Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


2007. febr. 9. 11:35
na , akkor nekem milyen szar lehet mint pénztáros?
71. mimo (válaszként erre: 56. - 5464505f6a)
2007. febr. 8. 00:05
Ezzel már én is szembesültem többször((((((A pénztárnál derül ki hogy az valóban nem is annyi(((((((((
2007. febr. 7. 23:58
Igazábból nekem egy külföldi multi sem szimpatikus,de a tescó veztőségénél tahóbb és kizsákmányolóbb tolvaj bagázst ritkán talál az ember.
2007. febr. 7. 08:31
Szinte semminek nincs kint a valós ára,minden termékkel a kódleolvasóhoz(már ha az működik)kell menni.A pénztárosok lassúságáról meg ne is beszéljünk,csoda hogy el nem alszanak munka közben.
68. Rika1 (válaszként erre: 66. - 0b099f6590)
2007. febr. 7. 01:01
Köszi megnézem majd:)
2007. febr. 5. 18:56
A Tesco áruházban egyszerüen nem érzem jól magamat alig van olyan ami valóban megéri, a húsáru is drága ha pedig levan árazva akkor meg nem éppen gusztusos.Máshol szeretek vásárolni csak ez nem lehet publikus,ide csak ritkán járunk ha valami olyan van a reklámujságba ami máshol többe kerül akkor esetleg.
2007. febr. 5. 18:04

[link]


Erre a linkre kattintva letölthetitek a Tesco titok cimü könyvet.

2007. febr. 5. 16:22
Én Pl. már nem egyszer vettem ott romlott húst, meg egyébként is a húsárújuk szinte sosem friss.
64. PALINGRID (válaszként erre: 49. - Hjaniko)
2007. febr. 5. 15:57
Azért mariskáztam le, mert Máriának hívták a lelkemet. De mondhattam volna azt is, hogy csaj, bige, nőci, stb. Ebben nem volt semmi személyeskedés.
2007. febr. 5. 15:07
Mert gazdaságos.
62. ViBo
2007. febr. 5. 11:13
Én a könyv nélkül is tudtam mire számítsak a Tescóban és a hasonló hiperekben(mert valjuk be máshol se sokkal jobb a helyzet), de ha már az ember tudja akkor arra készül és nem éri meglepi(: Nem? Amúgy ha nincs amit venni akarsz akkor mért érzitek úgy, hogy vásárolni kell ott valamit? pont ezt használják ki, nekem is át kell caflatnom a városon de szemrebbenés nélkül kijövök ha nem volt amit szerettm volna. Engem nem ver át a hülye marketing kampányuk. Javaslom mindenkinek tegyen így! béke
61. Librigabi (válaszként erre: 31. - Venes)
2007. febr. 5. 10:43

Sziasztok!


Én is olvastam ezt a könyvet, címe: A TESCO titok. Sok érdekes és megdöbbentő dolgot mesél el 1 volt belső dolgozó szemével a bevásárlóközpontok belső világáról, lopásokról, visszaélésekről, biztonsági őrökről, ócska árukról, vevők átveréséről, stb. Ajánlom mindannyiótok figyelmébe! Jót fogtok szórakozni rajta. Ezek után azt hiszem sokan meggondolják, hogy a TESCO-ba vásároljanak.

60. deva55
2007. febr. 5. 10:12
Mert az árakat nem lehet pontosan tudni, egyszem leolvasó van az egész hatalmas hodályban, áru délután alig van a polcokon, rászoktak az éjszakai feltöltésre, a verebek ki be járkálnak potyogtatnak, a kocsik kereke jobbra-balra hord, kész erőművésznek kell lenni az egyensúlyozáshoz, a húsáru nemigen friss, még azt is leárazzák amit már ki kellene dobni, sokszor akciós áru sajnos nem érkezett meg, de kikutyagoltál a város végébe, persze akkor mégis veszel valamit. Egyszerre ennyi.
59. Rika1 (válaszként erre: 50. - 0b099f6590)
2007. febr. 5. 04:04
Szióó! Erre a tescós könyvre én is kiváncsi lennék. Hús féleségeket már régen nem vásárolok ott.A tej meg ha megalszik,mint aludtejnek ehetetlen.Keserű na akkor az már lehet,hogy nem is tej a tej? Elküldenéd nekem ameilbe?Köszi előre is.
58. 5464505f6a (válaszként erre: 57. - Emoheart)
2007. febr. 5. 03:44
Ezek nem újdonságok,csak épp most harapott rá a "média". Tudom,közhely,de mi is látun már csótáyt a tescoban.Le is fényképeztük:)
2007. febr. 5. 03:30

Egy barátom a tescoban dolgozik, és elmondta h miket kellett csinálnia..

Azért utálják egyesek a tescot, mert pl ott is átcimkéznek (pl paradicsom), mert a sokak által kedvelt sajtos kiflire a már megromlott eladhatatlan sajtot reszelik rá. Mert a húsok amiket eladnak sem frissek igazán, és mondhatni h sokmindenbe a romlott húst rakják.

Mert tök dzsuvásak az áruházak. Az eladók bunkók és soha nem tudnak semmit. És az elektronikai osztályon vagy egy órát kell várni h odajöjjenek kiszolgálni.


De mégis olcsó. És mindenki odamegy.

56. 5464505f6a (válaszként erre: 55. - 11b140028a)
2007. febr. 5. 02:15
Szerintem ez sokaknak gond:)Többnyire össze-vissza van kiírva minden,3méterrel odébb van az ára,de ha meg is találod,a pénztárnál majd rájössz,h drágább,mint a kiírt ár. Régi trükk:(
2007. febr. 5. 01:56
Nem voltam sokszor Tescoban,mivel Szerbiában élek...leginkább az volt a gondom,hogy rájöjjek minek mi az ára....
54. 278c85ecf4 (válaszként erre: 51. - Hobitka)
2007. febr. 3. 16:19

A barátnőm szemfüles, és észrevette, hogy (már nem emlékszem, mi volt) pl. a polcra 566ft volt kiírva, a blokkon meg 670 ft volt feltüntetve! Ment is a vevőszolgálathoz, és már adták is a különbözetet!

Persze egy nagybevásárlásnál nem lehet minden árat megjegyezni...!

53. ila
2007. febr. 3. 13:52
Én is azért, amiért Hobitka és pp együttvéve.
52. pp (válaszként erre: 42. - 2d0335089b)
2007. febr. 3. 13:08
Szerintem a Tescoban és társaiban soha nem kapsz friss húst! :)
2007. febr. 3. 11:16
Már engem is párszor átvertek azzal, hogy nem azt az árat fizettették meg velem, ami a polcon ki volt írva. Most már rutinból átfutom a blokkot, mielőtt kilépek a "bótbol". Egyszeregy 500g-os vaj helyett 5-öt blokkolt a pénztáros. Persze otthon vettem észre! Visszamentem, de azt mondták sajna így már nem segíthetnek. Hiába mondtam, mit is csinálnék 2,5 kiló vajjal??? De kárpótoltam magam! :-DD (Azt inkább nem írom le, hogyan....) Járok Tescoba, mert nagyon sokmindent jóval olcsóbban be lehet szerezni, mint máshol. De csak tartós dolgokat veszek. Húst, tejet, sajtot, stb. nem.
50. 0b099f6590 (válaszként erre: 48. - Rituska83)
2007. febr. 2. 12:44
Ha gondolod e-amilban elküldhetem.
2007. febr. 2. 12:43
Ahogy beleolvastam a hozzászólásokba, megdöbbentő! Azt hiszem, akárhol vásárolsz, meg kell nézni jól mit veszel. És mindenütt vannak normális és udvarias eladók éppúgy, mint az ellenkezője. Azért még nem kell ilyen stílust használni és "lemariskázni" a pénztárost.
2007. febr. 2. 12:34

Sziasztok!


Eléggé begdöbentem mikor elolvastalak kiteket, bár én is tapasztaltam már ott prá dolgot.

De mi szoktunk odajárni, bár mindent jól átvizsgálunk.

Engem is érdekelne ez a könyv!

Hol tudom megkeressni??

Mi a címe? Mostmár én is kiváncsi vagyok rá!! :)

47. gota (válaszként erre: 40. - Szimre)
2007. febr. 1. 11:11

Egyre többen vagyunk így. Én sem szoktam ilyen helyen vásárolni, csak ha valamit nagyon muszáj. Nálunk (Érden) pl. egyre több kisebb élelmiszerbolt és szaküzlet van, és látom is (mivel ez a munkám), hogy a multik már nem mennek annyira. Így most fél fenékkel a multikra támaszkodom melóban, fél fenékkel visszatértünk a kiskerekhez. :)

Egy kivételt tudnék talán említeni, ami szerintem "emberközpontúbb" a többinél és ez a Cora. Az a tapasztalatom (velük is napi kacsolatban vagyok), hogy általában ott szeretnek dolgozni az emberek. Nyilván ott is vannak idióta főnökök, de azért a nagy átlag egyrészt viszonylag meg is van fizetve, másrészt normálisan bánnak az emberekkel. (Talán még az OBI ilyen, úgy látom, ott is szeretnek az emberek dolgozni.)

46. Jay néni (válaszként erre: 45. - F772199837)
2007. febr. 1. 10:44
Törökbálinton nem. Na hát már ezek sem egységesek.
45. f772199837 (válaszként erre: 43. - Jay néni)
2007. febr. 1. 10:38
Szegeden a Corában is pakolnak.
44. Jay néni (válaszként erre: 38. - Emagdi)
2007. febr. 1. 10:38

Én nem is szeretek a lidl-be járni, mert nincsenek a megszokott termékek amiket szeretek.

Nekem a ropi legyen Nógrádi, a mustár Globus stb...

2007. febr. 1. 10:36

Megsúgom hogy a lidl-be úgy veszik fel a pénztárosokat hogy adott idő alatt ki tud több terméket áttolni a kasszán, és utána ezt folyamatosan figyelik munka közben is, aki lassú mehet.....

Amúgy a többiben is így van, az auchan-ban pakol egyedül a pénztáros...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook