Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig fórum

Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. jún. 3. 09:45
Sziasztok!Én is túl vagyok a kivizsgálás soron és szintén a PCT lett rosz eredmény úgyhogy marad az inszem. Amiből az első meg volt 3 napja.
2017. márc. 28. 13:49
Lassan haladnak a napok. Jövő héten végre a párom is sorra kerül. Én pedig holnap megkérdezem a dokim, hogy mikor szeretné a petevezeték átjárhatóságit megcsinálni. Gondolom ebben a ciklusban már nem.
895. Shigella (válaszként erre: 894. - Lina*)
2017. márc. 10. 23:51
Igen, ezeken túl vagyok. Cukor, inzulin, pajzsmirigy, 3. napi hormonsor, D-vitamin. Minden rendben, csak nincs peteérésem.
894. Lina*
2017. márc. 10. 19:48
Szia.Én nem most kezdtem a kivizsgálásokat,túl vagyok egy vetélésen.Voltál már cukor és inzulin terhelésen?Arra érdemes elmenni.Nem vagyok túlsúlyos,és PCo-m sincs.Mégis inzulinrezisztenciám van.A nődoki tömött a clostival,erre pedig kiderült,hogy ha teherbe is esem ennyi inzulinnal el is vetélek.Jobb utánna nézni!
2017. márc. 10. 17:11
Jó régen nem írt ide senki. Mi még csak a meddőségi kivizsgálások elején tartunk, annyi már biztos, hogy csak nagyon ritkán van peteérésem. Párom kapott andrológiára időpontot, én pedig várom a következő mensim, hogy kezdjük a clostis stimut. Petevezeték átjárhatóságim is lesz majd, erről konkrétabbat még nem mondott a doki. A citológiám HPV gyanús elváltozásokat mutatott, ezért HPV tipizálásra el lett küldve minta, de megnyugtatott a dokim, hogy ettől még mehet a babaprojekt, csak gyakrabban kell citológiát csináltatnom. Valaki van itt, aki még csak most kezdi a kivizsgálásokat?
2014. jan. 16. 11:35
Sziasztok! Férfi meddőség témában jó helyen járok? Mi már túl vagyunk az én teljes kivizsgálásomon és semmit nem találtak. Most a páromon a sor, de elég nehéz lesz végigcsinálni.. Engem konkrétan az un. HBA vizsgálat (teszt) érdekelne, valószínűleg ezt fogjuk elvégeztetni. Van esetleg valakinek tapasztalata? Minden urológus el tudja ezt végezni? Megéri megcsináltatni? Köszi előre is a válaszokat!
891. mandella (válaszként erre: 888. - AlizVera)
2013. dec. 2. 11:36

szis

nekem is rossz lett a PCT-m, a múlt hét szerdán voltam.

el is kenődtem rendesen, mert a doki az eredmény láttán máris előrevetítette az inszeminációt :(

hát nem nagyon tudok neked mit mondani, csak talán azt, hogy nyugi, nem vagy egyedül a problémáddal.

2013. dec. 2. 11:31

sziasztok

én is itt vagyok :(

egyelőre a hsg előtt állok (dec. 15.)

a többit még nem tudom

holnap veszik le az inzulinos vért, meg a 21. napi progeszteront

2013. dec. 2. 11:21

Sziasztok!

Még új vagyok itt, viszont én is abba cipőbe járok, mint Ti. A párommal már 3 éve szeretnénk babát eddig eredménytelenül(9 éve vagyunk együtt). Sok mindenen túl vagyok, de sok minden még előttem áll, hacsak nem sikerülne :).Olyan nőket keresek, akik szintén ebbe a cipőbe járnak, és hajlandóak lennének megosztani a történetüket Velem és mindazokkal, akiknek ez segíthet. Aki segítene ebben írjon nekem a babavaro.2013@gmail.com-ra. Üdv mindenkinek és kitartást.

2013. nov. 28. 11:02

Sziasztok!

Én is már teljesen el vagyok keseredve, most lesz december elején az első inszemináción, de igazából nem nagyon hiszek benne. Nekem volt gondom az inzulinrezisztenciával, szerencsére azt gyógyszerrel sikeült beállítani, aztán laparoszkópia ott mindent rendben találtak. Aztán jött a rossz hír : pozitív lett a PCT tesztem (házasélet utáni teszt) vagyis ellenanyagot termel a szervezetem, ezért megöli a férjem spermáit, így természetes úton nem is eshetek teherbe. Az egyik nőgyógyász azt mondta, hogy a lombikon kívül semmi esélyem sincs, a másik pedig azt, hogy próbálkozzunk az inszeminációval.

Ha valakinek hasonló tapasztalata van, kérem írjon.

2013. jún. 16. 12:00
Sziasztok. Én inspirációra járok már egy volt de sajnos nem sikerült most fogjuk majd újra próbálni 2szora. Valaki tudd tanácsot adni mire vigyázzak ha meg történik a fel helyezés.
2012. máj. 28. 07:28

Én most fogok belekezdeni a kivizsgálásokba, de még nem tudom egyáltalán hova merre.

2 évvel ezelőtt a nőgyógyászom mivel nagyon össze vissza jött meg a menzeszem, azt mondta hogy nincsenek rendben a hormon eredményeim és majd hormonokra lesz szükségem a teherbeeséshez. Addig meg amig nem szeretnék babát szedjek fgátlót. Hozzá kell tennem a dokim a női -férfi meddőség szakorvosa, de több kérdéssel jöttem ki tőle mint amikor bementem.

Amit igy hirtelen tudok hogy a progim teljesen a normál érték alatt 1,22 volt, az fsh és társai sem voltak rendben asszem 3:1 arányodtak, és a tesztoszteronom is a 3x volt a normálnak.

4 napja abba hagytam a fgátlót, pénteken indulok haza Németországból. Első dolgom a nőgyógyászom lesz utána meg kiderül.

885. Vixi77+
2012. máj. 28. 06:27

Sziasztok,


Nálunk semmi szervi oka nincs a meddőségünknek és 5 éve mégsem sikerül teherbe esni...


Januárban vettünk részt a TEGYESZ-es tanfolyamon, örökbefogadási eljárás miatt. Ott ajánlották Dr. Frigyes Júlia pszichiátert. Állítólag a pszichés eredetű meddőség kezelésében nagyon eredményes. Van esetleg vele kapcsolatban személyes tapasztalatotok?

2011. ápr. 11. 12:32
Sziasztok! Van egy ismerősöm, most szeretne kisbabát. Egy ideje már próbálkoznak és nem ment. Most elmentek a CIRIS-be, és készülnek a vizsgálatok. Valaki járt már ott? Mik a tapasztalatok? Ők azt mondják nagyon meg vannak elégedve idáig. Remélem sikerül nekik!
883. betti125 (válaszként erre: 882. - Larion)
2010. nov. 4. 09:11

Sziasztok!

Én is megosztom Veletek a történetemet, hogy lássátok, hogy mindig történhetnek csodák és SOHA ne adjátok fel.

Én már 39éves leszek ebben a hónapban. Van egy 18 éves lányom. Férjemmel szerettünk volna még egy gyermeket. Sok év probálkozás után sem sikerült. Vagyis 2éve volt egy vetélésem, de azután nem jött össze. Bejelentkeztünk februárban a tapolcai Kaáliba. El is mentünk, mindenféle kivizsgálás megtörtént. Volt 2 inszeminációnk, amik sajnos nem sikerültek. Az orvos azt tanácsolta, hogy ne kisérletezzünk tovább az inszemmel, mert nincs sok értelme és megy az idő, fiatalabb sem leszek már. Ez volt augusztusban. Szeptemberre kiírt lombikra, de elhalasztottuk, mert közbejöttek dolgok. És megtörtént a csoda, oktober 22-én pozitivat teszteltem. Teljesen spontán sikerült szeptember végén. Én ezt egy csodának tartom. Szóval ne adjátok fel, mert még a legkilátástalanabb helyzetből is van kiút. :)

882. plum
2010. okt. 12. 23:18

Sziasztok,


Van köztetek, aki 40 éves kor fölött próbálkozott lombikbébi programmal? Netán eredménye is lett?

Előre is köszönöm...


Üdv.,

881. pencsi
2009. okt. 20. 15:15

Sziasztok!

Új vagyok itt és a témában is!2 vetélés és 2 év sikertelen próbálkozás után szeptemberben elkezdtük a vizsgálatokat.Túl vagyunk a sperma vizsgálaton(teljesen rendben van) és nekem megvoltak a hormonvizsgálatok aminek most csütörtökön fogom megtudni az eredményét.Nagyon izgulok miatta,mert a SOTEI.-re járunk és a Murber dokinál kezdtük el a vizsgálatokat.Most viszont automatikusan az Urbancsek professzorhoz irányítottak.Nem tudom,hogy ez most mit jelenthet??

2009. okt. 19. 19:29
Lányok!Nektek fizetni kellett a rubeola vizsgálatért??
879. Ági05 (válaszként erre: 875. - Melone13)
2009. okt. 6. 19:16

Igen,úri dolga van a Drágámnak :)Ma már jobban érezte magát, úgyhogy sokat poénkodott is, élvezi a kényeztetést.

Megértelek,a várakozás,meg minden,ami ezzel jár,stresszeli az embert.Kitartást!

878. hamona
2009. okt. 6. 17:47
Szia, nekem kompletteb műtét volt, így az nem érvadó, hívd fel a róbert károly klinika meddőségi osztályát (06-1 451 2655), és ők meg fogják neked mondani, de meg is nézheted a honlapjukon, mert van fent rajta árlista. Nagyon tudom őket ajánlani műtétre, mert nagyon profik.
877. dragonessa (válaszként erre: 876. - Hamona)
2009. okt. 6. 10:06
Szia, magán úton ez mennyibe kerül? Nem nagyon szeretnék érte fizetni, de ha nem lesz mas lehetőség, akkor muszaj lesz...
876. hamona (válaszként erre: 870. - Dragonessa)
2009. okt. 5. 17:56
Szia! Nekem is volt endometriózisom, eltávolították laparoszkópos műtéti eljárással egy magánklinikán, utána 3 hónapot kell várni és indulhat a baba-project. Legalábbis nálunk így volt.
875. melone13 (válaszként erre: 874. - Ági05)
2009. okt. 5. 17:27

Hú szegény férjecskéd!

Akkor most ő van kényeztetve, ugye?

Nem tettem le,dehogy is!Csak valahogy egyre gyakrabban mefordul a gonodloat a fejemben.

Lehet mindössze a sok várakozás váltja ki mindezt, nem tudom.

874. Ági05 (válaszként erre: 869. - Melone13)
2009. okt. 5. 16:31

Előtte stresszelt.Inkább a műtéttől félt,mi fog vele történni,milyen lesz utána.Most pihen,1 hét múlva kell visszamennünk,akkor mondja meg a doki,hogyan tovább.

Szerintem normális,hogy megfordult a fejedben az öröbefogadás lehetősége.Tisztelem azokat,akik ezt felvállalják.De ne tegyél még le a saját gyerekről.

2009. okt. 5. 14:23
sziasztok csajok!
872. Lyana (válaszként erre: 871. - Dragonessa)
2009. okt. 5. 14:09

szia!

jajj szegénykém! sajnálom:-(

Hogy viseli a párod?

2009. okt. 5. 11:11
Embernél meg herebiopszia lesz:((((((((((( Most mar egyetlen egy katonát sem találtak neki...de ez is jan-febr-ra tolodik ki..
2009. okt. 5. 11:10

sziasztok lányok!! Marha rég nem jartam itt...a legutolso fejlemény baba ugyben: endometrózisom van!!! Szóval lombik ugrott min. fél évre...

Van valakinek ebben "tapasztalat" És egy jó doki?

2009. okt. 5. 10:33

Ági, és jól viselte a férjed a műtétet?Elég megterhelő egy ilyen nem?És lekileg, mert csaka férfiasságát gyötörték meg, rombolták le...

Mikor kell vissza mennetek, és hogyan tovább?

868. melone13 (válaszként erre: 866. - Ági05)
2009. okt. 5. 10:31

Szia!

Mostanában én is inkább olvasó üzemmódra kapcsoltam, elsősorban mert magam is elbizonytalanodtam, én nem szeretném senkire áátragasztani negatív gondoltaimat.Még nem találtam sajna, de azt hiszem várok picit, mert úgy hallottam, itthon nálunk is lesz ilyen szakrendelés.Hát mevárom, é meglátjuk.

Egyébként mi is csináltatjuk a vizsgálatokat, már csak eredményeket várunk mindenhonnan, pontosítva nekem még hátravan egy mellkasröntgen.És nov 10én megyünk a BMC-be, remélem adigra megérkeznek a AIDS-es vizsgálati leletek is.Na és ott kiderül hogyan tovább.

Lya örülök, hoy jelentkeztél, aggódtam érted!!

Lányok szerintetek az normális, ha egyre többet merül fel bennem az örökbefogadás lehetősége?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook