Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menni vagy maradni? fórum

Menni vagy maradni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. máj. 23. 12:37
Ebben a fiúban nem csak szerelem nem maradt, a szeretet legkisebb morzsája is hiányzik belőle.
2007. máj. 14. 20:13

Erre nagyon nehéz véleményt mondani.

A lányt is megértem,hogy küldi a barátját,talán én is ezt tenném a helyében.

A srácot is megértem,lehet,hogy más nő karjaiba menekül a fájdalom elöl.Tudod,ezt csak az tudja,aki hasonló helyzetben van,sajnos.

De azt kívánom,hogy senki sem legyen ilyen helyzetben.

2007. máj. 14. 16:28
maradni
2007. febr. 14. 13:25
Sziasztok:)
65. szika (válaszként erre: 59. - Ancika)
2007. febr. 3. 10:09

na igen....A másik, ami nekem sok változásban segített az a Kérd, és megadatik, Esther és Jerry Hicks-től.


s az tény, hogy az embernek meg kell tanulni hinnie a változásban, a segítségben, és abban, hogy ami történik velünk az életben, az nem azért van, mert valki nagyon ki akar tolni velünk..mert az Égiek közül nincs ilyen lény...max itt a Földön.. :))))

És igen, a megerősítés pont azért megerősítés, mert a hitedet erősíti...szóval előbb hinni kell a gyógyulásban, és akarni azt.

64. Ancika (válaszként erre: 62. - Kisgé)
2007. febr. 3. 09:31
Igen:)
63. mti (válaszként erre: 42. - 0b099f6590)
2007. febr. 3. 09:25

Bocs, csak most kapcsolódok be, de ez egy önző fiú, most látszik igazán! Akkor elhitette veled mennyire aggódik, de csak maga miatt.


Most is igaz a jó magyar mondás: bajban ismerni meg a másikat.

62. kisgé (válaszként erre: 59. - Ancika)
2007. febr. 2. 14:46
Ez a hogyan éld az életed könyv szerzője?
61. kisgé (válaszként erre: 38. - 0b099f6590)
2007. febr. 2. 14:43
Tipikus pasi basszus, és nem érti a súlyát a dolognak! A nők belepusztulnak a szerelembe, a férfiak ritkán teszik ezt!!!!!!!
60. kisgé (válaszként erre: 24. - 0b099f6590)
2007. febr. 2. 14:41
Az a helyzet, hogy a férfiak nem bírják a konfliktusokat, a szenvedést, a betegséget. A nők sokkal erősebbek lelkileg, de ezzel nem mondtam újat. A férfiak többsége menekül ezektől és az ehhez hasonló helyzetektől. Hány beteg gyereket látok és csak anyja van. Ez egy tény sajnos és az a csoda, ha a férfi marad és ápol. Hallottam ilyet is, hogy a szklerozisos feleségét 30 évig ápolta, az utolsó pár éve tolószékben telt, mellette halt meg, de ez olyan ritka, mint a fehér holló, még nagy szerelemnél is. Én nem is várnám el, hogy maradjon, menjen, elengedném és ha ő visszajönne, mert velem akar lenni, akkor esetleg hagynám, hogy velem legyen.
59. Ancika (válaszként erre: 49. - Szika)
2007. febr. 2. 14:29

Louise L.Hay

zseniális könyv, mindenkinek el kéne olvasnia!

2007. febr. 2. 12:46
Köszi! Igyekszem beszerezni.
57. d@nu (válaszként erre: 56. - 0b099f6590)
2007. febr. 2. 12:28

Ez nagyon szomorú. Sajnálom. Az áttétek megjelenése már mindenképpen nehéz ügy.


A megerősítés önmagában nem sokat ér, mert a megerősítés a hitedben erősít. Ha nem akarsz hinni, nem fogsz, hiába mondogatod őket. A könyv jó, Louise L. Hay írta, segíthet szemléletet váltani. Ha tudod, szerezd be. Neki, vagy akár Magadnak.

56. 0b099f6590 (válaszként erre: 50. - D@nu)
2007. febr. 1. 23:35

Méhnyak-rák. Sajnos aztán lettek áttétek a gyomron, és a beleken is.

Több operáción, kemoterápiás kezelésen, meg egyéb kezeléseken van tul.

Most már az is jó hir, ha nem találnak valahol ujabb áttéteket.

55. demonka88 (válaszként erre: 38. - 0b099f6590)
2007. febr. 1. 17:00

Elolvastam az elejétől a végéig, és hát!!! Ez a pasi tényleg egy gerinctelen féreg! Egy gyáva alak, aki félt felvállalni, hogy nem működik így a kapcsolat! Lehet, hogy tényleg szerette a barátnődet, de azt hiszem, az már nem most volt!

És amit reagált, mikor megtudta, mi történt?! Ha nekem csak egy közeli ismerősöm tenné meg, és nem a szerelmem, már akkor is igyekeznék mindent megtenni, hogy jobb legyen neki! De ha a párom? Hát akkor ha kellene, még aznap felültem volna az első repülőre, és hagytam volna mindent magam mögött, csak a párommal törődve!


Kitartás nektek! És szívből kívánom, hogy minél hamarabb gyógyuljon meg a barátnőd! Az biztos, hogy van valami célja az életének, mert azt mondják, hogy ha valakinek nem sikerül az öngyilkosság, akkor előtte még nagy dolgok állnak!

54. 7e433abb8e (válaszként erre: 41. - 4912cc9864)
2007. febr. 1. 15:12

enyje-bejnye.

ilyet nem illik irni.

2007. febr. 1. 15:08

Az en velemenyem az, hogy akarmennyire is mely baratsagrol van szo, nem eppen szerencses helyzet.

En a helyedben nem adnek tanacsokat.

Van par momentum amit nem ertek. Ha a lany azt mondta a fiunak lepjen tovabb es tenyeket nem fogad el, az ebben a formaban a "helyes mondanivalo kinyilvanitasa" nem tobb.

Bar a helyzetbe baromira nem tudjuk magunkat beleelni, de olvastam mar hasonlo esetrol. Es igen, ott ugy mukodott, hogy "elj tovabb" es az elj tovabb-ban benne volt KETTO no, es a beteg no igy csinalta vegig. Ugy, hogy tudott mindenki mindenrol. Oszinten. Es a ferfi megtett mindent.

Bar abban az esetben is gyors lefolyasu dologrol volt szo, en azt gondolom ha mar valaki eljut odaig hogy egy ilyen esetben azt mondja az embernek akit szeret: lepj tovabb, akkor vegye tudomasul a dolgot es vallalja.

Ha pedig azt gondolta, hogy ez az elfogadas menni fog...majd kiderült nem, akkor ezt is meg kell mondani a masiknak.

Mert barmennyire is borzalmas olvasni, de az elet tovabb folytatodik a ferfi szamara es mint tudjuk mas nok is belepnek majd az eletebe, akarmekkora is az a szerelem.

Mert az a szerelem elmulik es hat bizony tudom lehet fogalmazni maskeppen is, de az majd csak egy emlek marad.


Es mielott kurvara nagy kritikat olvasnatok a hozzaszolasomhoz hozzateszem volt idoszak amikor havonta korhazba jartam, had ne irjam miert. Mert mar egyszer leirtam. Tulleptem rajta. Es volt idoszak, amikor kurvara nem erdekelt "senkit" velem mi van, es felfogtam h. ilyen esetben sokkal fontosabb hogy elfogadjon tenyeket az ember (magaval kapcsolatban) minthogy azon ragodjon "ez hogyan tovabb".

Az olvasottak alapjan en nem a kapcsolatra adnek tanacsokat...mindenesetre kisse meglep a szitu. Ha olyan melyek az erzelmek, hogy egy ilyen esetben nincs egyutt ket ember.

52. d@nu (válaszként erre: 51. - Szika)
2007. febr. 1. 14:45
ez így van :)
51. szika
2007. febr. 1. 14:41
Én ott néztem, hogy gyógyithatlan betegség..mert jocoanya írta lejjebb, hogy nem nagyon van remény...szerintem az erre írtak paszolnak..általában jók az ilyen jellegű megérzéseim. De ártani semmiképp nem árthat.
50. d@nu (válaszként erre: 49. - Szika)
2007. febr. 1. 14:14
Jó könyv. :) Ezzel kapcsolatban azért lehet jó, ha tudjuk, milyen rákról van szó. Vagy erről már volt szó, csak nem figyeltem?
49. szika
2007. febr. 1. 14:11
Van egy könyv. Az a címe, hogy Éld az életed. Abban néztem meg tegnap, hogy mit is jelent ez a betegség tulajdonképpen..és ez egy belső, lelki eredetű probléma..a semmiből jött, és ha az ember megoldja magában, akkor oda távozik.... Azt írja, hogy ilyenkor a segítség nem kívülről, hanem belülről jön. Van erre egy úgynevezett megerősítés, amit naponta többször el kell olvasni, és hinni a gyógyulásban.... ha gondolod beírom neked és elküldhetnéd..iylenkor minden pókfonálnyi kapaszkodót meg kell próbálni...
48. d@nu
2007. febr. 1. 14:00

:)

Javulást!

47. 0b099f6590 (válaszként erre: 46. - 278c85ecf4)
2007. febr. 1. 11:05

Hát most folyamatosan, beszélgetek vele, msn-en.

Picit nyugodtabbnak látszik már.

46. 278c85ecf4 (válaszként erre: 45. - 0b099f6590)
2007. febr. 1. 11:04

Hála az égnek!

Nagyon remélem, hogy mostantól nem ezzel lesz elfoglalva, hanem azzal, hogy küzdjön, és erős legyen, és higgyen a gyógyulásban!!!

45. 0b099f6590 (válaszként erre: 44. - D@nu)
2007. febr. 1. 10:56

Picit jobban van már!

Hála istennek, nem voltak mély vágások.

Gondolom ez nem is igazi kisérlet volt, csak fel akarta hivni magára a figyelmet.

44. d@nu (válaszként erre: 43. - Szika)
2007. febr. 1. 10:53

Tökéletesen egyetértek Veled! :)


Jocoanya, hogy' van a barátnőd? Tudsz már valamit Róla?

43. szika
2007. jan. 31. 20:26

Ennek a kapcsolatnak már rég nincs semmi értelme.

Szívből kívánom, hogy meggyógyuljon a barátnőd, illetve - lehet, hogy borzasztó ilyet írni, de - alakuljon úgy a sorsa, ahogy neki a legjobb, amit neki meg kell tapasztalnia. mert hiszem, hogy minden történés az életünkben tapasztalás, amit mi választunk, legyen az jó vagy rossz.


Egy hónapja halt meg a nagypapám. Nem volt beteg. Öreg se még. És mégis. És azt láttam, hogy örült, hogy megy.... hogy most boldog, és nincs körülötte bánat. MInden erőmmel és szeretetemmel próbáltam tartani... az orvos szerint az is csoda, hogy oylan sokáig kitartott...az egész pár óra alatt zajlott le...és nagyon nagyon fájt elengedni....


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy engedd le...hanem azt, hogy egyedül az ő döntésén múlik, hogy látja e értelmét a maradásnak....én ott hibáztam, hogy amíg papa élt nem mondam el elégszer, hogy fontos nekem, szeretem és nagy szükségünk van rá.... Te mondd el neki midnenképp. És azt is mellette vagy minden körülmények között. Kérni fogom az angyalokat, hogy a számára legjobb döntést hozza meg, és legyen ereje végigcsinálni ezt a kemény harcot.

42. 0b099f6590 (válaszként erre: 41. - 4912cc9864)
2007. jan. 31. 20:25

Nem sértődök meg!

Csak tudod, folyamatosan arra gondolok, hogyan csalódhattam ekkorát egy "barátban".

Mindig nekem sirta el a bánatát, hogy mennyire fáj neki, hogy ilyen helyzetbe kerültek, de visszagondolva, akkor is szinte csak azt hajtogatta, hogy neki milyen rossz.

2007. jan. 31. 20:21

Mondhatok valamit, de ne sértődj meg, csak nem bírom az emberi gerinctelenséget, undorral gondolok erre a valamire, ami nem mondható embernek.... Szóval tiszta szívemből kívánom ennek e fiunak, hogy egyszer kerűljön ilyen helyzetben, csak akkor nála diagnosztizálják a rákot



Dö...jön meg:( az ilyen nem ember

2007. jan. 31. 20:05

Szerintem, az hogy igy nyilatkozik "Én eltünök, mert nem akarok rosszat Neki, jót ugysem tettem már rég." , arra utal, hogy lezárta ezt a szerelmet.


Valószinüleg igy lesz a rosszak közül a legjobb, ha szétválnak utjaik.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook