Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Etetőszék - tapasztalatok? fórum

Etetőszék - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 3. 09:32
A mi faszékünkön sincs biztonsági öv, de nálunk egyik gyerek sem akart soha felállni benne. A fiam még nem tud felállni, lehet hogy majd ő kezdi el ezt. :D
2009. aug. 3. 08:53
A mienkben nincs biztonsági öv, pedig néha nem ártana... :) Én úgy oldom meg, hogy a tálcája tologatható, és betolom a gyerek pocijához, amennyire csak lehet, és akkor nincs helye felállni... :) Szerencsére most már nem áll fel benne, de fél évig paráztam kicsit miatta... :(
12. micimacko72 (válaszként erre: 10. - Kinni)
2009. aug. 3. 08:42

nekünk is ilyen van, nagyon szeretjük. A tálcát le lehet venni róla, de mi még most tálcásan használjuk. A magasság is állitható, igy könnyen az asztalhoz teheted.

Nézz szét a tesz-veszen nagyon jó áron találhatsz székeket!!

11. becseiagi (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2009. aug. 3. 08:39
Jaj, bocsi! Szimonicnak küldtem el! :DDD
10. kinni
2009. aug. 3. 07:55
Nekünk műanyag peg perego van, nagyon szeretjük. Könnyen tisztítható, dupla tálcás, az ülése dönthető, egy kézzel is ki tudom nyitni és összecsukni. Szerintem fontos az 5 pontos biztonsági öv, hogy a vállán is fogja, a húgom kisfia a 3 pontosban simán felállt.
9. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Becseiagi)
2009. aug. 2. 22:10
Biztos szép, de ezt nem nekem számtad... :D:D:D
8. becseiagi (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2009. aug. 2. 21:37
A képeket elküldtem a fenyőfa etetőszékünkről! Na milyen?
2009. aug. 2. 21:36
Nekünk fontos volt, hogy olyan legyen, amit oda tudunk tenni az asztalhoz, hogy szokja a kisfiam, hogy együtt eszünk az asztalnál. 15.480 FT volt az oldalaiban az 1.500.- Ft-os mintával, és a posta költséggel együtt. Mi nagyon meg vagyunk elégedve vele.
2009. aug. 2. 21:16
szia, nekünk Brevi márkájú van, még a Brendonban vettük, jó áron, ami könnyű fém, műanyag borítóval...egyszerűen kinyitható és könnyen összecsukható, ami nekünk fontos volt...egyszerűen tisztítható, és nagy tálcája van...stabil, nem borulékony egyáltalán...nekünk bevált...:o)
2009. aug. 2. 19:36

Én sem addig, amíg barátnőm anno kölcsön nem adta. Vágtam, bele szivacsot, Anyósom még varr rá huzatot, és olyan tépőzárat akarnék venni, ami rá lehet az egyik oldalra varrni, amásikat meg a fára ragasztani.


Oda lehet szépen állítani az étkező asztalhoz.

4. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Becseiagi)
2009. aug. 2. 19:32

WOW!!!

Ilyet még nem is láttam!

2009. aug. 2. 19:31
Mi nem rég vettünk egy fa etetőszéket, ami 3 az 1-ben. Nagyon szeretem, mert ilyen volt a második lányunknak is, de azt kölcsönbe kaptuk, és bútorlapból volt. Ez fenyő fából volt, és nem is került olyan sokba. Az oldalába kértünk 1-1 Verdás mintát, amit valamilyen géppel belefaragtak vagy mi. Ha érdekel priviben küld el a mail címedet, és elküldöm róla a képeket. Ja! Amúgy azért 3 az 2-ban, függőlegesen etetőszék, az egyik oldalára fektetve hintaló, a másikra meg egy kis pad asztallal.
2009. aug. 2. 19:23

Nekünk egy öröklött fa van, sajna még korai generációs. Azért sajna, mert az ülőrésze még nem műanyag borítású, hanem kivehető szivacsos textil. :(

Egyébként az a fajta, ami később szétszedhető asztallá és székké. Kicsit nagyobb helyet foglal, de az újabbak már kisebbek kicsit.

A borítást leszámítva nagyon szeretem. :) Asztalhoz is lehetne állítani, de sajna a mi konyhánk nem olyan, szóval az étkezősarok mellett áll...

2009. aug. 2. 19:15
Fa vagy műanyag? Mindenképpen asztalhoz állíthatót szeretnénk, tehát olyan magasnak kell lennie. Van vmi jó márka esetleg, ami bevált vkinek? Milyen szempontokat kell figyelembe venni a vásárláskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook