Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha semmihez sincs kedve? fórum

Mit tegyek, ha semmihez sincs kedve? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. szept. 3. 20:13
örülök hogy rendbe jöttetek :)
2009. szept. 3. 16:46
igen, most egyre több a program.:) örülök neki, mert már nagyon kellett a változás szerintem.:)
2009. aug. 8. 20:49

Szia!

Na, hogy álltok?Kezdenek rendbe jönni a dolgaitok? :)

Voltatok azóta valamerre? :)

2009. aug. 4. 10:12

Húú..itt ugyanez a helyzet...azt ő dobta fel, hogy menjünk el valahova messzebb, de a tervezés már rám maradt...sajnos nincs sok ötletem...annyi tuti hogy vízpart és strand kilőve..de már alakul a dolog, szerintem jövő héten megyünk :)

És remélem Ti is rendbe jöttök :)

2009. aug. 4. 09:57
azt el si felejtettem, hogy amikor feldobom a témát, hogy sosem megyünk sehova, akkor mindig azzal jön, hogy én találjak ki valamit...:) De az a baj, hogy több ötletem nekem sincsen.:D
82. christyn.a (válaszként erre: 80. - 6d239b08e1)
2009. aug. 4. 09:56
Sokat segítettél, hiszen én sem szoktam mondani neki soha, hogy van valami bajom, csak látja rajtam, és akkor nyaggat, hogy mi a baj. Az én párom is számítógépfüggő, bár már csak volt, heti 3-4x ül le a gép elé. :) Mivel majdnem minden nap együtt vagyunk, így nincs ideje gépezni.:) Már eljutottam vele arra a szintre, hogy ne legyen fontosabb a internet, mint én.:)
81. christyn.a (válaszként erre: 79. - Doxikri)
2009. aug. 4. 09:54
kártyázni én eddig is tudtam..:D Ő nem tud, de hamarosan megtanul.:D Egyébként elvitt cukrászdába, aztán tópartra.:)
2009. aug. 4. 08:06

Szia!


Nálunk is ugyanaz (volt) a helyzet, mint nálatok, azzal a különbséggel, hogy mi már több mint egy éve együtt vagyunk :)

Mi se mentünk sehova, amikor taliztunk, csak egymásnál voltunk, bent a lakásba, ő eléggé netfüggő, alig mozdultunk ki.Aztán volt, amikor elszakadt a cérna.Nem mondtam neki, de rögtön észrevette, hogy van valami bajom..Olyankor mindig leültünk és megbeszéltük.Sajnos csak egy.két hétig volt másképp a dolog, de akkor sem mentünk sehova, viszont a gépet hagyagolta, és tényleg csak egymással foglalkoztunk..Csak egy idő után minden kezdődött előlről..Egy hete volt az utolsó ilyen beszélgetésünk.Addigra sok sok álmatlan és átsírt éjszakán voltam túl, mert azt éreztem, hogy üres a kapcsolatunk, és nekünk ez nem megy.Persze megint észrevette, hogy valami bajom van, és (nem hazudok) 1óráig tartott, mire kiböktem, addig könyörgött, én meg csak sírtam, nem tudtam beszélni..Láttam rajta hogy megijedt, hogy nagy a baj..És a végén kiböktem...és mondta, hogy megért, és soha nem akar elveszíteni, ő is érzi, hogy eléggé monoton lett a kapcsolatunk.Megbeszéltük, hogy teljesen tiszta lappal nyitunk.Bocsánatot kért."Szivem, ne haragudj!Nagy marha voltam, már utólag belátom, amikor a gép miatt elhanyagoltalak!Nagyon szeretlek, és soha nem akarlak elveszíteni!" :)

Azóta úgy néz ki, rendbejövünk :) Elmentünk sétálni, tervezünk egy kirándulást kicsit messzebb, pestre megyünk 20.-án.. :)


Bocsi, nem akartalak ezzel fárasztani, csak arra akartam kilyukadni, hogy egy őszinte beszélgetés sokat segíthet.Mondd el neki, hogy neked ez így nem jó, te nem erre vágysz.Ha igazán szeret, akkor meg fogja érteni, és változtatni fog.Ha pedig enm, akkor érdemes elgondolkoznod, hogy tényleg ő-e az igazi, és hogy te erre az életre vágysz-e mellette 20, 30, 40 évesen (ha együtt maradtok..)


Remélem tudtam segíteni valamit, nem csak butaságokat hordtam össze...

79. doxikri (válaszként erre: 78. - Christyn.a)
2009. aug. 3. 19:46
Szia! Van valami fejlemény? Megtanultál már kártyázni?? :-DD
78. christyn.a (válaszként erre: 77. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:49
nagyon reménykedem, hogy valamiféle kártyajáték lesz az.:DDD ugy is most kaptam nemrég egy gyönyörű francia kártya paklit. csak még a lapok csúsznak nagyon.:D
77. spinneli (válaszként erre: 75. - Christyn.a)
2009. aug. 2. 22:48
így van, remélem meglelitek.
76. christyn.a (válaszként erre: 72. - Doxikri)
2009. aug. 2. 22:45
leírtam a véleményemet, pár bejegyzéssel lejjebb.:) azt hiszem pont a tied alatt.
75. christyn.a (válaszként erre: 73. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:45
nehéz olyan játékot találni, amit mindenki szeret. De ha megvan, akkor aztán nincs megállás.:D
74. doxikri (válaszként erre: 70. - 40163fd81d)
2009. aug. 2. 22:44
Persze, de azért vagyunk szülők, hogy aggódjunk :-DDDD és ez is így lesz, míg világ a világ!!
73. spinneli (válaszként erre: 69. - Doxikri)
2009. aug. 2. 22:42

á, sajnos azt nálunk egyedül én szeretem.

:(

néha még kocka pókerezünk, de az nem olyan izgalmas.

72. doxikri (válaszként erre: 67. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:42
Csak kíváncsi lennék, Chris, hogy gondolja?!
2009. aug. 2. 22:42

szerintem egyszerűen nem kellene 13-14 évesek hajnalig elengedni a gyerekeket, engem még most sem engednek 10nél tovább, pedig azért az én értékrendem már nagyjából kilakúlt, és tudom, hol a határ. nem iszom, nem dohányzom. de nem is akarok hajnalig bulizni meg pasizni.


egyébként igen, a közös játék fontos.:) egyrészt az idő is gyorsabban megy vele, másrészt jó élmény a kapcsolatban.:)

70. 40163fd81d (válaszként erre: 49. - Doxikri)
2009. aug. 2. 22:41
Ez mindig is így volt és lesz ,míg világ a világ.:))
69. doxikri (válaszként erre: 68. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:41
Az egyik legjobb játék....meg az Activity, csak ahhoz többen kellenek!
68. spinneli (válaszként erre: 66. - Doxikri)
2009. aug. 2. 22:39

igen, főleg ha egy rettentően hülye szó létezéséről akarod meggyőzni a másikat, párszor már a google-t is be kellett vetni.

:)

67. spinneli (válaszként erre: 65. - Doxikri)
2009. aug. 2. 22:39
A szülőknek kellene hiteles embernek lenniük, szerintem ennyi.
66. doxikri (válaszként erre: 64. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:38
Az tök jó, mi is szoktunk, annyit lehet röhögni közben!!
65. doxikri (válaszként erre: 62. - Christyn.a)
2009. aug. 2. 22:38
Szerinted mi lenne a megoldás, hogy ez ne így legyen?
64. spinneli (válaszként erre: 61. - Christyn.a)
2009. aug. 2. 22:36

hajrá-drukkolok.

Mi scrable-zni szoktunk.

63. doxikri (válaszként erre: 61. - Christyn.a)
2009. aug. 2. 22:36

Remélem sikerrel jársz!

Hiszen ezek a dolgok is a szerelemhez tartoznak, hogy tudjál a pároddal azonosulni, de ő is veled!

Beszélgessetek sokat és ne legyen tabutéma!!

62. christyn.a (válaszként erre: 60. - Doxikri)
2009. aug. 2. 22:36
hát igazából tényleg nem jut el addig a hír, vagy csak nagyon ritkán. meg a videók, meg a stb. itt nálunk a városban olyan videók voltak, hogy hű... 13 éves kislányt a kocsma mögött holt részegen pár fiú húzott meg, fel is vették, youtube, szülők, körlevél, ahogy kell.
61. christyn.a (válaszként erre: 59. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:33
esküszöm, próbáltam.:D De sosem voltam az a számítógépezős fajta, ha gép, akkor is maximum internet, meg msn. nem értek én az ilyen játékfélékhez.:D a passiánsz, aztán le van zárva a tudásom ezen a téren.:) de még azért próbálkozom.:)
60. doxikri (válaszként erre: 57. - Christyn.a)
2009. aug. 2. 22:31

Akarod tudni? Nem is akarják igazán, hogy eljusson és ha el is jut, nem akarják elhinni.

"Az én lányom? Na. az biztos nem! Ő nem olyan!"

Könnyebb nem beszélni róla, mint leülni a gyerekkel és megbeszélni....szexuális felvilágosítás a szülő részéről?....majd az iskola...meg az élet. Na, ez a nem jó!!!

59. spinneli (válaszként erre: 58. - Christyn.a)
2009. aug. 2. 22:30

ebben is tudtok kompromisszumot kötni, ahogyyan doxikri is írta fontos, Ő megtanul römizni, te pedig WoW-ozni.

:)

58. christyn.a (válaszként erre: 56. - Spinneli)
2009. aug. 2. 22:28
számítógépezik, csak nem honfoglalót, hanem WoW-ot. megpróbáltam megtanulni vele játszani, de semmi esély arra, hogy én azt valaha is átlássam. :) ezért gondoltam erre az egyszerűbb francia kártyára. én imádok vele játszani, és ha ő is belejönne, akkor meg lenne oldva egy időre a szórakozás probléma.:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook