Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogászati díjak - Budapest, Szent Királyi utca fórum

Fogászati díjak - Budapest, Szent Királyi utca (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 13. 17:27
Dr. Úri Márkot ajánlom, lelkiismeretes, a beavatkozás pedig fájdalommentes volt. Egyébként a bölcsességfogamat - ami ferdén nőtt - is ebben az intézményben távolították el egy perc alatt, semmit nem éreztem, csak a szuri volt kellemetlen:)
2011. júl. 13. 15:50
Kit ajánlotok onnan? Hallottam egy fiatal nőről, dr. Perger Alexáról. Ismeritek? Vagy kiről van jó tapasztalatotok?
2011. máj. 10. 06:26

Igen! Én annak vagyok a híve, hogy az ember adjon minden téren magára!!! És ha netán beszólnak, hogy milyen hanyag a szája, azt szerintem nem csak az orvosnak kéne észre venni, hanem eleve annak az illetőnek.Egy biztos, és ez saját vélemény, az embernek a legszebb kincse a szája a fogsora, ha az nem ápolt akkor más semmije.Hisz az az első amit észreveszünk egy emberen, mikor beszélünk, ahogyan mosolyog.Nem vagyok doki, nem dolgozom ott, de meg kell védenem, mert engem annak idején így tanítottak a szüleim, és most én is a gyermekeimnek, hogy a higiénia!!!!!!!!

A választ meg én köszönöm Tavaszilány:-)!!!

2011. máj. 5. 20:59
Én itt dolgozom :)...Örülök a dicséreteknek :)
14. Varga Ilona73 (válaszként erre: 10. - Vekvik)
2011. máj. 5. 15:20
Így is fel lehet fogni?!, A férjemet Maszekhoz elvittem, mikor még megismerkedtünk, jó pénzért, onnan be kellett ugyan ide a szent királyiba vinnem szájsebészetre, még az állcsontját is eltörték, úgy hogy egy hónap után is dobta ki a szilánkokat.
2011. máj. 5. 15:14

Ma délelőtt voltam a szent királyi utcai fogászaton, és azért ültem le írni, mivel indulásom elött nagyon sok kritikát olvastam, féltem is elindulni, elötte keresgettem netán ha találok mást inkább oda megyek.De nem is találtam végül ez maradtt!!! Nem bántam meg!!!!! A legjobb ellátásban volt részem, nem úgy mint azt írták emberek, meg hogy beszólogatnak, (milyen elhanyagolt rossz a foga),Hát pedig nekem Porcelán hídam van, és maszek csinálta nem kevés pénzért,most meg az útolsó 7-es fog ami be volt koronával vonva, és közte két fogpotlás olyan ügyesen kedvem szerint bántak el, és ovták meg a potfogat, mind ahogy én kivántam.Szószerint azt kérdezte,a Doki, miután Röngenröl vissza mentem, na ezzel mit kezdjünk?Mondom igy neki, ha engem kérdez ezt a hátsót a két fogrol levágnám, hogy az megmaradjon, és ez koronával együtt kiütném a számból, annyira szenvedttem tölle az éjjel.A válasza az volt akkor igy csínáljuk.Felküldött a 3-ik em.Ott egy talán Arab dr.levágta, onnan az elsőre 108-as szúri, onnan a 109.huzás.Csak azt vettem észre, hogy a dr.Nő teszi a gézt be, és mondja harapjon rá.Mondom nincs fogam?, kivette?.Igen.Azonnal meg is háláltam mert ez nem minden napi.Ez az én Tapasztalatom!!!:-)))Ezek után pláne oda megyek!!!Meg néztem az árakrol is érdeklődtek többen is, ott kivannak írva, és a legmagasabb ár a 30e.ft.Implantátum.A többi 5000-és 10000 között, attól függ, hogy mi.Tehát a végszóm, merjetek oda menni, mert jó!!!


Alulirott V.Ilona.

2010. jún. 23. 10:52
sziasztók,hózzászólásra.{szerintem a dókitól.kel kérdezni,az ósztályón.{óda,járók,kezelésre.{{tb vel támógatót,tudómásóm szerint.és ha van közgyógy igazolvány.elfógadják.1219.
2009. aug. 4. 08:05

A korona árát nem tudtam meg; a betegfelvételnél van egy árlista, de az azokra vonatkozik, akiknek nincs érvényes biztosítási jogviszonyuk.


Hát igen, futószalagos rendszerben működik, nem simogatják meg a fejedet, miközben a fogaidat csinálják. Ezzel jár.

10. vekvik
2009. aug. 3. 14:29
Sajna. Én fogorvoshoz csak magánhoz járok. Inkább fizetek, de nem viselem már el a bunkóságot!
9. tappancsmama (válaszként erre: 8. - Vekvik)
2009. aug. 3. 13:11

:))))))


Az ilyen beszólásokkal az embernek el megy a kedve az egésztől.Szerintem sokan ezért sem mennek fogorvoshoz,mert ilyen bunkók.

2009. aug. 3. 13:09

Ilyen nekem is volt egyszer a Szent Imre Kórház gégészetén. Azt írták a papíromra hogy 'elhanyagolt fogazat' :(:(:(

MOstár minden fogam rendben van és van fogszabályzóm, tehát nem lesznek jövőre már 2 sorban:D:D:D

7. tappancsmama (válaszként erre: 6. - 1a240a1b61)
2009. aug. 3. 12:24

Szia!


És megtudtad,hogy mennyibe került volna a korona?


Én is voltam ebben a fogászati rendelőben.Abból a szempontból nekem is jó tapasztalataim voltak,hogy tényleg szépen csinálták meg a fogamat,viszont azért mert volt egy vagy két lukas fogam egyből beszólt a doktornő,hogy milyen állapotban vannak a fogaim.Sajnos egy egy ilyen beszólással teljesen elveszik az embernek azt a csekély kedvét is hogy fogászatra járjon.Legalábbis én nagyon nem szeretem az ilyeneket.

2009. aug. 3. 12:07
végül nem kellett korona, nagyon ügyesen kipótolta egy fiatal orvos a fogam. újra csak elégedett vagyok velük. nagyon sokan ódzkodnak, mert állami intézmény, közben pedig nagyon jól dolgoznak a dokik. arról nem is beszélve, hogy elméletileg mindenkinek (ha magánpraxisba kezd, ha marad az állami szférában) itt kell gyakorlatot szerezni.
2009. aug. 2. 22:53

én csak arra emlékszem, hogy a bejárattól jobbra ki volt függesztve az árlista, de még véletlenül sem emléxem, mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás.

a szentkirályiban tényleg elég jó orvosok vannak. akik kezeltek legalábbis, mindig elégedett voltam velük!

2009. aug. 2. 22:10

Köszi a válaszod! Úgy látom, erre a témára nem nagyon ugranak itt a hoxán:(


Másfél éve nekem is volt egy szájműtétem, és hozzá kapcsolódóan idegeltávolítás, majd a végén tömés, de mivel ez sürgősségi ellátásnak számít, így teljesen ingyenes volt. Viszon most letört pont ebből rendbehozott fogamból egy jókora darab, ezért biztos, hogy koronát kell rá tetetni. A magán orvosi árakat megnéztem, azt nem tudom vállalni; és mivel jó tapasztalatom van a szent királyiban, ezért nyugodt szívvel bízom rá magam a közalkalmazotti orvosokra:) viszont nem tudom, hogy 5 ezerre, vagy 25 ezerre számítsak-e.

Mindegy, viszek magammal pénzt eleget, aztán majd meglátjuk.

2009. aug. 2. 22:03

és mi lesz a beavatkozás?

Nekem tavaly bölcsességfog műtétem volt ott, de nem kellett fozetnem.

Szomorúnak tartom, hogy egyre kevésbé támogatja az állam a fogászati ellátásokat :((

Nekem például csak a fogszabályzóm 240.000 ft volt.

Vigyél kicsit több pénzt, mint amit gondolsz, akkor nem ér meglepetés.

2009. aug. 2. 21:47
A Szent Királyi utcában levő fogászati klinikán az alapkezelése ingyenesek, de azt írják a honlapon, hogy a korona feltevésért munka/ orvosi díjat kell fizetni. Ez vajon mennyit jelenthet? Menniy pénzzel készüljek (hétfő reggel megyek)?
2009. aug. 2. 21:45
Fogászati díjak - Budapest, Szent Királyi utca

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook