Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
6203. Kata75
2011. febr. 17. 12:30

Sziasztok!!!


Sajnos megint be vagyok havazódva, a szó szoros, és tágabb értelmében is........pedig már olyan jó volt érezni a tavaszt:(


Sebaj, hamarosan eljön az ideje, és visszavonhatatlanul beindulnak a fák és rügyeznek, madárcsicsergésre ébredő reggelek stb.stb:) Alig várom mááááár!


USB még mindig írásvédett, de hogy mi a görcskarikáért.......egyszerűen nem tudunk rájönni, az új pedig még nem ért ide, így muszáj vagyok a bazi nagy laptopon nyomni. már ha van időm, mert az ugyi nem sok mostanában.


Azért lepörgettem pár rész Grace klinikát Bostoni halottkémekkel fűszerezve:) Persze mindezt az alvásidőm rovására, de nem bántam:)

6202. Dudika14
2011. febr. 16. 07:40

Szép reggelt! Ma nálunk esett a hó:)

Milyen vidám...pedig már abban bíztam, hogy jön a tavasz:D

6201. Dudika14
2011. febr. 16. 00:07

Ma este megnéztem a Viasat-on a Határok nélkül c. filmet.

Aki kedveli Angelina Jolie-t és Clive Owen-t feltétlenül nézze meg!


Jó éjt!

6200. Dudika14
2011. febr. 14. 21:29

Köszi lányok:)

Küldtem virágot a titkos naplóban:)


Tegnap elolvastam Diana Dorth: Emily naplója c. könyvét (nagyon megérintett)

ma pedig Leslie Alan Horvitz-H. Harris Gerhard: Vakpróba c. olvasom végig. (ez is szuper, bár teljesen más stílus)

Filmeket majd talán holnap nézek.

Bár tegnap még beszorítottam az Ízek, imák, szerelmek c. filmet szinkronosan...nem nagyon tetszett, ahogy a könyv sem:(


Jó éjt!

2011. febr. 14. 17:36

Sziasztok!

Isten éltessen Dudika!

6198. Dudika14
2011. febr. 14. 15:47
Köszönöm szépen:))
6197. Sylvia81
2011. febr. 14. 14:56

Sziasztok!


Dudika!

Boldog, boldog, boldog születésnapot...!!!!!!!!!!!

6196. Dudika14 (válaszként erre: 6195. - Zsu1984)
2011. febr. 11. 23:23

Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem jobb, ha véget vetnek a sorozatoknak 3-4 évad után.

Már nem tudnak annyi jó sztorit, poént kitalálni, hogy érdekessé tegyék a részeket és számomra unalmassá válik.

Nyújtják, mint a rétest:D


Ez persze magánvélemény. Számomra a legjobb példa a Tuti Gimi (One Tree Hill) a 6. évad után az is teljesen befásult, mégis csináltak belőle 8 évadot, de nagyon unalmas volt.

6195. zsu1984
2011. febr. 11. 16:49

Még két (talán rossz) hír:


Idén befejeződhet a Doktor House és a Született feleségek


Amerikában jelenleg a Doktor House 7. évadja látható, itthon márciusban lesz a premierje. A szezon tavasszal fejeződik be, és ezzel együtt lejár a Doktor House-t alakító Hugh Laurie szerződése. A színész korábban többször is úgy nyilatkozott, hogy elképzelhető, hogy a 7. évad után kiszáll a sorozatból, ez pedig egyben a Doktor House végét is jelentené. Az, hogy lesz-e szerződéshosszabbítás, a következő hónapokban derül ki. A csatorna örülne a folytatásnak, hisz továbbra is sikeres a sorozat, így nem rajtuk múlik majd.

Hasonló a helyzet a Született feleségekkel is, melyből szintén a 7. évad látható Amerikában, Magyarországon pedig márciusban indul. Az ABC csatorna berendelné az új szezont, de Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross és Eva Longoria szerződései májusban lejárnak. Itt is kérdéses, hogy mely színésznőkkel tudnak hosszabbítani, és ha csak egy-ketten távoznának, akkor folytatódhatna-e a sorozat. A stúdió és a főszereplők elvileg már tárgyalnak egymással, így a következő hetekben dőlhet el a Született feleségek sorsa.

6194. Kata75 (válaszként erre: 6193. - Dudika14)
2011. febr. 9. 21:36
Nem, az az évad záró utolsó rész......sajnos:(
6193. Dudika14 (válaszként erre: 6192. - Kata75)
2011. febr. 9. 18:58
Most nagyon nem vagyok képbe, mivel még mindig Dr. Csont-nál járok:) hogy az 5. évad hányadik résszel ért véget? (Dex) Nekem a 12. az utolsó, volt még?
6192. Kata75 (válaszként erre: 6191. - Dudika14)
2011. febr. 9. 13:36

Sajnos már olvastam róla........de hála legalább meggyógyult! Azt viszont nem vettem észre, hogy parókában forgatott.......lehet az a 6.évadban lesz? Remélem!:)


Neked is szép napot!:)

6191. Dudika14
2011. febr. 9. 11:10

Sziasztok!

Szép napsütéses napot kívánok mindenkinek, még ma, használjátok ki, visszatér a tél:((


Hoztam egy kis pletyit Dexter frontról, bár nem éppen vidám:


Michael C. Hall és Jennifer Carpenter

Magukat is becsapták



A Dexter című sorozatban testvérpárt alakító Michael C. Hall és Jennifer Carpenter az életben házastársak. Kapcsolatuk látszólag felhőtlen volt, az asszony férje mellett állt, amikor a sztárnál januárban Hodgkin-kórt diagnosztizáltak. A férfi a Golden Globe-gálán már sapkában vette át a legjobb színésznek járó díjat, és parókában forgatott.


Jennifer Carpenter pár hete még úgy nyilatkozott: a betegség közelebb hozta a férjével. „Megtanultuk egymást megbecsülni és értékelni. Furcsamód ez a betegség volt a legjobb dolog, ami történhetett velünk és Michael haja szebb lett, mint korábban volt” – nyilatkozta Jennifer, akinek szavai ma már üresen csengenek. A pár ugyanis kétévnyi házasság után szakított egymással.

6190. Kata75 (válaszként erre: 6187. - 4f8ae69d1b)
2011. febr. 9. 08:54

Ó, olyan lapocskát én is vettem már, de más márkában........számomra BORZALMAS élmény volt!!!!


Engem nem zavar ez a téma, örülök, hogy beszélgetünk:)


Most elég ramatyul vagyok, és dolgoznom is kéne........még kicsit ejtőzök, aztán belevetem magam:)

6189. Kata75 (válaszként erre: 6186. - Sylvia81)
2011. febr. 9. 08:51

Sajnos nem lehet........DE tegnap már USB-ről pörgettem 3 rész Grace klinkát, és tök jóóó!:)


Kicsit macerásabb, mert ugye adott mi van a kártyán, és ha olyan napom van többször kell majd tölteni, de egész más mint a laptop. Sokkal jobb:)


Lemezeknél jobb időszakban vagy 10 meg van/volt töltve, a már meglévő rengeteg dvd-vel együtt............és ha egyik nem jön be jöhetett a másik, vagy cserélgettem stb, de majd csak megszokom ezt is:)

6188. Sylvia81 (válaszként erre: 6187. - 4f8ae69d1b)
2011. febr. 8. 22:55
Ismerem azt is. Egyszer használtam, fél óráig zsibbadt a nyelvem. :) A környezetem örült, mert nem dumáltam. :DDD
2011. febr. 8. 22:36

Sziasztok!

Igen van több is belőle..én eddig a kéket és zöldet próbáltam,ill.az van itthon..:)

Ennek a márkának van olyan vékonyka kis lapból álló szájfrissítője is,amit nem tudom nálunk lehet-e kani..gondolom a mü...ben biztos van..

az is nagyon jó kis dolog..nyelvre kell tenni,és szép lassan elolvad..

Na jó befejezem ezt a szájhigiénás témát..:)

ui.remélem a termékgyártója add nekem sok-sok ajándékot a reklámért..;)

6186. Sylvia81 (válaszként erre: 6185. - Kata75)
2011. febr. 8. 21:52

Igen, a L.st.r.n. szájvíz. :) Csak nekem mindig kimegy a fejemből a neve. :DDD


És nem lehet azt újraprogramozni, vag mifene? Formatálják, töltsék rá újból a programot, aztán legyen jó!!! ;)

6185. Kata75
2011. febr. 8. 20:23

Sziasztok!


Ha jól gondolom ez a L.st.n.r szájvíz vagy mi a szösz:)

Tuti kipróbálom.



Férjem elvitte a kisgépem szervízbe, de valami olyamit mondtak, hogy működik, csak valami programozás ment benne tönkre, és persze az nem cserélhető.........viszont hála USB-vel tökéletesen pörög, így maradunk annál.

Már kaptam is egy 8 gigásat, arra aztán fér majd pár rész a kedvenc sorozataimból, vagy 1-2 film:) Legalább az újra írható lemezekkel sem lesz gondom.


Úgyhogy HAJRÁ!!!!:)))

6184. Sylvia81
2011. febr. 8. 20:04

Noranna!


Tegnap néztem dm-ben, a L... szájvízből itt 6féle van. Nem írtam el, hatféle!

Bezzeg mentolmentes nincs. Most agyalok az epresen, hátha az nem annyira mentolos. Lehet, holnap veszek, majd ott eldől. :)

6183. Sylvia81
2011. febr. 8. 20:02

Haaaaaaahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.............!!!!!!!! :DDD

Hol jár mindenki???

6182. Sylvia81
2011. febr. 7. 00:00

Fogkő:

Egyre több helyen olvasom, hogy a fluorid mellékhatása a fokozott fogkőképződés. Olyat is olvastam, aki viszonylag rendszeresen járt leszedetni, aztán egyszer mikor leszedette, pont fluoridmentes fogkrémet kezdett használni, és azt vette észre, hogy nem "nő" újra a fogköve...

Mellesleg költői kérdés: miért jó az a fogkrém, amiben mérgező anyag van, még ha csak kicsi koncentrációban is?

6181. Sylvia81 (válaszként erre: 6180. - 4f8ae69d1b)
2011. febr. 6. 23:55

Sziasztok!


Én is alulinformált vagyok szájvíz-ügyben, gőzöm sincs, melyik az az L... nevű. Elküldenéd privátban? És egy kérdés: mentolos?

Köszi!

6180. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6179. - Kata75)
2011. febr. 6. 23:48
Kék és zöld színű van..ez utóbbi picit brutálisabb,mint a másik..az első 4-5 öblítésnél fogod csak érezni,aztán már teljesen megszokod..:)
6179. Kata75
2011. febr. 6. 21:35

Sziasztok!


Zsu: igen, nagyon örültem neki, és szinte fájóan hiányzik, a laptopot nem szeretem.......:((


Fogkő: nekem nem szokott fájni, bár tény, hogy elég kellemetlen.

Hiába használok fogselymet, elektromos fkefét, akkor is sok van........erre mondták, hogy hajlam. Ahogy elnézem Réka lesz ilyen, már most van neki, pedig eddig gyünyörű fehér kis fogai voltak. Egy ideje gondolkodunk, hogy elvisszük fogdokihoz. Petinek még mindig csuda szép, remélem a most növekvő csontfogak is ilyenek lesznek:)



Szájvízből C.rs.d.l-t használom alkalomszerűen, de már gondolkodtam valami váltáson, úgyis fogyóban van. Köszi a tippet Noranna:)

6178. Dudika14 (válaszként erre: 6177. - 4f8ae69d1b)
2011. febr. 6. 18:12

Hűha, betojtam rendesen, kisfiam nem viseli jól a fájdalmat:(( Hogy fogják leszedni neki:O

Nála a foga külső fogán van és ha nevet nagyon látszik neki, olyan, mintha lepedék lenne a fogán, annyira sajnálom!!! Kiskorában nem szeretett fogat mosni, mindig unszoltam érte, mostmár jobban mossa, fontos, mert jönnek a maradók.

Nem ismerem a szájvizeket. Nem tudom miről írtál:)

6177. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6175. - Dudika14)
2011. febr. 6. 16:34

Nekem is kevés fogkövem volt..kivülről nem látszik,csak belül látni..

nagyon kellemetlen amikor leszedi..

bár én nem mukkantam meg,de nekem rettentően fáj..és utána rendesen vérzik is az ínyem..sőt eleve be is volt durranva az egyik fogamnál,de már helyre is jött..

ahhoz tudom hasonlítani..mikor pl,vízkő van egy csaptelepen és arról egy vésővel pattingatnád le a követ..

lehet,hogy van valami spécibb,és fájdalommentesebb módja is..annak jobban örülnék..

Megelőzésképpen beiktatok mégtöbb fogmosást,vagy rágózást..

jelenleg a sok szájvíz mellett ezt az új..L..nevűt is használjuk,ami kiváló!Eddig ez a legjobb!:)

6176. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6174. - Zsu1984)
2011. febr. 6. 16:27

Sziasztok!

Mostmár talán csak a húzás ingyenes..

lehet,hogy az amalgántömés is..

Remélem,azért nem ugyanoda a dokihoz mész vissza..

inkább válassz egy jó maszekot!

6175. Dudika14
2011. febr. 5. 20:39

Sziasztok!

Nálam újabban no sorozat:( Csak "sima" filmeket néztem.

Ma éppen a Szibériai borbély c. (majd írok róla összefoglalót a filmes naplóban)


Fogorvos témához: én sem járok évek óta, luxusra nem fussa:DD

De a kicsi fiamnak van fogköve, őt el kéne vinni, hogy működik annak a leszedése? Nem fáj, ugye?

Nem tudom mitől van az? Mert nekem sosem volt még.


Könyvek fogynak:D Ma épp Sally-Anne Robinsontól fogom befejezni a Csábítás c. könyvet.

6174. zsu1984
2011. febr. 5. 17:49

Sziasztok!


Beállok a fogorvosos témába, mindenféleképpen mennem kell, szerdán fogmosás közbe beletört a bölcsességfogam a fogkefébe....áááááá, utálom a fogorvost.....főleg mert 2 éve amikor jártam 7 hétig!!! utolsó előtti alkalommal amikor húzott kitört egy darab csontot az álkapcsomból, rá 1 hétre kihúzott még egy fogat mellőle(na ekkor, amikor már be voltam injekciózva, meg akartam lépni a váróból:)ezután 1 hét táppánz következett, mert nem gyógyult a 2 sebhely egymás mellett, nem bírtam kajálni és rosszul lettem...stb, stb....



Kata:sajnálom a kis gépedet, emlékszem mennyire örültél mikor megkaptad!


Noranna:tényleg nem volt drága, de ahova tartozunk ott a tömés nem ingyenes?

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook