Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Informatikai segítséget kérnék!! fórum

Informatikai segítséget kérnék!! (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 20. 15:00
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy lehet visszaállítani Thunderbirdben, ha egyszer csak nincs sortörés, és levélírásnál szaladnak ki a képernyőről a sorok? Köszi szépen előre is!
2009. aug. 3. 13:07

Hát visszavittem a szervízbe a gépem, és azt csinálta az informatikus, hogy kiakpcsolta az automatikus frissítést, amiből következik, hogy most meg az az ikon van ott, ami állandóan arra figyelmeztet, hogy veszélynek van kitéve a gépem...


Csak azt nem értem, hogy az előző operációs rendszerél automatikus frissítésre volt állítva a gépem, és mégsem tűnt el állandóan a háttér, és a képernyővédő, valamint a személyes beállításaim...

2009. aug. 3. 08:46
Most viszem is vissza a szervízbe a gépem, majd megírom, mit mondott a Pasi...
2009. aug. 3. 08:43
Vidd vissza. Ha már fízettél érte csinálja meg tiszteségesen.Lehet nem végezte el a beállitásokat.
6. mandulaszem (válaszként erre: 5. - D4464aaf8a)
2009. aug. 2. 19:19
De ez nem ilyen egyszerű...sajnos. Vidd vissza és tegyél panaszt!
2009. aug. 2. 18:23
Most futtattam le a vírusirtót, és nincs fertőzöt fájl...
2009. aug. 2. 18:22
Hát ugrál a kép az tény, de holnap visszaviszem,hogy ennyi pénzért rendesen csinálja meg a gépem...
2009. aug. 2. 18:09
Elképzelhető, hogy egy vírus került a gépedre. Elvileg vannak ilyenek is, amik azt a célt szolgálják, hogy akadályozzák a felhasználót a munkájában, de kárt nem tesznek. Gyakran átrendezik az ikonokat az asztalon, háttérképet, ugráltatják az ablakokat, stb, stb.
2009. aug. 2. 16:54
Röhej... Ha a megnyitott oldalt leviszem az "asztalra", akkor látom, hogy még így is,hogy itt vagyok a gépnél, eltűnik egy idő után a beállított háttérkép, és üresre vált a képernyővédő is magától... Miért??
2009. aug. 2. 16:28

Most volt szervízben a gépem, mert újra kellett mindent telepíteni, pénteken hoztam haza, és olyan problémám van, hogy:


Kikapcsolásnál nem jelenik meg, hogy személyes beállítások mentése, és minden ki-,és bekapcsolás után újra kell állítani a hátteret, a képernyővédőt, mert visszaugrik korom-feketére a monitor, és semmit sem ment el...


Lehet valamit itthon is tenni, vagy csak hozzáértő szakember tudja megcsinálni??


Hiéba állítom be újra, hogy kezdőoldal a Startlap legyen, az sem marad meg...


A Mozillán nem jön be a startlap egyáltalán...


Ha nem, akkor holnap visszaviszem a gépem, hogy csinálja meg tisztességesen a szakember, mert így is egy vagyonba került...


Előre is köszi, Aki írásban tud segíteni, hgoy leírja, hogyan lehet kijavítani ezt a hibát...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook