Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új apuka! fórum

Új apuka! (beszélgetős fórum)

9. szildikó77 (válaszként erre: 8. - Bekibaba)
2009. aug. 5. 11:26
Szia!Hát igen most én is úgy árvereztetek,hogy neki nem marad semmije!Annyi pénzért megy az árverés ami nekem jár a ház árának a fele plussz a gyerektartás(remélem visszamenöleg 3 évre).Kb 5-6 M ft lesz az összeg!Ők meg mehetnek az utcára,de nem érdekel!Most 8 hónap utánn eszébe jutott,hogy elvinné a gyerekeket nyaralni hozzájuk,de ő nem lesz otthon!Na erre mit mondjak?!Sajnos vannak ilyenek!
8. bekibaba (válaszként erre: 4. - Szildikó77)
2009. aug. 4. 19:13
Szia!Hát nekem nem kell félni ettől!Nekem sem fizet egyikre sem!Örökölni....na azt soha nem fognak tőle semmit,mert el van adósodva!Provident,meg ilyenek!Megverte az Isten,bűnhődjön is....van miért...
7. bekibaba (válaszként erre: 5. - Zoya1977)
2009. aug. 4. 19:10
Az én lányomra sem néz rá!Viszont míg nem találta ki ezt a baromságot,addig sem foglalkozott vele!Szemét egy dög!A fiúkat is csak azért viszi el,ha elviszi egyáltalán,mert azt gondolja,hogy kötelező!Gyűlölöm!
2009. aug. 3. 17:24
Ha a vérszerinti apa nem mond le róla, ráadásul a nevén van, akkor nem tehetsz semmit. Kell ugyanis a lemondó nyilatkozata, ahhoz hogy a gyerek a jelenlegi párod nevére kerüljön. Ellenkező esetben csak akkor vennék le a nevéről, ha a gyerekre olyan hatással, amely nagy mértékben károsan befolyásolja a fejlődését. Ez viszont hosszú-hosszú pereskedés.
2009. aug. 3. 16:21
hát lányok milyen pasik vannak !az én kisfiam annyira édes és rá sem nézz ez fáj de a párom szereti nem is lehet őt nem imádni pedig féltem az uj kapcsolatól de nem bántam meg hogy belementem hála a kitartásának
4. szildikó77 (válaszként erre: 1. - Bekibaba)
2009. aug. 3. 16:18
Szia!Én 4 éve váltam el és 3 éve újra férjhez mentem!Nekem is 3 gyerekem van,de nekem a 3. az új férjemtől!A két nagyobbik az első házasságomból való!Mi is álltunk már így hogy az exem lemond a gyerekekről akkor voltam bent a gyámügyön és ott azt mondták nekem,hogy ne engedjem mert akkor minden támogatás(gyerektartás,amit egyébként nem fizet 3 éve,öröklés)megszünnek a gyerekeknek!Egyébként bírósághoz kell fordulni ott segítenek a lemondásban és,hogy a párod a nevére vehesse a kicsit!Nagyon sajnálon szegény kislányt,de lehet,hogy neki így lesz jó!Remélem tudtam valamit segíteni? :)
2009. aug. 3. 16:17
Szia!Nem is én erőltetem,hanem ő szeretné nagyon!
2. zoya1977 (válaszként erre: 1. - Bekibaba)
2009. aug. 3. 16:14
szia az én benedekem 6 honapos és apa meg em nézte nekem is van uj kapcsolatom szereti nagyon a fiamat de nem akartam soha hogy a nevére vegye valahogy azt reméltem kell majd az apjának de még egyenlőre semmi én igy vagyok boldog és szerelmes
2009. aug. 3. 16:10

Sziasztok!

Elváltam!1 éve boldog párkapcsolatban élünk párommal és a 3 gyermekemmel!Az ex-em azt mondja,hogy a kislányom,aki most 2 éves,a mostani páromtól született!Tudomást sem vesz róla!Párom szeretné a nevére venni,még ha nem is az övé,viszont nagyon nagyon szereti!Lehetséges ez,és milyen úton kell elindulni,ha még az igazi "apuci" nem mondott le róla?

Ha valaki volt már hasonló helyzetben,kérem segítségét!

De minden válasz érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook