Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak? Szerelmes vagyok! fórum

Mit csináljak? Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2
2020. febr. 28. 19:55
Én nem. Azóta nyugodt az életem. :D
36. globus (válaszként erre: 35. - B4e66e8444)
2020. febr. 28. 19:48
Nem baj az... szeressétek egymást! :)
2020. jan. 8. 16:55
Most én is szerelmes vagyok, de a szerelmem hallokeszulekes.
2016. júl. 10. 07:34
ez baj neked?masok ennek orulni szoktak!
33. Regin_a (válaszként erre: 32. - Regin_a)
2016. jún. 20. 19:53
Bocsika, ezt nem ide szántam :)
2016. jún. 20. 19:37

Kezdődik? Kezdődik!

Jó estét!

31. ina87
2016. jún. 20. 16:34
legalább tanultál a hibádból ez egy alap h a volt a pasit nem vonjuk bele lényegtelen h ki h vált el a másiktól,talán még nem ment el az a bizonyos vonat de sok időt ne fecsérelj rá mert nem éri meg.
30. globus (válaszként erre: 29. - Kard Hal)
2016. jún. 16. 20:13
Jelents beteget.
2010. aug. 12. 17:58

Elmeselem, az en tortenetem;

nekem, most 2 hete az allatorvos tetszett meg a ki kezelte a kutyimat.elso pillantasra nem a dokit figyeltem hanem a kutyam betegsege foglalkoztatott.mivel minden nap kellet vigyuk kezelesre szep lassan megtettszet olyannyira hogy nagyon sokat gondolok ra.nem egy alompasi de nekem valmiert kulonlegesen vonzo.keddtol egesz pentekig minden nap talkoztunk- szombattol viszont szabdsagra ment es egy masik dokihoz jartunk.megbeszeltuk h mindenrol ertesitem h mi van a kutyammal.

aztan ra 4 napra a kutyam meghalt:((en teljesen kiborultam, es a vegso vizsgalatokat vartuk h megtudjuk mi volt a betegsege.A dokinak nem szoltam, arra kesztultem ha megvannak az eredmenyek elmegyek hozza es elmeselem mi tortent.

megelozott. hetfon bejott a munkahelyemre es a kutyam felol erdeklodott, elmeseltem neki mindent.nagyon sajnalta:(

mivel sok munkam volt nem volt ra lehetosegem h beszelgessunk kicsit. Es most nem tudom mi tevo legyek?szeretnek vele jobban megismerkedni esetleg ki tuja.csak nem tudom, hogyan kezdjem el, mi legyen a kovetkezo lepes?

2009. aug. 24. 16:17
ne állj ellen:)
27. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 26. - Siccen)
2009. aug. 19. 13:13

Persze, értem :o))

"Rajtad kívül álló okokból a füledbe jutott" - ez nem pont azt jelenti, hogy tudtál róla, de megkérted a volt pasidat, hogy ne tegye. Ha mégis megtette, talán nem kérted elég határozottan. Talán még tetszett is egy kicsit a dolog.


Nyeld le a békát és lépj tovább, legközelebb már tudni fogod, hogy mit ne tegyél ;). Annak örülj, hogy azért nem olyan nagy itt a baj, augusztus 5-én még kimondhatatlanul szerelmes voltál, másfél héttel később már utálod. Nyugi, hamar túl leszel rajta ;)

26. Siccen (válaszként erre: 23. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 17. 10:41
A volt párom ezt az emailt felajánlotta, de én azt mondtam neki, ne. Akkor még egy kicsit hízelgett a dolog, hogy ilyet megtenne értem, de mégis azt mondtam neki, hogy ne. Végül a hátam mögött küldte el, azaz nem tudtam róla, hogy ez a levél végül elment. Így érted? Utána meg is mutatta, hogy mit küldött el, de már az eső után köpönyeg volt, már csak a hajamat téphettem.
2009. aug. 17. 09:55
hát a szerelem ellen nem sok mindent tudsz tenni!
24. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 23. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 16. 21:33
a történetből nem derül ki, hogy a fiú kapcsolatban él-e? lehet, hogy ez a kis ármánykodás gondot okozott neki, és ettől lett olyan dühös a második levélre. ha nem, akkor is elég dühítő lehetett neki, hogy az egész cég rajta röhögött és poénkodott.
23. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - Siccen)
2009. aug. 16. 21:30

"Mivel lényegében ismerik egymást látásból, mondta, hogy ír neki egy emailt, amelyben közli vele, mint férfi a férfival, hogy mi szétmentünk, és hogy jó szívvel ajánl neki engem, mert jól járna velem."


"Megfogadtam a tanácsotokat, és írtam egy levelet, amiben leírtam, hogy én erről nem tudtam és elnézést kérek."


a kettő közül melyik az igaz?

nem értem, miért vagy felháborodva, hazudtál neki, ő vagy rájött, vagy megérezte és köszöni, nem kér belőled. ha köszönne, nem fogadnád, le sem köpnéd? :) szerintem nézz egy kicsit magadba, és gondolkozz el azon, hogy ha téged próbálna valaki így manipulálni, te hogy reagálnál? úgy értem, amikor majd kilátsz a sértett büszkeséged mögül.

2009. aug. 16. 21:21
Azért figyelni kellett volna tényleg, h ne egy munkahelyi emailre küldjétek el, mert tényleg nagyon kellemetlen lehetett, de mondjuk akkor sem ad rá ez ilyen okot, hogy igy lealázzon. Amúgy meg, h jobban a tudtára adjátok van jobb mód is.
2009. aug. 16. 21:17
Örülj!:) Bár én lennék az!
2009. aug. 16. 21:16

Sajnálom! Biztosan nagyon nehéz volt, de próbáld megkeresni a pozitívumokat:

- Te csak tisztázni szándékoztad a félreértést.

- Most legalább megismerted a valós énjét, és nem kergetsz tovább illúziót.

- Ez mind az ő szegénységi bizonyítványa, és szégyenkeznie most már csak neki kell, hogy nem volt képes kultúráltan megoldani.

- Bármikor védekezhetsz azzal, hogy ő volt a bunkó, nem Te.

- Ezután ilyen dolgokat ne bízz senkire, csak magad intézd! (Még most sem vagyok meggyőződve, hogy mindez véletlen volt)

19. diegóóó (válaszként erre: 18. - Siccen)
2009. aug. 15. 13:17
Ez gondolom elég is volt ahhoz hogy átértékeld az érzéseidet.Biztos nem lehetsz szerelmes egy ilyen pasiba.Sajnos már most nem tudsz sok mindent tenni.Lenyeled a megaláztatást és kerüld el amennyire csak tudod.
18. Siccen (válaszként erre: 17. - Diegóóó)
2009. aug. 15. 12:30
Azzal hívott fel, hogy tisztázzuk már azt, hogy én ne keressem az elérhetőségeit, és ne keressem őt. A legmegalázóbb az volt, amikor azt mondta, hogy ne nyomozzak a telefonszáma után, amikor én NEM nyomoztam!!!! Eszemben sem volt! Ezt meg is mondtam neki, de csak zúdította rám, hogy igen? akkor mi volt ez a levél? Mondtam, hogy mivel rajtam kívül álló okok miatt a fülembe jutott ez az egész képtelen levél a volt páromtól, ezért akartam azt tisztázni, és amiatt elnézést kérni, pedig nem is tehetek róla, de csak levélben. Gúnyosan mondta, hogy oké, akkor ezt tisztáztuk, és még valamit felháborodva mondott volna, de én mondtam, hogy oké, szia, és letettem a telefont 2 mondata között, mert már nem bírtam tovább. Mintha én akaszkodtam volna rá lány létemre, úgy hajtott el. Ez volt a megalázó. Mert az egy dolog, amit érzek, de soha, soha ilyet nem tennék! Ezzel én is tisztában vagyok! Ezt ő soha nem is tudja meg, hogy velem mi van. Ha ez a rohadt levél nincs, amit a hülye exem ír, akkor soha nem szólok hozzá. A nagy lelkiismeretem vitt bajba már megint. Viszont sikerült annyira belémtaposnia, hogy ha rágondolok is hányingerem van. A beszélgetés óta pánikrohamaim vannak, nem aludtam, nem bírom ezt a sokkot.
17. diegóóó (válaszként erre: 16. - Siccen)
2009. aug. 15. 12:19
Mit mondott neked amivel ennyire megalázott?
16. Siccen (válaszként erre: 10. - 8e8c2f0ee9)
2009. aug. 15. 12:07
Nincs itt senki? Pedig olyan jó lenne a fejleményeket megbeszélni valakivel.
15. Siccen (válaszként erre: 13. - Charly(vagybármi))
2009. aug. 14. 23:11
Sziasztok! Újra itt. Megfogadtam a tanácsotokat, és írtam egy levelet, amiben leírtam, hogy én erről nem tudtam és elnézést kérek. 1 hét múlva felhívott, és úgy elküldött a francba, úgy megalázott, mint még ahogy eddig engem férfi soha. Úgy beszélt velem, mintha én akaszkodtam volna rá, és neki kellene engem elküldenie. Meg is tette keményen. Köpni-nyelni nem tudtam, de leraktam neki a telefont, bár ő hívott, és azóta remegek, mint a nyárfalevél. Úgy megalázott, hogy rendesen szégyellem magam. Az biztos, hogy többet még le se köpöm, ha köszönne, azt se fogadnám, de ha vele hoz össze a balszerencsém, akkor még talán további személyes kirohanásokra is számíthatok. Végképp nem értem, hogy miért nem lehetett úriember módjára, diszkréten, finoman tisztázni a félreértéseket, miért kellett engem szavakkal letámadni és meggyilkolni. Ez nagy sokk volt. De arra nem érdemes többé, hogy 1 percig is idegesítsem magam rajta.
2009. aug. 6. 12:23

hát fura ez a helyzet, de enniy idősen tényleg már a sarkadra kellene állnod. Öszintén megvalva én inkább saját magam állnék/álltam volna a srác elé. Van hogy nekünk nőknek kell kezdeményezni. De te megfutamodsz. Akkor lehet, hogy nem is vagy igazán szerelmes. ÉÁn ha szerelmes vagyok, akkor minden elkövetek, hogy a másik érzéseit kderítsem és lépek. Nem egy másik személyre hárítom a dolgot

Az email-hez vissza térve. Ott voltál mikor elküldte a levelet az elolvasás után vagy sem?

2009. aug. 5. 12:55

Szerintem is beszélned kéne a fickóval. Sőt, ha elmesélitek egymásnak milyen cikin éreztétek mindketten magatokat, lehet hogy egy jót nevettek majd együtt az egészen, és még az ex pasidon is, mert azért Ő a hunyó ebben a vicces sztoriban:) Pláne hogy azt írtad régről ismeritek egymást, ez is jó tűnik, kár egy harmadik (az exed)miatt eltemetni egy kapcsolatot nem?

Legfeljebb azt mondja: "igen, kár lenne emiatt egy barátságot elfelejteni"

Jobb esetben meg: "jól éreztem veled magam, remélem ha legközelebb hozod a cuccot találkozunk!"

2009. aug. 5. 11:58

Elég fura egy sztori. Lehet, hogy nem véletlenül ment a közös email címre az a levél? Lehet, Téged akart kellemetlen helyzetbe hozni?


De sztem nem helyrehozhatatlan, hisz miután mindenki, így a srác is tudja, mi a helyzet, beszélj vele. Legfejjebb kosarat kapsz, de ez még mindig jobb a bizonytalanságnál. Nem beszélve arról, hogy sztem a srác is okosabbnak fog találni és talán értékeli, hogy tisztázni akarod ezt a cikis helyzetet.

Felnőtt nő vagy, meg kell tudnod oldani.

Küönben meg nem is értem az expárodat, hogy ajánlgathat ilyet? Elég érdekes.

11. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 10. - 8e8c2f0ee9)
2009. aug. 5. 07:00
bocsi az elírásokért, és a hibákért...
2009. aug. 5. 06:59

Én nem látom ám olyan borúsan a helyzetet, mint a többiek. Nem tudhatod, hogy mi volt a levélben még, illetve kaptak e uj levelet is. De nem is ez a lényeg. MEnj oda hozzá, és tisztázd a helyzetet vele. HA jól olvastam a levélből a te érzelmeid nem derültek ki, csak az, hogy már szakítottatok, és jó szívvel ajánl neki az exed. Most őszintén: Ha te kapnál egy ilyen levelet valaki ezétől, te bevennéd? mit gondolnál róla? Én semmi jót.

Szerintem közeledj hozzá, beszélgess vele, aztán meglátod, hogy hogyan viselkedik veled, érdemes-é róla álmodozni, vagy hagyni kell a fenébe. Szurkolod neked!

2009. aug. 5. 06:55
Aranyos kis sztori, de közel a 25-höz már kicsit nevetséges. Nem? Állj a sarkadra és tegyél a cél érdekében. Én biztos tennék lépéseket a srác felé és nem bujdosnék. Egyszer élünk!
8. Csigusz 79 (válaszként erre: 6. - Siccen)
2009. aug. 5. 01:24

Nekem akkor is fura....de ez én vagyok.

Én nem látok ebből semmi jót,biztos ciki neki...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook