Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Örökölt babaruhákat hogyan lehet újszerűvé varázsolni? Az állástól eléggé megsárgult 1-2 darab... fórum

Örökölt babaruhákat hogyan lehet újszerűvé varázsolni? Az állástól eléggé megsárgult 1-2 darab... (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 16. 14:09

Nem találok olyat, ami visszaadná a kifakult színeket. Az viszont saját tapasztalatom, hogy jó minőségű színes mosószerrel ha régi ruhát kimosol, felélénkülnek a színek.

Nem arok márkát, mert a legutóbbi nagy meglepetésem, hogy az olcsó mosószer kenterbe veri tisztító hatásban a nagy márkákat is! (A C..p saját, teljesen névtelen folyékony color mosószere a fehérekből is kivette a régi foltokat, a nagyon elpiszkolódott, évek óta félretett színes melegítő is teljesen tiszta lett!)

2012. júl. 16. 13:55

Figyu, van ám házi szer:


[link]


keresek még!

2009. aug. 5. 14:37

A fehér ruhákat az Iberia fehérítő rendbehozza.:)

A színesekre nincs ötletem.:(((((

2009. aug. 5. 14:31

Nekünk is van fent pár zsáknyi és télen sor kerül a lehozatalára végre:)

Figyelek énis a házi tippekre:)

Amúgy van egy reklám ami mostanában megy az arielnek hogy leveszik a szürkés színt a ruhákról, meg egy másik amikor a nőnek a tengerpartnál a szürke ruhája nem tudom milyen mosóporra fehér lesz újra... Én ezere gondoltam, de persze a házi trükkök amik már beváltak, jobbak:D

2. KIKY
2009. aug. 5. 13:36

Nagyon szép babaholmikat kaptunk, de mivel 4 éve zsákban álltak, így van, ami elszíneződött, sárgás lett. Hogyan tehetem ismét széppé (nem csak fehérek vannak).

Előre is köszi, ha vki tud vmi nagyon jó praktikát.

1. KIKY
2009. aug. 5. 13:35
Örökölt babaruhákat hogyan lehet újszerűvé varázsolni, mert az állástól eléggé megsárgult 1-2 darab...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook