Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakókocsi? fórum

Lakókocsi? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 11. 21:32

Semmi köze az áramellátáshoz?

Valami piezzó nem akar űködni. Mert nincs ott semmi olyan hogy be kellene gyújtani.. Mint a lakásokban a gázfűtés..

10. Gruau (válaszként erre: 9. - Ncilány)
2012. nov. 11. 20:09

Szia!

Lakóban a gázfűtés áramellátás független. Max a körfűtés ventilátorához kell. De annak működése nélkül is működnie kellene a konvektornak.

Mikor vagy általában itt elérhető?

2012. nov. 9. 06:46

Igen..

Fűtésre nem jöttünk rá, és akit " küldtek volna személyt " nem ért ide. Ismerősünk ismerse esetleg tudna segíteni.

( mellesleg nem túl rég ránéztem 2 hirdetős oldalra. és bizony nem nagyon vásárolnak. mert ugyan azokat újból láttam, mint amikor mi kerestünk ilyen járművet. ezért is nem kapunk választ gondolom )

2012. nov. 8. 19:42
Van itt még lakós?
2012. jún. 28. 06:39

Szomorú vagyok nem kaptam választ.

Ilyen vásárlás is lehet egy totál leégés..

2012. jún. 22. 08:02

Feléleszteném a témát, mert itt a nyár. Fórum indítója nincs, így kicsit " átalakítom " a témát. Mit kellene megnézni a vásárlásnál, pl.

Bocs kedves témaindító, ha esetleg más néven újra regiztél.

Most vettünk és nem kiadni akarjuk, kizárólag telepítésre. A minőség persze fontos, de nem full extrásat akartunk..

Miután " haza hoztuk ", jobban szemügyre véve, rájöttem mik azok amiket még meg kellett volna nézni!

Pl a wc hogy működik, nem olyan egyszerű a használat. ( vagy mi vagyunk kicsit topák )

Az ablakok melyik nyitható, melyik fix.

A bútorzat ahol a " vasalható " élek vannak, hol kezdenek lejönni. ( ez javítható ragasztással, hisz nem új.

Sajna a gázt ott nem próbáltuk ki, bíztam az eladóba.

Eső még nem esett azóta, így nem tudjuk, csak reméljük nem ázik be sehol.

Hűtő villanyról működik. Főzőlap gázról szintén.

Vagyis alaposan nézzétek meg mielőtt megveszitek! Mindent, még az alját is, mennyire rozsdás esetleg. És próbáltassatok ki mindent rajta, még ha az eladó nem veszi ezt jó néven.

Kicsit olyan ez is mint egy lakás, miután megvetted, akkor látod a hibákat.

Ezt próbáltuk ki : Világítást, a hűtőnek viszont kellene legalább 2 óra hogy hűt e.

Hol kell a wc üríteni, hol van a gázbekötés, hol lehet a villanyhálózatra rátenni.

Lenne kérdésem, de lehet mire rázakkan valaki a témára megtudjuk..

A fűtést nem tudtuk kipróbálni. Lehet hogy az akksival indítható be?

Nem akarunk akksit venni, mert akkr töltő is kell ami plusz költség. Van olyan átalakító szerkezet, ami a hálózatit alakítaná át akksisra? Mert az 12 volt ( ha jól tudom ).

Érdekes gáz szaga se volt, hogy megy oda anyag..

Lenne majd még kérdésem ezen kívül is.

( remélem naponta be tudok nézni, ha valaki válaszolna mégis. én pedig nem reagálok rá, előre is bocs ).

2010. jan. 25. 04:55

Nem rossz ötlet kiadi. De semmi bizonyíték rá hogy olyan állapotba lesz ahogy kiadtátok.

Bocs de vagy fehér vagy feket nálam általába minden.

persze a kettő között van átmenet, akármi is lehet..

2010. jan. 22. 15:28
Nekem kb 25 éve kempingezek és 15 éve van lakókocsim. Vagy hobbi célra használod vagy üzletre. A kettő együtt gusztus kérdése. Nem szivesen feküdnék be és használnám mások után. Akkor ennyi erővel elmehetsz panzióba is és az sem drágább. Ez egy fantasztikus hobbi és vagy szereted vagy kb egy szezon után felhagysz vele.
2009. aug. 3. 22:08
ha lenne egy lakókocsim tuti hogy az egész nyarat a balcsin töltenénk, egyébként mi is szeretnénk venni ha lesznek majd gyerekek
2009. aug. 3. 20:32
Én szivesen nyaralnák lakókocsiba:)
2009. aug. 3. 20:14
Sziasztok.Nemrég vásároltunk egy lakókocsit , amit télen szeretnék felujitani, és nyáron kiadni. Minden benne van/ lesz ami kell. 4 személyes, plusz az elösátorba lenne 2 ágy, mindig tiszta lenne minden( ez biztos, mert már nyaraltunk penészes lakókocsiban) és szinte semmit se kellene vinni. Na de nem is ez a lényeg,hanem az hogy szerintetek érdemes lesz-e kiadni? Nem gondoltunk tul drága áron, mert elég lesz érdeklödési kört találni. Azért vettük, mert ugy tapasztaltuk, hogy sokan mennek kempingbe, lakókocsiba. Nektek mi a véleményetek erröl? Mennétek lakókocsiba nyaralni?( Nem hirdetek, mert mondom, idén még nem adjuk ki.)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook