Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed az egészségügyről? fórum

Mi a véleményed az egészségügyről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1751. andita1
2022. febr. 26. 06:15

Anyósomnak nagyon rosszak a térdei, protézis kellene sürgősen. A doki 5 éves várólistát mondott neki tb-re vagy 2 millió/térd magánba.

Miért van az hogy a dokik már csak magánban akarják ellátni az embert?

1750. manó2000
2020. aug. 17. 07:08

Katasztrofális! Csak ne legyen szüksége rá az embernek.

Most még rosszabb mint volt, mert még a háziorvost is alig lehet elerni. ☹️

1749. Dodi44
2020. aug. 17. 05:44

Amig mashoz nem tudjatok osszehasonlitani, addig vagy jo vagy nem!

De ha mar ti, mint en kifizettunk ketmillio nyoszazezer forintot, ketto plusz egy koronaert, es meg januar ota, mindig nincse kesz! Akkor ti nem szolhattok semmit sem...

1748. Törpilla
2020. aug. 3. 12:35
Fos
1747. syria
2020. aug. 3. 12:34
Nem az egészségüggyel van a baj, hanem azokkal, akik szándékosan lerohasztják.
1746. ab61752c45 (válaszként erre: 1741. - Dodi44)
2020. márc. 18. 09:06
persze,majd ha eltöröd a térded meggyógyítanak.
1745. lolita2112 (válaszként erre: 1744. - Csontsovány)
2020. márc. 18. 08:46
nalunk minden modern es megis orakat kell varni sokszor ha korhazba kerul az ember....
2020. febr. 4. 12:15
Az az igazság , hogy egy kicsit el vagyunk maradva ...A gépjeink, ágyaink már cserére szorulnának . A sürgősségin órákat kell várni . A személyzet előtt le a kalappal .Sokszor 100 betegre jut kb 3 éjszakás nővér .Nem velük van a baj ..
1743. syria
2020. jan. 26. 10:27

Katasztrófa úgy ahogy van. :(

Egy ismerősöm nagy nehezen rászánta magát, hogy alagútszindróma miatt megműtsék a könyökét. 2020.01.23. volt a műtét időpontja, de szóltak neki, hogy ne menjen, mert fertőzésveszély miatt sterilizálni kell a műtőt. Még jó, hogy felfedezték, s nem betegebben jött volna ki a kórházból, mint ahogyan bement. (A helyében talán égi jelnek vettem volna...)

1742. Törpilla (válaszként erre: 1736. - 73de2afe83)
2020. jan. 6. 04:54
Bizony.
1741. Dodi44
2020. jan. 6. 03:36

A legjobb orvosaink:

Dr. Elegedettseg

Dr, Higgadtsag

Dr. Jokedv

Dr. Gyumolcsfogyasztas

1740. kirukiru
2019. dec. 24. 19:36

Egy érdekes estet szeretnék megosztani veletek: Nem kell nagy dolgokra gondolni, egy dunántúli kórházba egy 65év körüli hölgy bekerült, nagyon súlyos, eszméletlen állapotban, A kezdeti diagnózis szerint ismeretlen "méreggel" megmérgezte magát. minden lehetséges vizsgálat eredménye negatív volt. A vérvétel szerint a szérum kálium alacsony volt, felírtak neki napi 1000mg K retardot. Hamarosan feljavult. Az egyik ismerősömnél tett látogatása alkalmával,az esete részletes beszámolója mellett örömmel tudatta, hogy elhagyhatja a napi 2-3 inzulin szurit, valami miatt helyre billent a 2. tip diabetesz!!! Ő úgy érzi (nagyon helyesen!) a kálium miatt, ezért biztos ami biztos, napi 2db-t is bevesz. (Teljesen jól érzi!) "ennyi orvosi baki belefér". egy ember nem oszt nem szoroz, majd jön a másik! A káliumot el akarták tőle venni, de kiverte a hisztit, Ő ragaszkodott hozzá és így azért megmaradt a Kálium. Megjegyzés: (ha "méreg" hát legyen,az lehet, hogy a F...d nevű vízhajtó volt), meg a melléje javasolt csak 600mg Kálium adag.

Azért én most gyógyszeripari részvény vásárlására nem biztatnék senkit!

Köszönjük: Kati néni !!! Jó egészséget kívánunk!

1739. kirukiru
2019. dec. 22. 11:00

Az egészségügyről, akinek van véleménye az olyan amilyen mélységben bele kellet nyúlni a megmentésébe, aztán sikerült, vagy "vigaszágra" tették. tudatosan ,vagy tudattalanul, amíg tudja fizetni a gyógyszereket. Közben kialakult egy másik, vagy harmadik probléma. Nos elmondanám, így karácsony környékén, mindenkinek: A betegségek nagy része, kálium hiány miatt alakul ki az emberi szervezetben. Ezt egy idősebb "kutató, humán biológus bácsi" mondta el nekünk, ugyanis meglátogattuk az egyik "sorstársammal" élni akartunk- ennyi!!!

A családban, volt már néhány hajmeresztő eset, aztán a megmentés is. "működik" ez ilyen egyszerű... Több száz, több ezer, embert tájékoztattam már, van aki megfogadta, van aki hülyének nézett,-az orvosa meg kimondottan ellenezte-, aztán nemsokára mentem a temetésére. Ekkor egy kicsit rá kellett kapcsolni. A környezetemben kötelező(!!!) a Kálium pótlás, bevitel) Vagy K retard 1000mg, vagy (D.M) kálium magnézium keverék. Ebből napi szinten, szükséges...

Legalább 3 orvost, illetve valamelyik családtagját, " mentettem meg". Ők azonnal megértették és kapcsoltak!

A "hivatalos magyar orvoslás dicsősége" Pl: olimpikonunk, felkészülés közben sztrókot kap és azonnal meghal,gondolom ismerős(?) Őt már nem hozza vissza ez az információ, de tanulni lehet belőle!

Ha furcsán mozgó, vagy sántikáló, embert látok, azonnal megszólítom, tudom hogy sztrókból jött vissza (sikeresen). Ö nagyon megköszöni, nem akar még egyszer oda kerülni. Ő tudja mit hibázott, el is fogadja a segítő információt... Az lenne a legjobb, ha ezekből egyre kevesebb lenne, (évi 40-50e riasztó adat. )90% elkerülhető lenne!!! Aztán a K hiány indikátor tünetei a katasztrófa előtt, ezeket is azonnal le kell reagálni, K-al, és nem hormonrendszer módosító, blokkoló "gyógyszerrel" vegyszerrel. Ebből, csak létfontosságú szerv elsorvasztása. majd kiműtése lesz előbb utóbb.

"jó egészséget"!, ez van genetikailag kódolva"

2019. nov. 12. 11:38

Meglepetés!


Úgy látszik nagyon jó lett minden...

Létszámstop van az egészségügyben. Vagyis nem kell várakozni a mindenféle ellátásokra, van sok orvos, nővér, szakdolgozó.


Na és akkor ezt hogy? :(

1737. Mezei Virág (válaszként erre: 1736. - 73de2afe83)
2019. nov. 11. 14:16
Nem kár! Beszélni kell róla! 😉
2019. nov. 9. 16:46
Aki odajár az látja! Kár leírni.
2019. nov. 9. 16:34

Nálunk mikor lesz ilyen? Megfizethető áron!

de jó is lenne...


[link]

A jövő fogászata megérkezett, és nem is olyan félelmetes

A digitális forradalom és a 3D nyomtatás immár a fogorvoslás területére is megérkezett. Ez az orvosnak könnyebb munkát, a betegnek pedig kevesebb fájdalmat és gyorsabb megoldást jelent a fogpótlásra.

1734. Mezei Virág (válaszként erre: 1733. - Meer)
2019. nov. 9. 14:11
Ez még sokáig így is marad. :(
1733. meer (válaszként erre: 1494. - Mezei Virág)
2019. nov. 9. 14:08
Fentiekkel teljesen egyetértek.... Bejelentetlen vagy fekete/szürke gazdaság... több mint 20 éves fogalom.. és senki nem tesz ellene szinte semmit... Igazságtalanság.. főleg azok számára, akik becsületesen dolgoznak és levonják a járulékait.. amit nem is lát.. borítékozást pedig az ilyen dolgozó nem lát, közben sokkal kevesebbet kap netto-ban mint feketéző társa.
1732. Mezei Virág (válaszként erre: 1731. - Meer)
2019. nov. 9. 14:03

Elüldözték az orvosokat. Is...

Fogy a magyar, de szüljenek csak! Orvos az meg nincs, nem is lesz.

1731. meer (válaszként erre: 1729. - Mezei Virág)
2019. nov. 9. 14:00
Ez nyáron sem volt jobb.. akkor is min. 2 hónap volt a várólista.. és igen.. nem adtak rögtön időpontot, csak egy meghatározott naptól.. ez az egyik pesti nagy kerület. A tüdőgyógyászaton is meghatározott, melyik naptól lehet kérni időpontot a következő hónapra, akkor izzanak a telefonok... aki kitartó szerencsével jár, ha nem akkor lehet próbálkozni következő hónapban ugyanígy. Kevés az orvos, az ellátószemélyzet.. más tészta, mit finanszíroz és hogyan az AEEK.
2019. nov. 9. 13:43
*meg KELL élni
2019. nov. 9. 13:43

Remek! Csak meg élni, hogy eljussunk a vizsgálatig.


[link]

Abszurd helyzetek a magyar szakrendelőkben

Már csak jövőre adnak ultrahang időpontot sok budapesti szakrendelőben.

Ráadásul több helyen először nem is vizsgálati időpontot adnak, hanem egy olyan időpontot, amikor lehet időpontot kérni a vizsgálatra.

1728. andilaci
2019. nov. 6. 16:09
Attól függ.
1727. Mezei Virág (válaszként erre: 1726. - Ab61752c45)
2019. nov. 5. 12:11

Nem baj, mert nem nagyon jönnek ide úgysem.

Legalább lehet beszélgetni! :)

2019. nov. 5. 11:51
bár kicsit eltértünk a tárgytól.
1725. ab61752c45 (válaszként erre: 1724. - Mezei Virág)
2019. nov. 5. 11:50
az bizony.főleg,hogy megmondta,hogy minket sosem szeretett.csak az idősebb öcsémet.a fiatalabbat gyakorlatilag én neveltem,míg otthon laktam.és később öngyilkos lett.hát a szülők díját nem nyerték volna el,az biztos.
1724. Mezei Virág (válaszként erre: 1723. - Ab61752c45)
2019. nov. 5. 11:32
Visszanyal a fagyi, de te, és a húgod a vesztes. Ez elég szörnyű szerintem.:(
1723. ab61752c45 (válaszként erre: 1722. - Mezei Virág)
2019. nov. 5. 11:29
nem is tudom.a húgom egy hete feküdt,annyira fájt a gerince,meg hát ott vagyok én a rossz lábammal,kezemmel.de tudod,aki a kaja után tud kajtatni,az annyit meg tudna tenni,hogy szivaccsal lemossa magát,utána megtörölközik,úgy,ahogy.aztán a törölközőt majd kimossuk.ilyen,amikor visszanyal a fagyi.az anyját mindenféle hugyosnak elmondta.reggel kirángatta az ágyból,kapott teát,meg margarinos kenyeret.
1722. Mezei Virág (válaszként erre: 1721. - Ab61752c45)
2019. nov. 5. 11:21

Nem irigyellek benneteket!

Nem lehet kérni családi segítőt? Majdnem mindenhol működik.

Az egyik ismerősömnek ilyen elviselhetetlen férje van. A nő alig van otthon. Így nem teszi tönkre a férje az idegeit. hihetetlen, amikor valaki beteg, milyen gonosz tud lenni. Sosem hittem volna el... :(

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook