Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki szed Harmonet fogamzásgátlót?Tapasztalatok? fórum

Valaki szed Harmonet fogamzásgátlót?Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 4. 15:44
Szia! Most per pillanat nem szedem, de 6 évig szedtem. Hú az első pár hónapban (kb. 3) nekem is szétment a fejem, utána viszont nem volt semmi gondom vele. Hízni nem híztam tőle. Azt hiszem, hogy ezek a mellékhatások pár hónapig 'normálisak', de ha utána is fennáll akkor váltani kell. Bár ha hízol tőle az elég aggasztó, beszélni kéne a nőgyogyoddal, hogy ő mit mond erre.
2009. aug. 4. 15:40
Én szedtem sokáig Harmonetet,semmi bajom nem volt tőle!De ha Te úgy érzed ,hogy nemjó írass másikat!
2009. aug. 4. 15:40
szia en azt szedek mar vay ket eve de nekem semmi gondom se lett azert kezdem el ezt hasznalni anno mert az egyik baratnom rohamosan fogyott tole es en is ledobtam par kilot. de ahogy tudom kulombozo fajtai vannak
2009. aug. 4. 15:40

szia

soha életembe nem voltam fejfájós és elkezdtem szedni a hatmonettet szinte minden nap fájt és 1 év alatt 12 kg híztam tőle, és a doki még a candida gombámat is vele hozta ösze, hogy szerepet játszott benne. csak 1 évig szedtem de csak 2 évre rá állt be a ciklusom, abbahagyás utánn sokszor 50 napos volt a ciklusom, azért kezdtem szedni mert menszeszkor görcsölök de persze erre se volt jó

soha többé nem fogok szedni

2009. aug. 4. 15:35
Gyakori fejfájásomat és a hízást is ennek a gyógyszernek tudom be.Vkinek hasonló tapasztalat? Mit tettetek? Váltsak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook