjának, amit csinálnak neki, Kevin Bacon-ös formája lenne. És tényleg! Így találtam meg.

Csak onnan láttam, mikor már eltűnt az ágyon a muki. Azaz a gerincét még láttam, de az ugye nem annyira felismerhető. :DDD

Utána meg már, ha látszott is, vagy a maszk volt rajta, meg napszemcsi és sapka, vagy épp ráborítottak valamit, és az meg számítógéppel volt megolva, tehát az arcát nem igazán hangsúlyozták ki...

Szóval jó vagyok! :DDD

5853. Sylvia81 (válaszként erre: 5852. - Kata75)
2010. dec. 10. 11:21

Sziasztok!


Drága Katám, Felem sose tudja, mit néz, ha csak kapcsolgatja a tévét. Márpedig most ez volt... És sajna azt sem tudom, melyik csatornán. De mindjárt rákeresek neked a porton, hátha eltalálom a cím egy részét. :D

5852. Kata75
2010. dec. 10. 11:06

Sziasztok!


Syl, meg tudod kérdezni Feled mi a film címe? Sasolnám!:)


Dudika: óóóóóó, ez a bejelentés mindent visz!!!!:))))) ALIG VÁROM MÁR!


Csajok, ha valaki szereti a minőségi zombikat, akkor nézze a The Walkin Dead sorit! Annyira jó, hogy az eddig megjelent első évaddal (6rész) már végeztem is:) Dex nyomába sem érhet, de mindenképp szuper kis sorozat!

5851. Dudika14
2010. dec. 10. 11:00

Tegnap újra elővettem a Hozományvadászok c. minisorozatot, imádtam! Az M1 vetítette.


Most lépek könyvtárba, aztán a gyerekért a suliba, csá:))

5850. Dudika14
2010. dec. 9. 18:46

Úgy látom elkeseredésre semmi ok:DDD


A Showtime berendelte a Dexter 6. évadját!

Csepp meglepetés sincs az arcunkon, mert már reggel nem hivatalos formában bejelentésre került, ami a nap végére hivatalossá érett.

Az 5. évad premierjéhez képest 43%-os nézési növekedést produkált vasárnap este. Ez 2,5 milliós nézőszámot takar.

5849. Dudika14
2010. dec. 9. 18:39

Hello lányok:)

Syl: nagyon izgalmas volt ez a leírás, de én sem adnék érte ennél többet:)

Kata: mostmár látom neki kell ülnöm a téli szünetben Dexterezni, egész sok része van már:)


Én tegnap Vámpírnaplók-ra éheztem...elvonási tüneteim kezdenek lenni a sorozatokat illetően. Jó régen néztem:) De sikerült a II. évad 5-6 részét meglesnem. Most majd be kell regiznem megint leszedéshez, mert az "oldalunk" megint eltűnt:O Tudsz róla valamit?


Dex ügyben szétnézek;)

5848. Sylvia81
2010. dec. 9. 11:02

De nagy a csend... :)


Tegnap este Felem valami láthatatlanná váló pasis (ő volt a gonosz) filmet talált a tévében, az ment, míg gépeztem.

Hááát, elég gusztustalan volt helyenként.

És nem is volt mindenhol életszerű. Jó, tudom, az alapsztori sem az!

De hogy a hűtőkamrában, -50 fokban a nő arcára félúton ráfagy a könny, neki meg éppcsak lila a szája, és még simán tud gondolkodni és mozogni, hogy csináljon egy elektromágnest, amivel kinyitja a reteszt... Na, ez pl. hihetetlen volt.

Meg volt még benne pár ilyen.

Még azt sem csodálnám, ha csinálnának második részt, mert az első végén mégsem halt meg a gonosz, aki többtíz emeletet zuhant lefelé a liftaknában, aminek az alján tombolt a tűz, mert előtte felrobbantott valami vegyi anyagot.

Ettől függetlenül mondjuk izgalmas volt, de összességében csak 4/10-et adnék rá.

5847. Kata75
2010. dec. 8. 08:32

Sziasztok!


Tegnap este hatalmas izgalommal ültem neki Dexter 5/11-es részének......nem csalódtam, egyszerűen IMÁDOM!:)

Amellett, hogy mennyire várom az utolsó részt szomorú is vagyok......mi lesz velem nélküle????


Esetleg hallottatok róla, hogy lesz 6.évad? Jó lenne:)

5846. Kata75 (válaszként erre: 5844. - Sylvia81)
2010. dec. 7. 08:19

:((


Este 1 Gyilkos elméket sasoltam, meg egy fél CSI Las Vegas-t.

5845. Kata75 (válaszként erre: 5843. - Sylvia81)
2010. dec. 7. 08:18

Akkor már be van kódolva a gyerkőc:))


Nálunk azért nem ennyire egyszerű a dolog.......minden alkalommal meg kell beszélni. Bár szoktak olyat mondani, hogy: - Anya, tudom, hogy csak kaja után ehetünk édességet.....

Közben meg látom, hogy akkor és most szeretné befalni........csészealj szemeknek nehéz nemet mondanom, de muszáj. Bizonyos alkalmakkor szokott olyan is lenni, mint pl. tegnapelőtt reggel is (bőven reggeli előtt!:), hogy soron kívül azt bontanak ki amit szeretnének.


Viszont ha valamiért megvonom tőlük, akkor hála következetes tudok maradni, és már ők sem hisztiznek. Tudják, hogy vannak bizonyos szabályok, de persze próbálkozni lehet:)

5844. Sylvia81
2010. dec. 6. 22:51

Közben fél szemmel a Mel Gibson - Heath Ledger féle Hazafit nézem.

Kedvenc mondatom: "Papa, papa! Bármit mondok, csak ne menj el!"

Ezen mindig pityergek...

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook