Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység a másik oldalról... fórum

Féltékenység a másik oldalról... (beszélgetős fórum)


27. sariya (válaszként erre: 26. - Pemete)
2009. aug. 7. 15:05
mert szeretem
26. pemete
2009. aug. 7. 14:38
Nem tudom miért örlődszmég mindig emellett a pasi mellett kedves sariya! Már rág lapátra kellett volna tenned, hidd el fogsz találni sokkal-sokkal jobbat! Aki ha hibázik is tud bocsánatot kérni, és igazat adni neked. Mert bizony egy kapcsolatban ezek nagyon fontos dolgok.
2009. aug. 7. 14:31
ajjaj ez nem túl jó jel már így az elején
24. sariya (válaszként erre: 23. - E799f80651)
2009. aug. 7. 14:21
elég döcögős..és hullámzó..az utóbbi időben non jó volt,de most bekattant.
2009. aug. 7. 14:18

pedig aki nem tud bocsánatot kérni az bocsánatot se érdemel, ha egyszer engedsz akkor mindig ez lesz, hogy ő megbánt és a végén még te kérsz bocsánatot

amúgy milyen a kapcsolatotok?

szoktatok beszélgetni?

22. sariya (válaszként erre: 20. - E799f80651)
2009. aug. 7. 14:10
1 éve..és nem az a bocsánatkérő típus.ő bánt meg,és még ő sértődik meg..:S
21. e799f80651 (válaszként erre: 13. - Dorcilla)
2009. aug. 7. 14:01
így van
20. e799f80651 (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. aug. 7. 13:59
mióta vagytok együtt?
2009. aug. 7. 13:58

meg kell tanulni megbocsátani, ha házas leszel, ott is lesznek csúnya szavak és nem hagyhatod el azért a férjed mert csúnyát mondott mérgébe, mi is néha veszekszünk a férjemmel és volt rá példa hogy csúnyát is mondtunk(én is),de megbocsátottunk egymásnak, megbeszéltük hogy nagyon odafigyelünk arra hogy mit mondunk mérgünkbe, amit persze nehéz betartani, de a házasság ilyen, nem lehet elmenekülni

viták mindenhol vannak, még a legjobb családban is,


ha szeret a srác akkor bocsánatot kér és ha te is szereted akkor megbocsátasz neki

2009. aug. 7. 13:06

Persze, értem én. Úgy mondom ezt mintha én a megbocsátás istennője lennék :) Hidd el én is minden 'bántást' napra-percre pontosan visszatudok mondani, mert ilyeneket én sem tudom elfelejteni, mégha a legapróbb szarságról van szó.

De azt írtad, eddig még nem volt ilyen, próbáld úgy felfogni, hogy rövidzárlat, és persze mondd meg neki, hogy k. szarul esett amit mondott, főleg, hogy nem szolgáltál rá... És az hogy ideges volt, nem mentesíti a dolgok alól, mert valóban kimondta és ez neked fájt.

2009. aug. 7. 13:02
szerintem nekd nemcsak ez a bajod vele.
16. sariya (válaszként erre: 13. - Dorcilla)
2009. aug. 7. 12:59
És jön a magyarázkodás,,,jajj tudod hogy van ez,ideges lettem,nem gondoltam kommolyan bla.
15. sariya (válaszként erre: 12. - Dorcilla)
2009. aug. 7. 12:54
Az lehet..de kimondta,és megbántott..nem kicsit..
2009. aug. 7. 12:51

Megette a fene azt az embert, akinem tud bocsánatot kérni... :(

Akár férfi, akár nő!

2009. aug. 7. 12:48
Mondjuk azt én megjegyezném neki, hogy legközelebb ezt a hangnemet a haverjainak tartogassa, mert Te nem vagy az...
2009. aug. 7. 12:47

Szerintem részéről nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Egyszerűen felhúzta magát, hogy nem vetted a telefont (azért én is kikapok :))))

Hidd el lemegy a fejéről a gőz, aztán nem lesz semmi gond. Szerintem már kb. 100x megbánta azokat amiket mondott a telefonba. Azt nem mondom, hogy bocsánatot fog kérni, mert az nem az erősségük, de azt érezni fogod, hogy megbánta.

11. sariya (válaszként erre: 10. - Biológus)
2009. aug. 7. 12:45
Én is így érzem..
10. biológus (válaszként erre: 8. - Sariya)
2009. aug. 7. 12:43

Jesszusom!

Ez durva!

Mondd neki, hogy viszlát! Hátha a fejéhez kap! Ne húzd meg magad egy ilyen helyzetben, mert csúnya vége lesz. Végülis most nem Te hibáztál, nem neked kell bocsánatot kérni!!!

9. dorcilla (válaszként erre: 6. - SSissykke)
2009. aug. 7. 12:41
Persze, ez valóban már nem az impolnáló kategória, hanem a fullasztó... Megértem, hogy ezt nem bírtad tovább.
2009. aug. 7. 12:39
Nekem no sok fiú barátom van.És nagy ritkán szoktam velük találkozni..és a párom,hát néha féltékenykedett,de olyan aranyosan és viccesen.De tegnap non összevesztünk..azt mondta nem találkozunk,én meg találkoztam egy barátommal..és persze mégis átment hozzánk,gondolom meg akart lepni.Aztán hívott,de nem vettem észre,de kb 20 perc múlva már hívtam is vissza..és akkor a fejemhez vágta,h biztos félremegyek,meg sok nyomdafestéket nem tűrő dolgot.Még sose láttam ilyennek.ÉS nem érdemeltem ki,m őt szeretem és eszembe se jutott sose,h félremenjek..de most non megbántott,h ennyire nem bízik bennem.És még azt is hozzátette,h eddig mindenkit visszautasított,de ennek vége..és majd meglátom milyen ....tud lenni..de miért büntet amikor nem tettem semmit???Nagyon kivagyok..
7. Humor Helga (válaszként erre: 5. - Humor Helga)
2009. aug. 7. 12:27

jav: amikor féltékeny volt


:D

2009. aug. 7. 12:27

A mi esetünkben ez a féltékenység, már szinte beteges féltékenységnek volt mondható... Bárhova mentem... boltba.. vagy akárhova nélküle mindig előjött. Szórakozni egyedül nem is mentem, pont emiatt. Nagy ritkán találkoztam barátnőmmel kettesben, de olyankor is legalább kétszer felhívott, hogy leellenőrizze mi a szitu... :) Az elején még nem zavart, sőt örültem is neki, hogy ennyire szeret. De két év után már frusztrált a dolog, bántott,h nem bízik bennem, és hiányzott, hogy néha elmenjek a barátnőmmel, haverokkal...

Hát sajnos meg is lett az eredménye ennek az egésznek... a végén a sok vita, veszekedés, és inkább szakítottunk...

De nagyon nehéz volt...

2009. aug. 7. 12:27

exemmel nem tudtam mit kezdeni amikor féltékeny, vége is lett, jó nem csak emiatt!

Jelenlegi párom szerencsére nem féltékeny :) mondjuk nincs is rá oka, Ő a legjobb :)

2009. aug. 7. 12:24

Én jól, nekem tetszik is ha féltékeny. Számomra ez nem a birtoklás vágyat jelenti, hanem egyfajta bizonyítékot arra, hogy mennyire szeret.


Ez persze csak az egészséges féltékenységre igaz, nem a nyomozós,telefonolvasgatós, emilfeltörős, erőszakos, nem mehetsz sehova, megöllek ha megcsalsz stb. féltékenységre. Nyilván ez már nekem se tetszene...

nem tudom Nálatok mi a helyzet.

2009. aug. 7. 12:21

Lazán. Megmondtam neki, hogy rajta kívül számomra nincs más férfi a világon, másrészt lecsacsiztam és nevettem is kicsit, hogy hogy juthat eszébe ekkora ökörség. :)

És azóta nem féltékeny.

2009. aug. 7. 12:19

Én nagyon nehezen... :( Emiatt ment tönkre a kapcsolatunk... Szakítottunk egyszer 2 és fél év után. Majd újra megpróbáltuk, még egy fél évig voltunk együtt... de nem változott semmi. :(


És nem adtam okot a féltékenykedésére.

2009. aug. 7. 12:16
Amikor a párod volt féltékeny..Hogy kezelted?Hogy viselted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook