Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet a Henna nevezetű test festéket elkészíteni?Milyen módszerek vannak rá, miket kell összekeverni mivel? fórum

Hogyan lehet a Henna nevezetű test festéket elkészíteni?Milyen módszerek vannak rá, miket kell összekeverni mivel? (tudásbázis kérdés)


8. Papp Szilvia (válaszként erre: 7. - Náíma)
2010. jan. 24. 10:35
Köszi:)
7. Náíma (válaszként erre: 6. - Papp Szilvia)
2010. jan. 23. 16:19
Szia!Először is jól le kell szitálni.Utána tegyél bele egy kis cukrot,meg egy egész citrom levét,ezt keverd össze,majd főzz egy nagyon sötét,erős teát. Várd meg míg kihül és keverd hozzá.A henna amíg zöld nem jó.Úgyhogy mikor össze keverted,a tányérral együtt tedd egy nejlon táskába,és tedd a napra .Mikos már látod,hogy megváltozótt a színe akkor jó!Remélem sikerül!Ha valamit nem értessz kérdezz priviben!Szia
6. Papp Szilvia (válaszként erre: 5. - Náíma)
2010. jan. 23. 09:18

Szia,


engem érdekelne nagyon:D igaz nem én kérdeztem:D

köszi:)

2010. jan. 22. 19:56
Ha aktuális még a kérdés szívesen le írom!
2009. aug. 6. 12:51
en ugy tudom hogy fekete teaba kell feloldani a port
2009. aug. 5. 20:35
Ha jól emlékszem hennaolajjal kell összekeverni a hennaport.
2009. aug. 5. 20:26
Ha vettél hennaport, arra rá van írva elvileg a recept, de szerintem máshol is fent van a neten.
2009. aug. 5. 20:11
Hogyan lehet a Henna nevezetű test festéket elkészíteni?Milyen módszerek vannak rá, miket kell összekeverni mivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook