Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kenyérsütő géphez BEVÁLT receptek fórum

Kenyérsütő géphez BEVÁLT receptek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
352. Lisy50
2011. aug. 14. 10:24

Sziasztok!

Nekem barna kenyérnek a Tönkölybúzaliszt vált be, mert a rozslisztól kesernyés, és azt nem szeretem.

Ebből is úgy csinálom, hogy 2 rész Tönköly 1 rész fehér.

Mariann!- próbáld ki hogy teszel bele 2 teáskanál szezámmagot, de egy picit pirítsd meg, de 3-4 karika póréhagymával is megváltozik az íze!:))

351. gabilive (válaszként erre: 350. - Gabilive)
2011. aug. 14. 10:23
Bocsánat,nem 60 deka liszt,hanem 65!!!
350. gabilive (válaszként erre: 349. - Mariann63)
2011. aug. 14. 10:22

Érdekes lehet ez a gyökérkenyér,de biztos finom.


Én sima fehérkenyeret sütök.Néha azért variálom egy kis rozsliszttel,vagy tk.liszttel,magvakkal,de a családnak jobban ízlik a sima fehér.

Nagyon sokáig Limara fehérkenyerét sütöttem,aztán átváltottam erre receptre:

60 deka kenyérliszt(én sima BL55-t használok)

3,2 deci víz

fél deci olaj(ezt nem szoktam mérni,csak úgy szemre öntöm)

2 teáskanál só

1 teáskanál cukor

1,8 deka friss élesztő

Ezt a szokásos sorrendben teszem a gépbe,alul a folyadékok+só,felül liszt,cukor,élesztő.Normál program,(nálam) legkisebb színfokozat.

349. Mariann63 (válaszként erre: 348. - Gabilive)
2011. aug. 14. 09:36

Itt a környékünkön már az áruházak és a pékségek is sütik,annyira nagy a kereslet.Rusztikus,kicsit mindenkié más, a lényeg:közepes a szine,nem fehér,nem barna,hosszúkás forma,a közepén megcsavarva.Olyan,mint egy darab fagyökér.3 napig is ehető,vannak lazább és sűrűbb tésztájúak.

Te milyen kenyeret sütsz nap mint nap,leirnád?Azt is megsütném.

348. gabilive (válaszként erre: 347. - Mariann63)
2011. aug. 13. 23:13

Érdekes,de én vagy 2 éve sütöm itthon a kenyeret,szinte minden nap egyet,mert sajna nagyon kenyeresek vagyunk,de én még nem untam meg.Pedig nagyjából mindig ugyanolyat sütök.

Régen sütöttem rozslisztes kenyeret,de azt hiszem,15-20 dekánál több rozslisztet nem tettem bele.Teljes rozslisztből nemcsak tömör lesz,de ízre sem valami jó.Szerintem:)

Milyen az a gyökérkenyér?Még nem is hallottam róla!

2011. aug. 13. 22:34

Sziasztok!

Kezdjük unni a saját kenyeremet a férjemmel,ma elcsábultam egy új Lidls kenyérre.Pedig aki eszik a kenyeremből,kiflimből,mindenkinek nagyon izlik.

Azt hiszem,többféle receptet fogok kipróbálni,úgy talán nem lesz unalmas.

Tud valaki gyökérkenyér receptet?

Nagyon szeretjük az alpesi rozskenyeret is,tudtok valami hasonló receptet?

Ha rozskenyeret sütök,mennyi rozslisztet tehetek bele?Mert a teljes rozslisztből álló nagyon lapos,sűrű lenne,nem?

346. Lisy50 (válaszként erre: 345. - Mariann63)
2011. aug. 8. 18:37
Minden kelt tésztát eltehetsz amibe nincs tojás!
345. Mariann63 (válaszként erre: 344. - Lisy50)
2011. aug. 8. 17:51

Az én lángosreceptem 1 kg lisztre van összeállitva,2 hétig lehet eltartani a hűtőben.Időnként kiveszek belőle néhány adagot:egy tojásnyi tészta 1 lángos.

A pizzát is 1 kg lisztből csinálom,elosztom 3 felé,2-tőt beteszek a mélyhűtőbe.De az én receptemben 2 zacskó porélesztő van.

344. Lisy50 (válaszként erre: 342. - Mariann63)
2011. aug. 8. 17:26

Nem lesz fölfújt!:)

A lángost úgy csinálom, hogy a krumpli főzőleve a víz adag,egész friss élesztő, a gép kigyúrja, keleszti, nekem már csak nyújtani kell! Kockára vagdosom, és mielőtt az olajba teszem, a szélén körbeforgatom.

A pizzatésztába viszont csak egy negyed élesztő kell,olaj, só, pici oregánó.

343. Mariann63 (válaszként erre: 341. - Micimacko72)
2011. aug. 8. 10:16

Én is sokszor sütök jénaiban kenyeret,de mindig elfelejtem alóla a vizet.Jó,hogy mondod,koncentrálni fogok.

Most kovászt készülök összerakni,ki szeretném próbálni,mennyivel lesz jobb a kenyér.

Ti szoktatok kovásszal sütni?

Limara öregtésztáját kipróbáltam,de azon kivül,hogy kicsit pufibb lett a kenyér,semmi mást nem tapasztaltam.

342. Mariann63 (válaszként erre: 340. - Lisy50)
2011. aug. 8. 10:10

Szia!Köszi a tippet,kipróbálom.Igy nem csak olyan fölfújt kenyér lesz belőle?

Én is a robotgéppel dagasztom,ami 1kg lisztből készül,szombaton pont a lángos tésztáját.Olyan sikerélményem volt tegnap!Azt mondta a családom,hogy jobb lett az én lángosom,mint amit veszünk a Duna-parton.Már csak azt kell megtanulnom,hogy én is olyan szép nagyra ki tudjam húzni.Az enyém olyan kis tömör-gyönyör lett.De végiggondoltam,3 db sajtos-tejfölös lángos 1500Ft.Én a töredékéből összehoztam.Lehet,hogy smucig vagyok,de már a pizzát is itthon sütöm,az is annyival olcsóbb.Találtam egy nagyon jó receptet a neten,van hozzá pizzaszószrecept is,azóta arra sem adok ki többszáz forintot.

2011. aug. 7. 13:00

nekem az egykarosba 6odkg liszt fér

Én a kenyeret a robotgéppel szoktam kikeverni, ha nagyobbat akarok fél kilósnál. Jénaiban szoktam sütni, teszek mellé edényben vizet a sütőbe :-)

340. Lisy50 (válaszként erre: 339. - Mariann63)
2011. aug. 7. 12:55

Szia!

Tegyél hozzá 1 egész élesztőt,keverd ki a tészta programon és süsd meg a sütőbe ,dupla akkora lesz!:)

2011. aug. 7. 09:18
Mennyi liszt fér a kétkaros kenyérsütőgépbe?Nekünk kevés ez a 60-70dkg,amit tehetek az egykarosba.Sajnos nagyon szeretjük a kenyeret,másnapra nemigen marad.Legalább nincs gond a penészesedéssel.
338. Mariann63 (válaszként erre: 337. - Melcsi4)
2011. aug. 4. 11:09

Sziasztok!Pont tegnap sütöttem:

40dkg finomliszt

20dkg rétesliszt

1-2 kismérő só

1 kismérő cukor

1 kávéskanál sikér(elhagyható)

1 kk ecet(elhagyható)

1 kism. porélesztő v.1/3 élesztő

1 ek zsir(kacsa,liba,disznó)v.2ek olaj

kb 3dl viz

Ha gépi kenyeret szeretnél,a megfelelő,fehérlisztes program,közepes barnaság.

Meg szoktam nézni a tésztát,mikor kész a dagasztás program,ha ragad,pici lisztet szórhatsz rá,ha túl sűrű,nem rugalmas,1-2ek.vizet.

én ritkán sütök igy géppel,de ha mégis,akkor letakarom a gép tetejét konyharuhával,de úgy,hogy a szellőzőnyilásokat szabadon hagyjam(általában nem zár a tetejük tökéletesen és kiszökik a meleg)

Ez azért kell,hogy a teteje szép domború legyen a végén,ne essen be.

Ha sima sütőben sütök,dagaszt-keleszt program után átgyúrom a tésztát lisztezett deszkán(ez nem hosszú idő,csak megdögönyözöm kicsit)Utána megformázom a kiflit,zsemlét,pacsnit,vagy kenyeret,sütőpapiros v.ha van szilikonlapos tepsire,jénaiba teszem és hagyom állni konyharuhával letakarva kb.30percig.Megkenem e tetejüket felvert tojással,ha kenyér v.zsemle,éles késsel,mégjobb pengével bevágom a tetejét és előmelegitett sütőben szép aranybarnára sütöm.Vigyázz,ne sütsd túl,én éppen a napokban alkottam kőkemény kifliket.(krémlevesbe lesz krouton belőle)

talán még annyi,először a vizet öntöm az üstbe,aztán a többi hozzávalót.Én mérőpohárban állitom össze az egész száraz hozzávalót.

Sok sikert,irjál,hogyan sikerült.

Ha komplikáltnak találod az elején használhatsz kész lisztkeveréketpl.Lidl-st is.

337. Melcsi4
2011. aug. 4. 07:17

Sziasztok!!

Nekem Hausmeister HM 1000-es kenyérsütőm van. Szeretnék hozzá egyszerű kenyérreceptet. Olyat ami sima lisztből készül. Tudnátok nekem segíteni?

336. Mágika75 (válaszként erre: 335. - Mariann63)
2011. aug. 3. 20:57

Nálunk is gulyás volt, de nem házi kenyérrel. :-)

Otthon minden nap sütök, Anyósoméknál (ahol vagyunk egy pár napig) szigorúan műanyag, szeletelt kenyér van. :-(

2011. aug. 3. 14:03

Talán a nyár miatt nem irtok,vagy nem süt senki semmit?

A napokban alkottam egy igazi egészségtelen,fehér lisztből készült ,de nagyon fincsi kifliadagot.A családom megunta a teljeskiőrlésű,magokkal teli dolgaimat,jól esett bűnözni kicsit.Majd teszek fel képet róla pénteken,gyönyörűek lettek.Kell a változatosság.Gulyásleves volt ebédre ebben az esős,hűvös időben,jól passzolt hozzá.

2011. júl. 24. 16:13
Ajándékba kaptam egy Hausmesister HM1001 kenyérsütő gépet. Sajnos a készülékhez adott használati útmutató szinte semmit nem ér. Ha valakinek van ilyen típusú gépe kérem küldjön receptet és , hogy mit milyen programmal kell sütni, mert az útmutató alapján ezt nem igazán tudtam megfejteni. Előre is köszönöm
2011. júl. 23. 08:43
Kitaláltam,hogy szerzek mégegy kenyérsütőt,mert egy egylapátosom van,csak 70 dkg lisztet dagaszt be egyszerre,nálunk abból másnap reggelre nem mindig marad elvinni tizóraira.Ráadásol nem is egyforma lisztből sütök,mert én a csökk.CH-t eszem általában.Viszont ha egyszerre bedagasztok 2 géppel,akkor egy füst alatt megsül az egész,márcsak az áram miatt sem mindegy.Vagy a süti,kalács sül a kenyér mellet egyszerre.
332. Mariann63 (válaszként erre: 328. - Kismazsi)
2011. júl. 23. 08:38
Nem lehet a sütő a baj,mert egyszerre sütöttem mindkét adagot,viszont az elsőt jóval korábban dagasztottam be.Nem takartam le,talán az volt a baj,igy kiszáradt.Nekem egy amerikai tüzhelyem van,imádom,mert egyszerre 6 tepsi is belefér.Ha egyszerre sokat kell sütnöm,nagyon praktikus.
331. Lisy50 (válaszként erre: 326. - Mariann63)
2011. júl. 22. 20:54
Letakartad?
330. Lisy50 (válaszként erre: 324. - Mariann63)
2011. júl. 22. 20:53
Nem kel túl, én a teljes kiőrlésűben nem szeretem ha nagyon sűrű:)Elbírja a több élesztőt.
329. Lisy50 (válaszként erre: 321. - LauraJones)
2011. júl. 22. 20:48

Ebbe állítólag minden van:))Csak víz és olaj kell.

Nem hiszem hogy az élesztő lett volna a baj!

328. kismazsi (válaszként erre: 326. - Mariann63)
2011. júl. 22. 19:35
Nem nagyon alacsonyan ég a sütőd! Én akkor jártam így, amikor nem volt jól beállítva a gázégő, s sokáig kellett sütni! Most elektromos sütővel nincs ilyen problémám, igaz én jénaiban sütöm a kenyeret!!Így a héja isteni!! Párom imádja!
327. kismazsi (válaszként erre: 323. - Mariann63)
2011. júl. 22. 19:32

Köszönöm Mariann a tájékoztatást!

Bevallom Norbis lisztet nem szándékozom venni, és rendelni sem fogok a web áruházból, nekem azok az árak húzósak a mindennapokra! A bioboltban kapható Diabestar lisztet sem ismerem, de majd körülnézek a boltban. Az egész jó, ha csak 25% a ch tartalma. A Lidl-is kenyérlisztté 43!

A párom biztos nem fog lemondani a hagyományos kenyérről, így max. magamnak sütök majd valami kisebb cipót vagy zsemlét! Ha meg csak az én részemre kell, akkor az nem sok! Szóval köszi, majd kiokoskodom!

2011. júl. 22. 10:49

Tegnap kettő adag kenyeret sütöttem,az első nagyon jónak tünt első látásra,de már néhány óra mulva rettentően kemény lett a héja az összes kiflinek.(sima sütőben készültek)Nem tudjátok, mit rontottam el?

Egyetlen tippem ven csak,néhány órát pihent dagasztás-kelesztés után a gyúródeszkán,mert közben főztem az ebédet.

325. Mariann63 (válaszként erre: 320. - Gabilive)
2011. júl. 22. 10:44

Nekem akkor ment el tőlük végképp a kedvem, mikor pár éve a Telki magánklinika előtt készült Réka éppen meghalni,Norbi meg hagyta,hogy lefotózzák és betegyék a bulvárlap cimoldalára.Ha nekem valakim lenne olyan rosszul,amennyire ők állitották,úgy kergetném el a fotósokat, hogy a lábuk se érné a földet.

A webáruházuk és a III.kerületi boltjuk pedig elképesztően drága.(nekem)Állandóan az egészségről papolnak,közben pedig áron adnak mindent,hogy a normál halandó csak kapkodhatja a fejét,de vásárolni nem tud.

324. Mariann63 (válaszként erre: 318. - Lisy50)
2011. júl. 22. 10:34
Nem kel túl a kenyered,ha még teszel bele élesztőt?Néha én is használom a Lidl"s liszteket,de soha nem mertem bele plusz élesztőt tenni.Azt hiszem.én is kipróbálom.Nálunk is a Chabatta a nyerő,de a Rustikale is bevált,de csak 100gr-ot teszek bele,amikor én kutyulom a liszteket.
323. Mariann63 (válaszként erre: 314. - Kismazsi)
2011. júl. 22. 10:27
Szia Kismazsi!Nem szeretnék reklámozni,csak fogyni vágyó kenyérszerető sorstársaimnak mondom,aki még nem ismerné a CH csökkentett liszteket,van többféle,különböző CH tartalommal.Olyat is találtam a neten, amiben csak 6% CH van,csak webáruházban kell rendelni,nekem mostanában anyagilag nem fért bele.Fittnessgurunknak is van hasonló,mindkétféle 500gr.és közel 1000Ft.Én a bioboltokban kapható Diabestar kenyér és sütiliszteket vettem,ezek kilós kiszerelésűekés "csak" 700Ft.az áruk.Viszont 25% körüli a CH tartalmuk.Ehető,finom kenyér süthető belőle.Az is pénztárcakimélő megoldás,ha fele-fele arányban kevered egészséges telj.kiőrl.lisztekkel.Nagyon laktató,tömör állagú kenyér lesz belőle, még a férjem is megeszi,pedig ő utál minden diétás dolgot.Ebből csináld a rántást,a sütiket,palacsintát,hosszú távon biztos fogyni fogsz.Sok sikert.
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook