Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött fórum

Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
303. Anycácska, (válaszként erre: 301. - Adel07)
2009. okt. 17. 13:08
Inkább ezeket megírom privibe !!!
302. adel07 (válaszként erre: 300. - Anycácska,)
2009. okt. 16. 14:24
Hol laksz?Ha nem titkos.
301. adel07
2009. okt. 16. 14:22

Kaptam 6000ft-ot,na nem eröltették meg magukat de teszek mellé egy ezrest és megvan a villányszámlám:-))De kiszámolták a jövedelmünket és Decemberbe kapok majd 5800ft-ot gyermekvédelmi támogatás címén karácsonyelött tuti jól jön az is.

szerencsére nekünk nincs "csak" havi 11000ft hitelünk az is még egy évig.Igaz nem is lakunk palotába és nincs 10millás terepjárónk.

Biztosan kirugnak majd a munkahelyedről?Mi a szakmád?Igaz a mai világba nem tudom milyen szakmával lehet jó munkahelyet találni.

2009. okt. 16. 11:10
Mindent meg kell próbálni !!! Legfeljebb elutasítják. Annál rosszabb úgy sem történhet. Eddig én is szégyelltem, hogy nem vagyok "jó módú" De most már sokan vagyunk, így. Én is mindent megpróbálok. Vagy be jön vagy nem. Novemberbe vissza megyek a munka helyemre, tudom akkor kerülök lapátra. Utána mi lesz nem tudom ??? Az idegeim már teljesen ki rongyolódtak. A párom annyit dolgozik mint egy állat még sem jutunk egyről a kettőre. A bankok üldöznek. Szívem szerint elbújnék egy sötét sarokba és ha mindennek vége és újra "süt a nap" előjönnék. De ezt nem tehetem mert itt a kicsi és ő ezt nem érezheti. Hát evvan !!!
299. adel07
2009. okt. 14. 15:06
Megnéztem az amire gondoltam,de van átmeneti segély arra jogosultak lennék.Holnap zárják el a vizet majd pénteken bemék a hivatalba és mondom,hogy nincs vizünk(úgyse jönnek kimegnézni)meg hordjuk a gyereket a dokihoz.
298. adel07 (válaszként erre: 297. - Anycácska,)
2009. okt. 14. 15:00

Majd megnézem,de az nem az amit akkor adnak ha a válság miatt nőtt a hiteled 20%-al vagy a bevételed csökkent 20%-al.És azt még nem is irtam,hogy beszereztem egykis arcüreggyulladást is.

A te kis fiad,hogy van?

297. Anycácska, (válaszként erre: 296. - Adel07)
2009. okt. 14. 11:57
Van a krizis segély !! Az önkormányzatoknál lehet űrlapot kérni, a jegyző ad javaslatot és az állam bácsi fizet. A NET-en is utána nézhetsz, hogy a feltételeknek megfelelsz. Egy próbát meg ér. Hátha sikerül. Ha jól tudom meghosszabbították a beadási határidőt !!!
296. adel07 (válaszként erre: 295. - Anycácska,)
2009. okt. 13. 13:44
A szomszédasszonyom 2hete kapott 2000ft-ot valamilyen segély címén.Bement,hogy nagyon nincs pénze éhezik itthon.Hozott rajta bort meg cigi dohányt.Az ilyeneknek adnak,de most elhatároztam,hogy én is bemék kéregetni hátha...
295. Anycácska, (válaszként erre: 294. - Adel07)
2009. okt. 13. 11:50
Ez szörnyű !!! Úgy titkolják ezeket a segélyeket pedig azért vannak hogy igényeljék az emberek. Olyan mocskos szemét világban élünk. Ezek a rohadt politikusok meg csak tömik a zsebüket, minket meg teljesen leamortizálnak. Olyan bosszantó !!!! Az ember nap mint nap kétségbe van esve hogy hogyan tovább ????
294. adel07 (válaszként erre: 293. - Anycácska,)
2009. okt. 12. 13:32
Relatív nem került sokba,csak a pénztárcánkat terhelte meg nagyon.2 hete vettük fát+ruhákat nekem és Adélnak is a kórházba.Pár napja találtam a neten,hogy lehet igényelni rendkivüli gyermekvédelmi segélyt(max. kb.40ezer ft)talán a most mi is igényelhettük volna,de a beadási határideje szept. 30.volt.Jól fel ba...am mgam rajta.
293. Anycácska, (válaszként erre: 292. - Adel07)
2009. okt. 12. 10:34
Az jó !!! Úgye. Az nem olyan vészes ???? Mondjuk nekem az is egy horibilis összeg lenne !!!! De egyszer csak vége lesz a gazdasági válságnak és újra normális életet élhetünk.
292. adel07
2009. okt. 10. 20:39
30méteren találtak:-))Így kb. 70-75ezer ft-ba lesz(az ásást és a víz ill. villany bekötését a férjem csinálja)Adéllal majd 22-én megyünk egy szegedi doktornőhöz az ő javaslata kell a dévény tornához.
2009. okt. 10. 16:54
Hát nem semmi ára van. Mi nagyon magasan lakunk. Nálunk egy pár házzal odébb próbáltak de állítólak nem találtak. Igaz én nem ismerem őket mástól hallottam. Remélem nálatok hamar találnak és nem kerül olyan sokba. Sikerült valami biztatót hallani a pici lábacskájával kapcsolatban ???
290. adel07
2009. okt. 8. 13:51

Szia!

Áltlában 1000-1100ft-ért fúrnak méterenként,biztosan találnak csak (anyagilag)nem mindeggy hány méteren.A közvetlen szomszédomnak tegnap fúrtak 37 méteren találtak(volt 14méteren de az nem igazán jó)szép fehér.Van akinek 30m és van akinek 72méteren találtak+a hidrofór(30.000ft)és a bekötés(?ft).Eddig is szódát ittunk mert ez a víz nagyon szutykos,ha főzünk akkor meg kikéne forrja a bacikat.Remélem 40méterig nálunk is találnak.

2009. okt. 8. 11:56

Szióka !!!

Remélem sikerül valami biztatót mondanak és halasztani tudjátok a műtétet. Nehéz ilyen picikkel

a kórházban.

Mennyiért fúrnak kutat ??? És ha nem találnak vizet akkor is ki kell fizetni????? Mi olyan magasan lakunk, hogy nem biztos, hogy találnának !!!!

288. adel07
2009. okt. 6. 21:19

Hali!

Örülök,hogy rendbe vagytok:-))

Nálunk most totál káosz van:-(

18 lakásos tásrsasházban lakunk,pár napja kaptunk egy levelet miszerint 15.-ével elveszik a vizünket.Így most kénytlenek vagyunk kutat fúratni ami nemigazán olcsó.

A védőnönk volt egy előadáson (Dévény torna)amin azt mondták az ilyengörbe lábat is rendbe tudják hozni mütét nélkül.De ehhez kell 1szegdi dr.nő beutalója de oda csk 22.-ére kaptunk időpontot(műtét meg rá 2hétre)de ha mondanának valami biztatót talán halasztanánk a műtétet.

2009. okt. 6. 18:57

Szia !!!4


Ma voltunk kontrollon azt mondták minden rendben, de 2 hét múlva újra hallás vizsgálatra kell menni !!!! Remélem nálatok minden rendben. Lassan jönnek az esős napok, hogy fogjátok bírni a bennlétet ???

286. adel07
2009. okt. 5. 07:06
Örüök,hogy rendbe vagytok.
2009. okt. 4. 20:29
Itthon vagyunk minden. Csak az a baj, hogy nem tudok ide ülni nyugodtan mert mindig van valami amit el kell intéznem !!!! De egész könnyen ment és jó is tűrte a kórházat.
284. adel07 (válaszként erre: 283. - Anycácska,)
2009. szept. 29. 21:35
Nem tudom mit kell ilyenkor kivánni.Remélem gyorsan túl lesztek rajta,és a kisfiad minél kevesebb rosszra fog emlékezni.
283. Anycácska, (válaszként erre: 281. - Adel07)
2009. szept. 29. 18:20
Ja ja szegény. Holnap már a kórházba leszünk,de ha hazaérkezünk jelentkezem. Szióka.
282. adel07
2009. szept. 27. 21:40

Hééé!Többiek!

Jól itthagytatok bennünket:-))

Lehet ám másnak is irnia.

281. adel07 (válaszként erre: 280. - Anycácska,)
2009. szept. 27. 21:39
Biztosan szörnyű egy ilyet átélni.Az ilyenektől én is nagyon félek.És attól mennyire fog negativan kihatni rá késöbb ha dokihoz megyünk.
2009. szept. 27. 16:05
Nem még nem mondtam neki ! Rá ér majd akkor megtudni mikor ott vagyunk. Ha most mondanám szerdáig csak azt mondogatná, hogy ne menjünk, meg miért kell oda menni stb. Pénteken vért vettek tőle hát iszonyú volt. Azt hittem vele együtt sírok. A segítő nővér rosszul fogta a karját és mikor benne volt a tű elszorította felül a kis vénáját így nem folyt neki és elkezdték forgatni a tűt. Ő meg csak zokogott és azt mondogatta Néni ne cináld ez velem ez netem nadon fáj kéjlek létci hadd abba. Mét cinálod ezt velem ??? Kérlek ne bánts már. A szívem szakadt meg azt hittem felrúgom azt a segítő nővért. Rá ér majd szerdán megtudni, hogy mi vár rá !!!
279. adel07 (válaszként erre: 278. - Anycácska,)
2009. szept. 26. 21:24

Akkor gyorsan meglesz a mütét.

Sok sikert hozzá.Tudja kisfiad mi lesz vele,ért belőle valamit?

2009. szept. 26. 18:59

Jövő hét csütörtökön lesz a műtét. Még kedden felnézek aztán majd csak a jövő hét végén !! Mjad elmesélem milyen volt !!!

Szia

277. Anycácska, (válaszként erre: 276. - Adel07)
2009. szept. 24. 14:17
Hát én is remélem !!! Péntekre kaptunk időpontot. Azt mondták ott majd mindent elmondanak !!!
276. adel07
2009. szept. 22. 21:03
Remélem miharabb túllesztek rajta és nem viseli meg nagyon a kórházban töltöttidő.
2009. szept. 22. 17:40

Szia !!!!

Ma voltunk a fülészeten, holnap meg megyünk a kórházba megbeszélni a műtét időpontját. Nagyon félek tőle. Biztos megszakad a szívem, ahogy látom hogy folyik a kis vére az orrán keresztül. Azt mondták egy jó 20 perc fél óra míg eláll neki. De mindent holnap fogunk megtudni. Most ari játszik a szőnyegen az autóval. Úgy sajnálom mindig nyitva van a pici szája mert az orrán nem kap levegőt és a halló tölcsére is be van gyulladva a mandulájától. Nem lehet tovább húzni a műtétet.

274. adel07
2009. szept. 20. 21:54

Szia!

Semmi új.A férem jövő héten szabin lesz ha megtudjuk oldani a fuvart akkor jön haza a téli tüzelő.Azzal megint le leszünk kötve egy darabig.

De jó,hogy a kisfiadat letudod kötni bent.Adélt sem a tévé sem a könyvek és a épitők nem kötik le.Remélem minél hamarabb túl lesztek a műtétem....Én legalábbis már túl lennék rajta.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook