Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Háztartási segitséget vennék igénybe, a jelentkezőt nem ismerem. Mire figyeljek, tanácsokat kérek fórum

Háztartási segitséget vennék igénybe, a jelentkezőt nem ismerem. Mire figyeljek, tanácsokat kérek (tudásbázis kérdés)


11. 62ffba3b4b (válaszként erre: 10. - Babcsosz)
2009. aug. 5. 09:06
Sajnálom hogy nem pécsi vagy, mert akkor tudnék ajánlani..
2009. aug. 4. 07:15
Nem tudtok valakit, aki Szegeden ilyet vállal és teljesen megbízható?
9. 34530eda53 (válaszként erre: 8. - Petka)
2009. aug. 3. 20:21
Tökéletesen értem amit mondasz, igazad van elmegyek hozzájuk. Albérletben laknak, de a tisztaság és az igényesség egy pillanat alatt felmérhető, és legalább alaposabban megismerhetem, beszélgethetek vele. Igy már nem annyire lutri.
2009. aug. 3. 18:18
En elmennek hozza, es megneznem a korulmenyeit. Pl. milyen a sajat kornyezete, abbol tudsz kovetkeztetni. Es megneznem azokat az embereket is akikkel egyutt el. Tudom hogy hulyen hangzik, de lehet valaki tisztesseges, ha mas a csaladjaban beleviszi valami rosszba. Remelem ertheto hogy mit akarok mondani.
7. 6bdce19b3c (válaszként erre: 6. - 34530eda53)
2009. aug. 3. 17:43

Én nem engednék be idegent a lakásomba/házamba..csakis ismerős által ajánlottat..azt is úgy, hogy a lakásban vagyok..nem kulcsot adok!


Ha bármi kár ér..a biztosító nem fizet!


Sajnos a mai világban gyanakvónak kell lenni!

6. 34530eda53 (válaszként erre: 2. - Ibolya71)
2009. aug. 3. 17:36
Köszönöm. Hasonlóan gondolkozom én is. Kisvárosban lakom, elmondása szerint egy hónapja költözött ide. Szimpatikusnak tünt, de nem tudok róla semmit.Tanácstalan vagyok, szeretnék jól dönteni. Ha a lakóhelyén érdeklődnék sem hiszem, hogy egy hónap alatt igazából meg tudták ismerni.
5. kattyus (válaszként erre: 3. - Babcsosz)
2009. aug. 3. 17:12
Nálunk vidéki kisvárosban olcsón lehet segítséghez jutni, ha valaki akar. A munkahelyi takarítónk maszekban vállal ilyesmit, 500Ft/óra. Gyors, pontos, megbízható, és csodálatos munkát végez:) De ez nálunk van.
4. Marjann (válaszként erre: 3. - Babcsosz)
2009. aug. 3. 17:10
Ha jól emlékszem anyunál a takinéni 2000Ftot kér egy órára, de szépen dolgozik és bármit megcsinál.
2009. aug. 3. 16:42

Én is szeretnék igénybevenni néha egy kis segítséget, nagytakarításra. Eddig még nem mertem kipróbálni. Igazából azt sem tudom, hol keressem, és honnan tudjam, hogy megbízható.

Mennyi a reális ár? Ott kell lennie valakinek, vagy csak megmondom mit csináljon és kész?

Érdekelne a téma engem is.

2009. aug. 3. 16:31
A magam részéről, én biztosan olyan segítséget vennék igénybe, akinek már vannak referenciái az ismerőseim körében. Akit nem lehet leinformálni, abban nem is bíznék meg feltétlenül. Bárki állíthatja a hirdetésekben, hogy ilyen, meg olyan, és gyakran hallani a sok negatívumot később, hogy miért nem vált be a segítség. Nem vagyok előítéletes, és azt is elfogadom, hogy mindenkinek meg kell adni az esélyt, de amikor a magánszférámba engedek be egy idegent, akkor az egyáltalán nem mindegy, hogy kicsoda. Tanácsként ennyit tudok csak ajánlani.
2009. aug. 3. 16:09
Háztartási segitséget vennék igénybe, a jelentkezőt nem ismerem. Mire figyeljek, tanácsokat kérek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook