Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz az, ha gyes alött nem dolgozott az anya, nem kap munkanélkülit, ha lejár a gyes? Én ápolásin voltam, az számit? fórum

Igaz az, ha gyes alött nem dolgozott az anya, nem kap munkanélkülit, ha lejár a gyes? Én ápolásin voltam, az számit? (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 1. 12:58
Na méghogy nem kell érte semmit csinálni? jo vicc ,én ápoltam a 85 éves dédimet 3 évig, pelenkáztam,etettem,sétáltattam,éjszakáztam vele,és nem mehettem szinte sehova mert nem lehetett egyedül hagyni ha rájött a roham. 4 éve volt 25 ezer.
2009. aug. 1. 12:51

Ha nem dolgoztál gyes előtt, vagy pedig felhasználtad már azokat a "szép" munkás éveket régebbi munkanélküli járadékra, akkor nem jár semmi.


Amúgy szép az az ápolási segély, semmit nem kell 20.000 Ft-ért csinálni! Régebben és is voltam ilyenen. Egyébként most mennyi ez a segély?

2009. aug. 1. 12:47
Szia akkor semmi nem jár,ha nem találok munkát? szép kilátások.
2009. aug. 1. 12:46
Nyugdíjévek! Te jó ég! Lehet hogy nyugdíj sem lesz addigra, mire odakerül a sor....
2009. aug. 1. 12:45

A gyes és az ápolási a munkanélküli járadék éveibe nem számít bele, csak a nyugdíjévekbe.

Én múltkor megkérdeztem ezt a Munkanélküliben, és a Mák-nál is.

2009. aug. 1. 12:42
Igaz az ha gyes alött nem dolgozott az anya nem kap munkanélkülit ha lejár a gyes?Én ápolásin voltam, az számit? Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook