Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan fogászatot Bp-en, ahol kábítanak, vagy netán altatnak? fórum

Tudtok olyan fogászatot Bp-en, ahol kábítanak, vagy netán altatnak? (tudásbázis kérdés)


7. kacsa118 (válaszként erre: 6. - Huanita87)
2009. aug. 1. 10:01
Estem már át ilyenen, kétszer is, de egyre rosszabb!!! :(
2009. júl. 31. 10:12
én is ilyen voltam,de ha átesel pár ilyenen nem fogsz félni hidd el nekem,megfogsz könyebbülni nagyon,én pl. az első kihúzott fogam után elkezdtem sirni,és nem értette az orvos,hát elmondtam neki azért sirok mert megkönyebbültem,jó érzés volt hogy nem fáj a fogam és tudok enni utána..
5. kacsa118 (válaszként erre: 4. - Huanita87)
2009. júl. 31. 10:06
Nem a fájdalomtól félek! Azt bírom! Nem tudom mitől van ez! Amint beülök a székbe elájulok majdnem!
2009. júl. 31. 09:56
én szeretnék ehhez hozzászólni mindenképp,én vagyok a világon a legjobban félő a fogorvostól,de elmesélek nektek valamit,énis kerestem ilyet,de nem kell és ha én mondom nektek higgyétek el,ha kaptok 2 érzéstelenitőt semmit se fogtok érezni,az érzéstelenitő se fáj,pedig én betudok stresszelni egy szuritól.ne féljetek az orvosoktól,mondjátok el hogy nagyon félősek vagytok és adni fog az 1 szurin kivűl még egyet,csak ennyit tudok segiteni,nekem csináltak már mindenfélét a fogammal és túléltem,és boldog vagyok,hogy megcsináltattam az összes fogam:)
2009. júl. 31. 09:49

Szóval Te is eszméletlenül szereted a fogorvost :)

A barátom is épp ilyet keres...

2009. júl. 31. 09:37
keress rá a neten, van ilyen, borsos áron különböző magánklinikákon
2009. júl. 31. 09:35
Sziasztok! Fogászaton pánikrohamok törnek rám, fizikálisan is rosszul vagyok, ha hozzám érnek! Tudtok olyan helyet, ahol altatnak vagy kábítanak húzáshoz és gyökérkezeléshez? Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook