Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit ajánlotok pattanásos bőrre? fórum

Mit ajánlotok pattanásos bőrre? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 24. 05:45
Szia ! Nagyon meg kell válogatni hogy mit is eszel meg, figyelni kell hogy mitől jönnek ki az arcodra. Nekem pl a kis üvegben kapható örölt paprikától jött, van erősbe és édesbe is. Teljesen kerülnöm kell mert tiszta ragya leszek tőle. Mikor volt ez a paprika botrány akkor tértem rá. El nem tudtam képzelni hogy mitől jöttek az arcomra, nekem soha nem volt. Lehet mustár, ketchöp de lehet szalámi féle is. Csak csirkét ennék a helyedbe és sok zöldséget. Próbáld ki egy hónapig. Hátha sikerül. Én nagyon sokára tudtam beazonosítani. Az arcomon most is ott a három pötty ami évek óta látszik.
16. RedMax
2009. dec. 24. 02:33
A szoláriumozás 30 éves kor alatt 75%-kal növeli a bőrrák kockázatát, szóval én a "szolizást" nem javasolnám.
2009. dec. 24. 01:51
Igen.. Szex, zsírszegény táplálkozás, 1-2 havonta kozmetikus, heti 1-2x szoli, rengeteg folyadék, és nyugalom!
2009. dec. 24. 01:17
egyél élesztőt..és kevesebb olajos magvat..vagy hogy mondják ezeket :D
13. Rika1
2009. dec. 24. 01:17
Nyugodt szívvel merem ajánlani az Ilcsi néni féle kozmetikumokat. Elsősorban a fekete szappant. Ezt kozmetikába tudod beszerezni..ahol van Ilcsi referencia. A neten a googleban bíztosan megtalálod melyik ez a kozmetika amelyik hozzád közelebb van.
2009. dec. 24. 01:13
szexelj!
2009. dec. 24. 01:11

Ha van rá mód, elsősorban a természetes vagy kevesebb mesterséges anyagokat tartalmazó "szerekre" gondolok, persze az árat is figyelembe véve.


Így hát szükségem volna egy olyan tonikra, ami lehetőleg nem tartalmaz alkoholt, feltéve ha van ilyen, és használhatom biztonsággal minden este.

Valamint valami arctisztító, lemosó sem ártana, szintén mellőzve az ilyen Garnier meg Clean&Clear cuccokat...


Ez csak hiú ábránd, vagy nagyon drágák, avagy drogériában is találok ilyesmit, avagy gyógyszertárban?


Nem feltétlen konkrét termékre gondolok, hanem hogy ilyen termékeket pl. tudok-e venni drogériában, léteznek-e ilyenek, drágák-e, meg persze ha ajánlotok vmit, azt is elfogadom

10. l.agnes (válaszként erre: 8. - Jusztina)
2009. aug. 7. 19:53
Hol voltál vele? Bőrgyógyász?
2009. aug. 7. 19:53
Valakinek van tapasztalata Neutrogena stress contrell termékekkel kapcsolatban?
2009. aug. 5. 23:44

Lanyok egy jo tanacs...

Menjetek vetessetek mintat a patibol es vigyetek laborba. Nekem semmi sem segitett eveken keresztul es vegul kiderult,hogy fertozes okozta,ami antibiotikummal kezelheto.

7. genlips (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2009. aug. 5. 23:13

a főzz olajjal remélem azt jelenti, hogy "hidegen sajtolt bio olívaolaj" :)

napraforgóolajtól előjönnek ugyanis...

6. 319cd6978b (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2009. aug. 5. 23:06
Fura hogy ezt írod. A nővéremnek nagyon ragyás feje volt. Akne. Kapott rá antibiotikumos cuccokat meg használt mindenféle kencéket de amikor leállt velük visszajöttek a ragyák. Aztán a barátja azt mondta hogy ne használjon semmit csak szappannal mossa. És azóta nem ragyásodik a bőre. Lehet hogy azért van mert neki egyébként zsíros a bőre. Nekem meg szerencsére nincs igazán ilyen bajom. Mindíg van egy kettő de kinyomom és pár nap alatt teljesen eltűnik. Sokan mondják hogy nem szabad kinyomni mert heges marad meg ronda leszek de eddig még egy hegem sincs.
5. cb4c323adf (válaszként erre: 2. - Vfruzsi)
2009. aug. 5. 22:53

Én nagyon sokat használtam az ichtiolos pakolást a vendégeimnél ,és a teafa olajos krémeket!!

Ezek váltak be a legjobban!!

2009. aug. 5. 22:48
Nekem is van pattim,de 1-2-3darab és a melegre jön ki ha izzadok, és nem tudok mit kezdeni vele.Dekoltázson nagyon sok jön,és ki sem lehet nyomni erre van valami?
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Vfruzsi)
2009. aug. 5. 22:46

elsőre is hagyd el a tejféleségeket, tojást, zsíros ételeket, főzz olajjal,

utána keress egy nagyon jó kozmetikust és menj el hozzá igen sűrűn tisztíttatni a bőröd, Ő pedig ad tanácsot,

jah és szappant ne használj arcmosásra :)

2009. aug. 5. 22:43
Milyen pakolást, illetve krémeket ajánlotok pattanásos bőrre?
2009. aug. 5. 22:43
Mit ajánlotok pattanásos bőrre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook