Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
192. hanihani (válaszként erre: 190. - 9d604f83b4)
2007. márc. 7. 16:49
azért nem árt, ha értelmezve is van az akciós dolog a vevő részéről is.A mosóport ha veszed jár hozzá egy öblítő, amit jóváírnak, de belecsomagolni nem tudják!!!!
191. hanihani (válaszként erre: 190. - 9d604f83b4)
2007. márc. 7. 16:49
azért nem árt, ha értelmezve is van az akciós dolog a vevő részéről is.A mosóport ha veszed jár hozzá egy öblítő, amit jóváírnak, de belecsomagolni nem tudják!!!!
2007. márc. 7. 14:37

Sziasztok.

Én pont hétfő voltam a tecsóba mosópor ügyben,találtam is kedvemre való akciós 6kg-sat a táblára is kivolt írva +ajándék öblítővel,naná ,hogy nem volt belezacskózva az öblítő,a háta mögött,a következő oszlopban találtam a nevezett szert ,ha nem olvasom az akciót elveszem a mosóport és persze az öblítő megmarad nekik!

189. kft
2007. márc. 7. 14:17
Imádom a Hódmezővásárhelyi Tescót,rendes,tiszta -semmi baj vele.Az Orosházi is oké.
188. 5464505f6a (válaszként erre: 187. - Hanihani)
2007. márc. 6. 20:07
Én is ezt kérdeztem:)
187. hanihani (válaszként erre: 178. - Gilaggi)
2007. márc. 6. 18:39
Ebben , szerinted mi a reklám??
186. Mianó
2007. márc. 6. 18:10
Mert olyan mint egy nagy lerakat,nem mint egy bevásárlóközpont és koszos is és rendetlenség uralkodik!!!
185. 97dd601c1a (válaszként erre: 179. - Anda39)
2007. márc. 5. 13:29

Szerintem te jól csinálod a dolgokat a pici gyerekeiddel.

Mi valamelyik nap is voltunk, és gusztustalan, amit tapasztaltam, otthagyták a megivott üditős dobozt más polcon, meg a kajamaradékot. Hihetetlennek tartom.

2007. márc. 5. 11:08

Én ezért:)

[link]

2007. márc. 5. 11:03

Ahová én jártam, ott meg mindig undorító volt.:(

Hadd ne részletezzem...

182. f72d419d5f (válaszként erre: 181. - Mothertiger)
2007. márc. 4. 20:43
Nem akarom védeni T.. de ahova én járok ott mindig rendes a mellékhelyiség,
2007. márc. 2. 19:11
Azt tudom, hogy a budik undorítóak. Kicsit jobban oda kellene figyelni az ilyesmire, ahol annyian megfordulnak, legalább többször takarítanák, karbantartanák... Gyerekkel még nem voltam, de bele se merek gondolni, hogy ott pelenkázzam át. Tudom, hogy van külön pelenkázó, de az ilyesmire nagyon kényes vagyok.:)
180. 5464505f6a (válaszként erre: 178. - Gilaggi)
2007. márc. 2. 16:55
Mi?
179. Anda39
2007. márc. 2. 16:54
Még egy témához hozzászólnék. Nekem is kisgyerekeim vannak, egy három évessel járok rendszeresen vásárolni, mindig velem van. Viszont én sosem adok neki enni-inni a boltban. Meg kell értenie, hogy amíg nem fizettem ki, nem a mienk, és csak utána kaphatja meg, ha a néninek megmutatjuk a pénztárnál. Eddig még mindig megértette. Fogja a kezében a cuccot, de nem hisztizik. Ill. ha igen, akkor leszerelem mással, de akkor sem engedek ebből.
178. Gilaggi
2007. márc. 2. 16:50
EZ NEM REKLÁM???????????
177. Anda39
2007. márc. 2. 16:49

Azért nem szeretek Tescoba járni, mert:

nem töltik fel a polcokat, ha vmi elfogy; főleg az akciós cuccoknál tapasztaltam

kosz van

hatalmas a tér, felér egy túrával a bevásárlás

2007. febr. 27. 17:48
Én ma is voltam a Tescoban a barátnőmmel. Nagyon szeretek odajárni. Annyi minden van, amit mindig megnézek, még akkor is ha már ezerszer láttam.
175. 97dd601c1a (válaszként erre: 174. - Rika1)
2007. febr. 25. 07:29

A budaörsi Tescoban valóban sokkal nagyobb a választték, néha mi is jártunk már ott és teljesen ledöbbentem. Csak az nekünk iszonyú messze van.

Kicsit ráfizetéses lenne oda elmenni, már üzemanyagilag.

174. Rika1
2007. febr. 24. 17:46
Hát bizony én is észrevettem,hogy a Tescók között van különbség.Nálunk elég tisztaság van.A pólcok mindig felvannak tőltve.Viszont a Budaőrsibe nagyobb a választék.Olyan árukkal találkoztam ott ami nálunk egyáltalán nincs.Ezt szomorúan tapasztaltam,mert szeretem ha nagyobb a választási lehetőség.
173. d9d8721118 (válaszként erre: 172. - 97dd601c1a)
2007. febr. 24. 17:13
igen, nekem is netről leszedett van, de végülis könyvnek is elmenne olyan vastag:)
172. 97dd601c1a (válaszként erre: 171. - D9d8721118)
2007. febr. 23. 22:02

Úgy már mi is jártunk, hogy az egyik barátnőmmel mentünk vásárolni, és tudta is előre, hogy csipogni fog a táskája, természetesen meg is történt.

Kipakoltatták, de nem találtak semmit, aztán kiderült, hogy ahol a táska lett véve, nem jól húzták le, és nem inaktiválódott a lopásjelző. Megcsinálták neki és azóta nem csipog.

De ott, akkor el tudtam volna süllyedni.

Nekem nem a könyv van meg maga, hanem számitógépen tudom elolvasni, a Tesco titkokat, de még nem értem rá sajnos elkezdeni.

Tényleg azt mondják, nem lehet leszakadni róla.

171. d9d8721118 (válaszként erre: 170. - 97dd601c1a)
2007. febr. 23. 14:02
Teljesen egyetértek veled. Velem is történt már ilyen hogy az ásványvizet megbontottuk, de mi is szóltunk és persze nem volt gond. Nem tudom hallottatok vagy olvastatok-e már a Tesco botránykönyvről??? Nekem megvan, igaz még nem volt időm elolvasni, de azt mondták sokan hogy nagyon felháborító dolgok vannak benne. Akik pedig a sorok között eszegetnek, nem félnek hogy lebuknak? Van egy ismerősöm aki becsipogott a pénztárnál. Persze jött mindjárt a behemót biztonsági őr. nem találtak a csajnál semmit, ezért bevitték az irodába. Levetkőzették, de még akkor se találtak semmit, végül kiderült hogy a cipője talpára ragadt egy vonalkód... :)))) Szerintem ez elég gáz!!! Aki meg zabál a sorok között vagy a gyereke eszik valamit az nem számít.
2007. febr. 23. 12:33

Hála Istennek, nálunk sem volt soha olyan probléma, hogy megettünk, v. megittunk volna valamit, és nem fizettük volna ki. Undoritó dolog. Olyan volt már, hogy ásványvizet vettünk több db-ot és majd meghaltam szomjan, és az egyiket kibontottuk és ittam belőle. De visszatettük, és a pénztárnál szóltunk, hogy ittunk belőle. Nem is volt semmi gáz.

Én is a becsületes vásárlók közé tartozom, és jónéhányan még.

2007. febr. 23. 10:29

Igen, avilág változott.Emlékszem arra én is,mikor kislány voltam és anyuval vásárolni mentünk.Mi sem kaptunk minden alkalommal nasit.No,de egy bevásárlás nem tartott tovább 10-15 percnél.Nálunk legalábbis.Az akkor még közértnek nevezett kis üzletekben nem töltöttünk annyi időt,mint most egy nagy hipermarketben.


És azzal én sem értek egyet,hogy ott a sorok között esznek az emberek.Gerinctelen dolog szerintem,de ezt mindenki maga döntse el.Én a becsületes vásárlók közé tartozok.

168. DODICA
2007. febr. 23. 10:25

Érdekes dolog ez az evés a gyerek részéről...


Két nagyobb gyerekemmel meg lehetett csinálni, hogy szépen megvárták, míg kifizettük, s utána ettek. De a legkisebbel??? Hát neki én is a kezébe adom a kiflit. (Persze a pénztárnál szólok.) Különben olyan sikítozás lenne, hogy akkor meg azért szólnának, s rúgnának ki.... Nem toleráns a gyerekek üvöltése felé a jónép!


Úgyhogy mindkét oldallal egyetértek, meg nem is, nekem mindkettő ismerős. :))))

167. 97dd601c1a (válaszként erre: 165. - Rencsilany)
2007. febr. 23. 10:22

Igen tudom, hogy a gyerekek türelmetlenek, nekem két nagy gyerekem van, 21 éves és 17 éves. Egyik sem nyavajgott anno, hogy neki ez v. az kell, ha elmentünk vásárolni. Megvárták, amig fizetek és azután kaptak belőle. Általában vittem nekik kekszet és innivalót, azzal mindig elvoltak.

Természetesen változott a világ, másképp neveli mindenki a gyermekét, és sajnos a felügyelet sem megoldott, de sohasem volt és nem is lesz, persze tisztelet a kivételnek.

Viszont te igazán jól csinálod, ha a pénztárnál elmondod, hogy még ez, vagy az amit hozzá kell számolni a többi vásárolt termékhez.

Az a baj, hogy ezt nagyon sokan nem teszik meg, és itt ez a gond. Meg amit Magdival mondtunk, hogy itt-ott lepakolgatják a már elfogyasztott dolgokat.

2007. febr. 23. 10:20

Arra pedig,hogy sok kaja-pia fogy el az áruház területén:az a véleményem,hogy ha valaki a sorok között "diszkréten" elfogyasztja az más,mint,hogy kiül nyilvánosan és sokak szeme láttára jól lakik.

Ellenzem mindkét megoldást,mert tisztességtelennek tartom.

2007. febr. 23. 10:17

Nekem is két kislányom van.Elég nehéz bevásárolni velük.Sajnos felügyeletet-míg vásárolok-nem tudok szerezni rájuk,így kénytelen vagyok magammal vinni őket.Szoktak kapni egy kiflit vagy egy dobozos kis üditőt,mert azzal levannak kötve.

Nem tudom Nektek van-e gyereketek,de hidjétek el,nem könnyű velük vásároni.Ezért látjátok azt,hogy majszol valamit a gyerek.A gyerekek sokkal türelmetlenebbek mint a felnőttek és nem is várhatjuk el tőlük,hogy szó nélkül és nyafogás mentesen birják ki amig mi vásárolunk.

Én a pénztárnál mindig megmondom,hogy ennyi kiflit ettek meg vagy annyi dobozos üditőt számoljon hozzá.

És ezzel nem megbántani akartalak Titeket,csak rávilágítani arra,hogy mért eszik gyerek vásárlás közben:)

164. emagdi (válaszként erre: 163. - 97dd601c1a)
2007. febr. 23. 09:33

igen, ez már nekem is feltűnt, hogy szinte az összes gyrek kezében a pénztárnál van egy túrórudi vagy csoki.

nem értem én sem, miért nem tudják megvárni, amíg kifizetik, aztán hazafelé a kocsiban teletömheti a gyerek a fejét a sok édességgel.

2007. febr. 23. 09:14

Fú lányok nagyon sokan eszik meg a dolgokat meg isszák meg a Tescoban.

Ha nem is látom, a polcokon szoktam felfedezni, hogy mennyi üres üveg, esetlegesen csokis v. másféle papircsomagolás van üresen ott hagyva.

Meg az is felháborit, hogy a szülők nem nevelik arra a gyereket, hogy megvárják, amig kifizeti a pénztárnál a dolgokat, és utána adják oda. Nem!

A gyerek üvölt ordit, sikitozik, a szülő a kezébe nyomja, és ha mázlijuk van kiviszik ingyen, ha nem hát pech, de vannak jóérzésüek is, akik szólnak a pénztárnál, hogy a gyerek éppen majszolgat.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook