Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
2010. dec. 31. 00:17

Bár én 8 éve vesztettem el jan.1-jén igencsak nagy űr maradt a lelkemben..

ezt igazán nem tudja senki más pótolni..

Persze Noncsi itt van,de ő más helyet foglal a szívemben..

egyébként az összes létező szeretet ami bennem van,azt mind csak Rá zúdítom..

MI ölelkezősök és puszilkodósok vagyunk..

ő nagyon bújik,sokszor ad magától puszit,és megölel..

a fejét közben a vállamra hajta..

kis érzékeny,olyan mint én..

5992. Sylvia81 (válaszként erre: 5991. - Dudika14)
2010. dec. 31. 00:04

No igen. :)

Kiarát az első pillanattól érintés-központúnak neveltem. Nekem fontos a simogatás, a bújás, a puszi, és már neki is. Dorinával ugyanez.

Amúgy tök édesek, mert mikor Kiara már ül a fürdőkádban, levetkőztetem Dorinát, mindig odaviszem a nagy kádhoz, hogy Kiara megpuszilhassa. És minimum 5 puszit mindig kap a pici: az első minden esetben a pocakon cuppan, és érkezik 1-1 mindkét kezecskére, a könyökhajlatba, és a két térde fölé is. Aztán a ráadás csak ezután, az már változó. Van, hogy napokig semmi, de van, hogy már nekem kell szólnom, hogy elég, mert nem bírom a kád fölé hajolva tartani Dorinát. :)

És bizony többször van, hogy Kiara nem hagyja nyugton Dorinát szopi közben, néha felpuszilgatja félálomból is. :)

Dorina egyébként nagyon édes lett, tök sokszor hozzámbújik. :)


Ez talán azért alakult így, mert én elég korán elveszítettem édesanyámat, és már előtte sem annyira volt rendben, és bár próbálta a maximumot kihozni magából, talán nem mindig volt ott, mikor kellett volna - bár nem hiszem, talán sokkal többet nyom a latba, hogy korán ment el. Miután elment, már nem volt mentsvár, NyugalomSziget, ahol megpihenhettem volna. Ha ez eszembe jut, mindig kérem az égieket, hogy ne kelljen ezt átélnie a gyermekeimnek...


Nah, valamilyen szinten igencsak elkanyarodtam a témától. :)

5991. Dudika14 (válaszként erre: 5990. - Kata75)
2010. dec. 30. 19:01

Sziasztok lányok:)


Mindig olyan jól elbeszélgetünk. Ki mikor van itt:) Szeretem ezt a kis klubbot:D

Ehhez kapcsolódva: Nem tudom miért, de valahogy sosem gondolok egy elkövetkező háborúra:O Viszont a régi időkre nagyon is sokat, hogy miért??? (I. és II. világháború, '56-os forradalom)

Viszont tény, hogy amilyen mintát kap otthon a gyerek, olyat visz tovább és valószínűleg mi az a korosztály vagyunk ismét, akiket érdekel, hogy a gyerekem "normális" legyen. (Gondolok itt arra, hogy nem szemetel, nem anyázik, nem verekszik a suliba, próbál tanulni tehetségéhez mérten, olvasgat, beszélget otthon a szülőkkel, pusziznak...egyszóval kap szeretetet, törődést) Mert aki nem kapja meg otthon ezeket (szülők isznak, csúnyán bánnak egymással, netán verekednek, nincs puszi, ölelés) azok fognak eldurvulni, elállatiasodni. Hiába is vágyik a szeretetre, nem lesz előtte a jópélda és csak irígykedve nézi a "normális" gyereket! Sőt, még rúg is rajta egyet, neki se legyen jó:( Én így látom.


Filmügyben: van nekem Maffiózók sorozat (6 évados) kiírva (véletlenül duplán írtuk ki) lemezre, érdekel valakit (szinkronos)? Szívesen elpostázom, privátba küldjetek címet:)

5990. Kata75
2010. dec. 30. 17:19
Néha azért azt kívánom bárcsak egy lakatlan szigeten élnék:DDDD
5989. Kata75
2010. dec. 30. 17:18

Még egy gondolat: régen én is mindig 1 gyereket szerettem volna, férjem legalább kettőt. Most az előbbi gondolatom viszem tovább azzal, hogy én is mennyivel "kevesebb" lennék a testvéreim nélkül........lehet szerencsés vagyok, és nem ez az általános, de hihetetlenül jó a kapcsolatunk. Bátyámmal igaz nem minden napos, de húgommal bizony több annál:) Ettől függetlenül mindkettőt imádom, és ezt ahol tudom éreztetem is velük.

Na jó, azért vannak kisebb-nagyobb nézeteltérések stb, de mondjátok meg, hol nincs?:)


Ha ők is ebben nőnek fel, látják az összetartást akkor remélhetően már nélkülünk is e szerint élnek majd, és ez engem valahol megnyugtat:)

5988. Kata75
2010. dec. 30. 17:11

Csatlakozom, szintén értem/érzem amiről írtatok.

Csak annyit fűznék hozzá, hogy azért azt nem bánom, hogy a gyermekeimnek rajtunk a szüleiken kívül ott vannak/lesznek egymásnak. Persze semmi nem garancia, pl, hogy felnőttként is szeretni fogják egymást, illetve tartják majd a kapcsolatot, bár azért szerintem, legalábbis remélem tovább fogják vinni amit itthon kapnak/látnak útravalóként.


A másik: mi is ketten vagyunk, mindenkinek jut egy gyerkőc ha szaladni kell:) Na jó, ezzel nem viccelődök, ez bizony ahhoz komoly téma.

2010. dec. 30. 14:49

..és közben felkelt a drágám..úgy,hogy énekel../mindig énekel..háp,háp,háp...a többit csak hümmögi../

amikor egy kicsit magambazuhanok,Noncsi mindig észheztérít..a maga gyermeki ártatlanságával..kedvességével..:)

és persze,hogy jó,hogy Ő van Nekünk!:)

talán az én világomban az egyetlen jó és szép "dolog"..

2010. dec. 30. 14:45

Szörnyű..az biztos!

Legalább tudod,hogy mire gondolok..

végre nem azt kapom vissza,hogy "egy gyerek nem gyerek,meg kell a testvér..stb.."

túl beteg,fertőzött és gonosz e világ..és sajnos azt kell írjam,nem érdemes ide szülni..

csak amit látok nap,mint nap..és nemcsak a híradóban,hanem a tinik körében..milyen agresszívak..

annyira kezd elkorcsolulni az emberiség..

és erre is írtam,hogy e beteg világtól elég lesz egy gyermeket megvédenem..remélem sikeresen..

Nna bocsánat lányok..

nem akartam ilyen szürke,és fásult lenni..de néha túl sokkkkk ami körülöttünk zajlik..

Végezetül még ennyit:

"ha azt akarod,hogy a világ valamivel jobb hely legyen,

előbb magadra nézz,változz át,

és változtass szüntelen.."

5985. Sylvia81 (válaszként erre: 5984. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 30. 14:04

Nos, teljesen igazad van, bár én próbálok nem belegondolni.

Mikor a két Korea újból egymásnak ugrott, nagyon féltem, hogy világháborúvá fajul - persze sajnos ennek veszélye nem múlt el még most sem (főleg, hogy a világ legnagyobb agresszora szerintem az USA, ők meg ugye igencsak ott vannak). Álmatlan vagy félálomban töltött éjszakáim voltak, hogy hová fogunk tudni futni, ha baj lesz...

Ez egy főváros, és bevallom, gőzöm sincs, van-e a közelben olyan gyár, amit érdemes lenne célba venni adott esetben.

Zegen a nagyanyámék nagyon közel laknak a vasúthoz, anyósék meg a kőolajhoz is, amit simán fel lehet szerelni kerozingyártásra - nem részletezem.

Az ország másik végébe eljutni meg...


Pont tegnap este néztem a Földrengés NY-bant, és rájöttem, hogy ha az életem múlna rajta, sem biztos, hogy fel tudnék mászni egy kötélen - és akkor a gyerekeket is fel kéne vinni ugye valahogy!

Meg hasonlók...


Ehh, nem nekem való ez a világ. :(

Az erőszak csak erőszakot szül, és amíg valaki mindig visszaadja, sajnos nem lesz jobb. :(

És akkor még szóba sem hoztam a Föld kizsákmányolását, pedig ott is jócskán kezd visszanyalni a fagyi!!!

2010. dec. 30. 13:16

Sziasztok!

Mi sem tervezünk másik babát..

én mindig egy gyermeket szerettem volna..egy rák-jegyű kislányt..

lehet önző vagyok,de nem igazán vágyódok másik gyerkőcre..főleg nem erre a beteg világra..:(

mindig jóval előre gondolkodok..és nem látom túl fényesnek a jövőt..(persze nem vagyok túlzottan pesszimista)de tartok tőle..

lehet hülyén hangzik..de mindig azt szoktam mondani,ha futni,menekülni kell,akkor elég lesz ez az egy gyerek akit védhetek..

5983. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5976. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 30. 13:08
jav:készpénz..
5982. Sylvia81 (válaszként erre: 5979. - Dudika14)
2010. dec. 30. 11:08

Sziasztok!


Nem igazán tervezek több gyereket - na nem mintha ez a két gyönyörűség be lett volna tervezve... :D

Egyszer deja'vu-m volt, de ezt majd leírom a naplómba, ha végre utólérem magam írásilag. :DDD

Még a karácsony sincs meg teljesen... :)

5981. Kata75
2010. dec. 30. 10:22
Este végre megnéztem 2 Bonest, meg a Magyar retrót, jól estek:)
5980. Kata75
2010. dec. 30. 10:20

Sziasztok!


Szívem szerint szeretnék még, de az eszem azt mondja megvan a létszám, teljes a csapat.......


Az idő pedig nem hogy gyorsan telik, egyenesen száguld:(nem régen kezdtük az ovit, és lassan suliba járnak...........

Mindig azt mondom milyen nagyok már, aztán elég csak egy pár hónappal azelőtti képet megnéznem, és rájövök, hogy hamarosan szintén a mostani állapotra fogom azt mondani, hogy de kicsik voltak még itt.........szóval, hiába lenne jó ha már önállóbbak lennének, de inkább próbálom kiélvezni a jelen "szépségeit". Most nem kicsit nehéz, mert iszonyat ez az időszak........de majd csak túl leszünk ezen is, aztán meg lassan itt a kiskamasz kor........:DDD

5979. Dudika14
2010. dec. 30. 01:02

Az biztos, tuti gyorsan mennek az évek. Azóta érzem, mióta Bálintom is kikerült az oviból. Nekem az első 5-6 év ment el nagyon nehezen, mindkét gyereknél...nem tudom miért.

Mi is sokszor nézegetünk régi fotókat, mind fent van valamelyikőnk gépén, aztán egyszer csak rátalálunk:))

Telefonomon nekem is szoktak lenni filmzenék, legutóbb McLeod lányai csengettek:D Most lecseréltem Adam Lambertre:D


Én láttam a Bakancslistát, nagyon tetszett!!!

A Derült égből szerelem, szerintem az egyszernézhetős vígjáték, romantika kategória. De kedvelem Jennifer Anistont és AAron Eckhart is:))


Én már évek óta nem lottózom, úgy vagyok vele, hogy önkéntes adót nem fizetek:) Sosem volt szerencsém. Eddig max. kaparós sorsjeggyel nyertem kisebb összegeket. Meg idén a Szellemlány c. könyvet:)) Ilyen kisebb nyeremények nekünk is voltak, Univer fakanál, Krönung kávésbögrék kancsóval, Douwe Egberts tálcák...de a nagy nyereményre még várakozunk.


Nem terveztek több tesót? Én néha szeretnék, aztán rájövök, hogy el kell felejtenem:((

Tudom, Kata nem, Zsu még előtte van, de Syl és Noranna?


Jó éjt virtuális barátnőim:D

5978. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5977. - Sylvia81)
2010. dec. 29. 22:55

Őszintén.. várom is,meg nem is..Valamikor szeretném,hogyha már nagyobb lenne..de aztán mégsem..

majd eljön mindennek az ideje..

ilyenkor esténként mindig megnézem a tavalyi képeket,videókat róla..

tudom,hogy minden hónapjában aranyos,és édes volt..de a legcukibb 6-7 hónaposan volt..

te jó ég..nemrég voltam terhes..

most meg pár nap és másfél éves..aztán kettőt pislantok és ovi,isi..

5977. Sylvia81 (válaszként erre: 5972. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 29. 22:48

A magyar telcsim W595, méghozzá a virágos. :)


Abba én is belegondoltam, hogy milyen lesz majd pár év múlva, ha a csajok csinálják a vacsit... :D

5976. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5973. - Kata75)
2010. dec. 29. 22:16

Lottózunk is..illetve a párom foglalkozik vele..kenó,5-6-os lottó..plusz,ha van heti vagy havi játék ezekkel kapcsolatban,akkor úgy megy feladni..amellett,hogy ezek mind 5 hetes szelvények..tegnap kérdeztem rá,hogy valamelyiket nem akarja-e megszüntetni..?

Még ott vannak a vonalkódos játékok,stb.stb..Kocsira vagy kézpénzre hajtunk..:)

A múltkori csokoláda mellé most nyertünk kerámia pipere szettet..fogmosó,szappan-tartó..

sima krémszínű,majd kidekorálom,és lesz fotó is..:)

5975. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5974. - Kata75)
2010. dec. 29. 22:09

Dexter akartam írni..de a fűrész 7 is meglesz persze..:)

melyik másik nem ugrik be?

5974. Kata75 (válaszként erre: 5972. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 29. 21:32

Fűrész, Szülifeli ÉS DEXTER, nem?:)


Bakancslista nekem is nagyon tetszett, a másik most nem ugrik be.

5973. Kata75 (válaszként erre: 5972. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 29. 21:31

:)Ebben a fórumban már nem csak föggő társak vagyunk, hanem szerintem a körülményekhez mérten virtuális barátok is, legalábbis én így érzem:)


Te nőci.......ezek után csak annyit mondok, hogy remélem lottóztok:DDD


Zene: most LL.Juniort hallgatok, pedig nem vagyok egy nagy zenés, de nagyon bírom 1-2 számát, azokat fel is rakattam a férjemmel pár egyéb kedvenccel, mint pl. Madonna, Gabriella Cilmi, Susan Enan (Bones) és Rúzsa Magditól a Gabriel.


Van nekem egy anyósom........na, ez csörög ha a mama hív:DDD pedig bírom az öreglányt, de olyan jóóó!:)

A másik a Mama. Nem szeretem a csöpögős zenéket, de ezt ha még nem ismernétek ajánlom figyelmetekbe. Gyönyörű.

2010. dec. 29. 20:54

Sziasztok!

JAJJ,Kata,de aranyos vagy..ezt jó volt olvasni..:)

Amúgy nem fognak a senekünkbe rúgni,ezekkel a teló-nevekkel..?

Nos,az utóbbi 3 telefonom so..y er..son-os volt,jelenleg w595-öm van..

Imádom a filmzenéket, a két zene amit írtál is nagyon-nagyon jóóóó!:)

Dudi!

Most elképzeltem,hogy a kislányom már nagylány,és ő fogja készíteni a papit..:)


Szilvi!Jelenleg,még mi sem használjuk..majd közösen teszünk rá képeket..

Még azt sutyiban elújságolom,két éve decemberben nyertünk egy bazinagy 107cm-es lcd tv-t..

nagyobb volt mint a kecó..:)

Zus!Te merre jársz?Gyönyörű lehet Lillafüred ilyenkor..


Csajok!Gugli képkereső..Lillafüred télen..

hát nem szép?

Ui,már alig várom,hogy január legyen..meglesz a fűrész,és szülifeli..

Tegnap újra és újra megnéztem a bakancslistát..

ma pedig a derült égből szerelem c.filmet nézném..

Valaki látta,érdemes?

Húú..már megint cserfes vagyok..:)

5971. Kata75 (válaszként erre: 5970. - Dudika14)
2010. dec. 29. 18:10

Én tudod nem vagyok "szerelmese" az újabb telefonoknak, amire kell annál már ez is sokkal többet tud:)

Csengőhangom a Fürész zenéje.........:D de természetesen megvan Dexteré is:)

5970. Dudika14
2010. dec. 29. 15:43

Sziasztok!


Itt is van hó, bár a nap nem süt, olyan köd volt reggel, alig láttam el a szembeházig.

A telefonom inkább meguntam és voltak benne olyan dolgok, amik nem tetszettek pl. a háttérképbeállítása, nekem túl bonyolult volt.

A Samsung Monte egészen szuper ahhoz képest! DE ettől függetlenül jó kis telefon az 5230-as is:))

Nálam az a baj, hogy évente mindig találok valami jobbat, okosabbat:D Mit csináljak, ha a technika szerelmese vagyok:O


Én most megint rácuppantam a sorozatokra.

Tegnap este The Good Wife volt II.4-9.

Ma délelőtt - mivel a nagyfiam készítette az ebédet - befejeztem a meglévő részeket 10-11:)


Most megyek felolvasást tartok:D

Puszi:)

5969. Kata75 (válaszként erre: 5968. - Sylvia81)
2010. dec. 29. 15:38

De épp ez a jó benne, hogy bár akaratlanul, de ebben is egyezünk, nem csak a függésben:)


Ó, Noranna, Neked milyen telód van, hisz Te is csapattag vagy!:)

5968. Sylvia81 (válaszként erre: 5967. - Kata75)
2010. dec. 29. 15:33

Jajj, nem azért írtam! :DDD

Rajtunk kívül még ezreknek ilyen van. :) Aki egyedit akar, csináltasson Swarovsky-sat! ;)


Nem tudom, de lehet ám, hogy rosszul emlékszem!

Valamiért az rémlik, hogy nem tetszett neki...

5967. Kata75 (válaszként erre: 5965. - Sylvia81)
2010. dec. 29. 14:55

Eskü nem tudtam róla, hogy ilyet kapok, illetve nem emlékeztem rá nektek ez van:))

Nem hiába vagyunk mi egy banda:DDDD


Na, de nem is, mert Dudika is törzs tag és neki nem jött be.......mi volt vele a baj?

5966. Sylvia81
2010. dec. 29. 14:53
Mondjuk az enyémen csak a csajok képei vannak, míg át nem rakom a laptopra... :D
5965. Sylvia81 (válaszként erre: 5962. - Kata75)
2010. dec. 29. 14:52

:DDD


Üdv a klubban!

Zsunak és Nekem is ilyen van, és asszem Dudié is ilyen volt, csak neki nem jött be, azért kapott újat most. :)

5964. Kata75 (válaszként erre: 5961. - Sylvia81)
2010. dec. 29. 14:27
Már egy jó kis zombis film is van rajta ha úgy van sehol ne unatkozzak:DDD
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook