Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


102. 'szti (válaszként erre: 101. - Szika)
2007. febr. 12. 20:11
óóó, én már mindent kinyittatok, sőt ki is próbáltatok helyben (biztos a fenébe kívánnak, de nem érdekel) :-)
101. szika (válaszként erre: 90. - Oorlog)
2007. febr. 12. 20:08
a media marktban úgy átvertek, ahogy kell....kopott volt a zárt dobozban vett dolog és el volt törve az mp3 lejátszó nyitóeleme...ami azzal járt, hogy nem is működött. 24 ezer Ft volt. Visszavittem reklamálni, majd közölték, hogy bizonyítsam be, hogy nem én tettem tönkre és koptattam el...hööö ez van. a tescoban és itt ott vásárolt műszaki cikkekkel sem volt ennél több baujnk...sőt még ennyi sem...kivéve aturmixgép..de olcsó darab volt, 2 évig húzta, aztán a megterhelés kinyúvasztotta..imádok fagyasztott gyümit turmixolni...a turmixgép nem annyira imdája :))))))
100. petrikek (válaszként erre: 75. - Direne)
2007. febr. 12. 18:49
Na ez a másik. Hogy teljesen szakképzetlen pénztárosok vannak. Diákok, akik naponta milliós bevételt csinálnak. Én jártam úgy, hogy vettem pár cuccot. A lények a 8 db zsemle és az 1 db tampon. Pasikám beüti, mondja, hogy 5.000,-Ft. Mire én: az nem létezik. Nézi a gépet, kérdi, hogy 8 db tampont vettem? Én: nem az a zsemle volt. Jó, akkor ő kisztornózza, persze újra beütötte a nyolcat, nem kisztornózta, így már 16 doboz tamponnal lettem gazdagabb...
99. petrikek (válaszként erre: 34. - PALINGRID)
2007. febr. 12. 18:45
Na ez nekem új, de legalább sok titokra fényt derítettél számomra. Figyelik a gyorsaságot, ez röhej, bár a férjem ráérezhetett a dologra, mert ő is meg szokta jegyezni: "te, lehet, hogy ezeknek a munkaköri leírásukban benne van, hogy a pénztárnál minél gyorsabban kell dobálni az árut". Na ezek szerint beletrafált.
2007. febr. 12. 18:32

Mi láttunk már a Tescoban olyat, hogy éppen elvették a raklapot, mert polcvég akciócsere volt, és ott hevertek a döglött egerek.

sőt egy elrohanó nem kicsi patkányt is láttunk.

Nekünk a könyv a számitógépen van meg.

97. Ancsika000 (válaszként erre: 86. - DODICA)
2007. febr. 11. 23:44
Már rájöttünk, hogy hogyan lehet ezt a kellemetlen problémát orvosolni. A műanyaggal borított részt és a fém részt is kell fogni, így a műanyag rész szigetel!!! :)))
2007. febr. 11. 21:42
Én szeretem a Tescot, és a többi bevásárló kp-ot is. De figyelni kell, hogy az akció tényleg akciós-e... A kasszánál azt az árat ütik-e be, amire te gondoltál, hogy a vásárlandó dolog annyiba kerül...
95. 0148b688d6 (válaszként erre: 86. - DODICA)
2007. febr. 11. 21:02

A dunakeszi Auchanban is meg a Coraban is és még sorolhatnám, mindíg ráz. Nagyon sz@r,amikor kapkodni kell a kezed.

Az ötlet nagyon jó,én is pzs-vel fogom meg ezután, hátha...

94. oorlog
2007. febr. 11. 19:08
Akkorjó:) Én azért elkerülöm:)
2007. febr. 11. 19:02
Nekünk semmi gondunk, nem volt még a műszaki cikkekkel, amit a tescoba vettük, működnek megfelelően!
92. e71af41436 (válaszként erre: 90. - Oorlog)
2007. febr. 11. 19:00

én vásároltam műszaki cikket(televíziót és hajszárítót)

mégmindig jók,pedig nem idei darabok(kb 2 évesek)tehát nem minden rossz

91. 'szti (válaszként erre: 88. - Castellina)
2007. febr. 11. 18:19

az áruk átrendezgetése a polcokon marketingfogás

amíg keresed a megszokott terméket, meglátsz mást is és megveszed

minden nagyobb üzletben ezt csinálják már

90. oorlog
2007. febr. 11. 18:16
Most nem azért,de aki műszaki cuccot vásárol ott,háát,legalább ne legyen felháborodva,ha gondja van vele. Azért felnőtt embernek tudnai kellenne,h mit vállal. Nem véletlen,h vannak műszaki bolt külön is(mint mindenmás),ha mindenképp "nagyhoz" ragaszkodunk,akkor pl: mediamarkt.
89. rexona
2007. febr. 11. 17:25

Nos, a műszaki cikkeket illetően, nem érdemes szervízeltetni az áruházban ha meghibásodott, mert hónapokig tart az ügy intézése, plussz kérdéses az is, hogy megjavítják-e, vagy levásárolható-e később? (pedig 30 munkanapon belül ki kellene cserélni vagy javítani) akkor jársz jobban, ha veszel valamit kipróbálod és ha rossz utána 3 napon belül cserélik, vagy visszafizetik az árát helyben. Dolgoztam 2 hónapot a vevőszolgálatnál régebben.

Hullafáradt voltam a sok reklamációtól. Persze azért vannak pozitív dolgok is az áruházat illetően, de sokan panaszkodnak is.

2007. febr. 11. 16:22
Nálunk mindig átrendezik a polcokat, azért tart órákig a vásárlás, mert állandóan keresgélünk, mit hova pakoltak már megint. Eladót nem lehet találni. Ha valami kérdésed van, felejtsd el. Előfordul, hogy azért nem veszek meg egy terméket (pedig szükségem lenne rá), mert nem találom az árát. Mire találok egy kódleolvasót, kiderül, hogy nem működik. A meglepetéseket pedig nem szeretem a pánztárnál. Egyébként valóban olcsóbb, mint más üzlet, legalábbis mifelénk. Húsárút nem veszünk, mert kétes színük van...A ruhafélék ócskák. Műszaki árút nem érdemes vásárolni, a jótállásos termékek becserélése hosszadalmas. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Pedig volt néhány sztorim...
87. szimre (válaszként erre: 75. - Direne)
2007. febr. 11. 10:35

Szia, Direne!

Látod, nem véletlenül mondom, EL KELL KERÜLNI az ilyen helyeket. Valószínűleg a pénztáros hölgy tévedett, anyagi haszna nemigen fűződhet hozzá (egyébként Siófokon biztosan lehetett volna rendes szaküzletet is találni)

Puszi, Imre

86. DODICA (válaszként erre: 80. - Ancsika000)
2007. febr. 11. 03:15
:))) Nálunk is!!! Mindig, kivétel nélkül ráz az összes.:(( Sokan zsepivel, szatyorral, vagy valami mással fogják együtt.
85. contu (válaszként erre: 80. - Ancsika000)
2007. febr. 11. 01:57
Ez komoly? Ezt még nem hallottam eddig. Hihetetlen!
2007. febr. 10. 21:39
Hugom, volt penztaros ott. Mondta h o teljes bedobassal csinalta a munkajat,es a vasarlok folyamatosan fintorogtak, meg beszoltak neki. Ha az arak nem egyeztek,akkor is vele kezdtek..Hugi meg kuldte oket a vevoszolgalathoz. Borravalot nem teheti el,ha hiany van levonjak a fizibol. Tenyleg nem sarki bolt,zsinorban mennek a vasarlok,nem nehez hianyt produkalni. Miota hugi ezeket elmondta, probalok kicsit kedvesebben viszonyulni a penztarosokhoz.
2007. febr. 10. 18:39
És "mindezt" nem havi 200ezerért.
82. e71af41436 (válaszként erre: 78. - Ekka)
2007. febr. 10. 18:37
ez így van. 10 óra meló 2*15 perc szünet. mire beérsz a mellékhelységbe,letelik 10 perc,indulhatsz is vissza.
81. 5464505f6a (válaszként erre: 80. - Ancsika000)
2007. febr. 10. 17:55
:) Nálunk az auchanban ráz:) Elég kellemetlen.
2007. febr. 10. 17:50
Nekem az a problémám a tesco-val, hogy olyan össze vissza az egész. Csak be van minden ömlesztve és az ember hajamos eltévednin! Ja, és ráz a kosár!!! Legalábbis Dunaújvárosban
79. contu
2007. febr. 10. 17:31

Én eddig úgy ahogy szerettem, de olvastam a Tesco titok c. könyvet. Azóta már nem tudok ugyanúgy belépni oda.

Olvastam itt, hogy többeknek az a gondja, hogy más összeget fizet a termékért, mint ami ki vna írva. A blokkal a Vevőszolgálathoz kell fáradni, ott orvosolják a problémát. Mondjuk velünk ilyen csak az Auchanban történt. Ott visszafizették a különbözetet.

78. Ekka (válaszként erre: 75. - Direne)
2007. febr. 10. 16:45

Látni, hogy még nem dolgoztál üzletben, pénztárgépnél.

Ilyen nagyobb áruházakban van, hogy 10 órát is ülnek épp csak pisi-szünettel. Szerintem előfordul, hogy valamit elszúrnak.. És nem szánt szándékkal. Ez nem a falusi sarki közért, ahol 1 nap 3 mami téved be 1l tejet és 1/2 kg kenyeret venni.

Szerintem nem kell mindenkiben egyből a rosszat látni. Másrészt meg az ember fizetés után rápillant a blokkra.. legalábbis én szoktam.

77. pp
2007. febr. 10. 16:15

Amúgy én nem értem, hogy, aki rühelli a tescot, az miért jár oda. Kötelező?

És ha tudod, hogy mi az amit nem szabad venni, akkor azt nem szabad venni...

76. pp (válaszként erre: 75. - Direne)
2007. febr. 10. 16:13

Mert te még sosem tévedtél...

És mit szóltál volna ha lerohadékoznak érte?

Egy esetből hogyan ítélhetsz így?

Különben megvan a véleményem arról is, hogy azt sem tudod mennyit kéne kb fizetned a kasszánál. Nekem biztos feltűnne 2e Ft...

75. direne
2007. febr. 10. 15:58

7 hónapos terhesen, + egy kicsi gyerekkel a bevásásárlókocsi ülésén fizettem a siófoki tescoban.Sok cucc,kapkodás, egyebek...a szalagra elég drága cuccokat is tettem fel,pl. egy üveg Tokaji Aszút...jobb desszertet... Nem tudhatta a pénztárosnő, hogy ezeket ajándékba vettem, hálából barátnőmnek a nyaralójában ingyen eltöltött hétért, szerintem, azt hitte nem fog feltűnni, és a rohadék kétszer ütötte be a legdrágább tételt így 2000 helyett 4000-et fizettem az 1 üveg aszúért.Csak a házban vettük észre...Labilis lelkiállapotomra való tekintettel nem mentünk vissza ordítani...Mindenesetre megvan a véleményem arról, aki átvág egy várandós anyát.És, nem eszem,hogy véletlen volt!!

Azóta, soha nem megyünk tescoba. Utazunk inkább többet a másikba.

74. 5464505f6a (válaszként erre: 72. - Hanihani)
2007. febr. 9. 19:18
Képzelem. Sztem sok embernek ki kellene próbálnia (főleg annyi pénzért) és utána lehet ők sem szidnák annyira a pénztérosokat.
73. szimre (válaszként erre: 65. - Tünci77)
2007. febr. 9. 18:33

Szia, Tünci!

Alább már valahol kifejtettem, hogy miért nem szeretek egyetlen ilyen multinál sem vásárolni.

Ott, ahol laksz, van egy tisztességes hentes (pont a buszmegállóban). Kár, hogy most éppen felújítás alatt van. De Miskolcon akad egy-két-három-négy-öt-stb. hentes, ahol jó minőségű, és főleg MAGYAR árut kapni. Reklámozni nem akarok, de ha érdekel, priviben megsúgom.

Üdv, Imre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook