Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elfeküdtem a nyakam, nagyon fáj. Alig tudom mozgatni a fejem. Ötleteket várok, mivel enyhíthetném a fájdalmat? fórum

Elfeküdtem a nyakam, nagyon fáj. Alig tudom mozgatni a fejem. Ötleteket várok, mivel enyhíthetném a fájdalmat? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 18. 21:05
Erdekes par napja en is elfekudtem a nyakam,de fajd.csill.kenocs hatasara egy nap alatt elmult.De ma meg napkozben jelentkezett a nyakfajdalom...visszatert...:(
6. 6b959121ac (válaszként erre: 5. - Anyuci macuci)
2009. aug. 3. 19:40
:)))
2009. aug. 3. 18:33
Köszönöm szépen mindenkinek a tippeket! Bevettem egy Cataflamot délben,meg kenegetem mentolos izomlazítóval és mostmár valamivel jobb.:)
2009. aug. 3. 09:37

nekem is volt ilyen, még most is emlékszem a fájdalomra!


A Cataflam jó fájdalomcsillapító, de itt az okot kell megszüntetni. Nekem az jött be, hogy (bármennyire visítottam a fájdalomtól) mozgattam a fejem, minden irányba, fejkörzés, stb. Ezt csináltam pár percig aztán fél óra múlva megint. Még aznap elmúlt.

2009. aug. 3. 09:36
hideg vizes borogatás és masszázs.... nekem ez bevált
2009. aug. 3. 09:36
Voltaren kenőcs és diclofenac tabletta segít.
2009. aug. 3. 09:35
Elfeküdtem a nyakam, nagyon fáj. Alig tudom mozgatni a fejem. Ötleteket várok, mivel enyhíthetném a fájdalmat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook