Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
582. vkj77
2010. szept. 30. 23:29
Ha bemegyek,nekem mindíg az jut az eszembe,amit az egyik ismerősöm mondott.Ő dolgozott ott,és hát az egér a szalámi alá fialt stb.Hogy mi igaz belőle,nem tudom,de simán el tudom képzelni...Ja és vettem szépen becsomagolt csirkecomb filét.A csomagolás gusztusos volt.De amit utána láttam...A csirkéket robbanthatták,mert millió csont szilánk a ˝˝filén˝˝.Szóval az étvágyam elment,és évek óta nem veszek ott hust.
2010. szept. 30. 23:13
Koszos,gyenge minőség,átcimkézett lejárt kaják,zürzavar.
580. mamcili
2010. szept. 30. 23:03

mert a régi színvonala jócskán leromlott

piszkos, sok a lejárt cuccos...

stb...

579. j357
2010. febr. 10. 19:05
az akciók átverések, lepukkant áruházak...
2010. febr. 10. 18:58
én is gyűlölöm! :S
577. globus
2010. febr. 10. 18:58
Zsúfolt, áttekinthetetlen, az akciók gyakran átverések, sok a silány termék, nem is olyan olcsó. Ennyi bőven elég :)
2010. febr. 10. 18:56
Leírok egy példát.Én 1 könyvelőirodában dolgozom egy hipogyártó üzemet könyvelek.A tescoval áll kapcsolatba.Emelni szeretett volna az áron de a tesco azt mondta annyiért nem kell.Vagy felvizezik és adják változatlan áron vagy nem kell tőlük a hipo.ENNYI!Hát azóta fel van vizezve.A mosópor tuningolva,a testápoló híggítva...stb.Nem szeretek oda járni.A gyereknek szoktam játékot vennni!Élelmiszert nem veszek!
575. pandi71
2010. febr. 10. 18:47
Nem szeretem,mert sokan családi programot csinálnak belőle.Nem játszótér az üzlet,és itt nem olyan emberek vásárolnak nagyrészt,akik ezt fel is tudnák fogni.Sajnos.BALKÁN.
574. spatifillum (válaszként erre: 571. - 3374d74025)
2009. nov. 8. 18:23

Köszönöm a válaszokat:)

A férjem biztosan nem ellenőrzi az árakat, én beleuntam, hogy állandóan figyeljem.

Már a polcok is "cselesen" vannak pakolva (persze, tudom, marketing:))....mégis elkalandozik az ember figyelme. Ráadásul az üzlet tele, kilométeres sorok vannak, vandál vevők pusztítása (is), amerre a szem ellát (én ezért nem járok oda).

A vasárnap dél körüli időszakot vagy délutánt viszont nem szeretem vásárlással tölteni:)

Érdemes a TESCO-ban vásárolni, az igaz.

2009. nov. 8. 15:30

Nekem közömbös! Néha ott vásárolok, de semmivel sem jobb v rosszabb mint bármely más hipermarket (Au...n v C..a)!

Most kifejezetten jó áron vásároltam a gyereknek téli holmikat, és a játékok is viszonylag elfogadható árakon mennek!

Az élelmiszerrel sem szokott gondom lenni, bár a húst inkább hentesnél veszem! És a zöldségeket is inkább a piacon!

572. 3374d74025 (válaszként erre: 570. - Spatifillum)
2009. nov. 8. 15:26
Hát igen,ilyen is van bőven.De azért néha van normális hús is.De szerintem már húst ha az ember megteheti,inkább kisebb maszeknál vegye.
571. 3374d74025 (válaszként erre: 567. - Spatifillum)
2009. nov. 8. 15:23
Lenyúlás! Hát igen ez néha össze jön.DE azért vannak az ár leolvasok,hogy tessék használni.Vagyis ha nem vagyunk biztos egy árban,vagy csak úgy.Mellesleg van a polccímkén mindig egy dátum,az azt jelzi hogy mikortól annyi az ára.Ha valami már 2 hete annyi érdemes leolvasni az árát.Ez csak egy ötlet arra hogy a végén ne érje az ember bosszúság.Persze arról kevesebb panasz érkezik,ha esetleg valami nem lett blokkolva,és ingyen volt.
570. spatifillum (válaszként erre: 566. - 3374d74025)
2009. nov. 8. 11:03

Akciós hús!

Ez viszont érdekes! Most megint megfogadtam, hogy nem veszünk többet. Természetesen nem szeletelt termék volt. 2-2,5 kg-os sertéshús darab. Fogalmam sincs ki, de nem hentes darabolta az biztos.

Nem 100%, de elég jól felismerem a húsfajtákat.

A férjem vásárolt, de hova tette a szemét, azt nem tudom.

2009. nov. 8. 11:01
sokan irják h otthon derült ki h vmit rosszul blokkoltak..tessék megnézni egyből fizetés után..és ha gond van irány a vevőszolgálat..
568. spatifillum (válaszként erre: 567. - Spatifillum)
2009. nov. 8. 10:59

Bocs, lemaradt.

Kb. az utolsó negyedévben nincs panaszom.

567. spatifillum (válaszként erre: 560. - C4f059c04b)
2009. nov. 8. 10:57

A férjem étkezési utalványát itt vásárolja le.

Természetesen az akciós termékeket részesítjül előnyben. De! Nagyon sokszor a blokkon vettük észre a lenyúlást, átverést. Igaz, más üzlethálózat is meglépi ezeket a trükköket (Spar, Penny), de legtöbbször itt tapasztaljuk.

566. 3374d74025 (válaszként erre: 560. - C4f059c04b)
2009. nov. 6. 13:33
Így van!Én Tescos vagyok(ettől függetlenül tudom hogy nem tökéletes minden és van rossz cucc is),de nagyon sokan mikor ott járkálok a vásárlok között hallom hogy mondják hogy milyen drága és szar!!Erről meg az a véleményem,hogy senki nem fogott fegyvert a fejükhöz hogy ott vásároljanak.De tudtom szerint a többi boltba se adnak semmit ingyen.Ha nem felel meg nem kell oda menni!
565. haaeen
2009. febr. 3. 18:47
én sosem mertem otthon Tescóban pl. húst venni. mióta Angliában élek, a Tescó a kedvencem. itt még a saját márkás cuccok is jók, a hús mindig friss, segítőkészek az alkalmazottak, és nagy a választék. sosem hittem volna, hogy a Tescóról pozitívan fogok nyilatkozni, és tessék. lehet, hogy velünk magyarokkal akarják csak a sz"rt megetetni...
2009. febr. 3. 18:41

én tesco függő voltam,csak ott és csak ott mindent,de az utóbbi időben elszaladt velük a ló és én berágtam rájuk,ugyhogy nem megyek már egy ideje hozzájuk,vettem tojást,akkorák voltak,mint a galamb tojások,300ft/10 db áron,nem olcsó,és ráadásúl még miniatűrök is voltak,na mindegy,vettem utána máshol tojást...de kaptam már náluk olyan csirkemájat is,hogy orditott róla két zacskón keresztűl is,hogy romlott....

jött a szilveszter,kibontom a virslit,majdnem elájúltam,olyan büdös volt,csak hogy ezt szántam vacsira,és akkorra már minden zárva volt...

következő,január elején volt a lányom szülinapja,vettem túrót,rohanhattam másikért máshova,pár órával a vendégek érkezése elött,mert romlott volt az is,visszavittem és az árát visszakértem,akkor megfogadtam,hogy nem megyek be többé,aztán mégis,frankfurti virslit vettem,nem akciósat!haza hoztam és szintén rossz...amikor visszavittem,ugyan az a csaj volt a vevőszolin,mint akinek a túrót vittem vissza..megismert...aztmondta,nem is bontja ki...jaaaa,de gondoltam és adhattam érte pénzt,ennek már 3 hete,és én még a házuk táját is elkerülöm,sőt,még az akciós ujságjukat sem hozom be a lakásba sem...rájöttem,hogy a pennyben sokkal jobb dolgok vannak...

563. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 562. - C0048dfb7e)
2009. febr. 2. 10:59
Bizony-bizony... en a lidl-lel jartam igy.. miota itt elunk csak oda harok vasarolni szinte es mindig friss es finom arut kapok.. Mo-on??? vittunk mi is haza romlottat!!!!
2009. jan. 9. 12:52
Minőségileg nem jó termékek vannak benne. Sokszor jártunk úgy, hogy romlott élelmiszert vittünk haza, és csak otthon derült ki, de olyan is volt, hogy műszaki cikket vettünk, és 2 nap után vihettük is vissza, mert nem volt jó, ezért már 7 éve be sem tettük a lábunkat a Tescoba. Ezzel szemben voltunk 2 évvel ezelőtt Angliában Tescoban, és összehasonlíthatatlanul más ott a minőség.Olcsó és jó termékekekkel találkoztunk. Csak a magyarokkal lehet megetetni minden vackak dolgot??????
561. Franc22
2009. jan. 9. 12:28

vannak termékek amik nagyon drágák.

Például a gösser sör a tescoba 229.-, míg az auchanba 169.-, a pluszba pedig 199.- De van még olyan termék ami nagyon drága.

Bírom mikor meg van hirdetve vmi és a Szfvár-i palótai úti Tescoba nem is annyiba kerül.

a hús áru tényleg nem szép. Múltkor vettem ott darált húst és az is volt az utolsó, mert büdös volt.

2008. dec. 6. 21:27
Sokan csak sznobságból mondják, hogy nem szeretik, amúgy meg mindent ott vesznek, főleg az akciós termékeket.
2008. dec. 6. 21:12

Régebben többet jártunk oda. Idén ha kétszer. Unom, hogy átvernek, ahol tudnak. Voltak régebbi kollégáim, akik oda mentek dolgozni, na akkor vettem húsárút (nem a kinti pultból adták)!

Sokszor elnéztem a madarakat bent, hogy mit kerestek ott? Nem tudom mit sz..hattak össze, már bocs...

2008. dec. 6. 20:54
én néha azt érzem tele boblival néha meg olyan alacsony árak miatt ujra oda vonz..és még elégedettséget is érzek..
557. 6c5f346e46 (válaszként erre: 556. - Gerna)
2008. okt. 24. 20:59
hát,igen...arra is volt példa,amikor a penny marketben tejet vettünk,drágát...éééés láss csodát,romlott volt,vettem kávét,ezt a kis csomagolású instant akármit,nem tescosat,üres volt a zacskó,3 darabból 2,még jó,hogy 3mat vettem,legalább egyben volt valami,a hentesnél rosszúl kaptam vissza az 5ezresből,elmondott mindenféle hülyének,aztán megnézte és nekem volt igazam...lehet,hogy ezeket a dolgokat csak én fogom ki????
556. gerna (válaszként erre: 555. - 6c5f346e46)
2008. okt. 24. 17:44

Félreértettél! arra hoztam példát, hogy csak rizikómentes árut veszek meg ilyen nagy helyeken. Húst a piacon a hentesnél, vagy az Árpádban, mert ezeken a helyeken mindig frisset hoznak. Tejnek megnézem a dátumát.

Általában akkor van a baj, ha "mindent" egy helyen akarunk megvenni. De hát, szerencsés vagyok, mert itt mindenféle bolt van. És bizony, ha valami nem stimmel, azt én is visszaviszem (holnap pl. a Breeze légfrissítőt, mert nem fúj ki a fúvókán).

555. 6c5f346e46 (válaszként erre: 554. - Gerna)
2008. okt. 24. 15:00
Biztos megteheted,örülj neki,nekem sajnos szükösel az anyagiak és sajnos nem mindig tehetem meg,hogy a márkás dolgokat vegyem meg,de szerintem a húsból nem nagyon vannak márkás darabok,a Cherokee pedig nem nagyon szokott romlott lenni,legalább is én még nem vettem romlott pulóvert vagy nadrágot...Ez a marha hús amiről konkrétan szó volt,nos ezt a húspúltból vettem ki,és mégcsak lesárgázva sem volt....... De itt egy másik példa:Ma reggel,Tesco...ki van irva,hogy 89ft a kunság tej,nincs le sárgázva,de 89ft,kifizetem,és otthon a blokkot nézve akkor látom,hogy a 89ftból,238ft lett,miről beszélünk???Ismét átvágak,ilyenkor jön az,hogy miért nem viszed vissza???Megéri vissza autózni azért az x forintért,ilyen benzin árak mellet???Mert nem a szomszédban lakunk...de,ugy kell nekem,már annyiszor megfogadtam,hogy nem megyek be...de sosem tudom megtartani...
554. gerna (válaszként erre: 552. - 6c5f346e46)
2008. okt. 23. 20:37
Tessék, bennfentessel állunk szemben... velem miért nem történik ilyesmi? Tea, nescafé, rizs, mosószer, ásványvíz, üdítő, tusfürdő, fogkrém, Cherokee ruha... még egyszer sem vettem romlottat. Ráadásul sosem az olcsóból veszek, hanem a márkásból, olcsóbban.
2008. okt. 23. 20:07
nekem túl nagy.....sokat kell mászkálni,mire megtalálom a termékeket amiket szeretnék vásárolni......
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook