Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Háziállatok fórum

Háziállatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. vizslava (válaszként erre: 58. - Cecile27)
2016. júl. 19. 15:27
Cecile! Majdnem minden kutyakölyök megeszi időnként a saját ürülékét. Én keresgéltem a neten, és sok helyen olvastam,hogy ananászt kell adni neki, mert annak bomlása során olyan anyag (vagy szag) keletkezik a kakijában, amitől nem lesz rá gusztusa. Sokaknál bevált. Nálunk is. :) Arra kell csupán vigyáznunk hogy séta közben emberek által elpottyantott végtermékhez ne menjen közel, mert abba mindegyik előszeretettel belenyal, ha teheti. Amikor előfordult ilyesmi, akkor otthon fürdőszoba és gumikesztyűvel pofimosás valamilyen tusfürdővel. Azt nem nagyon szereti. :)
2016. júl. 6. 10:18
Sziasztok.Uj vagyok itt még s érdekelne ha kutyánkat szétszeretkedte pici fiam attól kaphatott hasmenést s rá adásnak mezitlábasanis oda megy hozzá?Köszönöm válaszotokat
2016. júl. 5. 15:09

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?

6 éves ivartalanított kandúrt /8 kilós/ szeretnék hozzászoktatni menhelyről hozott 2 hónapos /2 kilós/kicsi tacskó jellegű kutyival. A cica vagy megsértődik és elbújik a kertben vagy morog és fúj rá:-( A kutyi barátkozna vele nagyon . 3 napom van rá különben a kutyi másé lessz:-(

2010. febr. 3. 10:56
Sziasztok! Én csak figyelmeztetni szeretnék minden leendő kutyagazdit. Mi vettünk egy francia buldog 3 hónapos kutyust. Az udvaron voltak a kölykök és nem gondoltuk hogy ez baj lehet. Hát baj volt mert a kutyusunk ette a kakiát és nem lett szobatiszta. Szóval minden este bekakilt és megette. Állítolag megszokta hogy a testváreivel össze volt zárva és egymás kakiát eszik ilyenkor. Utána gondolkodtunk hogy tényleg nem láttunk náluk a kenelbe kakit.... Sajnos a kislányunk nagy valószínűséggel tőle lett beteg. Gyomorfájás. El kellett ajándékoznunk! Nagyon sokat sírtunk mert imádtuk! Az ujj helyén nem csinálja a bekekilást, csak itt szokta meg hogy lehet pedig kapott érte és inkább elbujt. Tudta hogy nem szabad de mégis..... Szóval erre figyeljetek, szörnyű hogy meg kell válni egy édes szeretni való családtagtól!
57. moncsicsi83 (válaszként erre: 56. - F290b382c2)
2009. jan. 25. 14:34
Azt hogy oldod meg, hogy mindenki szabadon van? Van egy külön szoba a számukra?
2008. dec. 2. 10:21

Sziasztok!

Csak okulásul írom le a sztorit!

Vettem egy hete egy "mini törzskönyvezett bischon havanese"-ként hirdetett 9 hetes kan kutyust".

Oltási könyvet adtak,azon egy oltás szerepelt,már akkor gyanús lehetett volna,azt mondták,a törzskönyvet küldik..

Én szőke..

Másnap állatorvos-kiderült,a kutya bolhás,köldöksérve van,nem törzskönyvezett.

Mikor a tulajt kérdőre vontam,azt mondta,ennyiért betegen is eladja másnak,nem kell "azt"megműttetni,de maradjon még pár napig,mert akkor tud fizetni.

Akkor mondtem neki-mikor lehiggadtam-hogy menjen oda....és innen ezt a kutyát ki el nem viszi,ki tudja mi lesz vele.Megműttetem,és nálam jó sorsa lesz...Egyébként Picur a neve,már hopp-ra felugrik,hallgat az új nevére,és kis pulikutyaként folyton a lábam alatt van,már puszit is ad...

Van még 4 hullámos papim,1 nimfám,és egy szibériai csíkos mókusom,mindenki szabadon,nem kalitkában...

55. moncsicsi83 (válaszként erre: 50. - Rexona)
2008. dec. 1. 22:42
Mi lett a kutya neve?
2008. szept. 22. 13:34
Kíváncsian várjuk végül mi lesz a kutya neve!! :D :)
2008. szept. 22. 13:32
Dollár, Whisky, Füge, Fidó, Guru, Joker, Paca, Perec, Magic, Marcipán, Sámson, Rambó, Turbó :)
52. rexona (válaszként erre: 51. - Arwenn)
2008. szept. 22. 08:58
jó, de remélem írtok még egy párat.
51. arwenn (válaszként erre: 50. - Rexona)
2008. szept. 22. 08:26
chili ? :)
50. rexona
2008. szept. 22. 08:25
Sziasztok! Frappáns fiú kutyaneveket várnék, egy kisebb testű, temperamentumos kutyus számára.
2008. júl. 3. 14:20

Sziasztok!

Nekem egy arany hörcsögöm van a neve: Miki.

A másik elpusztult mert valami fertőző betegsége volt.MiKi is elkapta de őt sikerült megmenteni.Sanyinak hívták a halott hörit.

2008. jún. 17. 00:00
Két 5 éves, jófej tengerimalackám van: Sámuel és Hópehely. :)
2008. jún. 12. 17:20

Nekünk 3 kutya: egy németjuhász, egy közepes méretű keverék, és egy törpe pincser (na ő az enyém- és Bambinak hívják) :) Mikor megvettem azt sem tudtam miféle-fajta :), szerelem volt első látásra. Először azt hittem csivava, kicsinek hasonlított rá! :) Aztán az oltási papíron láttam, hogy törpe pincser! :D De imádnivaló, okos és hihetetlen rossz kutya. Bent van a lakásban, bár szívesen tartózkodik az udvaron is. Ilyenkor, mikor jó idő van, egész nap kinn van. Csak estére kéredzkedik be. :)


És rajtuk kívül még két macskánk: egy fekete (Mefisztó) és egy fehér (Kókusz)


2 Görögteknős (benő 1, benőke 2) :D


És egy kecskepapagáj (Kokó)illetve nemrég kaptam egy hullámospapagájt (mamáméké volt, csak elrepült a párja) aztán most ők egy kalitkában vannak. Van egy kis méretkülönbség kettejük között. De egész jól kijönnek. :)

46. f290b382c2 (válaszként erre: 45. - Alexasp14)
2008. febr. 12. 11:41
Nekem mókusom és papagájaim vannak,jó ideje megdézsmálják a chipsemet,de eddig semmi bajuk nem lett tőle..Szóval,szerintem ne aggódj,de ne ez legyen a fő táplálékuk!Hanna
2008. febr. 10. 19:12
Nekem van egy kutyám(németjuhász), egy tengerimalacom és két degum...:) a degukat pár napja hoztuk..ma adtam a deguknak egy kis chips-et:S..attól lehet bajuk? ..nagyon remélem hogy nem...előre is köszi!!!!(sürgős)
44. LoLiNa (válaszként erre: 35. - Ildikó100)
2008. jan. 29. 06:32

ó, szegénykém:(

világ életembe sok cicám volt, voltak betegek is, minden ami ezzel jár, de ilyet még nem tapasztaltam. írd meg, ha megtudsz valamit!

43. ibszi
2008. jan. 28. 22:45

Sziasztok!

Van egy kutyánk és egy cicánk. A kutya törpe uszkár és Rómeónak hívják. A cica egyszerű házi cica Cirmike a neve. Mindkettőt imádjuk(ők is egymást), és nagyon jól érzik magukat mert kertes házban lakunk.

2008. jan. 13. 12:25
Ja,tegnap kiszökött a mókus etetés közben.Kb.1 órán keresztül vadásztam rá,de végül sikerült!!!Nem kell nekem Norbi!!!
41. 7934d1ac97 (válaszként erre: 38. - Moncsicsi83)
2007. dec. 31. 20:07
mindenképp olyan aki akváriumba, vagy ketrecbe van tartva (halak, vagy rágcsáló, vagy madarak) sztem.
2007. dec. 24. 17:01
Nekem van 4hullámos és egy nimfapapagájom-szabadon.Van egy szibériai csíkos mókusom is,ő egy hatalmas kalitkában,baromi szelíd..Jól elvannak a panelban és még a szomszédok sem panaszkodtak...Hanna
2007. okt. 10. 19:16

Van két kutyusom... egy Argentin Dog...és egy Yorksier Terrier...

Meg van egy cicám :)

2007. okt. 10. 18:54
Mit gondoltok arról, ha valaki panelban lakik, napi 10 órát dolgozik, de szeretne állatot, akkor milyen állatot volna érdemes venni, vagy érdemes lenne e?
2007. szept. 26. 22:23

Van egy guppim -haha-

Meg 2 táncolóegér,2 fehéregér

és egy kutyus : hannoveri véreb :D

és a mamámnak van 2 cicája!! :D

36. moncsicsi83 (válaszként erre: 35. - Ildikó100)
2007. szept. 23. 11:06
Javult már a kiscicád állapota? Én ilyenről még nem hallottam és bevallom szerencsére az én cicáimnak még nem volt ilyen problémája. Írj, mi van vele. Izgulok érte!
2007. aug. 17. 12:55

Sziasztok!Ildikó vagyok,van két szép cicám és egy malamut lány kutyusom.Most beteg az egyik cica.Nem nagyon derült ki,hogy mitől,de nem lát.Pár napja.Nem húzódik össze a pupillája.A dokik gondolkodnak,meg küldözgetik a vérét.Volt valakinek hasonló???

Írjatok,ha hallottatok ilyesmit lszi!Ildikó

2007. aug. 5. 19:05
Két gyönyörű cicám van.Egy másfél szobás lakásban élünk,nagyon jól elvannak és mióta vettem macskabútorokat,már az én bútoraimat sem szedik szét!:)Imádom őket és sokat is játszom velük.Ja és van egy kígyóm is,de vele nem kell játszani,Ő elvan magában is!:)))
2007. aug. 4. 21:00

Pár hete találtam 3 gyönyörű kiskutyát az autópálya mellett. Valaki kicsapta őket. Tele voltak bogánccsal, kullanccsal. Az út közepéről mentettem ki őket. Alig 3 hónaposak. Hazavittem, befogadtam őket. Igaz szüleim házába, de legalább biztonságban vannak! Nagyon aranyosak, és úgy néz ki rettentő okosak is!

Ha valakinek kell kiskutyus, az jelezze nekem! Szerető gazdikat keresek!

32. piro5
2007. aug. 4. 19:53
egy cicám van Luca . Minden nap kell vele foglalkozni , persze akkor amikor igényli( nem mindig igényli.) A panelban már nagyon jól megszokott itt az otthona. Kertes házba már nem lehetne visszaszoktatni, de nem is akarjuk
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook