Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herpesz vírus fórum

Herpesz vírus (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Herpesz vírus

1 2 3
2009. aug. 5. 11:45
nekem is sajnos van mikor előjött a herpesz,nekem pedig ezüst kolloidot ajánlott az egyikorvosom,ami homeopátiás szer,szóval nincs benne vegyszer,csak gyógynövény,és ez erősiti az immunrendszerét az embernek,emellett nagyon fontos hogy sok vitamint kell bevinni a szervezetbe,általába megis eszek fél kg gyümölcsöt egy nap,és azóta elmondhatom hogy 3 hónapja nem jött elő,pedig nekem nem csak a számon volt sajnos:(
2009. aug. 5. 11:40

Sziasztok!


Én is örülök a cikknek!

Kamaszkorom óta szenvedek a herpes vírustól.

Kétszer drasztikus volt a herpesz az ajkamon. Először 14 évesen lett akkor, mintha bajszom lett volna. Gondolhatjátok nyolcadikos lány voltam...., csúfoltak stb-stb. A felső ajkamon jött ki, majd egy-két nap múlva elfertőződött. Elterjedt a szám felett, orrom alatt a szám hosszúságában. Iszonyú volt az a két hét mire lekezelték egy krémmel.

Ezek után évente egyszer-kétszer jött el már a szám valamely pontjám. Csak a gyógyszertárban kapható készítményekkel tudtam kezelni, több napon át. Aztán 19 lehettem mikor a felső ajkamon jobb oldalt akkorára növekedett a herpesz egy-két nap alatt, hogy nem tudtam összezárni a számat. Nyitva volt állandóan, ez is nagyon kellemetlen és undorító volt. Orvoshoz fordultam megint. Kaptam egy drága gyógyszert (tabletta), (azt hiszen 40 napig kellett szedni), közölték velem, hogy ezzel vagy elmúlik örökre ez a problémám vagy nem,a vírus bennem van. A herpesz a szokásos 6-7 nap múlva elmúlt. Mondanom sem kell, hogy eltelt fél vagy egy év és újra és újra. Sikertelen volt a gyógyszeres "kúra". A mai napig szenvedek tőle. DE! Egyik kollégámnak köszönhetően kb. 3-4 hónapja nem jött ki. Ajánlott egy készítményt, egy tabletát,melyet akkor kell bevenni, ha érzem, hogy ég a szám (előjele ugye a herpesznek). Mikor érzem, hogy ég vagy viszket azonnal beveszem. (napi 2-3tabl. 2-3 napon át!)Nagyon jó!Azóta nem volt gondom. (EPAVIR 1800 Ft)

2009. aug. 5. 10:13

szia, örültem a cikkednek, nekem kamaszkoromban rendszeresen volt herpesz a számon. Utánna hosszú évekig semmi.

Néhány évvel ezelőtt egy ötven forintos nagyságú herpesz jött ki a derekamon, ami sajnos rövid vagy hosszú időnként, de rendszeresen visszatér. Tényleg nagyon kellemetlen. Mikor az egészségügyben dolgoztam, azt mondta egy doki, örüljek neki, sokkal kevesebb esélyem van rá , hogy rákos legyek, mert állitólag a virus elég hatékonyan gyilkolja a tumorsejteket is. Ezt csak ezért irtam, hogy ha ez igaz, akkor legalább van valami jó is benne:)

2009. aug. 5. 10:03
Akinek már volt, tudja milyen, akinek meg állandóan előjön, ha egy kicsit is legyengül a szervezete, nem igazán tartja magát szerencsés embernek.
Égő, viszkető hólyagok amik sebek lesznek és az ember elbújna a világ elől...

Ugrás a teljes írásra: Herpesz vírus
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook