Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakközép dilemma: Athéné, Atalanta vagy Minerva? - Mindenkinek, aki döntött valamelyik mellett, vagy aki járt ide! fórum

Szakközép dilemma: Athéné, Atalanta vagy Minerva? - Mindenkinek, aki döntött valamelyik mellett, vagy aki járt ide! (beszélgetős fórum)

2010. febr. 24. 13:02
mind1, csak ne az atalanta... :D én fél évet jártam oda, elég is volt... úgyhogy az az tán tényleg idő és pénzkidobás...
2009. aug. 3. 09:40

ÍRJATOK !!!!!

Ma estig el kell, hogy döntsem!!!!

2009. aug. 2. 18:45
Ha tudtok írni órarenddel, vizsgákkal, beiratkozással (miből kell szintfelmérőt írni) kapcsolatban is írni, megköszönném!
2009. aug. 2. 18:20

Sziasztok!


Pár napom van arra, hogy eldöntsem, melyik iskolába fogok járni az elkövetkezendő 1 évben!

Protokoll-ügyintéző felsőfokú szakképzésre szeretnék járni (1év)...

Interneten jelentkeztem a Minervába, már ki is küldték a beiratkozáshoz szükséges infókat (Aug. 10-16)..Viszont a napokban utánanéztem fórumokon, és elég sok rosszat hallottam róla, amiért félek belevágni..(1 államilag támogatott szakképzésre jogosultak az emberek 22 éves korig)

Az okok amiért elbizonytalanodtam (fórumokról):

- Kezdő suli

- Sokan mondták, hogy a tanárok nincsenek még tisztában a tanagyagokkal...és úgy kellett vizsgázniuk, hogy nemtudták mit fognak kérdezni, aztán kiderült, hogy a féléves anyagnak köze se volt a vizsgaanyaghoz!


Érdekelne, ha közületek járt valaki a 3iskola valamelyikébe, milyen tapasztalatokkal végezte el azt (vagy miért nem végezte el)...

Illetve, ha valaki már jelentkezet, miért pont azt a sulit választotta!

Ha a Minerva tényleg ilyen rossz, akkor el lesz felejtve!

Marad az Athéné és az Atalanta...Melyik a jobb?

(Az Atalantát szintén nagyon reklámozzák, az is új, hogy még reklám kell neki???)


Írjatok! Nagyon fontos lenne!

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook