Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt téves riasztásotok a légzésfigyelővel? fórum

Volt téves riasztásotok a légzésfigyelővel? (beszélgetős fórum)


17. misz (válaszként erre: 13. - Mummoska11)
2009. aug. 8. 23:25

Sajnálom, hogy volt valódi riasztásotok is. biztosan nagyon megrémültetek. Mi történt?

Remélem már minden rendben a kis Vandával.

2009. aug. 5. 18:40
Mi nem nagyon tudtunk légzésfigyelőt használni,mert folyton lemászott róla,vagy az oldalára fordult,így a 2.éjszaka után már nem használtuk,mert iszonyú sokszor beriasztott.Már nem emlékszem milyen típusu volt,mert kölcsön kaptuk,és már visszaadtuk.
15. 1c535e6d43 (válaszként erre: 14. - 8e8c2f0ee9)
2009. aug. 5. 10:55
Én is örülök a készüléknek, de volt olyan, hogy éppen figyeltem a gyereket és akkor pittyeget, szóval szerintem van olyan, hogy nem érzékeli.
14. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 7. - Ella89)
2009. aug. 5. 08:44

Nekünk Angel care van, de már jó ideje nem használjuk. Nincs ilyen, hogy lemászik róla! HA nagyon az ágy szélén fekszik a baba, akkor is érzékelnie kell a babát. Pont ez a lényege az egésznek. Nekünk is többször beriasztott a készülék. Az első pittyenés után mindig hallottuk, hogy nagyot sóhajt a babánk. Tehát valószínűleg nem lélegzett rendesen. Én nagyon örülök, hogy kitalálta valaki ezt a berendezést.

Persz volt olyan is, hogy az elem merült, és azért pittyent egy éjszaka többször is. Na mire rájöttünk, hogy miért pittyeg a frász kapott el bennünket!

2009. aug. 4. 23:00

Sziasztok!

Nálunk is volt téves és nem téves riasztás is! Utóbbiról már írtam egy másik fórumon! Akit érdekel szívesen mesélek, mi már nagyon sok mindenen túl vagyunk! Sajnos!:(

2009. aug. 4. 21:45

Nekem csak akkor riasztott, mikor az éjszakai szopikor kivettem a lányomat a kiságyból, és elfelejtettem kikapcsolni... :)

Angelcare volt/van, csak hármas érzékenységen használtam.

11. misz
2009. aug. 4. 21:26
A lányom intenzívről jött haza, hoztuk a debreceni klinikás légzésfigyelőt is. " hónapig volt nálunk, mert nagyon sokszor riasztott tévesen. Eleinte magamhoz se térve kaptam ki a gyereket a bölcsőből és ráztam ész nélkül. Aztán az 5. után előbb megnéztem, hogy emelkedik-e a mellkasa. Hála Istennek mindig rendben volt. Aztán rájöttünk, hogy ha az oldalára fektetve alszik, akkor a gép nem érzékeli a légzőmozgást. De tiszta idegbeteg lettem a sok éjszakai szirénától. " hónap után a férjem nem bírta tovább, visszavitte. A lányom most 4 és fél éves. :)
10. Niki1
2009. aug. 4. 21:24
Neke is bejelzett párszor a légzésfigyelő. Én is megijedtem. A doktornő szerint csak téves riasztás volt. De ahogy utána olvastam, akiknek bejelzett mindenkinek hajnali 3 óra magasságában volt és nálunk is. Gondolom akkor alszanak mélyen és néha kihagy a légzésük. De nagyon hasznos, mert ha el is felejt levegőt venni a csipogásra ő is reagál és újra vesz levegőt. Szerintem nagyon jó, hogy van.
9. ab296ad5d0 (válaszként erre: 4. - Fanni07)
2009. aug. 4. 15:50
6 napos
8. ab296ad5d0 (válaszként erre: 3. - Vviki2)
2009. aug. 4. 15:50
Tehát érzékenyebbre?Mondjuk ha most 3ason van tegyem 5ösre?
7. Ella89 (válaszként erre: 3. - Vviki2)
2009. aug. 4. 15:38
Mi is állítottunk, de még riaszt. Persze az is előfordul, hogy a kisasszony lemászik róla. :)
2009. aug. 4. 15:37
Nálunk is szokott lenni, Angel Care van. De akkor Lea mélyen alszik, elfelejt levegőt venni. Koraszülött volt, éretlen tüdővel, meg az intenzíven meg is fertőzték, szóval elég sok minden érte őt. De ha ezek nem lettek volna, akkor is átlagosnak mondható, hogy leáll néha a babák légzése, majd újraindul. Van, hogy indulok felrázni, hogy vegyen levegőt, de félúton a szoba felé abbamarad a riasztás, mert újra lélegzik. Ha nem lenne légzésfigyelőnk, talán észre se vennénk. Viszont így tudom, mikor hagy ki a légzése és ha hosszabb ideig nem vesz levegőt, újraéleszthetem, így megelőzve a tragédiát.
2009. aug. 4. 15:35
Mondjuk a kórházasak komolyabbak, mint amiket kereskedelemben lehet kapni.
2009. aug. 4. 15:34
Sziasztok!Mekora a babád?
2009. aug. 4. 15:34
Nekem rendszeresen bejelzett, aztán állítottunk az érzékelőjén. Azután nem volt riasztás.
2009. aug. 4. 15:32
Nekünk volt mi bevittük a Madarászba kivizsgálásra a gyereket úgy tudtam csak megnyugodni.
2009. aug. 4. 15:31
Baby Control(Heim Pálos,irtó drága) gépünk bejelzett egy rövidet éjjel,de semmi rendelleneset nem láttam a babán, aludt tovább.Ez mit jelent?Kimarad a légzés de mennyi időre?Van olyan egyáltalán h téves riasztás vagy ez mindig rosszat jelent?Nagyon félek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook