Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
252. gota (válaszként erre: 251. - Vervolfe)
2007. ápr. 14. 09:16

Azért szerintem ennél egy kicsot árnyaltabb dologról van szó. Nem mintha védeném őket, mert én a beszállítói oldalon dolgozom és nekünk pl. fél éve egy kanyit nem fizettek, de persze a termékeket eladták.

Azért gondolj arra, mennyi ember megélhetését jelenti, még ha igénytelen is...

És itt nem csak a Tesco dolgozóira gondolok, hanem arra a kismillió cégre, aki beszállít nekik. Ezeknek a cégeknek a fuvarozóira, a polcszervízesekre, sőt, magukra a termelőkre is. A reklámcégekre, akik az újságokat, az óriásplakátokat csinálják. És még sorolhatnám.

Szóval azért gondolj bele, mennyi ember esne ki a munkából, ha bezárnák a Tescot, mint a 90 áruházával...

2007. ápr. 14. 09:11
a Tesconak csak egy baja van, hogy megnyitott!! ezen kellene változtatni.
250. gota (válaszként erre: 249. - Venes)
2007. ápr. 14. 09:07
Oké, ebben igazad van és ezt el kell ismerni nekik. Csak szerintem ezt sem feltétlenül önzetlen okokból csinálják így, hanem természetesen azért, hogy ezzel is jobban ösztönözzenek bennünket a saját termékeik vásárlására. Hozzá tenném, hogy a gazdaságos termékeiket nem ők gyártyák, hanem kiadják valamelyik szállítónak, h csinálja meg. Megadják hozzá a paramétereket és mehet. Az, hogy nem tesztelik állatokon mondjuk az ilyen kozmetikumot, igazából a szállító üzletpolitikáját mutatja.
249. Venes
2007. ápr. 14. 08:19

Van egy nagy pozitívuma a tesco-nak, vagyis a tesco gazdaságos termékeknek, ami tisztelendő.


Állatokon nem tesztelik őket!!!

248. gota (válaszként erre: 240. - Kbaby)
2007. ápr. 14. 08:11

Igen, azt én is olvastam! :) Az egész könyv felháborító volt egyébként, és az a legszomorúbb, hogy igaz is! Tudom, mert mi is szállítunk a Tesconak.

Különben döglődik is az egész Tesco. Ez a könyv is a lehető legrosszabbkor jött nekik. Nem fizetnek a szállítóiknak... Persze az árut eladják, csak nem fizetik ki ilyen, vagy olyan indokkal...

247. 9d604f83b4 (válaszként erre: 246. - 97dd601c1a)
2007. ápr. 14. 08:00
:))Madaras tecso:DD
246. 97dd601c1a (válaszként erre: 243. - Kbaby)
2007. ápr. 14. 07:59

Fogalmam sincs milyen sütéseket végeznek más áruházakban, de Soroksáron teljesen rendben van a pékáru. Mondjuk kenyérrel találkoztam már, hogy ha valakihez hozzávágtam volna, ott marad, és még nem járt le, tehát valamiért kemény volt. Nem is vettem meg.

Igen, a hússal kell vigyázni de hát a Madaras Tesco sem különb.

245. DODICA (válaszként erre: 243. - Kbaby)
2007. ápr. 13. 13:08
Nálunk hús árut "tilos" venni, meg felvágottat, mert rémes állapotúakat is eladnak. A pékáru viszont helyben sütött, s gusztán néz ki. Azért a macskával fenntartásaim vannak....
244. win (válaszként erre: 243. - Kbaby)
2007. ápr. 13. 12:54
Mi is vettünk tegnap zsemlét, épp azt eszem, tök jó!:)
243. Kbaby (válaszként erre: 242. - 97dd601c1a)
2007. ápr. 13. 12:28
Anyósomék szoktak venni tesco zsemlét, és nekik másnapra már száraz, még akkor is, ha zacsiba volt. Ezek szerint változik a zsemle állaga áruházanként :) Ők a Pesti útiba járnak.
242. 97dd601c1a (válaszként erre: 240. - Kbaby)
2007. ápr. 13. 11:53

Nem sértettél meg. Kösz a tanácsot.

A zsemle mára is fantasztikus maradt. A cicu nem pisilt bele.

2007. ápr. 12. 21:59
Hogy miért nem szeretem? Mert többször becsaptak nem csak az árúk leolvasásánál, henem a pocsék áruikkal!!! Legutóbb azzal ejtettek az arcomra, hogy az 5,5 éves fiammal kiakakrtuk próbálni a távirányítós autóját (húsvét hétfőn) a Tesco parkolójában és úgy zavartak el onnan, mint annak a rendje!
240. Kbaby (válaszként erre: 237. - 97dd601c1a)
2007. ápr. 12. 14:13

Nem akarlak elszomorítani, de a Tesco titokban írnak egy macskáról, aki a pékségben belepisilt mindig a lisztbe!

És ha esetleg nem fogy el a zsemle, nézd meg estére, vagy holnapra, hogy milyen!

Remélem nem haragszol!

239. Kbaby
2007. ápr. 12. 14:11

Adok mindenkinek egy jótanácsot!


A blokkot mindig nézzétek át a kasszánál! Hány darabot ütött be! Engem már sokszor vágtak át, de a pénztárnál mindig szóltam. Visszaadják a pénzt! Ja és azt is nézzétek, hogy azt az összeget ütik e be, amit valóban odaadtál fizetésnél! Engem vágtak már 1* 1000 Ft-al!

Ez nem is 1 jótanács volt, hanem 2 ;-)

238. norahhh (válaszként erre: 235. - Kbaby)
2007. ápr. 12. 13:28

Ja! És a pakolásról annyit, hogy az Auchanban mindent beleranak a zacsiba, kivéve a tojást meg a törékenyet.

A tescoba meg nem győztem kapkodni a pakolással, mert mind a két fakkot telehalmozta egy pillanat alatt áruval, aztán meg boldogan mosolyogva tartotta a markát, hogy fizessek. Én meg ott álltam a nyagy káosz kellős közepén.

Pfújjj! Semmi segítőkészség nincs bennük!

2007. ápr. 12. 13:12

Lehet, hogy nem vagyunk jó véleménnyel a Tescoról, de ha most mentek 19-ig tök olcsó a zsemle és iszonyatosan friss és finom.

Tegnap hoztam 20-at elfogyott mára, ma hoztam 30-at, és anyóséknak 10-et.

236. Kbaby
2007. ápr. 12. 11:53

Ja és azt elfelejtettem leírni, hogy én is dolgoztam olyan munkahelyen, ahol a Tesconak szállítottak! Fehér és színes polókat szállítottunk, de állítólag mindig kevesebbet adtunk nekik (a Tesco dolgozók nyúlják le), és ha nemtudták eladni, akkor egyszerűen visszaküldték!

De ez minden áruval így van! Ha nem fogy el, akkor visszaküldik. Legyen ez műszaki cikk, étel, ital, zöldség, gyümölcs!

Azért tudják ilyen olcsón adni, mert nekik nem kell arra törekedniük, hogy eladják, és nem kell félniük, hogy rajtuk marad! Ezt persze egy piaci kereskedő nem csinálhatja meg! A nagybanin nem vesznek vissza semmit!

235. Kbaby
2007. ápr. 12. 11:48

Sziasztok!


Hát én sem vagyok jó véleménnyel a Tescoról! A szüleimet tönkretette anyagilag! A szüleim piacoztak, nem is voltak nagyon drágák (szép, friss zöldség-gyümölcs termékek elfogadható áron), de az emberek inkább mentek a Tescoba, ahol rohadt zöldség-gyümölcsöt lehet kapni nagyon olcsón! Anyuék a Tesco kinyitása után (kb. 1 év) teljesen tönkrementek anyagilag :(

Én nem is megyek oda vásárolni. Inkább megyek az Auchanba, ami messzebb van, egy picit drágább, de viszont az eladók kedvesek, színvonalas áruk vannak, és a pénztáros vár amig bepakolok!

De a húst és a zöldség-gyümölcsöt nem ott veszem meg! Azt a piacon. Ott mindig friss van! A hentes már ismer, mivel mindig ott vásárolok, és hátulról hozza ki nekem a legszebb, legfrissebb húst! Jó mondjuk jattolok is, de azt csak azért kapják, mert mindent megcsinálnak, amit kérek (pússzeletelés, csontozás, stb.).

Néha megéri az a 100-200 Ft jatt alkalmanként!

234. 0c97fbb607 (válaszként erre: 228. - 9778ca1817)
2007. ápr. 12. 11:25
Ez még hagyján....de mire megszoknád a rendszert ,újra átrendezik..brrrrrr
233. norahhh
2007. ápr. 12. 11:17

Véleményem szerint ez nagyon városfüggő.

Egy bizonyos város, egy bizonyos Tescojáról alaposan megvan a véleményem. Évek óta nem járok oda, mert a hús fekete és büdös, és a legyek lepik.

Többször előfordult már, hogy az újságban meghirdetett akció csak átvágás volt, feleslegesen mentünk ki. A polcaikon rendszertelenül és logikátlanul vannak az áruk elhelyezve. Nem találni hamarabb segítőkész eladót mint máshol, legutoljára épp ebből lett gután odabillegett egy fiatalember, és amikor mondtam neki hogy mit keresek, flegmán közölte velem hogy a az áru nincs és nem is volt!


Egy szomszédos város nemrég nyílt tescojával viszont meg vagyok elégedve. Homlok egyenest az ellenkezője a fent elsoroltaknak.

Én általában az Auchanba járok. Itt is vannak problémák, de nem olyan katasztrofális, mint a Tescoban.

232. f72d419d5f (válaszként erre: 230. - Zolko96)
2007. ápr. 7. 21:30
Ez azért nem annyira igaz!!
2007. ápr. 7. 21:20
Most jöttem a TESCOból. Sokan voltak, tömeg, utálom!
230. zolko96
2007. ápr. 6. 14:54
A metroban jobb dolgok vannak.
229. szaboemi (válaszként erre: 228. - 9778ca1817)
2007. ápr. 6. 13:42
Persze hogy végigjáratják az egészet, hátha olyat is veszünk amit nem is akartunk. Néha engem is megvezetnek. Persze nem haszontalan dolgokra gondolok, csak nem biztos hogy éppen akkor nagy szükségem van rá.
2007. ápr. 6. 13:38
Azért nem szeretem a Tescot mert az árukészletük számomra teljesen logikátlanul, zavaros össze-visszaságba van kirakva, szabály szerűen rákényszerítenek arra, hogy az üzlet minden cm2-ét bebolyongjam mire végre megtalálok valamit. Az árak nincsenek normálisan feltüntetve. Nem szoktam egyébként ide járni, csak ha a férjem rávesz, pedig tudja jól, hogy én ott kb 5 perc után skítófrászt és dührohamot kapok. Én utálok vásárolni (főleg ott!!!), még szerencse, hogy Ő viszont bárhol szeret. nagyon is..:-)
2007. ápr. 3. 20:30
Szeretek a TESCO-ba kimenni. Beleolvasok könyvekbe, nézelődök, néha vásárolok is, de már otthon tudom, mit kell vennem, kb mennyit fogok költeni. Általában körülnézek, de nem túl gyakran megyek ki.
2007. márc. 19. 12:25
Szerintem is a Tescoban segitőkészebbek, mint pl. az Auchanban. Ott évekig várhat az ember eladóra, és hiába szól, küldenek ide-oda, és idegrohamot kapsz, mire végre érdeklődhetsz valakinél.
2007. márc. 18. 13:34
Passz. Én szoktam járni. Ide is oda is. Jó akciók vannak és segítőkészek:)))))))))))))))pffff
2007. márc. 18. 12:13
Én nekem a fiam és a menyjelöltem ma is a Tesco-ba mentek vásárolni, sőt holnap én is oda megyek. A lábam végett, az van a legközelebb.
2007. márc. 16. 07:47
Nálunk is kiirja már a blokkra az áru megnevezését, db-számát árát stb.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook