Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
6503. Sylvia81 (válaszként erre: 6502. - Kata75)
2012. ápr. 27. 22:12

Épp xXx-et nézek - németül. Szóval nem értem. :D


A szokásos felállás:

Mire elaltatom Dorinát, Felem talál valamit a tévében, vagy elindít valami filmet németül. Aztán belealszik kb. fél-1 óra múlva, de én meg akkor már nem kapcsolok semmi magyart, főleg, mert néha megébred, és akkor nézi tovább.

Szóval kb. az van, hogy vagy németül nézek valamit, vagy sehogy!

Na, de szavam sem lehet most, ez a xXx még mindig jobb, mint a II. vh-s, meg mittoménmilyen háborús filmek. :S

6502. Kata75
2012. ápr. 27. 14:47

Kicsit elkiabáltam a dolgot......tegnap és - eddig - ma sem volt időm megnézni 1 árva részt sem:(

Talán a hosszúhétvége alatt!


Veletek mi újság?:)

6501. Kata75 (válaszként erre: 6500. - Sylvia81)
2012. ápr. 26. 08:55

SZUPER!!!

Jó lenne újra együtt lenne a csapat!:)


A lentebb írtakkal pedig mélyen egyetértek.........


Most sajnos mennem kell, de délután mindenképp jövök!


Szép napot:)

6500. Sylvia81
2012. ápr. 26. 06:52

Jóóóóóóóóóóóóó reggelt, Vietnám!


Dudika üzenete nektek:

" Estefelé megpróbálok benézni, majd nem tudom mennyire leszek fáradt...3-kor keltem, viszem a gyerkőcöt a 7 órási busszal Bp-re alvásmegvonásos EEG-re, nem tudom mikor érünk haza és lesz-e kedvem gépezni De a 4 napos "szünetben" (ápr. 28-május1) mindenképpen benézek! Pusszancs Judit (és puszálom a csajokat is addig, megmondod? :) "

6499. Sylvia81 (válaszként erre: 6494. - Kata75)
2012. ápr. 25. 23:43
Szólok Dudikának, hogy járjon néha felénk, jó? :)
6498. Sylvia81 (válaszként erre: 6491. - Zsu1984)
2012. ápr. 25. 23:40
Mondjuk a politikai részét elég jól látta. De hogy mi az igazság... ? Filmesen szólva: az igazság odaát van! A csigás folytatás meg: oda születni kell...
6497. Sylvia81 (válaszként erre: 6491. - Zsu1984)
2012. ápr. 25. 23:38

Sziasztok!


Nekem azért kinyílt a bicska a zsebemben ettől a kritikától!!! Ezen:

"De tényleg, én azt hittem, hogy kijön néhány nápiruhás ember a színpadra, és énekelnek valamit magyarul, esetleg egy kis "gulyás" is lesz mellé..."

Úgy kb. felrúgtam volna a csajt!

Ha mutat egyetlen olyan Eurovíziós magyar szereplést, amiben népiruhás csujjogók szerepeltek, a színpadról meg folyt a gulyás, akkor egy évig vasalok a csajra!!! (Pedig jóformán soha semmit nem vasalok, mert utálooom...)

Hogy lehet ilyet mondani??? Hol volt ez a csaj eddig??? A Holdon???????????????

Még a NOX (most néztem végig az ESC-s felvételt) is inkább a Flatley-féle ír sztepptánc volt, mintsem magyar folklór!!!

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEEEEEEEEEEEEEN............!!!!!!!!!!!



Bocsi, nagyon kiakadtam

6496. Kata75 (válaszként erre: 6495. - 4f8ae69d1b)
2012. ápr. 25. 22:00

Semmi gond, tudod nálam is első Dexter:)

Szeptembert sejtettem.........sebaj, majd csak kibírom valahogy:D

2012. ápr. 25. 21:23

De jó nektek..én még egy darabig nem fogok tudni nézni sorozatokat..


Kata..Dexi általában szemptember van Amerikában..ilyenkor május tájékán forgatnak..az ismimtől pedig kb.januárban szoktam megkapni..ő is megvárja a feliratot,és úgy küldi..

szuper évad volt..és nagyon remélem,hogy a Lousis-os szálat valahogy becsempészik a kövi évadba..

bocsi,hogy mindig erről a sorozatról írok..de ez az eddigi legkedvencebb nekem..(jóbarátok a best..de mivel más tészta..így első helyen Dexter áll..):)

6494. Kata75 (válaszként erre: 6484. - Sylvia81)
2012. ápr. 25. 21:08

Nem baj,ha nem nézel semmi "felnőtteset" (ez elég két értelmű:))), azért gyere dumcsizni!!!:)


Dudika merre vagy??????

6493. Kata75 (válaszként erre: 6489. - 4f8ae69d1b)
2012. ápr. 25. 21:07

Dexter: ugye milyen jóóó???? Nálam még mindig az első!:)

Nem tudod mikor lesz folytatás? Bár ha jól belegondolok szeptemberben.......jó lenne ha nem lenne igazan!

6492. Kata75
2012. ápr. 25. 20:56

Sziasztok!


De jó lenne újra felélénkülne a fórum!! Zsu Neked is nagy ÜDV:)


Ma megnéztem az utolsó két részét az amerikai börtönös dok. sorozatnak, majd 3 rész Pletykafészek következett. A nagy megvonás után, most egyszerűen topzódom:)


Zsu! Örülök, hogy felhoztad az Euroviziót, tavaly óta bolondja vagyok!:)

Compact Disco-n kívül (nem csak azért mert Magyarok:) a nagy kedvencem az Izlandiak. Persze van még pár ami tetszik, és már nincs egy hónap az első elődöntőig!!! Izgi:)


Politikai része a német véleménynek.........no komment.

6491. zsu1984
2012. ápr. 25. 19:06

[link]


Nem tudom láttátok-e már, hallani biztos hallottátok a német véleményt a magyar politikáról az eurovízióson:)

6490. zsu1984
2012. ápr. 25. 18:54

Sziasztok!


Jaj de jó hallani felőletek!


Én is megvagyok, errefelé a helyzet változatlan:)


Mostanába néztem:

-Dr House 7. évad vége 8 eleje

-Hősök 3. évad

-Haláli hullák 1évad

-Himym 6. évad


Most nézem:

-Lost(végre nézem és nagyon tuti)

-Döglött akták 5. évad

-Született feleségek 8. évad(idegesítő)

-Gossip girl 5. évad


A lista nem teljes, hirtelen ennyi jutott eszembe:)

A pletykafészek nagyon nagy kedvencem lett!

6489. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6488. - Kata75)
2012. ápr. 25. 18:53

Sziasztok!Én is végeztem Dexivel..imádom!

Csak annyit mondok:PFújjjj Debra!

Ma következik a szülifeli..uccsó évad első fele van csak meg..még várnom kell rá..mert én csak feliratosan nézem ezeket..:)

6488. Kata75
2012. ápr. 25. 08:59

Sziasztok!


Tegnapvégre tudtam egy kicsit hosszabban "mozizni" és szünetekkel, de megnéztem 1-1 Született feleségeket/Gyilkos elméket, 2 Pletykacicát és 4 részt az amerikai börtönökről szóló dok.filmet. Jól esett:)


Veletek mi újság?

6487. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 6486. - Kata75)
2012. ápr. 22. 12:27
Huhh te megtaláltad neten őket? Én csak pár részt láttam a coolon. Nyomnál nekem egy linket privátban? Délután kivégezném őket. :)
6486. Kata75 (válaszként erre: 6483. - A93ca9f1c5)
2012. ápr. 22. 11:36
Igen, arra gondoltam, de én csak 2 évadot találtam/néztem meg. Van több is? Az jó lenne:)
6485. Kata75
2012. ápr. 22. 11:35

Sziasztok!:)


Nekem is nagyon kevés időm van, de most, hogy laptopról dolgozom - lassan csak dolgozTAM - esténként miután letettük az ikreket aludni szimultán nézek valamit + ha van valami leállítom, és amint végeztem visszatérek.........nem túl jó, de legalább valami. Vagy szokás szerint varrás közben mozizok,de gye akkor csak magyar nayelvűt tudok:)A kedvenc sorozataim azért így-úgy nyomon tudom követni, de ennyi.

Majd mostantól!!!! Tele a gépem rám váló filmekkel:))))

6484. Sylvia81
2012. ápr. 22. 09:15

Sziasztok!


Valóban kihaltunk kicsit...

Norannához hasonlóan én is csak a "Gyermek(ek) kalandos élete" c. reality-t nézem, némi rajzolt/bábozott műsorral fűszerezve. :D

Este meg Felem szokott tévézni, általában németül, általában valamit a scifi-adóról, de majdnem mindig olyat, ami engem nem érdekel... Na jó, a héten kétszer is SG-1-et nézett, azt szívesen nézem én is, meg ugye elég sok évadot láttam, így még nagyjából értem is, mi történik...

Na persze van egy valag magyar filmünk is, de mire elaltatom a csajokat, addira Felem talál magának valami néznivalót, így én ideülök a géphez. Majd ő belealszik a tévézésbe, én meg már nem kapcsolok filmet, mert találok magamnak elfoglaltságot itt.

És nálunk ez nem is fog döntően változni. mármint ami a tévék számát illeti. A nappaliban van tévé, pár év múlva ESETLEG a gyerekszobába kerül egy, de a hálóba nem akarok tenni. Egyrészt a háló legyen háló, ha már meg lehet oldani, másrészt nagyon áthallatszik a szomszédos gyerekszobába minden. Ráadásul Dorina egyelőre nálunk alszik, tehát nem is lehet ott tévézni. (Meg is látszott a gyereken, mikor még a nappaliban aludtunk. A mostanihoz képest alig volt mindőségi alvása, nem is fejlődött olyan szépen, mint most.)

Na, jól elkanyarodtam. :D

6483. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 6480. - Kata75)
2012. ápr. 21. 21:15
A call girl titkos naplójára gondoltál? Ő már kurtizán lett. A legnagyobb kedvencem. :)
6482. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6480. - Kata75)
2012. ápr. 21. 21:14

Szia!Sajna tényleg haldoklik a topic..

nna én szinte semmit nem nézek..

viszont most ért el hozzám Dexi legutóbbi évad,második fele,így végre ledarálhatom egyszerre..és utána következik a szüli feli..talán 8.évad..első fele..

pár vígjátékot láttam,de sorozatot(ezt a kettőt leszámítva)nem nézek..Talán,ha elkészül a szobánk,és végre kizárólagos talajdonosai leszünk egy másik tévének,akkor majd nézek valami nekem valót..persze,ha este 9körül kezdődik..addig marad a jelly jam,pizsamás banánok és társai...:DD

2012. ápr. 21. 18:54
Barátok közt vár:-)
6480. Kata75
2012. ápr. 21. 18:39

Sziasztok!


Régen voltam, de nagyon remélem mindenki jól van. Gyertek kicsit beszélgetni!:)


Mostanában ha van időm, ezeket nézem:


Gossip girl

Bones

CSI összes/NCIS

Született feleségek

Gyilkos elmék

Showder klub

The Walking dead

House (bár egyre inkább idegesít....)


Szóval, csak a szokásos, és már epedve várom Dexter folytatását:)


Viszont belefutottam egy nagyon szórakozattó mini sorozatba: Életem legrosszabb hete

Tele van ismerős helyzetekkel, de ahogy összerakták!!! Napokig röhögtem rajta:DDD

a másik ami tetszik, de 2 évadnál megállt: Egy örömlány naplója


Lentebb olvastam, hogy Spartacusnak van 3. évada? Na mindjárt utána nézek!


Ha van kedvetek gyertek!:)

6479. last
2012. ápr. 2. 10:49

Befejeztük a Spartacus 3.évadát.

Most nézem a Született feleségek 8. évadát.

Hamarosan jön a Trónok harca éa végre Dexter is :)

Tegnap kezdem el a Breaking Bad-et,egész jónak tűnik.

6478. zsu1984
2012. márc. 19. 12:08

Sziasztok!!!


Kedves régi fórumtársak, olyan rég beszélgettünk már, rendesen elhanyagoltuk a fórumot.

Remélem ezt olvassátok és pár szóba írtok magatokról, hogy s mint vagytok, gyerekekkel mi újság, épp mit néztek vagy nem néztek!


Millió pussz!

6477. zsofigal
2012. febr. 23. 12:18

Sziasztok !

Amit mindenkinek ajánlok: 24 => legjobb

Abszolút kedvenc még a Jóbarátok, Odaát.

Kiskoromban nagyon szerettem a Helene és a fiúkat, valaki nem tud róla valamit honnan lehetne letölteni, megnézni, megszerezni ?

A másik régi kedvencem a Lisa csak egy van, arról tudtok valami letöltési infót ?

Most akarom elkezdeni a Lostot, de elég sok negatívat olvasok róla. Vélemény valakinek ?? :)

Köszi :)

6476. Sylvia81
2012. jan. 26. 16:07

Halihó!


Ismeri valaki a "nagykapukiadó"-t? (Szavanként angolra fordítandó.)

Regisztrálva vagyunk, de van egy csomó minden, amit nem találok a szabályzatban, vagy épp nem értek... A vinyó meg tele, pár dolgot törölnék, de nem akarok szabályt szegni.

Priviben tud valaki segíteni? :)

6475. Sylvia81 (válaszként erre: 6473. - 4f8ae69d1b)
2012. jan. 22. 22:19
Kiara is szerette Noody-t. :)
6474. Boszi Juci (válaszként erre: 6473. - 4f8ae69d1b)
2012. jan. 22. 15:13

Kisvakond nagyon jóóó! Rupert maci is szuper! :DDD

Noddyt nem ismerjük. :)

De majd utánasasolok. :)))

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook