Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nincs pénz nyaralásra, mit csináljunk 1 hét szabi alatt, hogy jó is legyen? fórum

Nincs pénz nyaralásra, mit csináljunk 1 hét szabi alatt, hogy jó is legyen? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 4. 14:59
Sziasztok!Köszi a tanácsokat! Valószínű egy nap strand, egy kis pihi, meglesz a nagytakarítás is aztán a többit majd meglátjuk!
2009. aug. 3. 15:30

Otthon készült szendvicsekkel, lefagyasztott, sokáig hideg teával, séta és bicikli túra!

Ha megnézed a helyi művház programját, biztos találsz ingyen is jó szórakozást!

2009. aug. 3. 12:52

Én is belföldi 1 napos programokat javaslok, bár én ellenkező helyzetben vagyok, mert mi 10 évig nem voltunk, idén viszont megyünk nyaralni!

Komáromba mi is megyünk szombaton! :)

Szerintem nagyon jó kiállítások vannak most, és kirándulást is érdemes bevállalni!

2009. aug. 3. 09:15
én most leszek itthon 5napot. Sajnos nálunk sincs pénz nyaralásra. Szombaton elmegyünk Komáromba az Amerikai autótalálkozóra, aztán vasárnap elmegyünk a Vértesbe kirándulni. Hétfőn itthon élvezzük egymás társaságát és mivel a párocskám kedden sajna már megy dolgozni, így én megcsinálom végre a nagy takarítást, amire eddig a munkám miatt nem jutott időm! Szerdán meg kipihenem a szabi fáradalmait és felkészülök a szerdai reggeli nyitásra:(
2009. aug. 3. 09:07
Menjetek kirándulni,piknikezni. Sok szép hely van a környéken.
2009. aug. 3. 08:20
Tavaly télen sikerült megvenni első lakásunkat és a hitel, az illeték elvisz szinte mindent, ajánljatok vmit, hogy ne csak itthon üljünk és nem drága!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook