Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiütések a nemiszerven mitől lehetnek? fórum

Kiütések a nemiszerven mitől lehetnek? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 5. 09:03
Illatosított wc papírtól, tisztasági betéttől is lehet irritáció. Nekem attól volt. Tuti, mert többször is bebizonyosodott. Persze, nem biztos, hogy neked is attól van.
22. moncsicsi83 (válaszként erre: 20. - 5e48d37001)
2009. aug. 5. 08:45
Na ez az :)
21. 5e48d37001 (válaszként erre: 12. - Aisa79)
2009. aug. 5. 07:15

A herpesz vírus is okozhat kiütést,nőgyógyászhoz kéne fordulni,ha nem tudja megállapítani mi a gond akkor tovább küld a bőrgyógyászatra,ill nemi beteg gondozóba.A herpesz vírust szájjal való kényesztetéssel is el lehet kapni.

Tényleg nagy butaság ruházatot mostalanul felvenni.

20. 5e48d37001 (válaszként erre: 19. - Moncsicsi83)
2009. aug. 5. 07:10

És az anyagot a szabásnál ki tudja,milyen kézzel fogdosták össze? És az olló amivel szabták,a varrónő,megmosta a kezét varrás előtt,a cimkézők?????Húúú nagyon fertőzött a bugyi mire a vásárló megvásárolja és hazaviszi:)


Amúgy meg alap,hogy bugyit nem lehet próbálni,szerintem mindenki tisztában van a méreteivel.Engem nem zavar ha összefogdossák a bugyit,lehet azért mert kereskedelemben dolgozok és látom,hogy nem az eladó kezeivel van a gond,már eleve ha a kartont felyitom és kb 5-6 bazi nagy csótány mászik ki belőle....a másik meg,valahogy ki kell helyezni a vállfára vagy a polcra,próbálni nem próbálom,otthon meg használat előtt úgyis kimosom.

19. moncsicsi83 (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2009. aug. 4. 21:50
:))) De nem csak Te, mint eladó (ha az vagy) fogod meg a bugyit. Pl sok helyen láttam, hogy ugye a vásárló is megnézi, széthúzza, hogy láthatólag jó e rá. Na gondolhatod az is miket fogdoshatott előtte... Már elég ha pár százan megfogták a busz korlátját, és utána ő is, majd a bugyit taperolja... Na ez hülye példa, de mégis... Sajna nem minden ember tisztaságmániás... Meg folyton nincs is lehetősége tisztogatnia magát...
18. sariya
2009. aug. 4. 17:22
ez elég herpesz gyanús..menj el bőrgyógyászhoz!!
17. 9e7527505c (válaszként erre: 12. - Aisa79)
2009. aug. 4. 17:13
Voltál-e mostanában strandon, gyógyfürdőben?
2009. aug. 4. 11:17
Mindeképpen menj el orvoshoz!! Ne húzd az időt!
15. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 4. 08:13

:)) háát igen igen.. mondjuk én nem szoktam "olyan " kézzel pakolgatni a bugyikat, meg azt se engedem h próbálják,azt meg pláne h vissza hozzák.. :D:O

am a neogranormon pillanatnyi megoldásnak sztem jó☻

14. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 12. - Aisa79)
2009. aug. 4. 08:11
akkor az első feléért bocsi.. sztem akkor go bőrgyógyászhoz:)
13. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2009. aug. 4. 08:10
de nem csak a felpróbálás... kitudja az eladó is milyen kézzel pakolta a bugyikat.. kihelyezés előtt mivel érintkezett.. mi az előre nem tudhatjuk,hol volt az a bugyi utoljára.. azt hisszük tiszta helyen...és kiderül h mégsem... na de inkább ne riasszunk el senkit:)
12. aisa79 (válaszként erre: 10. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 4. 08:07

30 éves vagyok, tartós kapcsolatban élek, onnan nem kaphattam semmit el.

borotva sem hiszem, hogy okozta, mert már több napja borotváltam. ez más, mint amikor borotválás után kipattog, az nem ég és nem viszket.

marad a meleg, vagy a bugyi...

2009. aug. 4. 08:06

Én is hozzászolnék, ha szabad:)

Jobb helyeken amúgy nem engedik,sőt sztem sehol nem engedik h a bugyit felpróbálják,igy nemigazzán lehetne tőle semmi bajod.De ha még nincs ilyen fajta bugyid,akkor lehet h olyan anyagból készült,amire allergiás vagy ..vagy csak szimplán kidörzsölte?!De tényleg nem szabad mosás nélkül felvenni,sose lehet tudni,ha mégis felrpóbálja elötted vki..kitudja ki volt az,meg milyen baja volt?!:S

10. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 7. - Aisa79)
2009. aug. 4. 07:59
sok lehetőség adott,hogy mi lehet ez...de ehhez lenne pár kérdés:korod?van párod?állandó partner? reméljük nem tőle...:) de lehet a ki nem mosott bugyi is az oka.. vagy esetleg nem tudom borotválod e ott lent,vagy egyéb módszerek...az is lehet hogy most vagy a meleg miatt,vagy más miatt(más is használta a borotvád,vagy az egyszerhasználatost már sokszor használtad fel) a frissen szőrtelenített terület kicsit befülledt és begyulladt.. én a Neogranormon kenőcsöt ajánlom...hámosító hatású... nekem ha kidörzsölte a b ugyi a meleg miatt,akkor mindig bevált.. sztem a gyulladt felületet is kezeli,de a leges legbiztosabb még mindig az ha még a mai napon elmész vagy nőgyógyászhoz vagy meglátogatsz egy bőrgyógyászt!:) Sok sikert!:)
9. bnedora (válaszként erre: 7. - Aisa79)
2009. aug. 4. 07:57
Sajnos nem tudok neked tanácsot adni, mert nem biztos, hogy ettől van. Amennyiben nem múlik, csak azt tudom mondani, menj el bőrgyógyászhoz.
2009. aug. 4. 07:56

basszus, komolyan mosás nélkül vetted fel? Hát... Szerintem irány dokihoz, nem tudhatod mit sikerült bealakítanod így vele...

Még a felsőruházatot is ki szoktam mosni használat előtt, a fehérneműt meg KÖTELEZŐ! Ha nem akar az ember nyavalyát összeszedni...

7. aisa79 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2009. aug. 4. 07:52
Igen. Eddig nem volt problémám belőle. Lehet ez az oka? És ha ez, akkor mivel ápoljam/kenjem be hogy elmuljon?
6. bnedora (válaszként erre: 4. - Aisa79)
2009. aug. 4. 07:44
És tangát mosás nélkül vetted fel? Én minden megvásárolt ruhaneműt kimosok mielőtt használnám.
2009. aug. 4. 07:43
szia.olvastam erről, dr hamvas ferenc nőgyógyász válaszol.azt hiszem ott.próbáld megkeresni.
2009. aug. 4. 07:40
ha tudnám, nem is kérdezném. két napja jelentkezett néhány pattanás formájú kiütés a külső felén, enyhén viszket. gondoltam, talán a melegtől lehet? vagy vettem egy új tangát, és arra lehet alllergiás?
2009. aug. 4. 07:36
Fordulj mielőbb bőrgyógyászhoz.
2009. aug. 4. 07:33
Ezt csak te tudhatod igazán....
2009. aug. 4. 07:26
Kiütések a nemiszerven mitől lehetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook