Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit teszel ha lehangolt vagy már x napja? fórum

Mit teszel ha lehangolt vagy már x napja? (beszélgetős fórum)

2012. márc. 21. 15:11
csatlakozom Zsóka54-hez. ez az egyik legjobb kényeztetés amikor lehangolt vagy...
2012. márc. 21. 15:09
Kezdem elölről...
2010. márc. 5. 15:40
Édesség, gyümölcs, illatos fürdő, pizsi és ágynemű, finom zene és mars aludni egy jól kiszellőztetett szobába.
2009. aug. 5. 11:51
Nekem az segít, ha sportolok egy kicsit. Utána mindig úgy érzem, hogy tettem valami hasznosat és biztosan sokkal jobban nézek ki. De ha nagyon magam alatt vagyok, akkor nem magányos sportot választok, hanem ahol találkozom másokkal is, és tudunk picit dumálni. Bármiről.
12. winny
2009. aug. 5. 11:06

Nem fordulhat elő!

Azonnal zene és tánc:)Nem szabad,hogy elhatalmasodjon a rosszkedv mert később nehezebb visszafordítani:)

2009. aug. 5. 10:19

ebben reménykedek ln is.. bár nekem marad a futópálya a beton meg az erdő nem tesz jót az 5* műtött térdemnek..

:(

10. Sylvia81 (válaszként erre: 9. - 2d9e3eac28)
2009. aug. 5. 10:00

A futás nekem is mindig segített anno. MP3 a fülembe, futócipő fel és irány. Eldugott, kis utcácskákon, távol a zajtól, de még jobb, ha ki tudsz menni az erdőbe. Vagyis mindenképp zöld helyen. Viszont ha erdőbe mész, lehet, hogy jobb, ha nem hallgatsz zenét, sokkal jobb "gyógymód" a madárcsicsergés - már ha nem esik az eső... :)

Futás közben valahogy sose nyomasztottak annyira a problémáim, és érdekes módon utána sose láttam annyira gáznak a helyzetet. :)

2009. aug. 5. 09:08

egyik jobb, mint a másik :D

tegnap már táncterápiát tartottam.. otthon egyedül.

de szerintem ma lejövök futni egyet, meg tornázni

2009. aug. 5. 09:07
Felhívom a csajokat, elmegyünk sétálni csokismekisséket iszunk és nagyokat sztorizunk:D
2009. aug. 5. 09:06
Zenére torna, tánc.... a mozgás boldogsághormonokat szabadít fel a szervezetben. ... a vásárlás pedig mindig jót tesz (ha van miből ;)).
2009. aug. 5. 09:06

köszike

a vásárlás nehéz lenne, nincs egy fityingem sem :(

de majd hétfőn! (akkor kapunk fizut) :)

2009. aug. 5. 09:02

Engem is a beszélgetés zökkent ki. Szerencsére van kihez forduljak, és ha rájövök, hogy másnak is vannak problémái, más is szokott depis lenni, valahogy könnyebben átvészelem az ilyen időszakot.

Elmúlik, sztem még ma!!! Kitartás!

2009. aug. 5. 09:00

Engem a vásárlás szokott feldobni.Veszek valami jó rucit.

Társaságba megyek,olyan emberek közé akikkel jól érzem magam.Egy jó beszélgetés,hülyéskedés is sokat segit.Este egy forró illóolajos fürdő.Utána egy jó kis vígjáték.

3. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2009. aug. 5. 08:42

csoki--> kipipálva(már korán reggel)

vígjáték -->ok

strand--> persze most lett szar az idő :(

2009. aug. 5. 08:21
egyél csokit, menjél sportolni, nézzél vígjátékokat, menj strandra a barátaiddal, ilyesmi
2009. aug. 5. 08:21
Napok óta iszonyú szar a hangulatom, már mindent próbáltam.. tippek esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook