Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
522. Ági28 (válaszként erre: 521. - Szimre)
2008. ápr. 30. 15:15
:-) igen a kínaiakkal én sem vagyok kapcsolatban. Nem adom nekik a pénzem! Szerencsés vagy! Nálunk kisboltból nincs sok jó! Simán hozzám vágják a száraz kenyeret, meg ki is halnak. Sok körülöttünk a multi. Rendesen körbe vannak bástyázva! Pacra a barátom anyja megy, ki is készíti őket rendesn! Nemrég próbálkoztunk a fehérvári úti piaccal. Úgy bocsi leugattak, h nem a pult alóli paradicsomból kérek, mint a sicc! Mondtam, akkor köszi szépen, megyek máshoz! Na ekkor szájhúzással adott az előttem lévőből.
521. szimre (válaszként erre: 520. - Ági28)
2008. ápr. 30. 15:00

Tudod, Ági, én kényelmes helyzetben vagyok. Van a lakásom közvetlen közelében egy kisbolt. Családi vállalkozás. Ott nem vágnak át! Ha pedig a piacon vagy a hentesnél vásárolok, mindig csak ismerőshöz megyek.

A kínaiak pedig... Hadd ne minősítsek. :)))

520. Ági28 (válaszként erre: 519. - Szimre)
2008. ápr. 30. 14:53
Ez igaz! DE! A kisboltosok is átb--nak! Ja és arról nem is beszélve h a piacokon mennyire! Pedig a piacozóknak semmi de semmi közük a láncokhoz! Én letöltendő börtönre ítélném, aki húst és kaját hamisít! Eszméletlen! A kínaiak nyírják csak ki egymást a szarjukkal, de minket ne! Láttátok a kínai húsgyárat? Az állatok a levágott állatok vérét itták! Agyonverném ott helyben!
519. szimre (válaszként erre: 518. - Ági28)
2008. ápr. 30. 13:41

Ami azt illeti, mi, vásárlók is hibásak vagyunk. Ha valahol átb...k a fejünket, okuljunk belőle. Ne menjünk oda többet.


Ha jól belegondolunk, nem is olcsóbbak ezek az áruházláncok.

518. Ági28
2008. ápr. 29. 08:16
Én azt nem értem, h a tescoban mi a lófütyinek vágják fel a felvágottat és egész nap azt az összeszáradt, bezöldült, legyek által összeszart sonkát, párizsit akarják eladni. Beszarás! Ez senkit nem zavar? Melyik barom kereskedelmi igazgató találta ki? Egyiknek sincs agya? Hülye kérdés. Szóval egyszer vettem felvágottat. Hát teljesen hülyének nézett a nő és a mögöttem álló, h én nem abból kérek, hanem szeleteljen újat. MAjdnem leszúrtak. Én sem vagyok oda a nagy hypermarketekért. A 3 nagy trutyiból a corát tartom a legjobbra. Ott a bizalompontokat le tudod vásárolni úgy, h nem kell még fizetned, mint a sparban. A sparban kétszer fizeted ki azt, amit kapsz a pontjaidért. A cora sem a csúcs. Ott is vannak gondok, de nekem eddig az a legjobb. Az auchanben találtam egyszer egy bezacskózott szeletelt kenyeret, amiről már lekaparták a cimkét. Azaz az el nem adott kenyeret felszeletetlék és átcsomagolták, majd újra kirakátk a polcra. Idejönnek a franciák, angolok és megetetik velünk a trutymót. Nem vagyok boldog ettől.
2008. ápr. 28. 15:25

Sziasztok,

egyszer voltam a londoni Tesco-ban, hát az egy gyönyörűség volt! Több szintes, márványlépcsős, nem találhattál volna ki olyan terméket, ami ott ne lett volna kapható.

Ezen felbuzdulva nem sokkal később elmentem a pesi Fogarasi úti Tesco-ba.

Uramatyám! Sejtettem, hogy nem teljesen ugyanaz lesz a színvonal, de ez, hát... komolyan mondom, azóta sem tértem magamhoz. Ha csak meghallom a nevet, már előttem felrémlenek az üres, mocskos polcok, a rosszul kiírt árunevek, az összekevert árcédulák, a padlón a piszok és a por és sorolhatnám. Egy akciós routert kerestem, amit aznap írtak ki, persze nem volt, illetve 1 db-ot tudott hozni a félóra alatt előkerített eladó hölgy, de miután nem volt original a doboz, nem hoztam el. Meg is kaptam érte a magamét, de nem érdekelt! Ugyanis egy pár dolgot felírtam, gondoltam, ha már ott vagyok, megveszem. De rohantam kifelé az üres kosarammal és csak utána, már kintről néztem vissza a koszos, poros, üres, büdös!, neonfénytelen hodályba. Brrrr. És utána még elolvastam a könyvet és megfogadtam, soha többé! Lehet, másutt is ez van, de legalább nem tudom. És azért nézzetek be egy Kaiser's-be, hogy az milyen! Tele áruval, minőségi dolgokkal, ott is vannak akciók (méghozzá jók!) és kedvesek, udvariasak az eladók, pénztárosok. Gyönyörű a hentes- és a felvágottaspult, frissek a zöldségek, gyümölcsök. Drágább, mint a Tesco, de EHETŐ! Inkább kevesebbet veszek, de az minőség legyen!

2008. ápr. 28. 14:03
Én is csak holnap jövök, megyek legelni.
515. Ági28
2008. ápr. 28. 14:03
Én is, de csak holnap leszek. Jó zötykölődést! Ági
2008. ápr. 28. 14:01

Mentem.

Majd jövök.

Szia.

Betyár.

513. Ági28
2008. ápr. 28. 14:00

Cabrio-ban nyomod, mi? :-)

hehe én is olyat szeretnék, üldözném vele a kutyákat! Csak előtte el akarjuk rendezni a kertet, mert most kicsit dimbes-dombos.

2008. ápr. 28. 13:57
Két üléses. Rezeg mint a müf.sz.
511. Ági28
2008. ápr. 28. 13:54
Benzines. A szomszéd kinyírta az elektromost, így rohangálok egy dögnehéz géppel. Még jó, h hátsókerékmeghajtásos.
2008. ápr. 28. 13:51

Én is azt teszem.Milyeen fűnyíród van?

Benzines vagy elektromos?

509. Ági28 (válaszként erre: 508. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 28. 13:50
Ági nemsokára elmegy füvet nyírni!
2008. ápr. 28. 13:48
Ági van?
507. Ági28 (válaszként erre: 501. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 28. 13:43
Egyszer vettünk egy kenyérszeleteléshez való deszkát, ami összegyűjti a morzsát. Persze nem használjuk :-) Mindegy, szóval akciós volt, de a kasszánál már az eredeti 2xes árat kellett kifizetni. A vevőszolgálatnál egy nő hisztizett, h mit kamuzunk. Mondtam nem kamu. Akkor kiváncsi lenne, h ha igazat mondok, visszamennék-e vele a polchoz, h megmutassam az akciós táblát. Hát Dögölj meg, gondoltam magamban visszamegyek. Na erre mit tett? Letépte az akciós táblát. Volt akció, nincs akció! Én nem értem, h ha szar a cég mentalitása, ez átragad a dolgozókra is? Ja és Angliában is ezt a szar minőségű tesco termékeket eszik, v csak a keleteuis piacra hozzák a moslékot? ez a camponás tescoban volt.
2008. ápr. 28. 13:23
Sok a gagyi cucc.
2008. ápr. 28. 13:15

Tegnap muszáj volt oda mennem,de 10 perc után sík ideg lettem. Úgy űvölt a zene ,hogy a saját gondolatatimat nem hallom.

Valahogy nem birom a nagy áruházakat valamiféle fóbiám lehet(terhességem alatt kezdődőtt),mert gyomoridegem lesz s 20 percnél többet nem tudnék eltölteni ilyen helyen.

504. Yudy
2008. ápr. 27. 20:54
A fejétől bűzlik a hal, ha jó a vezetés, jó az áru. A boltoknál általános, hogy a rövid szavatosságú cuccokat teszik előre, a hosszabb lejáratút hátra. Vásárlásnál megnézem, mit, hol veszek lejáratra és árra tekintettel.
2008. ápr. 26. 15:21
MERT SOK OLYAN MŰSZAKICIKK VAN AMI NEM JÓ!
502. o.andi
2008. ápr. 26. 15:02
biztosan olvasták a Tesco könyvet:-))))
2008. ápr. 26. 13:48
Ja, és sokszor más ár van a termékre érve, mikor a kasszánál beütik, akkor jön rá az ember, hogy becsapták, aztán mehet a pulthoz reklamálni. Ilyenben is nagyon sokszor volt már részem.
2008. ápr. 26. 13:46
Én többször vettem már ott romlott felvágottat!
499. Joys
2008. ápr. 26. 13:15

..és hosszan kell keresgélni egy alkalmazottat, ha valami felvilágosítást kérnél.

Egyszerűen nem találhatók, vagy másra veszik őket igénybe.


Hétvégeken pedig valóban félórát kell várnod a pénztár/ak előtt, amíg sorra kerülsz.


Viszont hatalmas a választék és ez dícséretes. Ez még a bosszúságot is pótolja.

498. ESS
2008. ápr. 26. 13:11
A legtöbb "akciós" nem is akciós csak sok van belőle a raktárban és nem tudnak vele mit csinálni , ezért találják ki azt ha mellé teszik a nagy AKCIÓ táblát akkor majd elviszik és el is viszik :)
2008. ápr. 22. 14:13
Sokszor csak benézek de nem vásásrolok. A pénztáraknál órákat kell várni.
2008. ápr. 22. 14:12
Régen mindig ott intéztük a nagybevásárlást, azonban valami megváltozott. Semmibe veszik a vásárlókat, a kiírt akciós termékek vagy ki sincsenek téve, vagy már az első nap elfogynak és nem pótolják, órákig kell sorban állni....
2008. ápr. 22. 14:08
Sok a kinai ruha és nagyon büdösek.
2008. ápr. 22. 14:06
én nem szeretem az osanba megyek inkább...valahogy ha be is megyek azt érzem csupa csupa bobli mindenfelé...
2008. ápr. 22. 14:00
A választék gyenge,a ruhák minőségéról nem is beszélve. A visszavitt árút nem veszik visza csak nagy balhék árán.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook