Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » AVIVA módszer fórum

AVIVA módszer (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
1483. Bodolinka (válaszként erre: 1481. - Manikácska)
2011. aug. 23. 08:48
Köszi a választ, én szeretném csinálni tényleg minden héten kétszer. Közben úgy tűnik, találtam edzőtársat, de azért ha van vkinek kedve beszállni, keressen nyugodtan :)
1482. Bodolinka (válaszként erre: 1480. - Adake)
2011. aug. 23. 08:46
Szia Adake, én azt javaslom, végezz el egy tanfolyamot, ott segítenek is a pontos mozdulatokba. Ha érdekel, privátban megírom, én hol tanultam. 6e Ft volt a négyórás tanítás, és nagyon megérte.
1481. Manikácska (válaszként erre: 1479. - Bodolinka)
2011. aug. 22. 06:53
Én vállalkoznék rá, de, ahogy már írtam, nálam csak vakációban jön össze a hetei kettő. Máskor a második csak néhány gyakorlatot jelent.
1480. Adake
2011. aug. 21. 16:26

Sziasztok!

Én itt még nagyon új vagyok,amiket olvastam azok nagyon biztatóak, és szimpatikus emberekre utaló hozzászólások.Már korábban is hallottam az Aviváról,de eddig nem mertem tenni ez ügyben.Most úgy gondoltam belevágok,de nem is tudom ,hogy kezdjem.Először is már az is nagy segítség lenne számomra ,ha valaki tudna nekem küldeni egy linket amiről biztosan letölthetném a könyvet vagy a módszert,mert eddig amivel próbálkoztam nem működött.Szóval ha tudna valaki ilyet küldeni azt nagyon-nagyon megköszönném.:)További szép napot!Adake

1479. Bodolinka
2011. aug. 21. 10:26
Szia CsillagTM, hát kb. úgy, hogy e-mailezünk, referálunk egymásnak, ki mikor csinálta. Én tök rendszertelen életet élek, tehát nem tudom azt vállalni, hogy pl. kedden és pénteken. Hanem hetente kicsit levelezünk, ki mikor tervezi, rákérdezünk, tényleg megcsinálta-e, egyeztetünk a hatásokról, kérdéseinkről, stb. Tudom, hogy van ez a fórum is, nekem az e-mail az kényelmesebb lenne. Hát így, remélem, így érthetőbb :)
1478. CsillagTM (válaszként erre: 1476. - Bodolinka)
2011. aug. 21. 02:09
hogy gondoltad ezt az "edzőtárs" dolgot?:)
2011. aug. 20. 07:20
Én szerdán és szombaton szoktam csinálni, de ez csak vakációban megy. :(
1476. Bodolinka
2011. aug. 19. 13:01
Sziasztok, én 3 hete tanultam meg az Avivát, főleg mert szeretnék teherbe esni. Szeretném heti 2x csinálni, de félek, hogy elsunnyogom, ezért keresek olyat, aki "edzőtárs" lehetne, akivel e-mailen néha egyeztetnénk, hogy ki mikor csinálja, mik a tapasztalatok. Lenne köztetek olyan, aki csatlakozna hozzám ebben? Köszi előre is :) Ha nagyon nincs senki, akkor max időnként beírom ide a fórumra, hogy haladok vele. Ma pl. szeretném csinálni, előtte hétfőn tornáztam, úgyhogy ez lenne a heti 2. Nektek hogy fér bele az életetekbe?
1475. e33ecb08b8 (válaszként erre: 1474. - Linnaa5)
2011. aug. 17. 13:17
velem úgy gyakoroltatta az oktató ezt a dolgozó részt, h a falhoz állított háttal, s egy tenisz labdát a hátam mögé, középre, az ívbe, és ahogyan csípőmet előre hátra billentettem kellett csúsztatni a labdát, és akkor ráéreztem, h mi is az a pontos mozdulatsor. De a labda helyett lehet bármi ami gördíthető (műanyag flakon fektetve stb.)
1474. linnaa5
2011. aug. 8. 13:57
Köszönöm a segítségeteket, a tanácsaitokat! Mindenképpen ezek alapján fogom tökéletesíteni a gyakorlatokat.Remélem sikerül megtanulni. További minden jót!
1473. kutykurutty3 (válaszként erre: 1472. - Alibab)
2011. aug. 7. 14:17
annyival egészíteném ki, hogy "próbáld meg a köldököddel megérinteni a gerincedet", ilyesmi tényleg a pilates is, meg a hastánc is. mindenesetre gratulálok a sikerhez:)
1472. alibab
2011. aug. 7. 09:23

az oktató valami olyasmit mondana, hogy próbáld meg a hasizmokat szinte odafeszíteni a farizmokhoz, vagyis nem csak szorítod, de befelé is húzod az izmokat. ezen segít ha közben a farizmot is szorítod. mintha minál laposabbá akarnád tenni az alhasad, nyomod elől hátul össze.

nem voltam szakszerű, de hátha segít :)

meg olyat gyakoroltunk tanfolyamon, hogy kicsit roggyantott térd, és a csípőt előre hátra billented. mikor előre billented akkor beszorítod, de ez adódik is a billentésből, csak még erősebben, aztán meg hátrabillented a csípőd.

pilatesre nem jártál? ott is hasonlót kell csinálni azért értettem meg viszonylag könnyebben :)

örülök ha sikerélményed volt, csak így tovább :)

1471. Miss Jane (válaszként erre: 1470. - Linnaa5)
2011. aug. 7. 07:39

Jól van, örülök. Bocsi, csak kifejtettem a véleményem, mert tényleg lényeges maga a tanfolyam, akkor remélem lesz valaki aki elmagyarázza Neked.


Üdv.: J.

1470. linnaa5
2011. aug. 6. 09:38
Szia! Tudom,hogy vannak tanfolyamok, de mivel én külföldi vagyok, számomra ez nem megoldható...Talán majd egyszer el tudok jutni egy tanfolyamra,akarok is, de addig marad a könyv... Egy érdekesség...Több mint egy hetet késett,előtte olyan pontos volt mindig mint a svájci karóra....Ezért is kutattam fel a netet, hogy infót szerezzek arról vajon mik lehetnek a késés lehetséges okai, a nődokihoz is bejelentkeztem... és ekkor találtam rá a neten erre a módszerre. Tegnap kezdtem el és csak a meghozó,7.gyakorlatot csináltam, a 18 gyakorlatba bele sem kezdtem és lám reggel van és MEGJÖTT!!! Hihetetlen,első alkalommal....Szinte hátborzongató!!:) amint tehetem hozzáfogok a gyakorláshoz.Fantasztikus!! Szép napot mindenkinek!
1469. Miss Jane (válaszként erre: 1468. - Linnaa5)
2011. aug. 6. 07:37
Szia, ne haragudj, de nem véletlenül vannak tanfolyamok országszerte. Ráadásul pont ez a leglényegesebb eleme a tornának, amire rákérdeztél. Én voltam tanfolyamon, mégis az oktató sokat javított ezen a mozdulaton, és gyakorlatilag mindenkinél...volt mit pontosítani.
1468. linnaa5
2011. aug. 5. 20:35
Sziasztok! Kezdő vagyok,vagyis szeretném elsajátítani ezt a módszert a könyv segítségével mivel más út sajnos nincs....Ma olvastam bele a könyvbe,amit nagy nehezen sikerült megtalálnom a neten, és ki is próbáltam egy két gyakorlatot,pontosabban a kezdő lépéseket. Nos, nekem már az elején nem világos,hogy pontosan mit is jelent, hol is van a Dolgozó Zóna...Most lehet butaságot kérdezek,de meg kellett kérdeznem...:) Nem értem,hogy most az alsó hasizmokat kell megfeszíteni vagy behúzni? Mert nem mindegy..:)Gondolom ez lenne a legfontosabb, megérteni, hogy pontosan mit is kell vagy min is kell dolgozni. Légyszi, valaki írja le nekem egyszerűsített változatban,hogy mit is kell csinálni. Köszönöm előre is! Üdv!
1467. edi821
2011. aug. 4. 19:56

Vékony lányok esetében süllyedhetnek a szervek, így a vese, méh stb.

A teherbeesésen kívül mennyire erősíti -ha egyáltalán jó ez a kifejezés- a szerveket? Süllyedés esetén a torna hatására bekövetkezhet változás?

1466. b7a7c81ade (válaszként erre: 1465. - E33ecb08b8)
2011. júl. 30. 07:51
Köszi, keresek és tanulok...
1465. e33ecb08b8 (válaszként erre: 1464. - B7a7c81ade)
2011. júl. 28. 12:50
Toth Lívia honlapján keress oktatót és tőle tanulhatsz.
2011. júl. 28. 12:40
Sziasztok! Kerdesem lenne...augusztusban utazunk haza (Nemetorszägban elek) es el szeretnem vegezni az Aviva tanfolyamot Budapesten. Kinel erdeklödjek, vagy tudtok indulo tanfolyamrol? Köszi a välaszokat.
2011. júl. 27. 18:32
Már megint késik 5 napja, de most nagyon megviselt voltam, fogytam és a hajam is hullásnak indult. Mindez egy kellemetlen utazásnak köszönhető.
1462. e33ecb08b8 (válaszként erre: 1461. - Titánia83)
2011. júl. 26. 20:56
És volt valami problémád, amire sikerrel alkalmaztad az avivat vagy a baba spontán jött? Gratula a gyerkochoz.
1461. Titánia83 (válaszként erre: 1455. - Gidabida)
2011. júl. 26. 17:45
Erről én fórumot is indítottam, de választ sajna nem kaptam. Lassan már a vége felé tartok, hamarosan a karomban tarthatom a babámat, de azért jó lenne kipróbálni még az aviva kismamatornát. Csak ne lennék ilyen lusta. Mondjuk jógázni szoktam. :D
1460. e33ecb08b8 (válaszként erre: 1458. - Era770623)
2011. júl. 26. 15:51
Szerintem ez irreális ár. Nekem 6000 Ft volt és egy délután. És aki tartotta, azt mondta h akik Toth livianal tanultak, azok egységes áron dolgoznak. Keress rá a honlapjára és válassz onnan oktatót. Gyakorlatilag nem enged addig haza amIg el nem sajátítod a gyakorlatokat.
1459. kutykurutty3 (válaszként erre: 1458. - Era770623)
2011. júl. 26. 14:17
Te jó ég hol van ez? Én Tóth Líviánál jártam, 5000 ft volt, és egész délelőtt volt....
1458. Era770623
2011. júl. 26. 09:52

Sziasztok!


Kérdezni szeretném hogy kinek mennyibe került az aviva torna? Itt 2x5 óra szerepel a hirdetésen, ami 17000ft. Ez reális ár szerintetek? Köszönöm a válaszokat.

1457. alibab
2011. júl. 21. 19:45

elég változó, én is hallok ilyet is, oylat is. sajnos főleg negatívat, szóval mázlista vagy és vigyázz arra az orvosra :)

Anoni ez szörnyű, de sajnos nem meglepő manapság :(

1456. e33ecb08b8 (válaszként erre: 1455. - Anoni)
2011. júl. 21. 13:15
Én igazából nem tapasztaltam rosszat, azért javasoltam.
1455. Anoni (válaszként erre: 1451. - E33ecb08b8)
2011. júl. 20. 19:38
Az igaz, hogy tb alapon is megcsinálják. De, a mi kórházunkban hóhérok vannak. Ha nem adsz pénzt, nem is állnak veled szóba, ha keveset adsz, akkor tojnak a fejedre. Mennyi a hála? Sajnos ebben a kórházban két nagyapámat tették tönkre, sok pénzért. Az egyik "megőrült" utána meghalt, a másik majdnem beleőrült, de leordítottam a dokik fejét (csak úgy zengett a kórház), és utána jobban lett, de meglátszott rajta, hogy őt is tönkre tették. Sajnos tavaly meg is halt (imádtam).
1454. alibab
2011. júl. 20. 16:54

hú azokhoz nem értek, de van sóinhalátor az tuti. BP környékén? már valami szomszédos településen? meglepő sok helyen van, írd be googleba hogy sóbarlang és ahol keresed, biztos kidob valami :)

mi a kollégűkkal mentünk mostanában párszor, rendszeresen tervezzük, csak a nyári szabik bekavarnak :)

két féle van, nekünk az jött be ahol ilyen narancsféle sótégla van amit megvilágítanak, meg van ventillálás. nem akarok rekléámot írni ide konkrétan :)

van amásik féle, ahol fehér a fal, mintha a sima festést bevonnák sórétegel, az annyira nekünk nem tetszett. de mikor kijöttünk, hát nagyon jól kaptam levegőt, akkor jöttem rá hogy lehet valami allergiácskám amitől alapból be van dugulva az orrom :)

az tök jó ha megy a leállás :)

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook