Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
6473. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6472. - Boszi Juci)
2012. jan. 22. 13:36

Van egy-két aranyos..a gyerkőcömnek mindegy,csak menjen valami ami rajzból van..:)

bár napközben inkább dvd-t néz..kisvakond a kedvenc,Ruper maci és Noddy..

6472. Boszi Juci (válaszként erre: 6471. - 4f8ae69d1b)
2012. jan. 22. 13:26

Minimaaax... :DDD Emlékszem mennyit néztem én is.

Milyen mesék vannak rajta mostanság?

Egyre furábbakat látni manapság a tv-ben, de azért vannak köztük nagyon aranyosak is szerencsére. :)

Dexternek pedig biztos nekiülök, de majd csak február elején. Addig sajnos még van 1 vizsgám... -_-

És persze magam ismerve egyik rész jönne a másik után. :DDD

6471. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6470. - Boszi Juci)
2012. jan. 19. 10:51

Szia!

Elég,ha beütöd gugli kereső,Dexter..rengeteg fórum feljön..

Amerikában az egyik legnézettebb sori,nem tudom itt nálunk,hogy áll..

Amíg nálunk főműsoridőben (magyar filmsorozat megy)nem hinném,hogy itt túl sokan rákaptak..

bár én kicsit elfogult vagyok,mert csak amerikai filmeket-sorozatokat nézek..ill.néztem..sajna már nincs időm erre..(mostanság csak dvd-n nézek pár mozifilmet és évente pedig az új Dexi évadot..)

tv ügyben gyerkőc diktál..nekem még egy ideig minimaxot kell néznem..

6470. Boszi Juci (válaszként erre: 6464. - Last)
2012. jan. 19. 04:10

Érdekesen hangzik a Tudorok. Valószínűleg kap egy esélyt. :)))

Viszont már így a Te és Noranna76 hozzászólása után a Dextert tuti elkezdem. :D

6469. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6468. - Last)
2012. jan. 18. 22:25

Vannak benne megható pillanatok..

nem gáz..én még egy reklámon is pityergek..;))

6468. last (válaszként erre: 6467. - 4f8ae69d1b)
2012. jan. 18. 21:27
A gáz hogy nagyon sírtam mikor szent3ság megölte a feleségét?Úgy sajnáltam.Pedig csak film...
6467. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6466. - Last)
2012. jan. 18. 20:45

Jaja..:)

amióta tudom,hogy Jennifer (a volt) felesége azóta nem is tudok elvonatkoztatni,mikor együtt látom őket egy-egy jelenetben..

Hála,hogy meggyógyult..a 4.évadban látni a parókát..az 5.évad elején pedig jól játsza a gyászot,megtört(ami igazából a betegség utóhatása..)

szeptemberben új évad..még talán lesz kettő..(?)

6466. last (válaszként erre: 6465. - 4f8ae69d1b)
2012. jan. 18. 19:19

:))

Te vagy az én emberem!Én is nem kicsit kattantam rá...

Óóó és olyan cuki a "fia."

Alig várom már az új évadot,majd ha meglátod az utolsó részt a 6.-ban.......ááááá...remélem hamar oda jutsz.

Brian fújj!

Én azon döbbentem meg hogy Debra igaziból a felesége volt!

De jó hogy meggyógyult a rákból!

6465. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6464. - Last)
2012. jan. 18. 18:27

Sziasztok!

Akkor ajánlom neked,(bár biztos láttad is)a Katedrális minisorozatot..


Dexteeeeerrrr..:)

Imádom,mikor a gyilkolós hacukájában van..olyan jól áll neki..

én kicsit(nem kicsit)rákattantam a pacákra..

nekem,mint Dexter jön be,nem pedig Michael C.Hall..:)

múltkor véletlnül szörfözés közben beleakadtam a meleg-sorozatos karakterébe..(sírhant művek)jáájjjj..gyorsan el is pattanttam onnan..nagyon károsítja Dexter nívóját..

amúgy a 6.évad felénél járok,még hátra van a vége..ssss nagyon nem tetszik,hogy már megint Brian képét kell néznem..brrr...

6464. last (válaszként erre: 6463. - Boszi Juci)
2012. jan. 18. 18:21

Dexter-t alig lehet abba hagyni,úgy kezd el! :)

Tudorok,hát... A főszereplő miatt mindenképp érdemes nézni ;) Egyébként tetszik,csak most a második évadban kicsit húúúzzák a dolgokat,de ha kicsit is érdekel a régi Anglia,jó pasik,sok sex(néha túl sok)és a nők lealacsonyító bánásmódja akkor kezd el.

Most kicsit sarkosítottam,de erről szól tömören.

Nehéz így elmondani,olyan mint a Twilight,arról is nehéz beszélni.

Csillagkapu-t egy részt sem bírtam megnézni,nem köt le.

6463. Boszi Juci (válaszként erre: 6462. - Last)
2012. jan. 17. 21:09

Te aztán tényleg sok sorozatot nézel! :)

Barátnőm is nézi a Dexter-t, és szerinte is nagyon jó. Lehet én is elkezdem. :) Csak legyen vége a vizsgáimnak!

Amiket most nézek az a Csillagkapu (még egy az egyben, és folyamatosan nem láttam mind a 10 évadot, így neki kezdtem), a CSI - New York-i helyszínelők és a Gyilkos elmék. Utóbbi kettőből várom mindig az új részeket!

A Tudorok milyen?

6462. last
2012. jan. 12. 11:52

Látom,eléggé leüt a fórum,de azért én megírnám hogy imádom a Dexter-t!!Végeztem a 6.évaddal is.

A Trónok harcát megnéztem,most a Tudorokat kezdtem tegnap és a Spartacus új részeire is várok még.

6461. Sylvia81 (válaszként erre: 6460. - 4f8ae69d1b)
2011. dec. 31. 18:23

Csatlakozom a jókívánságokhoz!


Katából mindig csak a kondenzcsíkot látom. :D

2011. dec. 31. 17:06

Sziasztok Csajok!

Békés,sorozatokban gazdag boldog új évet kívánok Nektek!


ui.Kata hol van?

6459. Sylvia81
2011. dec. 31. 00:09

Jáááááááúúúúúúúúúúújjjjjjjj.........

Hát, még nem röhögtem horrorfilmen, de ez... :DDDDDDDDD

A címe Megacápa az óriáskrokodil ellen (Mega Shark vs Crocosaurus).

Pedig eleve a frász tör rám a krokodiloktól és a cápáktól.

Eleve, a történet is abszurd, a kivitelezés meg aztán főleg.


Szóval aki röhögni akar béna számítógépes megoldásokon és még abszurdabb emberi tetteken, az nézze meg!

Azért az elárul valamit, hogy a porton 38 szavazatból 2,4/10-es értékelést kapott. ;)

6458. Sylvia81
2011. dec. 28. 22:50

Sziasztok!


Én még mindig rajzfilmekben utazom. :) (Meg háborúsokban, "hála" érte Felemnek - hjajj, de utálom a háborús filmeket!!! Most is épp a Schindler listája megy, próbálom nem nézni...)

Ami mostanában ment: Wall-E, Eperke, Thomas a gőzmozdony, Postás Pat, az összes Elmo világa (kb. 10től 16óráig nonstop, és basszus ráfért 1 CDre. Igen, CD-n van, nem DVD-n!), A hetedik testvér, Rapunzel (=Aranyhaj és a nagy gubanc), Szaffi és a Bűbáj (Enchanted) c. Disney-mesefilm németül. Utóbbi valami hihetetlenül jó kis mese, akitől nem áll távol a stílus, annak nagyon ajánlom!

6457. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6454. - Kata75)
2011. dec. 28. 14:16

Sziasztok!

Dexiből én is elkezdtem a 6.évadot..:)


Megnéztem a napokban a Förtelmes főnököt is..

nna nekem elég mocskos volt a film..

gyorsan le is kell öblítsem egy másik Anistonos filmmel..megvan a kellékfeleség,remélem az jó lesz..:)


Puszi mindenkinek!

6456. Serry
2011. dec. 28. 12:05
Csak bizonyos értelemben vagyok az. Amikor a srácok és a fáradságunk engedik esténként szoktuk nézni a kedvenceinket. Felirattal letötltés után: ezek: Supernaturals, Génrejtek, Merlin, Terra Nova, Grimm, Caprica, BSG, V.
6455. szabani
2011. okt. 16. 20:10
A förtelmes főnököket én is láttam, nagyon jó volt. Nálam ma az új Vámpírnaplók mindent visz.
6454. Kata75
2011. okt. 15. 23:54

Sziasztooook!:)


Annyi mindent szeretnék irni, azt sem tudom hol kezdjem.......a lényeg, hoy már nagyon-nagyon hiányoztatok, de sajnos nem sok időm van. Ha nagy néha fel is jövök, rohanok is tovább. REMÉLEM JÓL VAGYTOK!!!:)


Ha nem is akkora elánnal, de kedvenc "függésem" még mindig tart:) Legutóbb (kb. 2 napja....) Dexter 6/2-es részét sasoltam, és elmondhatom, hogy a kissé savanyára sikeredett 5. évadot már most veri!!!!

Sorozatokból a szokásos repertoárom van, de filmekből belefutottam pár nagyon jóba.


Pl. az elmúlt idők szerintem legjobb vígjátéka: Förtelmes főnökök

Ha igazán jókat akartok kacagni, ezt mindenképp nézzétek meg!:)


Olyan jó lenne többet itt lenni, mint régen.........de sajna hiába dolgozom itthon, nagyon nehéz jól beosztani azt a kis szabadidőm. Már ha egyáltalán van........

6453. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6452. - Szabani)
2011. okt. 14. 14:19

Szia!

Dexi jóóó...őt szeretjük!;))

6452. szabani
2011. okt. 14. 12:35
Sziasztok!Nálam, mindig több fut párhuzamosan. Most nézem a Breaking bad-et, a Sírhant műveket és közben el kezdődött az új Dexter és Super Natural.
6451. Sylvia81
2011. okt. 12. 21:36

Meg is van: Sela Ward. :)

Több filmben is szerepelt, amit láttam már és szeretek. :)

6450. Sylvia81
2011. okt. 12. 21:29

Megint belefutottam, azaz Felem futott bele egy Dennis Quaid filmbe. :) Eszerint holnapután nagyon hideg lesz... ;)


Dennis Quaid ott van a szeren, mint mindig. Hozza a színvonalat. :)

Rá kéne jönnöm, ki az a színésznő, aki a feleségét játssza, mert őt is kedvelem. :)

6449. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6448. - Sylvia81)
2011. okt. 2. 15:22

Ohh..köszönöm!Nekem felkeltette az érdeklődésemet..(nemcsak a szitakötő miatt;)

Nna majd megkérdezem a filmesguru ismerősömet,hátha tud róla valamit..:)

6448. Sylvia81 (válaszként erre: 6447. - Sylvia81)
2011. okt. 1. 23:59

Jah, Noranna!

Van benne szitakötő!!! ;)

6447. Sylvia81
2011. okt. 1. 23:52

Valaki egy horrort? :)

Nekem rém szar, de ez nem azt jelenti, hogy az is, mert én nem szeretem ezt a műfajt.

A történetet leginkább talán a Jumanji és a Végső állomás-ok keverékének mondanám. Tudom, elsőre meredek, de:

Az alapsztori, hogy egy csávó (asszem) vesz egy középkori társasjátékot (ami valami középkori kínzóbarlangban volt, egy hóhérféle el akarta égetni, de aztán mégsem tette), majd elkezdenek játszani vele. Itt jön be a Jumanji mellé a Végső állomás világa: szép sorban elkezdenek meghalni, de elég horrorisztikus módokon, és bár a halálnemek nem ugyanazok, de ugyanaz a metódus figyelhető meg.

Nekem sok(k), mint minden horror, de annak, aki szereti, szerintem jó, mert amúgy néha belenézek, ahogy a tévében megy. :)

A címe: Open Graves (színes, amerikai-spanyol horror, 88 perc, 2009)

Porton a szereposztáson kívül egy kukk sincs róla, még egy értékelés sem, tehát lehet, hogy be sem jött az országba. Viszont a női főszereplő a Dollhouse-os Eliza Dushku.

6446. zsu1984
2011. szept. 29. 11:32

Sziasztok!


Merre vagytok csajok???


Itt semmi extra, most kezdtük el a Dexter 5.évadját mert ugye ezt szinkronosan nézzük, hát 3 rész után...ajjjajjajaj....

6445. Sylvia81
2011. szept. 25. 22:03
Jah, a Dallasban épp a pénteki epizódban lépett színre Priscilla Presley. :)
6444. Sylvia81 (válaszként erre: 6442. - Dudika14)
2011. szept. 25. 21:51

Többször voltál ám eszemben mostanság! :)


Valamelyik nap belefutottam a Kis Dorritba, meg még valami másik kissorozatba is, amiről Te írtál.


Én mostanában (még mindig) a Dallast nézem, bár nem sokat értek belőle, mert a német tévében megy. De jó nosztalgiázni. :D Még gyerek voltam, mikor ment! Bassssszus, megvénültem! :DDD


közben a ST-ben újabb jelenet van:

Muki áll a nagy büdös sarkkör közepén, látja, hogy fut felé valami. Először azt hittem, medve (szgényes a fantáziám: ez így egy természetfilm lenne, nem a ST), de nem, valami szőrös-undorító, ezerfogú, nem is szájas, hanem szájhelyénlyukas, embernagyságú, de sakálformájú dög.

Mikor már majdnem megzabálta a mukit, a hó-jég alól jött valami mégundorítóbb, kb. T-rex formájú izé, kinyírta a másik dögöt, majd elkezdte üldözni a mukit.

Végül ez a dög emberré alakult, Felem szerint ő az öreg Spok, vagy kifene. Nekem amúgy mindegy, de egyre valószínűbb, hogy pár rész gyerekrajzfilm nélkül nem alszom az éjjel, vagy rémálmodni fogok!!! :S

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook