Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
6383. e2579acec2 (válaszként erre: 6382. - Dell75)
2011. júl. 3. 03:27
Én is ezt nézem most és én is nekik drukkolok pedig :))))
6382. Dudika14 (válaszként erre: 6382. - Dell75)
2011. júl. 2. 23:47

Elárulom nem priviben is: NEM


Bár én a 2. évad 15 részig láttam. Nem tudom most hol jár a sorozat, jelenleg a Rejtély-t nézem:)

6381. Sylvia81 (válaszként erre: 6379. - Dudika14)
2011. jún. 29. 22:14

A kérdés, hogy újravették-e a szinkront?

Ha nem, asszem a 10-20. rész között fog megváltozni a szinkronhang. Már rég volt, nem emlékszem pontosan, melyiknél. :D

6380. Dudika14 (válaszként erre: 6379. - Noranna76)
2011. jún. 29. 21:49

Már olyan rég láttam Dextert, hogy nem is emlékszem mi volt benne:( Valami új fekete csaj rémlik...

De frissítek, ha lesz több rész:)) Mert szeretem ezt a színészt! Örülök, hogy legyűrte a rákot!

6379. Dudika14 (válaszként erre: 6378. - Sylvia81)
2011. jún. 29. 21:48

Én Peter Bishop miatt kezdtem el főként nézni:) Ő még a Dawnsonból lett kedvencem. De én is bírom Walter-t...tényleg nagyon jó karaktert kapott!


Én sem láttam még filmjét, pedig van pár. (pl. Gyűrűk urában is szerepel, de megfogadtam, hogy addig nem nézem meg, míg el nem olvasom a könyvet:)


Nem nézem tv-ben, nem mindig érek rá:) Magyarul nézem igen, de net-ről szerezte azuram:D


Az euróvizios infot köszi, utánanézek:)

6378. Sylvia81
2011. jún. 29. 21:31

Dudika!


Egy kis hír a jövő évi Eurovíziós változásokról:

[link]


Tutira lesz még más is...

6377. Dudika14
2011. jún. 28. 19:37

Sziasztok!


Syl: nagyon sajnállak ezért, mert nekem is elvonási tüneteim voltak egy idő után, mivel nem néztem hónapokig sorozatot. mOst kaptam rá ismét:)

Ki volt a kedvenced a sorozatból? (Rejtély) A szőke csaj, főszereplő, Olivia, olyan fura egy nő. Egyszer nagyon bájosnak látom, máskor meg mint egy bányarém:DD


Noranna: De jó:)) Majd ha nézed, majd írjál hogy tetszik.

Dexi hol tart/ott? Azt az 5. 12-nél fejeztem be, van tovább?

6376. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6372. - Dudika14)
2011. jún. 27. 23:27

Sziasztok!

Most írják nekem..eddig nem hallottam róla(mindennel le vagyok maradva)így a te hsz-odat olvasva iratom meg..:)

Dexivel is még csak most végeztem..nagyon izgi volt..

6375. Sylvia81 (válaszként erre: 6374. - Dudika14)
2011. jún. 27. 19:39

És Syl az első évadot, még magyarul. :)

Nekem nagyon bejött. Ha lenne időm-kedvem-módom, az elsők között lenne, aminek a többi évadát is megnézném. De függésnek épp elég, sőt sok a Hoxa, nap közben a gyerekek miatt inkább nem nézném, délben Dorina a nappaliban alszik, nekem meg tennem is kell a dolgomat, este inkább naplókat írok-olvasok.

Gyááá, hiányoznak ám a sorozatok! :S

6374. Dudika14
2011. jún. 27. 19:10

Azóta néztem még Az utolsó három nap (Rusell Crowe főszereplésével) c. filmet! Ez is piszok jó!


Vén csontok (Robin Williams és John Travolta) c. film nekem ratyi volt, többször megfogadom, hogy nem nézek vígjátékot:((


Elkezdtem a Rejtély c. sorozatot nézni (Fringe) ez viszont nagyon tetszik. Aki látta, kérem jelezze:) (Talán Zsu, ha jól emlékszem?)

6373. Tüncica* (válaszként erre: 6372. - Dudika14)
2011. jún. 26. 08:06
Szerintem valamelyik nap meglesem. :)))
6372. Dudika14
2011. jún. 25. 20:29

Hú lányok, most néztem meg a London Boulevard c. filmet Keire Knightley és Colin Farell főszereplésével.


Kész vagyok!!! Aki tudja nézze meg, kíváncsi vagyok a véleményekre.

2011. jún. 24. 22:45

Sziasztok!

Mára tartogattam Dexi 5.évad uccsó két részét..

jól elhúztam,de a következőre még várni kell..

Megjegyzem..Julia S.szuper a sorozatban..:)

6370. Dudika14 (válaszként erre: 6369. - Tüncica*)
2011. jún. 24. 22:24

Ez jó, hogy ennyire sokfélék vagyunk:)


Vannak itt lányok, akik pl. imádják a horrort, meg a fantasztikus filmsorozatokat, én ezeket annyira nem díjazom. Romantikában sem utazom már:)

Lezártam az álmodozós korszakomat jó pár éve. Mostanában még könyvben sem bírom elolvasni az ilyen történeteket, mert tudom, hogy az életben semmi nem úgy működik.


Maradok a jól bevállt családregényeknél és egyéb más inkább akciódúsabb történeteknél.


Most lépek olvasni, hosszú még az éjszaka. Végre itt a hétvége!

6369. Tüncica* (válaszként erre: 6368. - Dudika14)
2011. jún. 23. 08:01

Szia, nem baj az. :)


Én is be-be fogok kukkantani. ;)


CSI Miami, imádom. ^^ Régen minden nap néztünk egyet a Párommal, a Döglött Aktákat is láttuk, Dr. Csont, Gyilkos elmék...


Nagyon oda vagyok a romantikus sorozatokért, A bosszú álarca, A betolakodó, Paula és Paulina, Édes dundi Valentína, Perla.


Néztem a Csacska angyalt, a Bűbájos boszorkákat, elkezdtem az Ezelt, de az utóbbi annyira nem kötött le mint vártam, így csak ritkán nézem és nem falom a részeket. :)


Régen szokásom volt a Zone Romanticát nézni. Számtalan sorozatot végig néztem rajta. Pl: A bátor Huan atya, Ricky apu, Luna az örökösnő, A nők visszavágnak, Szégyen nélkül, Mint a filmekben és még sorolhatnám... :)


A hetedik menyországot is láttam, tényleg rengeteg mindent megnéztem már... :)


Sajnos nekem is van elfoglaltságom, így egyre ritkábban jut idő ilyesmikre. De azért be-be iktatok mindig valamilyen részt. ;)

6368. Dudika14 (válaszként erre: 6367. - Tüncica*)
2011. jún. 22. 22:48

Szia:)


Üdv a fórumon. Mostanában kicsit kihalt a "részleg" mivel mindenki dolgozik, babázik, de azért bebekukkantunk.

Azt hiszem ugyanígy vagyunk ezzel mi is, hogy több kedvenc is van, mindegyiket másért imádjuk. Én például a szereplőket nagyon meg tudom szeretni vagy a film témája közel áll hozzám.


Legutóbbi nagy kedvencem a családi sorozatok közül: Testvérek (Brothers & Sisters) amely most ért véget 5. évad után:(, Everwood, Derült égből család, Hetedik menyország


Bírom nagyon a fiatalos gimis sztorikat pl. Tuti Gimi (One Tree Hill), 90210, Melrose Place (2009-es változata jobban tetszik, mint a régi)


Történelmi sorozatokat egyenesen imádom: Róma, Spartacus, The Pillars of the Earth (Katedrális), Tudorok


Szeretem a krimiket: Dr. Csont, Mentalista, Cold Case (Döglött akták), Hawaii Five-O, Dexter stb.


Jöhet orvosi: Dr. House, Grace klinika, Royal Pains stb.


És még sorolhatnám itt holnap estig annyi félét néztem/nézek jelenleg is. Csak már nem tudok/ nem akarok annyi időt gép előtt tölteni, mint pl. télen vagy amikor még itthonról dolgoztam.


Neked melyek a kedvencek?

6367. Tüncica*
2011. jún. 22. 12:12

Helló. :)


Hát én aztán igazi sorozatfüggő vagyok. Nagy ritkán kezdek neki bármi nézésének, főleg interneten vagy letölthető részekkel rendelkezőknek, mivel alig tudok megálljt parancsolni.


Ettől függetlenül rengeteg sorozatot láttam már. Kinek mi a kedvence? :)

Én nem tudnék egyet kiemelni. Mindbe más tetszik, más fog meg. :)

6366. Dudika14
2011. jún. 18. 20:42

Köszi lányok! Én sokkal jobban vagyok, ma már a Vasasnapon voltunk Bálintommal Dunaújvárosban.

Bencének sem volt már ma láza, de úgy döntött még ma itthon pihen, estére buliba ment:S


Most megyek én is pihenni, kiszívott a nap:)

Jó a napfény, szeretem, de ugyanúgy taknyos vagyok:)

6365. Kata75 (válaszként erre: 6363. - Dudika14)
2011. jún. 17. 18:32

Sziasztok!


Dudika, a napfény olyan lenne mintha lámpáznád az arcod, és lehet tényleg jót tenne!:)


Mielőbbi jobbulást Nektek+++++++++++++

6364. Sylvia81 (válaszként erre: 6363. - Dudika14)
2011. jún. 17. 15:24

Orrdugulásra nem tesz jót, ha napoztatod az arcodat?


Jobbulást!!!

6363. Dudika14
2011. jún. 17. 14:56

Hello lányok!


Semmi komoly, torokfájás, orrdugulás, szerencsére más tünet nálam nem volt, ma már egészen jól vagyok. Kánikula van én meg trombitálok folyamatosan:)


Közben nagyfiam is "elkapta", épp alszik, neki sajnos láza is van, ő ma volt dokinál. Hamar kiheverjük, annyira nem komoly:)


Most megyek, lassan indulunk a temetésre, aztán meg évzáró...semmi kedvem, olyan jól meg vagyok itthon. Már napozóágy hiányom van, tegnap estefelé voltam kint egy picikét, amúgy egész nap nyomtam az ágyat és olvastam:)

6362. Kata75 (válaszként erre: 6359. - Sylvia81)
2011. jún. 16. 09:52

Hallottam róla valamit, de végül csak kiment a fejemből......


Dallas: jaj, de imádtam!!!:))

6361. Kata75 (válaszként erre: 6357. - Dudika14)
2011. jún. 16. 09:52

Részvétem az elvesztett családtag miatt:(


Veled mi a baj Dudika? Remélem nem komoly és hamar felépülsz!


Nagyfiadnak gratu, akkor Ő most kezdi a középiskolások izgalmas életét:) Új iskola/iskolatársak:)


Meddig tart az eskü: nekem nagyon tetszett, és bizony ráébresztett pár dologra, szóval tanulságos, hogy egy kapcsolaton belül mindenki tisztelje/becsülje meg a másikat.

6360. Kata75 (válaszként erre: 6356. - Sylvia81)
2011. jún. 16. 09:47

Sziasztok!


Sajnos ez egy folyamat, és egy jobb időszak, vagy kihagyás után ismét "visszaeshet", de ez a nagybetűs élet:) Szegény pici lány, na meg Neked sem könnyű.

Nálunk szinte ugyan így volt: az első pár napban/hétben szó szerint elzavartak minket + azért sírtak, hogy nem alhatnak ott........amint egész naposak lettek, és eltelt egy bizonyos idő..........de miután többször átbeszéltük a dolgot Réka már csak annyit mondott mikor Peti hisztizett, hogy "MUSZÁJ" menni:DDD Persze nem erre volt kihegyezve a mondanivalónk, de Ő valószínűleg ezt szűrte le belőle:) Ettől függetlenül amíg a régi óvó nénieink voltak szerettek járni, viszont sajnos az elmúlt egy évben sikerült megutáltani velük, de az a szerencse, hogy már viszonylag nagyok, hogy elfogadják. Hála jövőre másik csoportba mennek, és nagyon remélem, hogy immár a suli előtt többet fognak Velük foglalkozni, mert akik most kezdik szegények szinte semmit nem csináltak NAGYCSOPORTBAN. Tudom nem kötelező feladatlapozni, de azért......na mindegy.

6359. Sylvia81
2011. jún. 15. 21:52
Jah, és tudjátok, hogy ma éjjel teljes holdfogyatkozás van? :)
6358. Sylvia81
2011. jún. 15. 21:51

Ha már sorozatos fórum vagyunk... :)

Mostanában esténként, míg Dorina megissza a tápszerét és elalszik a karomban, Dallast szoktam nézni. :P Az egyik német sorozatcsatornán adják. Most volt Lucy esküvője, Jockey jól megdöntötte az ifjú férj húgát, April-t. Csak arra nem emlékszem, a kiscsaj hogyan lesz később Jockey titkárnője? Hiába no, öregszem... :D

6357. Dudika14
2011. jún. 15. 21:36

Halihó lányok!


Mindig zajlik az élet:) Ez a jó benne. Bár a rossz dolgok nem hiányoznak.

Mi pénteken temetésre megyünk, férjem egyik nővérének meghalt a férje (nem tudom pontosan, de 70 fölött volt már)

Pénteken évzáró a suliban.

A ballagás (Bence 8.ból) aránylag jól sikerült...csak anyám nem hiányzott a képből. De túl vagyunk rajta.


Most meg én lerobbantam, így most pár napig minimális gépezés, inkább nyomom az ágyat! Holnap már nem megyek melózni, a mai napot még elkínlódtam odabent.

Ennyi a helyzetjelentésből:)


Filmet csak sorozatot néztem:

90210 befejeztem a 3. évad 22-ig.

Tervben van, a Silla ékköve (lerántottam pár részt, hogy belekukk, sokan dícsérték)

Meg van pár mozifilm, amit kinéztem, a címeket nem tudom:)


Kata, az ajánlódból (Meddig tart az eskü) meglesem ezt!

6356. Sylvia81 (válaszként erre: 6355. - Kata75)
2011. jún. 15. 19:42

Mármint a "nem akarok TM-hez menni"-vel?

Tegnap egész reggel sírt, öltözés, odaút közben is, de nem engedtem. Ma csak mondogatta, de már nem nagyon pityergett.

A jövő hét még szerintem húzós lesz, aztán talán már "beletörődik", hogy nem csak átmeneti állapot, és nem kedv kérdése járni.

Csak azt nem tudom, mi lesz, ha "kiveszem" 1-2 hétre, hogy mehessen nyaralni Zegre... De ügyes vagyok, úgyis kitalálok valamit. :)

6355. Kata75 (válaszként erre: 6354. - Sylvia81)
2011. jún. 15. 18:59
Köszönjük szépen!:) Ti hogy álltok a nagylánnyal?
6354. Sylvia81 (válaszként erre: 6353. - Kata75)
2011. jún. 15. 18:47

Sziasztok!


Pff... Szerintem most nagyon rosszul állnak a csillagok, vagy nem tudom, mi van, de egy csomó felől hallok-olvasok rossz dolgokról.

Az aprónépnek jobbulást!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook