Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herpesz vírus fórum

Herpesz vírus (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Herpesz vírus

1 2 3
2020. máj. 12. 22:12

Segítség!! Soha nem volt herpeszem...EDDIG!! Először jött ki herpesz a nemi szervemen és 5 hetes terhes vagyok...


A doki elküldött vérvetelre hogy kiderítse hogy hsv1 vagy 2...de valoszínüleg 2 mivel a nemi szervemen van...Volt valaki hasonló helyzetben? Mindenhol azt olvasom hogy veszélyes és hogy fejlődési rendellenesseget okoz..már ha nem vetélek el...El kellene vetetnem a babát???Naggyon rémült vagyok...

63. Kadin
2015. jún. 18. 19:08

Én Betadine-t szoktam használni, de tapasztalatom szerint a boltokban kapható kézfertőtlenítő ( tudjátok, amit táskába lehet tenni, ilyen kis tubusban van, utazáshoz szokták ajánlani) is jó rá. Csípi, de jó.

És folyamatosan C vitamin. immunerősítés. Nekem mondjuk ezek mellett is kijön, de ritkábban legalább.


Próbáltam Epavirt, de frankón inkább csak új herpesz jött ki tőle.


Nekem se segít semmi ezeken kívül. Időben nem tudom észrevenni, mert már meg se kottyan. Régen teljesen KO voltam, gyenge, és levert előtte. Ma meg egyszer csak ott van, semmi bizsergés vagy viszketés. Reggel már úgy kelek, akkor meg már mese nincs.

62. Eby86
2014. júl. 25. 07:21
Sziasztok. A c vitaminról ma reggelre le ment a duzzanat áá számról. A kis hólyagok még meg vannak,de láthatóan kisebbek...
61. Eby86
2014. júl. 24. 19:24

Sziasztok. Én már 14éves korom óta herpeszes vagyok . Hol 1 jön ki,van mikor több is .

most jelenleg 6 van az alsó ajkamon :(((

2 napja kezdődött ,reggel úgy keltem ,hogy 1 et érezetem,ami,már,kezdett fel duzzadni. Elkezdtem Zoviraxal kenni,ami régen használt,sőt én rá esküdtem. Majd délutánra plux 2 helyen bizserget a szám ,azt is kentem.. Másnap reggelre összesen 6 hólyag lett a számon ,hát had ne mondjam majdnem sírva fakadtam. Lázasan el kezdtem interneten kutatni minek mi a jó s a Richtofit gél mellett döntöttem hisz sokan istenítik.. Szégyen volt még a gyógyszertár a is lemenni,mert olyan érzésem van mint akinek szégyenkeznie kell ,mert az alsó ajkam duzzadt, 6 hólyaggal..

Mint egy leprás..

Hát reggel óta 2óránként kennem vele,semmit nem hat . A hólyag le se ment még egy minimálisat se.


Tudom hogy pár óra alatt ne várjak csodát de,legalább egy pici jelét mutathatná,hogy ez jó,beválik vagy valami.. Tovább olvasva néztem ,hogy ecetes vizes vattával,kenjem majd 500mg c vitamin.. Állítólag jó....

kíváncsi vagyok....

2012. aug. 15. 13:54

Sziasztok, én is herpeszes voltam, ráadásul nemi tájékon, ami azt hiszem az egyik legkeservesebb. Én egy picit távolabbról nézném az embert és a problémát, ha van idődök. :)Nincsenek titkok és nem kellenek a hókuszpókuszok mindenféle embertől igen távol eső anyagokkal illetve népi módszerekkel. Én azt vallom nem leszárítani kell, hanem megakadályozni azt is, hogy egyáltalán előjöjjön. Idejét nem tudom megmondani mikor jött ki utoljára, úgy hogy előtte szinte havonta kétszer vagy többször. Hogy mi a titok? Az nincs. Maximum csak annyi, hogy alap felállásba kell, hogy az embernek legyen kondinciója. Sport azért, hogy ne érhessen hirtelen nagy fizikai stressz, ami ronthatja herpesz előbukkanásának esélyét. Az alap kondinció magával hoz sok mindent például várhatóan egy egészségesebb táplálkozást vitamin dús, lédus, friss zöldségekkel, gyümölcsökkel, húsokkal. Ettől erősebb lesz nagy valószinűséggel immunrendszerünk. Nem valószínű inkább biztos. Aztán a sport magával hozza még a gyulladás csökkentő hatás mechanizmusát, ami minden gyulladás eredetű problémának jó, ahogyan a herpesznek is, ugyanis igen sok köze van a szervezet szintű gyulladásokhoz, nem véletlenül jön elő akkor amikor. Csökkenteni kell a test gyulladás szintjét, ezt pedig a sport után csak a táplálkozással tudjuk megtenni és nem pedig gyógyszerekkel. A leggyulladáskeltőbb anyagok a glutén, a lektin és az omega 6. Abban pillantban, ahogy a glutén elhagyjátok, szinte mindenkinél megtörténik ez a csoda, név szerint a herpesz nem jön ki többé. Egy próbát asszem megér. :)) Fontos, hogy sok omega 3-at egyetek még mert az a 6-al ellentétben gyulladás csökkentő (lazacolaj)és egyetek sok D vitamint (vagy napozzatok). Igérem, hogy megoldódik ez nyűgötök, ahogyan nekem is. Ja és én az elején még ettem külön cink kapszulát is, de ezt már csak elvétve. Tehát gluténmentesség ez a titka. Vigyázz nem csak a gabonafélékben van benne, hanem gyógyszerekbe is rakják ragasztóanyagnak és sok mindenbe. Tuti recept sok sikert, de leginkább kitartást.


ui. gluténérzékenységed akkor is lehet, ha nem tudsz róla illetve akkor is ha ez ki nem mutatható, sajnos. Próbáld inkább ki.

2011. máj. 26. 18:52
Sziasztok. En most kaptam Meg nemregen a 2 es versiot. Persze tudatom nelkul at is adtam valakinek. Kerdesem az az hogy a hangulatomat mennyite befolyasolja majd? Illetve hogy rendszeres kezeles mellett mennyire jonnek ki a jelek? Eltuntethetoek a jelek maximalisan mint mondjuk a bor gombanal?
58. af4dd29390 (válaszként erre: 57. - Lemonchello)
2011. máj. 16. 20:19
Az nagyon jó lenne. :)
2011. máj. 13. 11:39

Nagyon szépen köszönöm:)

Én is neked,hogy többet ne legyen herpeszed!!:)

56. af4dd29390 (válaszként erre: 55. - Lemonchello)
2011. máj. 12. 21:49
Drukkolok hogy ne legyen szükséged dokira.
2011. máj. 10. 23:41

Szia!

Igen 5-6szor,azzal már dokihoz kéne fordulni aki antibiotikumot írna fel rá...de eddig úgy voltam vele,hogy nincs szükségem rá!

Ha megint kijönne a herpeszem megcsinálom ezt az ecetes c-vitamin dolgot és ha megint beválik akkor megtaláltam a herpesz gyógymódját xD

Ha nem jönne be ne adja isten akkor marad a doki:(

54. af4dd29390 (válaszként erre: 53. - Lemonchello)
2011. máj. 10. 21:35
5x6x? Az elég sok nem?
2011. máj. 5. 01:25

Én még ezt nem hallottam,sokat nézegettem a neten és a legtöbben az ecet +c-vitaminos dologra esküdnek.

De volt olyan aki a béres cseppel próbálta ki ecet helyett:)Hát nem tudom... nekem ez be vált alkalmazni fogom ha ne adja isten megint kijön a herpeszem..

Utálom,de sűrűn előfordul,úgy évente 5-6szor:(

2011. máj. 3. 22:42
Jah és c-vitamint közben szedj naponta legalább 500mg-ot ha ennél többet veszel be a szervezeted,úgyis kiüríti azt:)
2011. máj. 3. 22:42

Szia!

Én úgy csináltam,hogy pohárba töltöttem ki az ecetet és egy kevés vizet tettem hozzá,majd smink lemosó vattával bele mártottam és úgy mond "ecsetelgettem" vele a számat kb 1percig majd lemostam a számat vízzel.

Ezután a kis hólyagocskák fehér színűk lettek,ugye a savas hatásra(ecet),és a kezemmel egy egyszerű mozdulattal,le morzsoltam őket.

Szó szerint le jöttek.

Ezt meg csináltam napi 2-3szor és másnapra már nyoma sem volt.

2011. ápr. 29. 00:23

Sziasztok!

Nekem is kijött 2napja a herpeszem de már másnap nyoma sem volt!

Megoldás egyszerű háztartási ecet kicsit fel hígítva majd 500mg c-vitamin bevitel.

Ezt megcsináltam reggel amint felkeltem és a hólyagocskák eltűntek,nem ég nem viszket a szám,a duzzanat is lement,és ami a legjobb tudok enni,és társaságban is lehetek:)

Próbáljátok ki tényleg használ,pedig nekem évente 5-6szor jön ki,és eddig semmi nem vállt be csak ez.

49. af4dd29390 (válaszként erre: 47. - Bzanna)
2011. ápr. 28. 21:02
Hú ez nem hangzik jól. Ilyet még nem is hallottam hogy a fülbe is kijöhet.
2011. febr. 10. 21:54

Sziasztok!

Nekem minden bőrgyógyász mást állapított meg.

Pikkelysömörtől a seboreáig, aztán egy ismerős

azt mondta, hogy lehet akár herpesz is.

Utána néztem és valóban lehet a képek alapján.

Na de ez az ismerős ajánlott hozzá kezelést is, mely egy aminosav hiányt kell helyreállítson.

Ez az aminosav a Lysine ( Lizin ), vannak gyártók akik C vitaminnal kombinálva forgalmazzák, így állítólag még hatékonyabb.Érdemes utána nézni.

47. bzanna
2011. jan. 14. 09:00

sziasztok!

nekem harmadszorra van herpeszvírus a fülemben, emiatt harmadszorra bénult le az arcom fele, jelen esetben a jobb, de az előző alkalmakkor a bal. azt mondták ne aggódjak, másnak a száján jön ki, nekem a fülemen. ja, idén töltöm a 30-at. ne féljek? rettegek.

2010. dec. 8. 19:04

Sziasztok!

Nekem a csuklómon, majd fül mögött, álla alatt, orron és lábon jöttek ki a viszkető hólyagocskák. A doki azt mondta ,szerinte herpesz...érdekes módon szájon semmi sem jött ki és Fenistil Allergia tablettát írt fel addig, ameddig a vérvizsgálat eredményét várjuk.

Szedte már ezt a készítményt közületek valaki? Valóban használ herpesz ellen?Én csak az ólmos fáradtságot érzem,javulást még nem vettem észre.

2010. ápr. 8. 21:16
A száj vágásban sarkában cserebdezet száraz és piros s huzzodik fáj és a szám mellet is kiszáradt foltok herpeszként kell kezelnem és mivel?
2010. márc. 23. 09:35
2010. márc. 23. 09:34

Sziasztok!


Én olvastam egy jó blogot a témában, a címe azt hiszem herpesz gyógyítása házilag, ott rengeteg egyszerűen (és olcsón) kivitelezhető ötlet olvasható, ajánlom a gyógyulni vágyók figyelmébe!

42. jolie
2010. jan. 8. 18:38
A páromnak múlthéten lett herpesz a száján. Azóta szépen lelappadt, bevarasodott. Mit lehet tenni hogy ez a varasodás minél hamarabb elmúljon?
2009. dec. 3. 15:07

Köszönöm a gyors választ!!!

Azóta voltam háziorvosnál is,de h őszinte legyek,már én sem tudom mire gondoljak,mert mindenki mást mond.Van aki szerint a herpesztől lázasodtam be,de a doki szerint a magas láztól jött ki a herpesz.De akkor mi volt az az egy napos magas láz.Na mindegy,azért köszi:)

40. ibolya-jazmin (válaszként erre: 39. - Judit0917)
2009. dec. 3. 13:46

szia

en kb 15 eve kuzdok a herpesszel, az elso alkalmakra nem emlekszem, nagyon regen volt, de amikre emlekszem azoknal sose volt lazzam, de sokheljen olvashato hogy lazzal jar az elso alkalom


regebben csak evente egyszer jott ki, de most 2-3 hetente, pedig szedek immunerositot es minden vitamint

sajnos ezzel egyutt kell elni egyelore

mostanra sikerult annyira legyoznom, hogy csak 2-3 napig tart es nem dagad fel a szam vagy az orom, mert regen nagyon feldagadt:(

2009. dec. 3. 10:11

sziasztok!

Nekem soha életemben nem volt herpeszem,most 25 éves vok.Egyik napról a másikra,minden tünet nélkül belázasodtam,de semmi más bajom nem volt.Kora délutánra már 39 C lázam volt.Másnap reggelre herpesz lett a számon,a láz elmúlt,mitha nem is lett volna.Szerintetek a magas láz ütötte ki a számat,vagy fordítva,h a herpesz vírustól lett lázam?Vagy semmi köze a kettőnek egymáshoz?:S

38. katuSH
2009. nov. 13. 20:01
kó h írtátok h közben kell szünet, nekem azt nem mondták. én 1 hete szedem, akkor köv hét után szünetelek :)
37. benny hill (válaszként erre: 36. - Ibolya-jazmin)
2009. nov. 13. 16:10
szia.nekem is ezt tanácsolta a gyógyszerész amit neked.én ugy szoktam hogy kér hétig napi 2x10 csepp maj két hét szűnet.de mivel én folytpn vérszegény is vagyok a szűnetek között szednem kell a vas tablettát.de tényleg sokat segit az ember szervezetének ez a csepp.
2009. nov. 13. 08:36

sziasztok:)

4-5 napja szedem az echinacea-s grapefruit cseppeket(2*15 csepp) es ugy erzem sokkal jobb a kozerzetem, nem faradok olyan hamar, es a herpeszem is elmult, pedig oktonber 17 ota folyamatosan jon ki, ugy h egyik el se mullott jott a masik.

matol csak 2*5 cseppet szedek, mert azt mondta a gyogyszereszem, hogy kozben szunetet is kell tartani.

Ti hogy tudjatok? Aki szedi hogy szedi? Allandoan/ Es mennyi ideig lehet szedni?

35. katuSH
2009. nov. 12. 19:52

sziasztok!


örömmel jelentem, hogy az echinacea-s grapefruit csepp (napi 3x10 plusz ecsetelés) 3 nap alatt eltüntette a herpeszem, már csak egy kis seb van amit körömvirágos ajakbalzsammal kezelgetek. Győzelem!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook