Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Espiro Vector 4 Air *VS* Titi Triton 3in1 babakocsi tapasztalatok fórum

Espiro Vector 4 Air *VS* Titi Triton 3in1 babakocsi tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. aug. 10. 13:12

[link]



itt most tök olcsó!!!! mi ennyiért vettük a titit!

7. 43287dec91 (válaszként erre: 6. - *Pillango*)
2009. aug. 7. 16:46
megértelek, nekünk is ez a 3. babakocsink! az első minden szempontból tökéletes volt, de túl nehéz és nem volt bolygós a kereke, amire már csak használatkor jöttem rá, hogy bizony nem árt. a második szükségmegoldás volt, gyorsan és főleg olcsón kellett egy, hogy tudjunk sétálni. aztán rátaláltam a titire ami minden szempontból megfelelt, igaz drága volt, de eladtuk a másik kettőt és annak az árából kijött a titi. akkor még ez volt a legmegfelelőbb, akkor még nem volt az espiro sehol, pedig azt rendeltem volna meg...mi is szeretnénk még babát, remélem kiszolgál minket, eddig minden oké vele...
6. *Pillango* (válaszként erre: 5. - 43287dec91)
2009. aug. 7. 16:34
köszi! úgy néz ki a nagymamik szinte megfelezik az árát, szóval nagyjából ajándék lesz, így afelé hajlok! Néztünk mi már olcsóbbakat, többfélét, csak nem tudtam megemelni gyerek nélkül. a harmadikra üres kézzel is elég lenne felmenni:DDDDDD ahoz meg hogy x évig tologatok benne 2-3 gyerkőcöt, lehet megéri a drágább. Köszi, jövő héten megrendeljük, vagy ezt vagy azt. amúgy zöldet:)
5. 43287dec91 (válaszként erre: 4. - *Pillango*)
2009. aug. 7. 16:26

ha most venném, akkor az espirot venném, báááááááár, ahogy elnéztem a bevásárlókosara elég kicsi, a titinek meg óriási, ezt nem cserélném el, az tuti...:o)


én neten rendeltem újonnan, de mondom a titivel is elégedett vagyok, de ha emeleten laktok akkor mindenképp az espiro!...:o)


majd írd meg melyik lett:o)

4. *Pillango* (válaszként erre: 2. - 43287dec91)
2009. aug. 7. 16:14

köszi a tippeket! a kettő közt a különbség valóban: ár (espiro 20 ezerrel drágább komplett szettben) súly (espiro 4 kg) - hozzáteszem, hoyg a harmadikon lakunk per pill:SSSSSSSSSS, és az espiro design-ban talán szebb, de az már csak részletkérdés:)

boltban vetted, vagy neten rendelted? vagy használtan?

köszi még egyszer!

3. 43287dec91 (válaszként erre: 2. - 43287dec91)
2009. aug. 7. 13:58

ja, és még valami, sokkal magasabban ül benne a baba, mint a többi általános kocsikban, nekem ez fontos volt, hogy ne legyen olyan lent, így is elég benzingőzt szív szegény...

a nagy kerekei miatt jól lehet felmenni a lépcsőn vagy bármin, én húzni szoktam, mert úgy a legkönnyebb, viszont elég széles, így nem férünk be mindenhová...

2. 43287dec91 (válaszként erre: 1. - *Pillango*)
2009. aug. 7. 13:46

szia, nekünk titi triton van és én meg vagyok vele elégedve. a mózes részét még nem használtuk, remélem hamarosan fogjuk, de a sport részével minden rendben. a bevásárló részét meg egyszerűen imádom, hisz olyan nagy, hogy minden belefér egy piacozás alkalmával, iszonyú nagy és kényelmes megoldás, hogy nem kell külön szatyrot vinni, csak dobálom bele a cuccokat. az első kerekei néha nehezen forognak, mintha beakadnának, de attól még könnyen navigálható, bár néha elég bosszantó. amúgy csak ajánlani tudom, mert nekünk bevált. igaz a súlya nem a legideálisabb, de nekünk ez most nem szempont mert földszinten lakunk, viszont a villamosra feltenni nem egyszerű, de általában mindig segít valaki...nekünk narancssárga színű van, valahol a babanaplóban találsz róla képeket is, februárban vettük...

ha most kéne babakocsit vennem, akkor ennek a könnyebb változatát venném meg, az Espiro Vectort, mert nagyon könnyű a váza és az fontos...

remélem tudtam segíteni valamit:o)))

2009. aug. 6. 18:30
Sziasztok! Aki találkozott bármelyik babakocsival a kettő közül, megírhatná nekem a tapasztalatait ide! Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook