Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teljes kiörlésű liszt és társai fórum

Teljes kiörlésű liszt és társai (beszélgetős fórum)


2009. aug. 4. 20:12
És a light majonéz nem hízlal?
16. a9338a7669 (válaszként erre: 13. - Emelint)
2009. aug. 4. 16:19
Én is mániákus majonéz függő vagyok :) Ahogy már előttem is írták van light majonéz, szóval nem gond :) Én Norbi majonézt vettem, mert abban cukor sincs.
2009. aug. 4. 15:02
Töltött káposztába, töltött paprikába rízs helyett zabpelyhet tegyél. Nem igazán lehet észrevenni a változást, viszont kevesebb benne a szénhidrát. Ugyanúgy fasírtba is kenyér helyett beáztatott, kinyomkodott zabpelyhet használhatsz.
14. vaczila (válaszként erre: 13. - Emelint)
2009. aug. 4. 14:59
Van majonéz light. Azt vegyétek.
2009. aug. 4. 14:55
Nha és ami a legnagyobb gond: párom mániákus majonéz függő. Mit lehet ezzel tenni? Van esetleg házi kevésbé hizlaló recept?
12. paninaro (válaszként erre: 10. - Emelint)
2009. aug. 4. 14:36
inkább olaj, én olivaolajat használok, de abból sem kell sok.
11. paninaro (válaszként erre: 9. - Emelint)
2009. aug. 4. 14:35
zabkorpát lehet panírként használni.
2009. aug. 4. 14:32
És melyik a jobb olaj vagy zsír? Gondolom az olaj...
9. emelint (válaszként erre: 8. - Paninaro)
2009. aug. 4. 14:32
Panírmorzsa???
8. paninaro (válaszként erre: 7. - Emelint)
2009. aug. 4. 14:29
jah értem, az más. nem vagyok szakértő, csak magamból tudok kiindulni, de szerintem a szénhidrátok lecsökkentésével, plusz a cukor meg nasik elhagyásával biztos sikerül leadnia pár kilót. a legjobb lenne ha naponta többször keveset enne/ennétek..bár tudom ez nehezen megoldható ha valakinek olyan a munkája hogy nincs idő enni
7. emelint (válaszként erre: 6. - Paninaro)
2009. aug. 4. 14:23
A párom miatt kell inkább életmódot váltani, van rajta 15kg felesleg sajnos. Semmi gondja nincs egészségügyileg, bár még csak 24 éves, szóval meg szeretnénk előzni a bajt. A fehér húsokat esszük inkább, és próbálok minden nap egy kis gyümölcsöt vagy zöldséget venni, de párom elég nagy étkű, és abba úgyse menne bele, hogy egy szelet natúr csirkemell görög salival legyen a vacsi.Ezért várom a további ötleteket.
2009. aug. 4. 14:16
a zabkorpát én is csak ajánlani tudom,liszt helyett azt használom és reggelire is sokszor zabkását eszek, nagyon finom édesítővel.szerintem ha főzől laktató kaját a férjednek te attól még ehetsz inkább zöldségeket sovány húsokat, gyümölcsöket.
5. emelint (válaszként erre: 2. - Andikageisha)
2009. aug. 4. 14:08
Van teljeskiörlésű rizs? nem is hallottam még:). De kösz az ötleteket! Várom a többiekét is másra, nem csak a búzadarára...
2009. aug. 4. 14:03
Zabkorpa jó a búzadara helyett,én is használom.
3. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Emelint)
2009. aug. 4. 14:00
Szia. Úgy tudom, hogy van teljes kiőrlésű búzadara is. Amúgy én zabkorpát, zabpelyhet használok helyette.
2009. aug. 4. 13:59
a teljes kiőrlésű rizs is nagyon finom... :)
2009. aug. 4. 13:57

Tanácsot szeretnék kérni életmódváltáshoz. Sajnos idő hiányában nem mindig sikerül sportolnunk, és mivel párom fizikai munkás, így nem vonhatom meg tőle a főtt teljes vacsorát. (Azért vacsora, mert fél ötre ér haza, napközben épp egy szendvicsre van lehetősége). Szeretnék átállni a konyhában. Száműzöm a lisztet helyette teljes kiörlésű lisztet vettem. Cukor helyett diabetikus édesítőszert gondoltam(aminek olyan az állaga mint a cukornak). De pl búzadara helyett mit lehetne használni? Milyen egyéb pénztárcakímélő ötletetek van? Milyen tapasztalatotok van tisztító/méregtelenítő teákról? Kíványcsian várom a tanácsokat, és az érdeklődőket.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook