Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megvastagodott mehnyalkahartya miatt vegzett kuret utan teherbeeses - valakinek tapasztalat? fórum

Megvastagodott mehnyalkahartya miatt vegzett kuret utan teherbeeses - valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


11. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 10. - Mézgapaula)
2009. aug. 7. 12:32
Én a helyedben 37 évesen nem szednék fogamzásgátlót, hanem lbattyognék egy kimondottan jó endokrinológushoz-és Ő rendbe fog rakni-szerintem.
10. mézgapaula (válaszként erre: 8. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 7. 12:07
Nem is a mutet reszevel van a gondom, azt ertem en, hanem az alapbetegseggel, amit a mehkaparas egy idore rendbetett es a fogamzasgatlo most kordaban tart, de tartok tole, ha abbahagyom a szedeset, ujra megvastagszik a nyalkahartya. Volt doki, aki majdhogynem azt mondta, felesleges is vedekezni, mert nem eshetek teherbe, masik doki azt mondta, akar egy futballcsapatot is szulhetek:-) (mondjuk 37 evesen most mar ez egy kicsit nehez lenne:-))
9. mézgapaula (válaszként erre: 6. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 7. 11:59
Jaj:-( Hat ehhez nem tudok hozzaszolni sajnos.
8. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 5. - Mézgapaula)
2009. aug. 7. 10:36

simán teherbe tudsz esni utána-avval nincs gond, csak avvalk van, hogy a méhnek egy ilyen műtét után "pihennie" és megerősödnie kell, ahhoz, hogy egy terhességet végigi ki tudj hordani.

Mert elég sok a felőtlen ember, és fel se méri milyen kockázatot vállal be avval, hogy nem tölti ki az idejét.


Gondolom nincs szükséged arra, hogy 20 hetesen lepénylevállás stb. legyen..

2009. aug. 7. 09:00

Nekem is volt egyszer már gyulladt méhnyálkahártya miatt küret (közismertebb nevén kaparás, nem abortusz).

De a kérdés lényegi rézére nem tudok válaszolni, mert még nem tervezzük a gyermeket -egyelőre.


Nagyon remélem, hogy nem okoz problémát majd! Nekem anno nem mondott semmit a dokim a veszélyekről.

2009. aug. 7. 08:38
Csak azért kérdeztem,hogy pontosan ez mit jelent...mert nekem meg az egyik petevezetékemet vették ki tavaly méhenkivüli során!És engem is aggaszt,hogy mennyi az esély a teherbeesésre utána!
5. mézgapaula (válaszként erre: 3. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 7. 07:29
Nekem 1.5 eve volt, sajna mar a masodik, es most gysz-szedes mellett rendben, kivancsi vagyok, mik az eselyek, mert a nogyogyaszok nem nyilatkoznak egyertelmuen.
4. mézgapaula (válaszként erre: 2. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 7. 07:23
Addig orulj, amig nem erted a kerdest:-) Akinek van tapasztalata, ugyis erti.
2009. aug. 7. 00:50
ha jót akarsz magadnak-és nem akarsz egy vetélést- fél évig eszedbe nem jut.
2009. aug. 6. 23:54
Lehet,hogy hülye vagok már meg álmos is,de nemigazán értem a kérdést!Kifejtenéd bőveben?
2009. aug. 6. 23:40
Megvastagodott mehnyalkahartya miatt vegzett kuret utan teherbeeses - valakinek tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook