Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2008. jan. 12. 19:51

na ezért, nézzétek meg:

[link]

461. 5464505f6a (válaszként erre: 459. - Petrikek)
2008. jan. 12. 19:27
A "klasszikus" boltbra sem húzható rá,h mindig kedves,nájos eladőcskák vannak. Ott is sok a gyökér.
2008. jan. 12. 14:15
mert koszos és zsúfolt
459. petrikek (válaszként erre: 458. - Kisnyussz)
2008. jan. 12. 14:15
Mert viszonylag olcsó... és ha megfigyeljük, akkor a régi kis klasszikus ABC vagy vegyeskereskedés (ahol ismer az eladó és még kedves is) mára szinte teljesen eltűnt.
2008. jan. 10. 09:03
de érdekes, hogy mindenki szidja a Tescot, közben meg sokszor mozdulni alig lehet bennük, olyan sok ember van vásárol Tescoban, főleg hétvégén, vagy ünnepek előtt...
457. DODICA (válaszként erre: 455. - V.solya)
2008. jan. 10. 08:46

Ez tetszik. :)


Tegnap elkezdtem a Tesco könyvet...

2008. jan. 10. 05:56

Mi a Coraba járunk nagybevásárlásra kb. havi 1-2x, a mindennapi bevásárlás (tej,kenyér) a coopba elintézem. A Tescot nagyívben elkerülöm. A húsok minősíthetetlenek ott, van úgy hogy kirakják zölden, este a madárkák megcsipkedik a fúliáshúsokat, amik utána át lesznek csomagolva. Egerek vannak és patkányok, az alsó polcokról nem lehet venni semmit, ha egy-két cicust is elengednek bent, amik a pult alá piszkolnak vagy ép az árúk közé.

Ami nagyon iritál, hogy segélyosztás után 3-ától beindul a rajzás az enyhe barnabőrű egyének körében, annyian vannak, meg sem lehet mozdulni. Vitatkoznak hangosan, volt már úgy hogy a szemem láttára elkezdtek verekedni. Hát kösz, inkább nem megyek oda.

455. v.solya
2008. jan. 10. 01:49
Sziasztok! Én eddig kedveltem a Tescot az időnkénti rossz tapasztalatok ellenére is, de legutóbb a férjem ment el vásárolni, és telefonba sorolta az árakat, már amit még lehetett kapni, mert szinte csontüresek voltak a polcok! Majdnem megkértem, hozzon egy doboz nyugtatót is! Semmivel sem volt olcsóbb, mint a sarki vegyes bolt, és gyanítom, több minden sem volt benne! Egyelőre úgy tűnik, a Lidl a legolcsóbb, csak arra figyeljetek, hogy a pénztárnál nem vágnak-e át. Nekem már többször volt rá példa, sőt! az is előfordult, hogy minden a polcon föltüntetett áron lett számlázva, a pénztáros sem tévesztett, a végösszeg mégis jelentősen magasabb lett, mint amit kb. számoltam. Aztán összeadtam a blokkon szereplő összegeket, és kiderült, a gép rosszul adott össze! A mai modern világban még ilyen is előfordulhat!
2008. jan. 1. 19:15

Akciós termékek csak a hirdetőben vannak.

Van még rendes eladó, aki meg is mondja, nem is volt a keresett akciós termék.

A húsáru /főleg marha/ még az állatkerti vadaknak sem kellene, ugy néz ki.

2008. jan. 1. 19:08
mert undorító, piszkos, mocskos, selejt!
452. bea19
2008. jan. 1. 19:01
Sajnos egykutya az összes!!!
2007. dec. 29. 18:55
hát a többi multi is ilyen, olcsóbb mint a rotschild mindenesetre.
2007. dec. 29. 18:50
Büdös,koszos,madarak repkednek benn,és mindenhová "odacuccolnak"
2007. dec. 19. 19:05

gagyi, koszos, lattam mar egeret is

az akcio nem is akcio, iszonyu hosszu a sor a penztarnal (??)

nekem csak stesszko

448. kisböbe (válaszként erre: 447. - Petka)
2007. dec. 19. 17:20

Ez tömör volt és velős!

Köszönjük!:))))

447. petka
2007. dec. 19. 17:09

Miért nem szeretem én a Tescot?


Én dolgoztam ezeknek a rabszolgahajcsároknak 1 évet. 5 évet öregedtem benne. A középvezetők senkiházi, tanulatlan emberek, akik a milliós fizetésekért még az anyjukat is eladnák.


A hús, hentesáru többet úszott mint Cseh Laci.

A zöldség, gyümölcs még ha ingyen adnák sem kéne, minősíthetetlen.

Az átárazásra nem figyelnek, a pénztárnál derül ki, hogy sokkal többe kerül a kiírt árnál.

Nálunk olyan eladót is tesznek csemegepultba, hogy elalszok mire kiszolgál.

Összefoglalva: rossz középvezetés, agyonhajszolt motiválatlan dolgozók, akik számolják a napokat a nyugdíjig.

2007. dec. 19. 16:18
Hiába van bemérve,beárazva a termék,(hús),teljesen más összeget olvas a gép.1000 ft-okat is ráfizettem már,de visszaadták,csak otthonról már sz...visszamenni.
2007. dec. 19. 16:14

Mert nálunk a falusiak járnak oda,állandóan sokan vannak és neked tolják a kosarat!

A termékeket pedig nem is minősíteném!!!

2007. dec. 19. 15:53
büdös,nem friss az áru,és ntele van madarakkal.
443. erikpipi (válaszként erre: 438. - Cikicakk)
2007. nov. 17. 14:32

Mint mindenütt, itt is van a jó termék, meg a szar termék.

Én például nem járok a maschba, mert ha valami szar, és drága, akkor az.

NEm járok a CORA-ba, mert mióta kihozta a saját termékét ami a WINNI és az eredetileg a metróé volt, nem egy jó választás lett. Az is szar, úgy ahogy van.

Ha valaki szereti a kínai bazárt rohadt áruval spékelve, az járjon Auchanba.

Lehetne még sorolni aszem. Régebben én sem jártam a tescóba, de kellemesen csalódtam, és a saját termékek nagy rész sem ehetetlen, sőt van ami ugyan olyan jó mint egy agyonreklámozott termék.

Igen, minden áruházban meg kell nézni a cimkét, nehogy úgy járjunk mint te. Ez szomorú, hogy nem vették le a pultról.

442. kitta73
2007. okt. 19. 21:19
Én elvagyok vele,ha valami elfogy mindig nyitva van.És van egy jó pár dolog ami olcsó és jó minőségű. Azért mert tescos még nem kell mindent leírni,egy-két dolgot ki kell probálni.Én pld. a pelenkát probáltam ki és bevált.Nem rosszabb a minősége mint a liberonak és sokkal olcsobb.Az ismerőseim között sokan használnak ilyet. Igy amit megsporolok a kisfiamra tudom költeni.:-)))
2007. okt. 19. 20:25
Én szeretem a Tescot. Ügyi nem haragszotok rám ezért:)
440. 0c97fbb607 (válaszként erre: 438. - Cikicakk)
2007. okt. 19. 19:59

Egyszer még belefér,de kétszer ugyanabba a szarba lépni,butaság.

Máskor nézd meg mit veszel,milyen szavatossággal és nincs belőle probléma.

439. 5464505f6a (válaszként erre: 438. - Cikicakk)
2007. okt. 19. 19:44
Én már szinte minden boltban jártam hasonlóképpen.Most akkor hol vásároljak??
2007. okt. 19. 19:21
jaj de jó,hogy van ez a topik! Senki ne menjen a Tescóba,aki nem ellensége a pénztárcájának,és az idegeinek.becsapnak,xar minőséget árulnak,aztán nem akarják vissza venni.2x egymásután lejárt szavatosságu terméket sikerült hazahoznom.soha senkit nem találni aki tudna segíteni.Szoval ne menjetek a tescóba.
2007. okt. 19. 18:54
Mi pl a marhafarkot az utóbbi időben csak a tescoban fogjuk ki. Az egy csemege nálunk.
2007. okt. 19. 18:46

A Tescóba járok vásárolni, de "tescógazdaságos" terméket, vagy húst soha nem veszek ott. Az a kozmetikai korong engem is megszívatott:))

A Cherokee és a F&F termékek, főleg már akciókban ,jó vásár.Egyébként én mindíg sokkal több mindent veszek végül, mint, ami a listámon van. :((

2007. okt. 19. 18:36

Az jó a tescoban, hogy bárhol cserélheted a teméket, bármelyik üzletükben, akkor is ha máshol vásároltad. Ugyanezt a coraban nem lehet megtenni.

A múltkor vettünk egy nacit a tescoban és nem hatástalanítottak benne vami csipogót, a férjem felvette és már az első MOL kúton csipogott a nadrág, aztán a köv. tescoban is, ahol a biztonsági teremben hatástalanították, pehhükre a férjem nem vetkőzött nekik. Aztán még jegyzőkönyv írásra is várhattunk, meg is jegyeztem, hogy lehet ez volt az utolsó bevásárlás a tesoban, mire jött a mentegetőzés.

2007. okt. 19. 18:31
Épp azt beszéltük a csajokkal h ők kék, én piros (tescos)folyékonyszappant vettünk onnan. A kéknek vodka-narancs, a pirosnak szúnyogriasztó illata van...és még lehetne sorolni.
2007. okt. 19. 17:56
sokat kell benne gyalogolni ha valamit elfelejtek már nincs lekierőm visszagyalogolni.állandóan átrendezik üzletpolitikai okokból amin általában bedühödök otthagyom a kocsit és pár hónapig nem megyek lidl párti lettem
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook