Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van aki tervezte a babát, de nem volt semmilyen tünete a kimaradt mensiig, mégis babás lett? fórum

Van aki tervezte a babát, de nem volt semmilyen tünete a kimaradt mensiig, mégis babás lett? (tudásbázis kérdés)


11. Kedveske (válaszként erre: 7. - 496b72c196)
2009. aug. 5. 21:53
Írtam privit
10. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 9. - Tamo87)
2009. aug. 5. 16:16
helyes:) ne feledd,havi kimaradás után légy türelmes,tudom nehéz,de az egy hetet várd ki:) sok sikert:)
9. tamo87 (válaszként erre: 8. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 16:09

Köszi a választ és a drukkot :)

Nekem elvileg holnap lenne az esedékes, és csak annyit érzek, hogy görcsöl és feszít a hasam, na meg fel vagyok puffadva, pedig mensikor (tudom hihetetlen)de nem szokott nagyobb lenni a hasam. És kb. itt ki is merült a tünetem. A hányingereket betudom a korai kelésnek. Az régebben is volt. Úgyhogy most várok a csodára :)

8. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 3. - Tamo87)
2009. aug. 5. 14:50

szúszáá... első hetekben ne várj semmilyen jelet... nekem sem volt... a 2 hónap végén jött a hányinger is.. egészen addig csak én magam a szívem mélyén éreztem h babát várok..

megoldás:csinálj pár tesztet a kimaradt mensid után 1 héttel(előbb ne!!!nem vicc!felesleges előre illúzióba ringatni magad,majd csalódni...és végül mégis kiderül h anya leszel..ezt azért mondom mert velem is így volt.. kimaradt.. 2 napra rá vettem tesztet,negatív lett,de éreztem hogy tuti anya leszek... csináltam még 1 tesztet,szintén negatív lett... de nem adtam fel.. beszéltem 1 dokival,ő mondta h havikimaradás után 1 héttel tanácsos tesztet csinálni,mert ha később volt a peteérésed,akkor páér nappal később fogant a baba/mint nálunk/ és azt az első tesztek még nem érzékelik,hiába van ráírva h a kimaradt mensi után akár első napon használhatod! és láss csodát,kivártam az egy hetet,és a 3.teszt pozitív lett:D h biztosra menjek csináltam még 1et..és az is.. rá 1 hétre mentem vissza dokihoz,és igazolták a terhességet..) úgyhogy nem vicc! ha kimarad a havid,várj egy hetet,és csak akkor tesztelj!!! addig felesleges ezen stresszelni!!! az csak ront a helyzeten! babát összehozni csak nyugodtan,stressz nélkül lehet!!! ezt fogadd meg!! ne görcsölj rajt,csak érezzétek jól egymást pároddal! :) SOK SIKERT!!! Pussz:Vikus

7. 496b72c196 (válaszként erre: 5. - Kedveske)
2009. aug. 5. 11:00

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mennyire jött meg a mensid, amikor terhes voltál? Illetve hanyadik napon jött a nem várt? :)

2009. aug. 1. 20:04

De jó, akkor mégis van még remény :)


Neked, pedig szívből gratulálok :D

2009. aug. 1. 19:49

Értem már. Hát én most vagyok a második babámmal terhes. Sem az elsőnél, a másodiknál meg pláne nem voltak semmilyen tüneteim. Sőt most annyira nem, hogy már terhes voltam, de még azért megjött egy kicsit. Ebből, és az émelygésből gondoltam, hogy itt talán valaki kopogtat:-).

De előtte semmit nem éreztem.

Az elsőnél, amikor mnesi idő lett volna fájogatott a hasam, mintha meg akarna jönni. Gondoltam is, hogy na most sincs baba, aztán mégis az volt.


Kitartás és türelem, minden lehetséges

2009. aug. 1. 19:45
Illetve a mellbimbóm fáj picit, de szerintem az semmit nem jelent.
3. tamo87 (válaszként erre: 2. - Kedveske)
2009. aug. 1. 19:42

Szia.

7-ére nem várom, de sem hasszurkám, se mell fájdalmam nincs, a hőm 36,8.

Nagyon bíztam ebben a hónapban, de így,hogy semmi jele nincs, kezdek kifogyni a reményből :(

2009. aug. 1. 19:40
Igen, én....de nem nagyon értem mire vagy kiváncsi. Milyen tünetekre gondolsz?
2009. aug. 1. 19:34
Van aki tervezte a babát, de nem volt semmilyen tünete a kimaradt mensiig, mégis babás lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook