Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy elkeseredett leányzó:( fórum

Egy elkeseredett leányzó:( (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 13. 11:31

Miért van az hogy a barátom, mikor még alig van bent kb 2-3 perce a pénisze már rögtön elmegy?! Mennyen el orvoshoz, vagy mit kell ilyenkor alkalmazni?

ÍRJA MEG NEKEM VALAKI, MERT MÁR NEM BÍROM ÍGY TOVÁBB! :(

köszi előre is!

49. Bucóka20 (válaszként erre: 47. - Enix)
2009. aug. 8. 07:10
Semmi gond☻
48. Bucóka20 (válaszként erre: 46. - Filomena)
2009. aug. 8. 07:10
Köszi:)
47. Enix
2009. aug. 7. 18:49
akkor nem szóltam:)
46. Filomena (válaszként erre: 45. - Bucóka20)
2009. aug. 7. 18:17

Örülök, hogy megoldódott a problémád...

Minden szépet Neked!

45. Bucóka20 (válaszként erre: 44. - Enix)
2009. aug. 7. 18:11
En inditottam a forumot:) de az en problemam mar megoldodott,szoval atadom a helyem neki. :)
44. Enix (válaszként erre: 43. - Eprecske00)
2009. aug. 7. 17:37
egyébként bocsi nem bántásból, de ez nem tartozik az eredeti fórum témához, indíts egyet te is! és ott is fognak segíteni neked.:)
43. Eprecske00 (válaszként erre: 40. - Bucóka20)
2009. aug. 7. 17:07
Igen én vagyok neki az első és nekem is ő az első!Szóval érted :)Hát igen a krémet nem is használjuk, hanem az h ha már nem bírjuk tovább ezt a megállást kb 3 után feladjuk és hagyom h elmenjen engem pedig utána kézzel elégít ki de azt is úgy h nem hüvely,hanem csikló útján!A hüvelyen keresztül nem tetszik....sose mentem el még ott...:$
42. Bucóka20 (válaszként erre: 41. - Ce00df587e)
2009. aug. 7. 14:30
irtam:)
41. ce00df587e (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2009. aug. 7. 14:13
akkor most nem v.tok eggyütt?vagy mi?írj
40. Bucóka20 (válaszként erre: 39. - Eprecske00)
2009. aug. 7. 13:47

Az a baj h túlzottan rástresszeltek erre az ügyre,de azért azt is tudni kell h a kapcsolat elején nem megy a szex 1-2-3 óráig.. naon ritka az olyan sztem amikor a pasi annyira vissza tudja tartani.

Krémek meg ilyen olyan kencék...sztem ez meg csak pénzkidobás...nézzük mi lessz ha még együtt lessztek 5 évig?!:) állandóan kencézgetni fogja magát,mert anélkül nem birja 10 percnél tovább?!:)

te vagy neki az első,ilyen téren?

2009. aug. 7. 13:35

Köszönöm Bucóka a segítséget!Nem tudom sztem valamit fiúval kellene kezdeni állítólag van egy krém ami elérzésteleníti, vettünk is de semmi :S akkor azt is olvasta már hogy ha nem adjuk fel egyszer csak el fog múlni neki ez az egész! DE pff eddig még semmi változás..:S nagyon rossz :(

Segítsen az akinek van ilyen problémája még!!!

38. Bucóka20 (válaszként erre: 37. - Eprecske00)
2009. aug. 7. 11:09

Azért baj szerencsére nincs.:)

Én mondjuk ha ilyen helyzetbe lennék,akkor úgy csinálnám a párommal,hogy rövidebb legyen az előjáték a megszokottnál,és amikor "megálltok" akkor ő nyugodtan csinálhatja neked kézzel vagy orálisan,és akkor a te orgazmusodhoz jutásod nem kerül veszélybe..ő meg pihen.:) Jobban hirtelen nem tudok,de sokaknak vannak ilyen problémái.:S:)

Lehet h más tud majd vmi okosabb tanácsot adni.:)

2009. aug. 7. 11:05

Sziasztok!

Barátommal már kb 3-4 hónapja h nemi életet élünk!

De akadt egy kis bökkenő már az ELEJÉN!

Az első 10 alkalomnál nem is merte közölni velem csak rá egy hónapra h ő az első 10 alkalomnál már amikor belém rakta RÖGTÖN ELÉLVEZETT!

Mi a baj??

Mit lehet tenni?

Most már h tudok róla 3 hónapja a fiúm bajáról próbálunk tenni ellene v. mit, de így sem a legjobb kb 10 perc után meg kell állni különben elmegy:S=( és ha megállunk így nekem sem jó:S=(

SEGÍTSÉGRE VAN SZÜKSÉGEM! TANÁCSOKAT KÉREK!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

36. Bucóka20 (válaszként erre: 35. - Bibibabi)
2009. aug. 7. 09:44

9 hónap volt tegnap.:)

Nemigazán birtuk ezt a szünetet,tegnap nagyhirtelen egy probléma kapcsán átjött..és úgy döntöttem, h kezdjük el megint,vagyis inkább folytassuk ott ahol abbahagytuk. :)

35. Bibibabi (válaszként erre: 32. - Bucóka20)
2009. aug. 7. 06:54
Akkor majd kialakul. Még egy éve sem vagytok együtt, igaz? Úgyis érezni fogod, hogy mi a helyes döntés.
34. Bucóka20 (válaszként erre: 33. - Ce00df587e)
2009. aug. 6. 18:49
Tegnaptól szünet van.De hiányzik h nincs velem.:(
33. ce00df587e (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2009. aug. 6. 17:18
még most sincs semmi eredmény?
32. Bucóka20 (válaszként erre: 31. - Bibibabi)
2009. aug. 6. 14:35
Nehéz ezt igy leirni,mivel érthetetlenné kezd válni a történet,ha elkezdem leirni,hogy mi is van pontosan.Azért is irtam csak nagyvonalakba.Ha nem szeretem, természetesen nem maradunk együtt, hülye nem vok..csak tanácstalan pillanatnyilag,mivel még sose éreztem ilyet, h egyszer azt érzem h letudnám vele élni az életem , máskor meg azt h nem is tudom mit akarok valójába.Sose volt még ilyen mély pont, vagy nem is tudom minek nevezzem.Szeretem,kötödök hozzá..csak valami nem ugyan olyan mint régen.Ezért is irtam azt a gyógyszeres dolgot,mert csak azt tudom egyetlen kézzel fogható magyarázatnak.Nemértem.
2009. aug. 6. 14:28
Nehéz lesz úgy helyre hozni a dolgokat, ha magad sem tudod mi hiányzik. Még most kellene a legboldogabbnak lennetek. Mi lesz később?
2009. aug. 6. 14:13

Hmmm.. ilyen egyszerű lenne.

Szeretem... a megcsalás nagy hiba volt.

Mindig is nagy tűzzel szerettük egymást,az életünket oda adtuk / adnánk a másikért.

Semmi szakitásra utaló jel nem volt,nem veszekedtünk szite sose,max kis apróságokon,de ki nem veszekszik a párjával?!

Azt nem irtam le,mert nem tartottam fontosnak,hogy amiota elkezdődött ez a bizonytalanságos dolog,OK NÉLKÜL!!

Az az a pont volt,amikor elkezdtem abbahagyni a hangulatjavitó gyógyszerem,amit a (volt) betegségemre szedtem,és mivel sose szedtem még ilyet,ezért nem tudom, h lehet-eez a hatása?!

Persze nem az h emiatt csaltam meg,hanem a hiányérzet.

29. Bibibabi (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. aug. 6. 14:04
Azt egyedül te érzed, hogy szereted vagy nem. Viszont ha már most nem lángol a szerelem, akkor évek múlva mi lesz? Annak is biztos megvolt az oka, hogy megcsaltad. Ha úgy érzed, hogy hiányzik valami ebből a kapcsolatból, akkor lépj. És hiába akár milyen jó ember, ha nem teljes a kapcsolatotok, akkor megette a fene. De ez csak az én véleményem.
2009. aug. 6. 13:57

Kedves Bucóka

Többet ér egy ne sértsd meg, mint ezer bocsánatkérés. Ha már rossz fát tettél a tűzre, miért kell azt világgá kikiabálni. Ami megtörtént, megtörtént. Elfeledve nem lesz ez neked nagyon sokáig, csak lassan háttérbe szorul. A barátod szívébe beletörted a tövist, és az addig nem esik ki belőle, amíg ő is elkövet egy hasonló félrelépést. Azután másként értelmezi a te botlásodat. Reménykedj benne, hogy ő nem lesz olyan fenemód őszinte, hogy elmondja neked, mert ha megteszi, elkezdődik a sárdobálás egymásra. Mint írod, ok a félrelépésedre az volt, hogy próbára tetted magad. Népi bölcsesség: asszonyt és cserépkorsót ne tégy próbára, mert megbánod. Érezted, hogy a kapcsolatotok ellaposodik. Valamit akartál. Minden kapcsolat ellaposodik, többé – kevésbé. Egy idő után valamennyire kiismerjük párunkat, de nem cseréljük le. Ezt írtad a párodról:  Ő egy nagyon jó ember, nem ilyet érdemel mint én. Milyen is vagy te? Az említettek szerint Ő értékesebb mint te. Két lehetőséged van: 1. Elfogadod értékeivel együtt, ugyanis a döntést rád bízta. 2. Addig lelkizel, ameddig őt is kikészíted, azután odébáll(sz). Amennyiben ezt a fiút meg akarod tartani, menj hozzá feleségül. Azzal bebizonyítod, hogy csakis Őt akarod. A férfiak nem igazán szeretik, hogy a kedvesüknek álljon készen egy B. terv.

27. Bucóka20 (válaszként erre: 26. - Ce00df587e)
2009. aug. 3. 18:09
Oksy,majd szólok h hogy alakultak a dolgok:)
26. ce00df587e (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2009. aug. 3. 15:50
SZÚRKOLOK!!! írd meg hogy mi lett a vége
25. c19f5f79fa (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2009. aug. 3. 15:22
Az őszinteség fontos hosszútávon kétségtelen...Viszont szerintem másikat is figyelembe kell venni. Sokszor van, hogy nem akarja tudni a másik. Mert ha nem tud róla, nem fáj. Ha viszont tud róla, valamit lépnie kell.Mert erkölcsileg belénk van vésve hogy nem elfogadott... a hűtlen fél nem bírja el a nyomást, önmagán akar könnyíteni,ezért őszinteség mögé bújva könnyít a lelkiismeretén.... Vannak ártatlan csókok. Nem gondolom, hogy az a legértékesebb, ha mindenről beszámolunk. A párkapcsolatban is meg kell maradjon az ember magánszférája. Más a helyzet, ha olyan komoly kapcsolatról, szerelemről van szó, ami fölveti, hogy nincs mese, nem megy tovább az adott partnerrel. Akkor meg kell szenvedni ezt a dolgot,és őszintén felvállalni.
24. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - Zsuzsa74)
2009. aug. 3. 12:07
Azért erre rácáfolnék,mert volt már egy 1,5 éves kapcsolatom is,és abban sem vallottam kudarcot,és ebben sem fogok.Az csakegy dolog h irtam h "kicsi" vagyok,de sokkal több dolgon átmentem már mint a korombeliek,emellett..nem szórakoztam az exemmel!És h éretlen vagyok egy komoly kapcsolatra,ez teljesen hülység,és aki 30évesen egy férj meg egy gyerek mellett megcsalja a társát,akkor ő mi kérdem én?!emberek vagyunk,hibázunk.nem is erről szólt a történet.
23. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Ce00df587e)
2009. aug. 3. 11:59
Nem birtam volna ki,hogy ne mondjam el,tuti belebetegedtem volna.Nem tudnék a szemébe nézni,ha már megtörtént akkor vállalom a felelőséget.Remélem minden helyre jön.
22. c19f5f79fa (válaszként erre: 19. - Ce00df587e)
2009. aug. 3. 11:47
Egyetértek veled...
21. spinneli (válaszként erre: 20. - Zsuzsa74)
2009. aug. 2. 23:45
Nem hiszem, hogy ítélkezésre volt kiváncsi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook