Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. máj. 14. 18:46
Azt nem tudom sokan miért nem szeretik,én azt nem szeretem,hogy sokat kell járkálni mire megtalálok valamit.
611. 9e1b34b249 (válaszként erre: 603. - Tixtina)
2018. máj. 14. 18:40
Játékot a régio ban lehet aránylag jóáron találni
2014. febr. 25. 20:50
Én az Auchan-t jobban szeretem, mert minden olcsóbb, és nagyobb.
609. Gretaa
2014. febr. 25. 20:48
Nem a legigényesebb,gondolom ezért.
2013. nov. 27. 09:10

húst se vennék ott. a minap az eladó dobálta a kasszánál hagyott húsokat a kosárba, amit nem vittek el azonnal...

és kifejezettem utálom amikor egy vásárló megvesz valamit és a végén rájön hogy nem kell és azt össze vissza pakolja mert lusták vissza vinni a helyére. és általában ezek gyorsan romlandó termékek... par...sztok... ennyi.

2013. nov. 27. 09:06
borzalmas, és koszos.
2013. nov. 27. 08:33

Mindenkinek igazat adnék....pár éve csak a sarokig kell bicikliznem, ott nyílt egy kisebb. Legtöbbször akciósat vásárolok. Amit legjobban kifogásolnék: a tej, tejtermékek minőség/ár aránya, nem a választék.

Számomra a Penny kínálata ás ára a legmegfelelőbb.

2013. nov. 27. 06:07
mi baj van a tescoval?en nagyon jonak talaltam.
604. tixtina (válaszként erre: 592. - Trapiti)
2013. nov. 11. 12:08
Baccus!:OO
603. tixtina (válaszként erre: 598. - 6ee0ffb012)
2013. nov. 11. 12:06

Rövid,de tömör,lényegre törő megfogalmazás:))

A tartós élelmiszerek viszonylag olcsók,de húsfélét már nem vennék ott-a péksütemények is csak azonnal fogyasztva jók,hamar kiszáradnak.Sok a gagyi,és bizonytalan eredetű termék.

A játékok ott a legdrágábbak.

2013. szept. 6. 18:36
Drága.
2013. szept. 6. 18:31
Tele van repkedő verebekkel
600. grizus
2013. ápr. 19. 01:07
Mert egy hodály, meg angol cég. Én szeretek nagy áruházban vásárolni, de szerintem az Auchan jobb.
599. homern (válaszként erre: 596. - KirályViki)
2012. dec. 7. 18:15
nálunk ez pont fordítva volt :) vettünk egy játékot a fiamnak 5000-ért tescoban ( a játékvásár alatt,szóval ennek az 5-nek a felét visszakaptuk) ,másnap láttuk müllerben 8990-ért :)
2012. dec. 7. 18:10
Koszos,átverős,drága,igénytelen.
2012. dec. 7. 18:05

azért mert egyszerűen sz..r

drága

a felvágott minősíthetetlen


nem járok már oda vásárolni

596. KirályViki (válaszként erre: 593. - Nunu)
2012. nov. 29. 14:52

Nunu!

Teljesen megértelek téged! Én most hétvégén vásároltam a Tescoban a játékvásár ideje alatt és úgy néz ki, hogy átvertek!

A lányomnak vettem egy FurReal macskát 26000-ért és ma láttam a Müllerben ugyanazt 17000-ért!

Egyszerűen nem értem, hogy lehetett akciósan ilyen drága!

595. nunu
2011. szept. 13. 19:11
Még szerencse!
594. trapiti (válaszként erre: 593. - Nunu)
2011. szept. 12. 17:03
Még jó hogy visszaadták... Én azóta sem kaptam választ...
593. nunu
2011. szept. 12. 15:18
1350 forintos cipő a kasszába már 1900.-!Mondtuk a pénztárosnak,hogy nem kérjük.Vissza is vonta,de mégis rábeszélt,hogy vegyük meg,majd a vevőszolgálatnál visszakapjuk a különbözetet.Na akkor mégis kérjük a cipőt.A vevőszolgálathoz érve a csoportvezető,mert ez volt a táblácskáján monja hogy ő nem tud mit csinálni,mert nála is 1900 az ára,ruházati eladó meg nem dolgozott,mert vasárnap volt.Na jó akkor adja vissza a pénzünket,nem kérjük a cipőt!Erre lefagyott a gép!Telefonos segítséget kért a drága csoportvezető,hogy mi a teendő ilyenkor!Közben minket félretolva szolgálta ki a többi reklamálót!Mire megkérdeztem,hogy jé,már jó a gép?Ekkor mi kerültünk sorra,de mikor a nevet kellett beírni,megint elakadt és megint telefonos segítséget kellett kérnie!Így kaptuk vissza a cipő árát!Ja,és amiért mentünk,az akciós mikró, nem volt!
592. trapiti
2011. szept. 1. 19:14

Mi nem nagyon járunk, de a multkor egész jó fehérneműt vettem a kislányomnak.

Mai friss élmény:

Gondoltam bemegyek, veszek még ezekből a bugyikból, mert beváltak és tényleg jó áron voltak. Nagyon megörültem, mert óriási plakátokon hirdetik: MINDEN gyerekruhára és kiegészítőre 30% kedvezmény, alatta kisebb betűvel, hogy a kedvezmény az árun feltüntetett árból jön le, mellette egy táblázat ahonnét ki lehet nézni, hogy az adott árhoz milyen akciós ár tartozik.

A pénztárnál gyanúsan sokat fizettem, nézem a blokkot, hát mindenhol a teljes ár van. A pénztáros vonogatja a vállát, hogy menjek a vevőszolgálatra, ott visszaadják a különbözetet. A vevőszolgálaton első körben azt mondták, rosszul tudom, az árun már a csökkentett ár van. Mondtam, hogy az érdekes, mert 3 hete is ennyi volt akció nélkül. Vonogatja a vállát, Ő nem tudja, de hívja az osztályvezetőt. Jön, Ő sem tudja. Kérdezem, akkor menjek-e át a szomszéd könyvesboltba megkérdezni - ezt meg nem értette... Itt szakadt el a cérna, kértem a panaszkönyvet. Mire végeztem a bejegyzéssel előkerült egy főnök-szerű valaki, aki közölte, hogy rá van írva a plakát aljára, hogy a Tesco saját termékeire pl. F&F nem vonatkozik, valahová oda is van csillagozva. Persze az apróbetű nem látszik a plakát keretétől, ráadásul mint kiderült a gyerekruhák 90%-a olyan márka amire véletlenül épp nem vonatkozik...

Még a képembe is röhögtek, hogy igazán tudhatnám már, hogy a lényeg mindig az apró betűben van...

Egy a pechük, a sógorom osztályvezető a fogyasztóvédelemnél. Fel is hívtam, azt mondta még ma kiküld egy ellenörzést. Persze a pénzem nyomát már bottal üthetem, gondolom a panaszkönyvi bejegyzésre 30 nap múlva jön egy válasz miszerint az adott termékek nem voltak akciósak.

Eddig is alig jártam tescoba, de ezután százszor meggondolom, kell-e ez nekem...

2011. ápr. 27. 15:45
drága minden ,ami meg olcsó olyan is....
2011. ápr. 27. 15:33
Szerintem nem csak az áru miatt,hozzátenném,hogy van amit megéri ott venni,de sztem a dolgozók miatt sem szeretik,pl nekünk is volt pár konfliktusunk velük!A legutóbb univerzális távirányítót vettünk eladó segítségével,és hát mégsem vált be,ezért vissza vittük,ott az információnál a csaj meg próbálta bemagyarázni nekünk,hogy nem is kértünk eladói segítséget,és ráadásul még ki is szedtük a távirányítót a csomagból,hát basszus mégis hogy a fenébe próbáltuk volna ki,hogy működik-e???(és nem is vágdostuk agyon a csomagolást,mert csak az alját vágtuk le,hogy kicsússzon belőle a kapcsoló)Na mindegy mikor a párom kérte a panaszkönyvet akkor mondta,hogy ok vissza veszi,de ne vegyünk ott másikat.....Tök aranyos nem?!Inkább elmentünk a Médiába,ott az eladó tök kedves volt,és el is mondta,hogy bontsuk ki a csomagolást,és ha mégsem működik szívesen visszaveszik!Elég nagy volt a különbség!!!
2010. okt. 2. 11:26
Bizony sokszor van így: Olcsó húsnak, híg a leve...
588. globus (válaszként erre: 581. - Ria0712)
2010. okt. 2. 11:01
Azért, mert valamilyen rejtélyes módon még mindig él a köztudatban, hogy a Tesco olcsó. Persze ha valami ócska, akkor jogos, hogy olcsó legyen.
2010. okt. 2. 11:00
nem tudom,de én sem járok
586. globus (válaszként erre: 581. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 2. 10:59
A zűrzavar kifejezés tökéletesen helytálló :)
2010. okt. 2. 09:21
Én is undorodom az összes hiper-szuper multi üzlettől.Én mindent a helyi kisboltban vásárolok,vagy a piacon,őstermelő néninél,és az ismerős hentesnél,aki soha nem adna nekem lejárt szavatosságú,büdös húst.Kenyeret a pékségben veszek,nem eszünk chipset,felvágottat,ócska,agyoncukrozott,E-betűs élelmiszert.Mindent próbálok házilag sütni-főzni,igaz gyesen vagyok,de amikor 3 műszakban dolgoztam,akkor is megcsináltam.Néha,ha arra járok,betérek,mert vannak jó minőségű babaruhák,háztartási kellékek,könyvek,stb..amit szívesen vásárolok ott,de élelmiszert soha!
584. vkj77 (válaszként erre: 583. - Erikpipi)
2010. szept. 30. 23:44
már ahol van...
2010. szept. 30. 23:43
Gondolom a többség az auchanban vásárol...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook